تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 385 از 1137 اولاول ... 285335375381382383384385386387388389395435485885 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,841 به 3,850 از 11361

نام تاپيک: ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

ناظر انجمن دانلود و آپلود nits's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    NeverLand

پيش فرض

سلام.با تشکر از معرفی این کتابا.اگه لطف کنی و آموزشی کار هم معرفی کنی خیلی عالی میشه.

حسابان : مبتکران - اندیشه سازان / مولف : عباس امیدوار ( اگه از دستش بدی خیلی ضرر کردی )
    فیزیک 3 : انتشارات خیلی سبز
    شیمی 3 : انتشارات مبتکران اندیشه سازان / مولف :بهمن بازرگانی
    هندسه 1 و 2 : اندیشه سازان - مبتکران / مولف : فرهادابوالقاسمی
    ادبیات فارسی 3 : گاج یا کلک . اصلا واسه ادبیات هیچی نگیر . از الان کتابهای موضوعی بخونی بهتره . کتاب قرابت معنایی دکتر سبط از انتشارات دریافت رو حتما حتما حتما حتما بگیر
    عربی 3 : گاج
    جبرواحتمال : من خودم مبتکران استفاده میکردم . سطحش یکم بالاست . کتابهای دیگه رو سراغ ندارم .
    زبان فارسی 3 : رمزینه خوبه . گاج هم هست .

درضمن آقا سعید من منظورم همون کتاب دیفرانسیل 1 و 2 بود از انتشارات مدرسه . چیه ؟ حتما عصبانی شدی که نکنه کتابی بوده که من معرفی نکردم بهت ؟؟

---------- Post added at 10:59 PM ---------- Previous post was at 10:55 PM ----------

سلام
    بچه ها کسی با فیلما اموزشی مبتکران کار کرده؟
    چطوره؟
    ریاضیات داره؟

سلام . من نمیدونم چرا از شما خوشم اومده . به خاطر همین هم خیلی دوست دارم بهت کمک کنم . تابستون که یه پیام دادی بهم بعدش هم رفتی . یادته ؟؟

من که سال دوم بودم یکی از دوستام که آزمونهای مبتکران شرکت میکرد چند روز سی دی های آموزشیش رو داد به من . بد نبود . عالی هم نبود .

شما مشکلت چیه ؟ بگو برطرف کنیم . تو چی گیر کردی عزیز دلم

2. 2 کاربر از nits بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه sarinagasemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

زبان فارسی 3 : رمزینه خوبه . گاج هم هست .

زبان فارسي همگامان بهترينه

4. این کاربر از sarinagasemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    NeverLand

پيش فرض

زبان فارسي همگامان بهترينه
    راست میگی . درسته . دین و زندگیش هم خوبه . یادم رفته بود دوست عزیز

6. این کاربر از nits بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه naderloosaeed's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    ته جهنم

پيش فرض

دوستان شرمنده کسی جزوه ای کتابی چیزی که توش مسائل مربوط به انتگرال باشه که با حل کردن اون مسئله ها چیزی فهمید نداره؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه GodFatherAmin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یه سر اینجا بزن نکاتی گفته که سریع میتونی حاصل بعضی از عباراتو پیدا کنی اگه هم وضعیت مالیت خوبه واهل ریسکی سی دی های اصلیش بخر به ما هم بگو راستی استادش گفته اگه فکر میکنید هرکدوم از این فرمول ها استثنا هستن میتونید به شماره همراهش زنگ بزنید و ازش بپرسید تا بهتون ثابت کنه روش هایی که تو سی دی اصلی هم هست استثنا نداره(اگه شماره رو خواستی بگو بهت بگم شاید تو سایتش هم باشه)
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    دروغ نخرید من سی دی هاشو دیدم.

---------- Post added at 10:07 PM ---------- Previous post was at 10:06 PM ----------

فکر کنم بعد از دیف 1 که موفق از آب دراومد اونقدر کلاس گرفته که داره خفه میشه وگرنه تا حالا 3 تا کتاب دیگه می تونست بنویسه!!
    زیره به کرمان بردنه!!!!!!!!!!
    ساعت 300 تومن می گیرفتن سال قبل.

9. 4 کاربر از GodFatherAmin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه M . Sayid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

درضمن آقا سعید من منظورم همون کتاب دیفرانسیل 1 و 2 بود از انتشارات مدرسه . چیه ؟ حتما عصبانی شدی که نکنه کتابی بوده که من معرفی نکردم بهت ؟؟[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 10:59 PM ---------- Previous post was at 10:55 PM ----------
    نه بابا عزیزی محمد امین ناراحت نشدم اگرم باشه فرقی نمی کنه به هر حال اون 1و2 هست و بهتره

بهتر نگفتی چون اگرم به فرض فقط دیف 2 می بود و من دیف 2 رو می خریدم از دیف 1 محروم می شدم

11. این کاربر از M . Sayid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    NeverLand

پيش فرض

نه بابا عزیزی محمد امین ناراحت نشدم اگرم باشه فرقی نمی کنه به هر حال اون 1و2 هست و بهتره

بهتر نگفتی چون اگرم به فرض فقط دیف 2 می بود و من دیف 2 رو می خریدم از دیف 1 محروم می شدم

کتابهای موضوعی انتشارات مدرسه رو چرا نگاه نمیکنی ؟ عاشقشون میشی . باور کن .

این کتاب انتشارات مدرسه کارت رو راه انداخته . راضی هستی ازش ؟

13. این کاربر از nits بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال AEZ_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    یزد - زارچ - خونمون!

پيش فرض

دوستان شرمنده کسی جزوه ای کتابی چیزی که توش مسائل مربوط به انتگرال باشه که با حل کردن اون مسئله ها چیزی فهمید نداره؟
    دیفرانسیل 2 انتشارات کوله پشتی نویسنده اش هم عبا سمرادی هست خیلی هم کتابش توی تیزهوشانیا و ... طفدار داره

توی هر فصل درسنومه داره که 4خط توضیح داده بعد 20 تا مثلا باری هر قسمت سوال حل کرده.
    فکر کنم این براتون خوب باشه

عربی کتابی که ادمو به تسلط برسونه چی هست

این تور دور دنیای گاج!! جچوریه
    مسی گرفته ؟
    سوالای ازادم داره ؟
    با پاسخ تریحیه یا جداست؟
    عمومی و اختصاصی برای رشته ریاضی چند در میاد؟
    Last edited by AEZ_Best; 06-03-2010 at 01:17.

15. این کاربر از AEZ_Best بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    متاسفانه روی خاک!

پيش فرض

دروغ نخرید من سی دی هاشو دیدم.
    امین جان میشه بیشتر توضیح بدی چون من یه سیدی تبلیغاتیشو دارم خیلی جالبه یه نکاتی گفته که به سادگی میشه مطالب پیچیده رو حل کرد مثل حالتهای آینه مقعر ، مشتق مثلثاتی ، حاصل ضرب و .... میشه بگی تو سی دی اصلی ها چی گفته ؟ یعنی مطالبش اصلا بدرد نمیخوره؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه GodFatherAmin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

امین جان میشه بیشتر توضیح بدی چون من یه سیدی تبلیغاتیشو دارم خیلی جالبه یه نکاتی گفته که به سادگی میشه مطالب پیچیده رو حل کرد مثل حالتهای آینه مقعر ، مشتق مثلثاتی ، حاصل ضرب و .... میشه بگی تو سی دی اصلی ها چی گفته ؟ یعنی مطالبش اصلا بدرد نمیخوره؟
    شما cd نمونه رو گرفتید بسیار عالی جوابا رو بدست میارید و مشتاق میشید که همه cd ها رو بخرید.
    ولی یکی از دوستای من این مجموعه رو تهیه کرد به همراه فیزیکش و بسیار ناراحت بود چون اولا cd بسیار غلط داشت ثانیا روشی که می گفت فقط باید همون مسئله رو بدون تغییر اعداد میدادن تا شما بتونید تویه کنکور حلش کنید یا راه حل هایی که می گفت و درست بود تویه بیشتر کتابای کنکور پیدا می شد یا برای مثلثات فرمول میداد تا زاویه ها رو بدست بیارید که اولا امکان نداشت شما بدون ماشین حساب بتونید به دست بیارید ثانیا با همون ماشین حسابش وقت گیر بود.
    اگر هم چین cd ای وجود داشت و کاربریش آنقدر زیاد بود مطمئن باشد دیگه کسی طرف معلم خصوصی نمی رفت و یا کسی سمت کتاب کمک آموزشیش نمی رفت.

18. 3 کاربر از GodFatherAmin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •