تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 39 از 39 اولاول ... 293536373839
نمايش نتايج 381 به 387 از 387

نام تاپيک: هارد 1 ترابایت! مسئله این است : سیگیت یا مکستور یا وسترن دیجیتال

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

نه مادربوردم گیگابایت p61a-d3 هست که ساتا 3 رو ساپورت میکنه مشکل از این نیست؟؟؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

هر کسی اطلاعاتی داره لطفا بده!!ایا این هارد سیگیت باراکودا 12 به کد st31000524as خوبه یا که اصلا مشکل دار هست!!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

چرا کسی جوابم رو نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

لطفا جواب بدید؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mk367's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

اگر مادر بورد سیستم شما SATA 3 6Gb/s ساپورت نمیکنه این مدل هارد سیگیت ST2000DM003 یا ST1000DM003 را خریداری نکنید من چند ماه پیش از این مدل هارد ( 2 ترا بایت) را گرفتم تا حالا دو بار بردم گارانتی تعویض کردم جفتش مشکل مشابه داشت( وقتی فایلهای حجیم رویی آن کپی میکردم به یکباره هارد از سیستم غیب میشد ) بار سوم که هارد را از گارانتی گرفتم , باز نکرده ردش کردم و به جایش مدل سری گرین - Western Digital SATA 3 6Gb/s گرفتم , با مادربورد های ساتا 2 هم مشکل نداره . البته اگر سری Black edition را خریداری کنید بهتره ولی نسبت به یک ترا سیگیت گرانتر هست.سری جدید هاردهای سیگیت زیاد جالب نیست.
    الان من هم مدل مین بوردم پایین باید برم گرین بخرم؟؟
    رفتم تو سایت گیگا بایت جلوی همه ی مشخصات مربوط به ساتا نوشته بود3 گیگ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

با سلام دوستان من یک هارد وسترن گرین 2 ترابایت گرفتم امروز ولی بعد از اینکه گرفتم فهمیدم 5400rpm هستش بعد الان خیلی دو دل شدم چون میخوام رو همینم ویندوز نصب کنم ، با توجه به اینکه مین بوردم ساتا 3 ساپورت نمیکنه به نظرتون برم سیگیت 2 ترابایت 7200rpm به جاش بگیرم یا نه؟

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام دوستان من یک هارد وسترن گرین 2 ترابایت گرفتم امروز ولی بعد از اینکه گرفتم فهمیدم 5400rpm هستش بعد الان خیلی دو دل شدم چون میخوام رو همینم ویندوز نصب کنم ، با توجه به اینکه مین بوردم ساتا 3 ساپورت نمیکنه به نظرتون برم سیگیت 2 ترابایت 7200rpm به جاش بگیرم یا نه؟
    سلام .

هارد دیسکهایی که اینترفیس آن SATAIII هست را میتوان بر روی مادربردهای SATAII بدون هیچ مشکلی نصب کرد . ضمناً پایین بودن rpm هارد بدین معنی نیست که نمیتوان بر روی آن سیستم عامل نصب کرد . والا هارد لپتاپ بنده 5400rpm هست و مشکلی با نصب ویندوز و سرعت بوت آن نداشتم . اگر سرعت خیلی برای شما مهم هست میتونید Seagate 7200.14 و یا WD Blue بخرید .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •