تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 39 از 1049 اولاول ... 2935363738394041424349891395391039 ... آخرآخر
نمايش نتايج 381 به 390 از 10487

نام تاپيک: سینمای خانگی

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

سلام
    دوستان میخوام یه سینمای خانگی بخرم ترجیحا سونی!
    تلویزیون دبلیو 550 سونی دارم
    ممنون میشم راهنماییم کنید چه مدلی مناسبه برام
    هزینه هم حدود 400 حالا 50-60 بالا پایین فرقی نداره
    اما یه چیزی میخوام صدای دالبی خوبی بهم بده ورودی هم داشته باشه که ایکس باکی و یا رسیورم رو بهش وصل کنم!
    یه چیزی که امتحانش رو پس داده باشه!ممنون
    من خیلی خوره فیلم هستم و با صدای 3 بعدی خیلی حال میکنم
    وضوحش برام خیلی مهمتره تا بلندیش!

با اون قیمت شرکت سونی سینما خانگی مناسبی نداره که امتحانش رو پس داده باشه.
    اگر حتما از شرکت سونی میخوای بگیری و حتما چیزی که امتحانش رو پس داده باید یک میلیون هزینه کنی که به نظر من اصلا ارزش نداره.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mr_peyman5623's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    سیاره مشتری

پيش فرض

من 3378 خریدم 389 هزار تومان از فروشگاه هایپر استار (امشب)
    فروشنده خیلی اصرار داشت که مدل 490 هزار تومانی رو بردارم که بلندگوهای چوبی داشت و مقدار کت و کلفت بود
    3378 هم 2 تا مدل داشت یکیش بلندگوهای عقب با سیم بود یکیش بی سیم!
    با یه مقدار فضولی و... به این نتیجه رسیدم که بالاخره بلندگوی بیسیم هم برق میخواد پس باید با یک سیم بهش برق رسوند! (پس همچین هم بی سیم نیست)
    همون مدل سیم دار و خریدم از صدای شفاف و بی نظیرش لذت بردم
    فقط حیف که MKV پخش نمیکنه!

3. این کاربر از mr_peyman5623 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

با اون قیمت شرکت سونی سینما خانگی مناسبی نداره که امتحانش رو پس داده باشه.
    اگر حتما از شرکت سونی میخوای بگیری و حتما چیزی که امتحانش رو پس داده باید یک میلیون هزینه کنی که به نظر من اصلا ارزش نداره.
    مرسی که جواب دادی!
    چی پیشنهاد میکنی؟البته به جز سامسونگ!با این یه برند مشکل شخصی دارم!
    پایونییر خوبه؟
    یا هر چی شما پیشنهاد بدی

داره خودمونی میشه safarimr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

قیمتی که من دادم تقریبا مال یه ماه پیشه.از خود نمایندگی هم قیمت گرفته بودم.شاید اومد پایین تر،شاید فرق داره مدلش و شاید هم بدون گارانتی باشه.
    بهرحال بهتره دوستمون یه سر هم اونجا بزنه.
    با سلام و عرض ادب حضور حضرتعالی
    میتوانید لطف بفرمایید آدرس و شماره تلفن نمایندگی را بفرمایید
    من هم پنج شنبه شب هایپر استار دیدم فیلیپس 3378 داشت 389 هزار تومان و فکر نکنم به این زودی تمام منه هفته پیش هم پاساژ شرکا بودم 450 و 425 قیمت گرفتم که آخری تابلو مغازه اش فیلیپس بود و به نام فروشگاه الهام بود. فکر کنم در هایپر استار حالت حراجی داشت
    من از یکی از انها پرسیدم گفت با سیم هستند ولی دوستی در پستهای قبلی گفته اند بیسیم 3378 هم موجود بود. سوالی که داشتم اینکه که اگر این مدل بیسیم هم دارد آیا کیفیت بیسیم فرق می کند و افت محسوسی دارد؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mr_peyman5623's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    سیاره مشتری

پيش فرض

من هم پنج شنبه شب هایپر استار دیدم فیلیپس 3378 داشت 389 هزار تومان و فکر نکنم به این زودی تمام منه هفته پیش هم پاساژ شرکا بودم 450 و 425 قیمت گرفتم که آخری تابلو مغازه اش فیلیپس بود و به نام فروشگاه الهام بود. فکر کنم در هایپر استار حالت حراجی داشت
    من از یکی از انها پرسیدم گفت با سیم هستند ولی دوستی در پستهای قبلی گفته اند بیسیم 3378 هم موجود بود. سوالی که داشتم اینکه که اگر این مدل بیسیم هم دارد آیا کیفیت بیسیم فرق می کند و افت محسوسی دارد؟
    اسمش بیسیم هستش! ولی یک سیم برق براش باید بکشی!!!
    چه کاریه؟ آدم سیم دارش رو بگیره اون سیم برق رو دیگه نمیخواد بکشه!

7. 3 کاربر از mr_peyman5623 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه safarimr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اسمش بیسیم هستش! ولی یک سیم برق براش باید بکشی!!!
    چه کاریه؟ آدم سیم دارش رو بگیره اون سیم برق رو دیگه نمیخواد بکشه!
    نه فرض کنید دستگاه سینما نزدیک یک دیوار و دو باند دیگر کنار دیوار مقابل باشد و روی هر دیوار پریز برق باشد این بهتر است تا اینکه سیم ها از وسط اطاق رد شود و تنها چیزی که مهم است آیا ممکن در حالت بیسیم نویز داشته باشد؟

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

من 3378 خریدم 389 هزار تومان از فروشگاه هایپر استار (امشب)
    فروشنده خیلی اصرار داشت که مدل 490 هزار تومانی رو بردارم که بلندگوهای چوبی داشت و مقدار کت و کلفت بود
    3378 هم 2 تا مدل داشت یکیش بلندگوهای عقب با سیم بود یکیش بی سیم!
    با یه مقدار فضولی و... به این نتیجه رسیدم که بالاخره بلندگوی بیسیم هم برق میخواد پس باید با یک سیم بهش برق رسوند! (پس همچین هم بی سیم نیست)
    همون مدل سیم دار و خریدم از صدای شفاف و بی نظیرش لذت بردم
    فقط حیف که MKV پخش نمیکنه!
    دوست عزیز مبارکت باشه.اون مدلی که بلندگوهای چوبی داره فکر کنم 3578 باید باشه و به علت چوبی بودن بلندگوها جزئیات صدا را کمی بهتر پخش می کنه.ولی در کل انتخاب خوبی کردی.

نه فرض کنید دستگاه سینما نزدیک یک دیوار و دو باند دیگر کنار دیوار مقابل باشد و روی هر دیوار پریز برق باشد این بهتر است تا اینکه سیم ها از وسط اطاق رد شود و تنها چیزی که مهم است آیا ممکن در حالت بیسیم نویز داشته باشد؟
    شما این رو بدون که دستگاه های بیسیم هیچ موقع نمیتونه کیفیت پخشی برابر با سیم دار داشته باشه.مطمئنا فرق می کنه ولی خیلی جزئی.
    در مورد نویز هم بگم خدمتتون دستگاه هایی مثل تلفن بیسیمی رو دستگاه نویز میندازه و حتی اگه فاصله باندهای عقب با آشپزخونه خیلی کم باشه و ماکروفر هم داشته باشید و روشن باشه مطمئن باشید که این ماکروفر (دلیلش رو نمیدونم چیه) رو دستگاهتون نویز میندازه.

مرسی که جواب دادی!
    چی پیشنهاد میکنی؟البته به جز سامسونگ!با این یه برند مشکل شخصی دارم!
    پایونییر خوبه؟
    یا هر چی شما پیشنهاد بدی
    من امروز با یکی از دوستانم رفتم نمایندگی پایونییر و مدل 282 پایونیر رو واسش خریدیم با قیمت 390 که با یک کابل hdmi مناسب در اومد کلا 425 تومن.
    با هم رفتیم خونشون و من کلی هم اونجا از دستگاه تست گرفتم.به جرات می تونم بگم که اگه بخری پشیمون نمیشی.
    بهرحال من هم این مارک رو پیشنهاد می کنم و هم 3378 فیلیپس.خودت برو از نزدیک جفتش رو ببین و از صداش هم تست بگیر و ببین کدوم رو بیشتر می پسندی.

10. 5 کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

من امروز با یکی از دوستانم رفتم نمایندگی پایونییر و مدل 282 پایونیر رو واسش خریدیم با قیمت 390 که با یک کابل hdmi مناسب در اومد کلا 425 تومن.
    با هم رفتیم خونشون و من کلی هم اونجا از دستگاه تست گرفتم.به جرات می تونم بگم که اگه بخری پشیمون نمیشی.
    بهرحال من هم این مارک رو پیشنهاد می کنم و هم 3378 فیلیپس.خودت برو از نزدیک جفتش رو ببین و از صداش هم تست بگیر و ببین کدوم رو بیشتر می پسندی.
    سلام
    آخه یه موضویی هست
    من دستگاه چرت و پرت زیاد دارم میخوام صدای همه دستگاهام رو از بلندگوها بگیرم !سونی از سیستم سینک براویا استفاده میکنه میشه همه دستگاه ها رو به تلویزیون داد و از بلندگوها صدا گرفت
    آیا پایونییر همچین قابلیتی داره؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

جایی خوندم که قدرت نوشته شده روی دستگاههای فیلیپس و سامسونگ و... غیر واقعی است و پایونیر قدرت واقعی است! آیا دوستان تایید می کنند یا خیر؟

13. این کاربر از nimakh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

یه سوال دیگه آیا صداهای استریو مثل MP3 از همه بندگو ها هم جلو هم عقب پخش میشه یا فقط جلویی ها یا مدل به مدل فرق میکنه ؟

15. این کاربر از nimakh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •