تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 384 از 1045 اولاول ... 284334374380381382383384385386387388394434484884 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,831 به 3,840 از 10441

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

حـــــرفـه ای wordist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

خیلی متشکرم.

والا اگه فهرست منظورتون هست از طریق Heading کردن عناوین و بعد هم table of contents

اینم تصاویر
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من میخوام بالای همه صفحات صفحه و عنوان قید بشه.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

/////////
    یه سوال دیگه هم دارم. چطور میشه برای شکل ها و جداول موجود در یه متن هم فهرست تهیه کرد؟!

مرسی..
    خب شما در Header همون صفحاتي كه قراره فهرست درج بشه هر چي ميخواي بنويس تا در صفحاتت تكرار بشن

سربرگ Insert و گزينه Header

حـــــرفـه ای wordist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

خب شما در Header همون صفحاتي كه قراره فهرست درج بشه هر چي ميخواي بنويس تا در صفحاتت تكرار بشن

سربرگ Insert و گزينه Header
    بازهم از راهنماییتون متشکرم. اما با این کار اون عنوان و صفحه که خارج از حاشیه کاغذ قرار میگیره!! و اگه بخوام بیارمش در اندازه حاشیه تعیین شده (مثلا 3.5 cm از بالا) کل متن جابجا میشه!!

در مورد سوال دومی هم که پرسیدم اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید.

یه سوال دیگه هم دارم. چطور میشه برای شکل ها و جداول موجود در یه متن هم فهرست تهیه کرد؟!
    خیلی متشکرم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mekziko's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    Mekziko

پيش فرض

من بخاطر اینکه کلمات انگلیسی در بین کلمات فارسی در word 2007 بنویسم در هم می ریزد باید چه تنظیمی انجام بدم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض مشکل در نرم افزار word برای ایجاد سایه در قسمت table

درود
    من می خوام توی word یک جدول بکشم که زیرش سایه داشته داشته باشه . یک جا دیدم اینو ولی هرچی می گردم منوشو پیدا نمی کنم . کادرش رو داشته باشه و زیر کادر سایه داشته باشه . کسی می تونه کمکم کنه ؟
    Last edited by alaveh; 14-09-2009 at 11:49.

پروفشنال shvalaie's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درود
    من می خوام توی word یک جدول بکشم که زیرش سایه داشته داشته باشه . یک جا دیدم اینو ولی هرچی می گردم منوشو پیدا نمی کنم . کادرش رو داشته باشه و زیر کادر سایه داشته باشه . کسی می تونه کمکم کنه ؟
    سلام دوست عزيز
    اگر وردتون 2007 نباشه....
    اول بايد در نوار ابزار جدول رو بيارين... (روي قسمت نوار ابزار ورد رايت كليك كنين و بعد tables and borders رو انتخاب كنين) اگه توجه كنين يه علامت به شكل پارچ هست كه از توش رنگ ميريزه... اون براي ترام دار كردن خانه‌هاي جدوله...

هر خونه جدول رو كه ميخواين ترام دار بشه انتخاب كنين و بعد روي اون آيكون كليك كنين و هر رنگي رو كه ميخواين انتخاب كنين....

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من بخاطر اینکه کلمات انگلیسی در بین کلمات فارسی در word 2007 بنویسم در هم می ریزد باید چه تنظیمی انجام بدم؟
    سلام دوست عزيز

وقتي شما فارسي تايپ ميكنين... بايد فرمت پاراگرافتون right to left باشه... يعني از راست به چپ... در اين صورت وقتي كه داخل پاراگرافي كه فارسيه ... كلمات غيرفارسي ... مثلا انگليسي تايپ ميكنين هيچ مشكلي پيش نمياد... و همين طور هم برعكس

يعني اگه شما دارين يه پاراگراف انگليسي تايپ ميكنين ... بايد فرمت پاراگرافتون left to right باشه ... يعني از چپ به راست... در اين صورت هم وقتي داخل اين پاراگراف فارسي تايپ شه ... مشكلي پيش نمياد...

فرمت پاراگرافتون left to right هستش... اون رو right to left كنين و بعد هم چيدمان يا alighnment ش رو هم justified كنين... يعني از هر راست و چپ تنظيم بشه .... درست ميشه...

به طور خلاصه .... اگر با دست راستتون ctrl+shift رو بگيرين ... فرمت پاراگراف right to left‌ ميشه

و اگر با دست چپتون ctrl+shift رو بگيرين ... فرمت پاراگراف left to right ميشه...

در ضمن براي چيدمان پاراگراف بايد ctrl+j رو بگيرين...

در ورد 2003 تمام اينها رو ميتونين در format/paraghraph پيدا كنين....

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بازهم از راهنماییتون متشکرم. اما با این کار اون عنوان و صفحه که خارج از حاشیه کاغذ قرار میگیره!! و اگه بخوام بیارمش در اندازه حاشیه تعیین شده (مثلا 3.5 cm از بالا) کل متن جابجا میشه!!

در مورد سوال دومی هم که پرسیدم اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید.

خیلی متشکرم.
    سلام دوست عزيز...

فكر كنم ميتونين page margins رو فقط در قسمت فهرست عوض كنين... اما براي اينكه مشكلي پيش نياد ... قبلش از فايلتون كپي بگيرين...

و اما در مور سوال دومتون....

در ورد 2003

شما بايد اول شرح شكلها/جدولها تون رو (حتي اگر شرح هم نداشته باشه ... شماره كه داره : جدول 1، و يا شكل 2 و يا طرح و يا نمودار و ...) توسط insert/refrence/caption بزنين... ميتونين new lable بزنين و كلمات جدول، طرح، شكل، تصوير، نموادار و ... رو در اون وارد كنين... و بعد خودش شماره رو اتوماتيك وارد ميكنه ...

بقيه‌ش ديگه آسونه ... در insert/refrence/table and figures رفته و table of figures رو انتخاب كنين ... اونجا ميتونين از شرح جداول و شكلها و تصاوير جداگانه فهرست تهيه كنين...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلام دوست عزيز...

فكر كنم ميتونين page margins رو فقط در قسمت فهرست عوض كنين... اما براي اينكه مشكلي پيش نياد ... قبلش از فايلتون كپي بگيرين...

و اما در مور سوال دومتون....

در ورد 2003

شما بايد اول شرح شكلها/جدولها تون رو (حتي اگر شرح هم نداشته باشه ... شماره كه داره : جدول 1، و يا شكل 2 و يا طرح و يا نمودار و ...) توسط insert/refrence/caption بزنين... ميتونين new lable بزنين و كلمات جدول، طرح، شكل، تصوير، نموادار و ... رو در اون وارد كنين... و بعد خودش شماره رو اتوماتيك وارد ميكنه ...

بقيه‌ش ديگه آسونه ... در insert/refrence/table and figures رفته و table of figures رو انتخاب كنين ... اونجا ميتونين از شرح جداول و شكلها و تصاوير جداگانه فهرست تهيه كنين...

متشکرم از راهنمایی و توجهتون .
    ظاهرا جز این راهی نباشه

اما در مورد دوم من با ورد 2007 کار میکنم توی قسمت references یه همچین چیزی که فرمودید هست اما نمی دونم چرا همش از صفر شروع میکنه یعنی فصل اول براش صفره!!! چطور میتونم تنظیمش کنم!!!
    در new lable هم تمام اونچه که تایپ میکنم نمیاد!!! چکار کنم؟!!!

باز هم مرسی

اگه نباشه جاش خالی می مونه deluge28's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام وخسته نباشید..

در word2007 در ویندوز ویستام، کلیدهای میانبر کی بورد فعال نیستن....مثلا ctrl+v , ctrl+c و همه کلیدهای مربوط....باید چیکار کنم فعال بشه؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •