تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 39 از 91 اولاول ... 293536373839404142434989 ... آخرآخر
نمايش نتايج 381 به 390 از 901

نام تاپيک: های-فای ... های-اند... سیستم های استریو

پروفشنال Pejman3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

مرسی خیلی دوست داشتم ساختار داخلی این بلندگو رو ببینم. اگه اشتباه نکنم خروجی ووفر از کناره بلندگو هست درسته؟
    البته شاید بشه روش های ساخت جدیدتری برای اتصالات هم استفاده کرد.
    موفق باشید

2. این کاربر از Pejman3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام کلیپش عزیز و سایر دوستان
    من دوباره اومدم خدمتتون (قبلا هم در خدمتتون بودم،یادتون هست احتمالا)

من میخوام یه جفت بلندگو بسازم برای شنیدن موسیقی کلاسیک و گاهی ترنس
    قبلا یه مدتی کار کردم ولی به نتیجه دلخواه نرسیدم (البته این بار زیاد نمی خوام وسواس بخرج بدم
    ولی با استفاده از راهنمایی وتجربه شما دوستان میخوام کار قابل قبولی باشه)
    چیزی که بنظرم میرسه باندهای ایستاده ای هست که آقای مراد پور پیشنهاد دادن
    که مثلا با آمپ خودشون استفاده کنم یا یه طرح با آیسی یا یه مدار گسترده دیگه...
    برای سورس هم به دلیل اینکه اکثر آهنگها mp3 هستن مجبورم از یه پلیر استفاده کنم (ببخشید کار آماتوریه دیگه،اگه پلیر خوبی میشناسید لطفا بهم معرفی کنید،پلیر قبلیم سوخته و می خوام یکی دیگه تهییه کنم )
    اما در مورد باندها پیشنهادتون چیه؟
    در ضمن من از قبل یه جفت ووفر پیرلس و میدرنج سونی و یه جفت هم از توئیتر های دام 1 اینچی دارم (راستی بالاخره آقای حجازی این پیرلس هارو الان چند میدن؟)
    میخواستم ببینم آیا بنظرتون اون طرح برای کار من مناسبه؟و یا اگه پیشنهاد بهتری دارین لطفا بفرمائین؟

پ.ن:من برای آقای مرادپور هم ایمیل دادم ولی ظاهرا سرشون شلوغ بود تا فعلا جواب ندادن،اگه ایشون رو دیدین یا تماس باهاشون داشتین
    لطفا سفارش بنده رو بهشون بکنید

4. 4 کاربر از hs67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه janajana's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    پارسیان پهناور

پيش فرض

با سپاس از همه دوستان ..همچنین از klipsch,ominoaudio گرامی بخاطر اطلاعات خوبشون...

6. 2 کاربر از janajana بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ominoaudio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

قبلا یه مدتی کار کردم ولی به نتیجه دلخواه نرسیدم (البته این بار زیاد نمی خوام وسواس بخرج بدم
    برای سورس هم به دلیل اینکه اکثر آهنگها mp3 هستن مجبورم از یه پلیر استفاده کنم (ببخشید کار آماتوریه دیگه،اگه پلیر خوبی میشناسید لطفا بهم معرفی کنید،پلیر قبلیم سوخته و می خوام یکی دیگه تهییه کنم )
    در ضمن من از قبل یه جفت ووفر پیرلس و میدرنج سونی و یه جفت هم از توئیتر های دام 1 اینچی دارم (راستی بالاخره آقای حجازی این پیرلس هارو الان چند میدن؟)
    میخواستم ببینم آیا بنظرتون اون طرح برای کار من مناسبه؟و یا اگه پیشنهاد بهتری دارین لطفا بفرمائین؟

پ.ن:من برای آقای مرادپور هم ایمیل دادم ولی ظاهرا سرشون شلوغ بود تا فعلا جواب ندادن،اگه ایشون رو دیدین یا تماس باهاشون داشتین
    سلام hsجان..
    به نظر من همون مجموعه از درایورها که دارید و باندهای فلور استندینگ(Floor standing speaker) اگه فضای نسبتا بزرگی داشته باشین بهترین گزینه است برای ساخت.
    درسته که آهنگها mp3هستند ولی یک پلیر خوب کجا و یک mp3 Player کجا . اگه پلیر بگیری حتی ارزونترین از mp3 Player بهتره، من خودم یک DVD Player سونی مدل DVP-NS530 دارم واقعا خیلی خوبه خروجی صدای خالص بدون هیچ تغییری حتی ولوم کنترل صدا هم نداره. البته سورس های گرون و حرفه ای مخصوص کارهای های فای هستند که دوستان دیگر از جمله کلیپش عزیز تجربه ی بیشتری در این باره دارند.
    من نقشه باند های ایستاده ای که ساختم رو با توجه به برند معروف ( B&W ( Bowers&Wilkins طراحی کردم و نتیجه خیلی خوبی گرفتم.
    اگه اقدام به ساخت کردید و سوالی بود در خدمتم
    موفق باشی..

8. 3 کاربر از ominoaudio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام آقا امین
    ممنونم از لطف و نظرتون
    ایشالا اگه دست بکار شم حتما به راهنماییتون نیاز دارم
    اگه ممکنه کلیپش عزیز و آقای وکیلی (بهشون pm دادم،اگه ممکنه جواب بدن) هم نظرشون رو بگن تا بهتر بتونم تصمیم بگیرم
    از همه دوستان متشکرم

10. 2 کاربر از hs67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

دوستان لطفا هر زمان که تونستین پاسخ سوالامو بدین،منتظر لطفتون هستم

12. این کاربر از hs67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام
    طرحی که گفتید میتونه نتیجه خوبی داشته باشه. میتونید اقدام به ساخت کنید، سعی کنید از MDF روکشدار استفاده نکنید، ترجیحا از plywood استفاده کنید یا ام دی اف خام... آقای عارف هم سرش شلوغه یکم دیر جواب میده، شکیبا باشید جوابتون رو میده
    هر کمکی نیاز داشتید در خدمتم (در زمینه ساخت، کراس اور، دمپینگ)

با سپاس از همه دوستان ..همچنین از klipsch,ominoaudio گرامی بخاطر اطلاعات خوبشون...
    خواهش میکنم. هر سوال دیگه ای داشتید در حد آگاهیم دریغ نمیکنم سوال کنید

سلام hsجان..
    به نظر من همون مجموعه از درایورها که دارید و باندهای فلور استندینگ(Floor standing speaker) اگه فضای نسبتا بزرگی داشته باشین بهترین گزینه است برای ساخت.
    درسته که آهنگها mp3هستند ولی یک پلیر خوب کجا و یک mp3 Player کجا . اگه پلیر بگیری حتی ارزونترین از mp3 Player بهتره، من خودم یک DVD Player سونی مدل DVP-NS530 دارم واقعا خیلی خوبه خروجی صدای خالص بدون هیچ تغییری حتی ولوم کنترل صدا هم نداره. البته سورس های گرون و حرفه ای مخصوص کارهای های فای هستند که دوستان دیگر از جمله کلیپش عزیز تجربه ی بیشتری در این باره دارند.
    من نقشه باند های ایستاده ای که ساختم رو با توجه به برند معروف ( B&W ( Bowers&Wilkins طراحی کردم و نتیجه خیلی خوبی گرفتم.
    اگه اقدام به ساخت کردید و سوالی بود در خدمتم
    موفق باشی..
    خیلی ممنون از شما دوست گرامی
    خوشحالم کم کم دوستان دیگه هم وارد مباحث میشن و تجربیاتشون رو در اختیار همدیگه قرار میدن و تاپیک از حالت منولوگ خارج میشه... امیدوارم روزی برسه که دوستان زیادی در اینجا حضور داشته باشن برای راهنمایی دیگران و چه بسا خودم هم بتونم از تجربیاتشون استفاده کنم

سلام آقا امین
    ممنونم از لطف و نظرتون
    ایشالا اگه دست بکار شم حتما به راهنماییتون نیاز دارم
    اگه ممکنه کلیپش عزیز و آقای وکیلی (بهشون pm دادم،اگه ممکنه جواب بدن) هم نظرشون رو بگن تا بهتر بتونم تصمیم بگیرم
    از همه دوستان متشکرم

اگه کمکی از دستم بر میاد بپرسید در خدمتم

14. 4 کاربر از klipsch بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه janajana's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    پارسیان پهناور

پيش فرض

درود به همه دوستان...
    یه سوالی داشتم از klipsch گرامی در رابطه با عکس زیر که گفتین بعدا توضیح میدین..

16. 3 کاربر از janajana بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

درود به همه دوستان...
    یه سوالی داشتم از klipsch گرامی در رابطه با عکس زیر که گفتین بعدا توضیح میدین..

سلام
    توضیحش کمی طولانیه. سر فرصت یه مطلب کامل می نویسم

18. 3 کاربر از klipsch بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ominoaudio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام دوستان.
    من قصد دارم برای باندهایی که ساختم تور محافظ بسازم . دنبال چیزی هستم که هیچ تغییری تو صدا ایجاد نکنه. چند وقت پیش ساختم پارچه ای بود و توی صدا تاثیر منفی میزاشت مخصوصا صدای میدرنج و تیوتر..که به همین خاطر انداختمشون دور دوستان اگه کسی تا حالا این کار رو انجام داده و راضی هست منو راهنمایی کنه. خیلی ممنون.
    این بلندگوهای مارتن رو ببینید لذت ببرید... چه تورهای زیبایی داره واقعا

[IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG][IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG][ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by ominoaudio; 23-06-2012 at 16:10.

20. 3 کاربر از ominoaudio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •