تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 387 از 544 اولاول ... 287337377383384385386387388389390391397437487 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,861 به 3,870 از 5436

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

سلام دوستان اینترنت ftth سرعتش چجوره پینگش چنده؟
    هزینه نصب و راه اندازی چقدر میشه؟
    مودم جدا میخواد؟
    راهنمایی کنین لطفا
    سلام
    اگه پارامتر هاش تو رنج نرمال باشه سرعت دانلود حداقل 100 و اپلود حداقل 50(معمولا مرکز های مخابراتی رو این سرعت کَپ میکنن) و پینگ هم نسبت به adsl که روی فست چنل مود هست 10 تا 20 میلی ثانیه کمتره اما پایداریش خیلی بیشتره..و بله مودم جدا میخواد ..الان نزدیک 2 تومن در میاد سیم کشی و مودمش

2. این کاربر از elinbarrage بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

سلام دوستان اینترنت ftth سرعتش چجوره پینگش چنده؟
    هزینه نصب و راه اندازی چقدر میشه؟
    مودم جدا میخواد؟
    راهنمایی کنین لطفا
    جواب ها دوپلیکیت شد
    Last edited by elinbarrage; 03-10-2021 at 10:58.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

[QUOTE=elinbarrage;9178514][QUOTE=pipo4713;9178508]

خخخخخ دهنت سرویس..اتفاقا منم همین فکر به سرم زده بود که برم همه ی سیمارو قطع کنم که پیمانکار مجبور شه بیاد ....ولی جرعت اینجور کارا ندارم ...این ناظر اینا که میگی کجا هستن؟من 195 هم شکایت کردم هنوز جوابی نیمده..ببین من مطمئن هستم که این مشکل سر همون rx power هست و هیچ ایرادی از شبکه نیس اگه از شبکه بود سرعت دانلودم هم پایین میومد..اونایی که قرارداد ندارن داخلیو درست میکنن...این کندی هم فقط وقتی که به 30.46 تا 30.96 میرسه هست..وقتی صبح میشه برمیگرده به همون 28.24 و همچی اوکی میشه...

- - - Updated - - -

بعد اینکه پیمان کار منطقتون از کجا فهمیده بود که عمدی بوده؟خخخ
    از اونجا که پیمانکار رو میشناختم و باهاش جور هستم خودم بهش تماس گرفتم گفتم موضوع رو که قبول کرد.. اونم چون دید پول توش هست اومد برای همه رو با هزینه اون وصل کرد رفت یه پولی هم گرفت.. بابا ترس نداره اگه جایی هست که دید نداره برو همه پیگتل ها رو بکن یا با سیم چین فیبر رو قطع کن.. راحت.. سامانه ۱۹۵ میدونم میگه به مخابرات محل مراجعه کنید ..اما بازرسی مخابرات فرق داره.. توی گوگل بزن سامانه بازرسی مخابرات ایران ... زیاد نترس .. کسی هم دیدت گفت چرا؟ بگو ۱۰۰ بار زنگ زدم بیاد درست کنه نیومده..اینطوری مجبوره بیاد..

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

[QUOTE=pipo4713;9178566][QUOTE=elinbarrage;9178514]

خخخخخ دهنت سرویس..اتفاقا منم همین فکر به سرم زده بود که برم همه ی سیمارو قطع کنم که پیمانکار مجبور شه بیاد ....ولی جرعت اینجور کارا ندارم ...این ناظر اینا که میگی کجا هستن؟من 195 هم شکایت کردم هنوز جوابی نیمده..ببین من مطمئن هستم که این مشکل سر همون rx power هست و هیچ ایرادی از شبکه نیس اگه از شبکه بود سرعت دانلودم هم پایین میومد..اونایی که قرارداد ندارن داخلیو درست میکنن...این کندی هم فقط وقتی که به 30.46 تا 30.96 میرسه هست..وقتی صبح میشه برمیگرده به همون 28.24 و همچی اوکی میشه...

- - - Updated - - -

از اونجا که پیمانکار رو میشناختم و باهاش جور هستم خودم بهش تماس گرفتم گفتم موضوع رو که قبول کرد.. اونم چون دید پول توش هست اومد برای همه رو با هزینه اون وصل کرد رفت یه پولی هم گرفت.. بابا ترس نداره اگه جایی هست که دید نداره برو همه پیگتل ها رو بکن یا با سیم چین فیبر رو قطع کن.. راحت.. سامانه ۱۹۵ میدونم میگه به مخابرات محل مراجعه کنید ..اما بازرسی مخابرات فرق داره.. توی گوگل بزن سامانه بازرسی مخابرات ایران ... زیاد نترس .. کسی هم دیدت گفت چرا؟ بگو ۱۰۰ بار زنگ زدم بیاد درست کنه نیومده..اینطوری مجبوره بیاد..
    بازم خوش بحالت که باهاش جوری...اینجا من به خوم پیمان کار تشنه هستم میزنه منو بلاک میکنه.....مطمئنی که سامانه بازرسی مخابرات اهمیت میدن؟من الان سرچ کردم و داخل سایتش رو لینک ثبت شکایت کلیک میکنم منو ارجاع میده به همون 195...

اپدیت پست
    امروز رفتم پیش رییس مرکز اینارو بهش گفتم و با یه پیمان کار دیگه تماس گرفت و گفت ما اخرین بار FAT چک کردیم و مشکلی نداشت و صد در صد تو حیاط یه خمی چیزی پیش اومده..و اینکه قول داد افتم رو روی 24 25 بیاره فقط خدا میدونه چقد هزینه میخواد بگیره.....دو کور فیوژن و .....
    Last edited by elinbarrage; 04-10-2021 at 13:22.

داره خودمونی میشه behroz3666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    آمل

پيش فرض

سلام
    اگه پارامتر هاش تو رنج نرمال باشه سرعت دانلود حداقل 100 و اپلود حداقل 50(معمولا مرکز های مخابراتی رو این سرعت کَپ میکنن) و پینگ هم نسبت به adsl که روی فست چنل مود هست 10 تا 20 میلی ثانیه کمتره اما پایداریش خیلی بیشتره..و بله مودم جدا میخواد ..الان نزدیک 2 تومن در میاد سیم کشی و مودمش
    قیمت سرویس های ماهانش چقدره؟
    سیمکشی جدا میکشن یا رو همین خط انجام میشه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

[QUOTE=elinbarrage;9178568][QUOTE=pipo4713;9178566]
    بازم خوش بحالت که باهاش جوری...اینجا من به خوم پیمان کار تشنه هستم میزنه منو بلاک میکنه.....مطمئنی که سامانه بازرسی مخابرات اهمیت میدن؟من الان سرچ کردم و داخل سایتش رو لینک ثبت شکایت کلیک میکنم منو ارجاع میده به همون 195...

اپدیت پست
    امروز رفتم پیش رییس مرکز اینارو بهش گفتم و با یه پیمان کار دیگه تماس گرفت و گفت ما اخرین بار FAT چک کردیم و مشکلی نداشت و صد در صد تو حیاط یه خمی چیزی پیش اومده..و اینکه قول داد افتم رو روی 24 25 بیاره فقط خدا میدونه چقد هزینه میخواد بگیره.....دو کور فیوژن و .....
    سایت بازرسی bazresi.tci.ir هستش و اصلا ارجاع نداره.. یکم دیر میبینن اما کار رو انجام میدن.... اگر رییس مرکز گفته و یارو میاد فیوژن قیمت زیادی نداره آه و ناله کن کم میگیره...
    بذار اول پاور بزنه.. اومد بگو میشه پاور بزنی ببینیم کجا مشکل هست.. بعد برات بررسی کنه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

اهان باشه حتما همینکارو میکنم،راستی ممکنه ایدی تلگرامت بدی؟سوالات دیگه هم داشتم اینجا راستش خیلی کنده و یجوریه..

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

قیمت سرویس های ماهانش چقدره؟
    سیمکشی جدا میکشن یا رو همین خط انجام میشه؟
    تعرفه سرعت حداقل ۵۰ مگ ماهیانه ۱۶۰ تومن هست و سین کشی هم جداعه،معمولا ۶۰۰ ۷۰۰ در میاد هزینه سیم کشی

10. این کاربر از elinbarrage بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

[QUOTE=elinbarrage;9178467]
    من کرج هستم
    من الان چک کردم سرعت آپلودم در حد صفر هستش
    ont رو چک کردم rx power هم خیلی کم شده...اینم میتونه تاثیر داشته باشه؟یا از قصد آپلود رو اینجوری کردن؟
    کارشناس های 2020 که کلا هیچی بلد نیستن...
    تست پینگ و سرعت و پارامترهای فیبر را قرار میدم

[/

QUOTE]این دوست عزیز هم دقیقا مشکل من رو داشتن اینجا
    rx بیاد پایین آپلود شما صفر میشه
    راه ساده اش این هست پریز رو باز کنی یک بار فیبر داخل رو پیچ بدی rx میره بالا بعد آپلود اوکی میشه..
    rx بالا هم باشه به علت مشکل فیوژن و اتصالات است که باید بیان درست کنند...وقتی اومدن دوباره فیوژن کنند حواست باشه تمیز کار کنن یه دستمال مرطوب خوب هم بده بهشون موقع فیوژن اتصالات را تمیز کنند
    برای من فیوژن این ها عالی بود دیگه زیاد اومده بود پایین
    Last edited by adisas; 04-10-2021 at 22:20.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

[QUOTE=adisas;9178601]
    rx بیاد پایین آپلود شما صفر میشه
    راه ساده اش این هست پریز رو باز کنی یک بار فیبر داخل رو پیچ بدی rx میره بالا بعد آپلود اوکی میشه..
    rx بالا هم باشه به علت مشکل فیوژن و اتصالات است که باید بیان درست کنند...وقتی اومدن دوباره فیوژن کنند حواست باشه تمیز کار کنن یه دستمال مرطوب خوب هم بده بهشون موقع فیوژن اتصالات را تمیز کنند
    برای من فیوژن این ها عالی بود دیگه زیاد اومده بود پایین
    این عکس برا خودم نیس برای اون دوست عزیز هست که rx پایین داشت..rx خودم از 28 تا 31 متغیر هست و جالبیش اینه از ساعت 12 ظهر تا 5 بعد از ظهر rx روی -28 هست و بعد اون هی میره بالا تا 31 میرسه و وقتی به 31 میرسه سرعت اپلود روند نزولی پیدا میکنه و از 100 به صفر میرسه..و اولین بار rx من روی -17 و رفته رفته هی بیشتر شد!از خود کابل دراپ نمیتونه باشه این مشکل؟مثنکه دو کور فیوژن میخواد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 8 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 8 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •