تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 383 از 457 اولاول ... 283333373379380381382383384385386387393433 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,821 به 3,830 از 4564

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات COMODO ← راهنمای تاپیک در پست اول و دوم

داره خودمونی میشه Parseh38's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    Earth

پيش فرض

سلام علی آقا

جدیدا مرورگر کومودو روی سیستمم موقع نصب اپدیتهاش توسط هیپس مخرب شناسایی میشه البته این بار دوم هست که چنین مشکلی پیش میاد

نسخه نصب روی سیستمم COMODO Internet Security 8.2.0.4508

میشه بفرمایید مشکل از کجاست؟

نسخه جدید رو هم نصب کردم و هنوز هم گزینه پالایش موجود نیست
    با تشکر فراوان

Last edited by Parseh38; 09-06-2015 at 06:12.

2. 2 کاربر از Parseh38 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

سلام علی آقا

جدیدا مرورگر کومودو روی سیستمم موقع نصب اپدیتهاش توسط هیپس مخرب شناسایی میشه البته این بار دوم هست که چنین مشکلی پیش میاد

نسخه نصب روی سیستمم COMODO Internet Security 8.2.0.4508

میشه بفرمایید مشکل از کجاست؟

نسخه جدید رو هم نصب کردم و هنوز هم گزینه پالایش موجود نیست
    با تشکر فراوان
    در رابطه با مروگر من این مورد را مشاهده نکردم.... یه عکس میزاشتی خوب میشد.

در رابطه با قابلیت پالایش ، بله فعلا اضافه نشده. منم منتظرم.... خیلی کار راه اندازه.

4. 3 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

سلام عرض میکنم خدمت شما انسانهای شریف که به هموطنای خودتون بدون هیچ چشم داشتی کمک میکنید
    زمانی که پورت ریموت دسکتاپ رو عوض کردم چطور پورت جدید ریموت دسکتاپ رو به فایروال کومودو معرفی کنم
    شما استفاده از کدوم آنتی ویروس رو در کنار این فایروال موثر میدونید و اینکه نحوه تنظیم ریموت دسکتاپ آنتی ویروسی که معرفی میکنید رو درخواست دارم.
    باتشکر

6. این کاربر از karbara بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و عکاسی naamre's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

عرض سلام خدمت دوستان.

دررابطه با امنیت با کومودو شما این تاپیک و پستهای آموزشی را دنبال بکنید خیلی از نگرانیهاتون رفع میشه و و امنیت قابل قبولی فراهم میاد.... منظور از عرض این مطلب این بود که گاهی نباید خیلی روی برخی موارد حساس بود. هر چند که هر یک از اون سوالات شما جوابهای خودشون را دارند و مفصل میشه بهشون برداخت و اهمیت دارند. اما یک گام عقبتر از انجام هر تستی یا حتی نصب و استفاده کومودو روی سیستم به عنوان یک کاربر، این نکته بهتره مد نظر باشه که همیشه سعی شده مواردی که باعث امنیت با کومودو میشه را ذکر کنیم و عموما لینک مطالب هم در پست دوم همین تاپیک هست... با رعایت اون موارد خیلی نباید نگران چیزی باشید.

در رابطه با هر نوع حمله از بیرون توضیحاتی در مورد فایورال داده شده که همونها برای امنیت کاربر کفایت میکنه.... یا موردی که در باره تست با CLT فرمودید هم بارها صحت شده.... اما به اختصار : دسترسی مخرب به نقاط مختلف سیستم رو بررسی میکنه و از یک زاویه دیگر یک نوع تست Outbound Protection هست که بر پایه تست HIPS استوار هست (دلیلش این هست که ماژول دیگری نمیتونه کمتون بکنه (حداقل به اندازه HIPS)... اما راه کار اینه که همین تنظیمات که معرفی شده را انجام بدید خوبه....پست دوم را یک نگاهی بندازید....منظورم پرواکتیو هست.

دوست عزیز ممنون از پاسخگویی شما , ممنونم از زحماتی که می کشید واقعا جای قدردانی داره . صفحات اول رو مجدادا خوندم و به جز اون سه قانون که در+ Denefse می بایست تعریف می شد و به خاطر تغییراتی که در ظاهر گرافیکی CIS در ورژن جدیدش ایجاد شده برام قابل درک و انجام نبود بقیه انجام شده. سوالم اینه که در ورژن 6 بدون انجام این تغییرات خیلی راحت در تست CLT امتیاز بالای 300 و عموما 320 بدست می اومد ولی الان در بهترین شرایط 250 هست البته موضوع به اینجا ختم نمی شه .

تو raymond.cc/blog یه سری تست آنتی ویروس و فایروال پیشنهاد شده علاوه بر CLT . منspyshelter security test tool و EICAR و system shutdown simulator رو با CIS و بدون اون روی سیستم 64 بیتی ویندوز 8.1 انجام دادم که نتایج خوب نبود به ویژه در بررسی عملکرد فایروال. و فقط در تست تشخیص مخرب که EICAR باشه خوب عمل می کنه که البته قبلا دیده بودم که عملکرد CIS در تشخیص مخرب ها خوبه. جالب در حالی که در تست spyshelter security test tool خود فایروال windows اجازه ی webcam capture رو نمی داد با CIS به راحتی امکان پذیر بود و فقط system protection خوب عمل می کرد البته بدون CIS هم همین بود و نتایج چه در sandbox و چه در virtual desktop هیچ فرقی نمی کرد. CIS خودرای عمل می کنه و تقریبا تنها راه غیر فعال کردنش پاک کردنشه و در این مورد با تعجب دیدم بعد از پاک کردن هم با وجودی که فایروال Windows فعال بود باز webcam capture کار می کنه که یه بار فایروال windows رو غیرفعال و مجدادا فعال کردم و مشکل رفع شد.
    من تستها رو با bitdefender internet security 2015 و 2015 AVG internet security و symantec endpoint 2012 هم انجام دادم و نتایج کاملا متفاوت بود که قصد ندارم اینجا در موردشون صحبت کنم .

فکر می کنید چه مشکلی در سیستم و تنظیمات من هست ؟
    Last edited by naamre; 14-06-2015 at 09:57.

8. 4 کاربر از naamre بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

سلام عرض میکنم خدمت شما انسانهای شریف که به هموطنای خودتون بدون هیچ چشم داشتی کمک میکنید
    زمانی که پورت ریموت دسکتاپ رو عوض کردم چطور پورت جدید ریموت دسکتاپ رو به فایروال کومودو معرفی کنم
    شما استفاده از کدوم آنتی ویروس رو در کنار این فایروال موثر میدونید و اینکه نحوه تنظیم ریموت دسکتاپ آنتی ویروسی که معرفی میکنید رو درخواست دارم.
    باتشکر

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

10. 3 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

در ورژن 6 بدون انجام این تغییرات خیلی راحت در تست CLT امتیاز بالای 300 و عموما 320 بدست می اومد ولی الان در بهترین شرایط 250 هست البته موضوع به اینجا ختم نمی شه .
    سلام

جواب سوال در این جمله ای که از شما نقل قول گرفتم قرار داره. در نسخه های قبل اتوسندباکس محیط مجازی را شامل نمیشد و در اقع یک نوع محدودیت فایل بود که من بهش میگفتم Auto HIPS با لولهای مختلف. اما در نسخه های جدید اتوسندباکس پیشفرض روی "حالت مجازی سازی" قرار داره. یعنی هر فایلی و ابزار تستی در این محیط کارشو انجام میده. در واقع این محیط میاد از اسیب رسیدن سیستم واقعی شما در صورتیکه برنامه اجرا شده ویروس باشه و قصد خرابکاری روی سیستم را داشه باشه، از سیستم محافظت میکنه.

برای درک بهتر یکبار همین ابزارها را با اتوسندباکس غیر فعال و HIPS فعال تست کنید و همچنین با اتوسندباکس فعال ولی این بار روی سطحی غیر ار "کاملا مجازی" {تنظیم سندباکس را عوض کنید} تست کنید.

12. 4 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و عکاسی naamre's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام

جواب سوال در این جمله ای که از شما نقل قول گرفتم قرار داره. در نسخه های قبل اتوسندباکس محیط مجازی را شامل نمیشد و در اقع یک نوع محدودیت فایل بود که من بهش میگفتم Auto HIPS با لولهای مختلف. اما در نسخه های جدید اتوسندباکس پیشفرض روی "حالت مجازی سازی" قرار داره. یعنی هر فایلی و ابزار تستی در این محیط کارشو انجام میده. در واقع این محیط میاد از اسیب رسیدن سیستم واقعی شما در صورتیکه برنامه اجرا شده ویروس باشه و قصد خرابکاری روی سیستم را داشه باشه، از سیستم محافظت میکنه.

برای درک بهتر یکبار همین ابزارها را با اتوسندباکس غیر فعال و HIPS فعال تست کنید و همچنین با اتوسندباکس فعال ولی این بار روی سطحی غیر ار "کاملا مجازی" {تنظیم سندباکس را عوض کنید} تست کنید.
    سلام و ممنون

اساسا چه اتو سند باکس رو فعال کنید چه غیر فعال تفاوت چندانی نداره. همون طور که عرض کردم خود CIS تصمیم می گیره چه کار کنه . مثلا با وجودی که اتو سند باکس غیر فعال بود. فایلها رو می برد تو سند باکس.(البته در حال حاضر CIS رو به خاطر اینکه اینترنت سکیوریتیهای دیگه رو تست می کردم ندارم)

ولی سوال من بیشتر این بود که چرا با وجود CIS رو سیستم فعال بود نتایج تستهای انجام شده ضعیفه. شما خودتون این تستهایی که تو پست قبلی اشاره کردم روی سیستمی که CIS نصب باشه انجام دادین؟ من از دوستانی که علاقمند باشن می خواستم خواهش کنم این تستها رو تکرار کنن و نتیجش رو هم به بقیه بگن.

14. 3 کاربر از naamre بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

بله یه کارایی انجام دادم ولی زمانی که میخواستم رو ویندوز سرور نصبش کنم که تست کنم ببینم اجازه ورود رو بعد از تغییر پورت ریموت دسکتاپ بهم میده یا نه با عدم نصب کومودو فایروال در ویندوز سرور 2008 r2 مواجه شدم و برام جالب بود که کلاینت مک و لینوکس میتونن از این فایروال استفاده کنن اما ویندوز سرور نه ! اونم در کمال تعجب

در رابطه با این مورد باید عرض کنم که ما نیاز به "اتصال/ارتباط ورودی" داریم. بعد اینکه فرمودید پیغام نمیدهد، احتمالا ارتباطات ورودی طبق تنظیمات شما اتوماتیک مسدود میشه.

خب، باید یکسری قوانین در فایروال بسازید.....

اول وارد تنظیمات فایروال بشوید و وارد قسمت "قوانین برنامه‌ها" و برای svchost یک قانون طبق عکس زیر بسازید.

در واقع اتصال ورودی روی پورت 3389 را برای svchost آزاد بزارید.

خب با فرض اینکه ارتباطات ورودی همه مسدود میشوند، بنابراین باید یک قانون در قسمت "قوانین عمومی" بسازید، طبق عکس:

البته برای اینکه قانونی دقیقتر داشته باشیم میتونید آدرس IP مبدا را هم وارد کنید تا مشخص باشه این اتصال قراره از چه سیستمی برقرار بشه.
    (IP مقصد خیلی نیازی نیست)

البته میتونید به جای آی-پی ، مک آدرس سیستم مبدأ را وارد کنید که دقیقتر هست.

نکته: این قانون ها را در بالای لیست قرار بدهید.

نکته: کامپیوتری که در حال ساخت این قانون هستید میشود مقصد. پس منظور از آدرس مبدأ، آدرس سیستم روبرو هست.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

با سلام
    جدیدا وقتی کروم رو باز می کنم فایروال پورت 2869 رو بلاک می کنه اما با فایرفاکس اینجوری نیست و هنگام باز شدن کروم هست
    این نشانه چیست؟
    لطفا پاسخ دهید
    به سلامت

پروفشنال babialex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام

دوستان من یه مشکلی برام پیش اومده و زود باید حلش کنم خواهشا کمک کنید

حسابدار ما برنامه اظهار نامه مالیاتی رو از سایتش دانلود کرده و نصب کرده و تمام کارهای اظهار نامه رو داخل برنامه انجام داده و باید آنلاین پرینت بگیره

مشکل : این بنده خدا از ابتدا تمام این کارهارو داخل محیط سندباکس انجام داده

حالا فایل دانلود شده و محل نصب فایل همش فقط داخل محیط سندباکس هستش و بیرونش چیزی نشون نمیده و متاسفانه داخل محیط سندباکس پرینتر رو اصلا نمیشناسه و هرکاری کردیم نشد و بیرون محیطش هم اصلا برنامه و کارهای انجام شده رو نمیشه دید و پیدا کرد

یکی اینکه چکار کنم این برنامه بیرون سندباکس اجرا بشه با تمام کارهایی که داخلش انجام شده یا اینکه چطوری پرینتر رو داخلش راه اندازی کنم که بتونم حداقل پرینت بگیرم !!

کلا برنامه ای که تحت این محیط اجرا شده رو چطوری خارج محیط سندباکس اجرا کنم ؟ و بتونم ببینمش ؟ تنظیماتش میشه اینکارو انجام داد ؟
    Last edited by babialex; 23-07-2015 at 01:50.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •