تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 383 از 1298 اولاول ... 283333373379380381382383384385386387393433483883 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,821 به 3,830 از 12975

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان اصفهان

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

این پنل که دوباره روی "لطفا صبر کنید... " می ایسته بعد هم مینویسه: "امکان برقراری ارتباط با سرویس دهنده وجود ندارد. "
    به خدا دیگه این پنل شورشو درآورده اَه اَه...

2. این کاربر از 15min بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام رفقا
    من یک ماهه با شارژ اینترنت مخابرات مشکل پیدا کردم
    26 اذر 4 گیگ شارژ کردم از طریق قبض، معمولا طبق روال مصرفی این برای یک ماهه من کافیه اما 4 دی دیدم چراغ مودم خاموشه ،چک کردم توی سایت دیدم اکانتم تموم شده توی ریز شارژهام که رفتم بعد روز 1 دی هم زده من یک گیگ شارژ کردم در حالی که این کار رو ابدا نکرده ام مطمئنم این روز من 1 گیگ اشتراکم رو شارژ نکردم اصلا من 1 گیگی شارژ نمی کنم
    خلاصه همون 4 دی دوباره 4 گیگ شارژ کردم یعنی تا اینجا 23 هزار تومان برای یک ماه داده بودم

حالا دوباره امروز دیدم چراغم خاموشه رفتم توی سایت دیدم نوشته اعتبار -21 یعنی باید دوباره شارژ می کردم شارژ کردم ولی من ابدا چنین مصرفی ندارم نه فیلم دانلود می کنم نه از این چیزها یعنی از 26 اذر تا الان من 9 گیگ مصرف اینترنتم بوده و با این دفعه می شه 13 گیگ در حالی هیچ استفاده خاصی از اینترنت نمی کنم حالا من کجا باید برم اعتراض کنم اصلا راهی هست؟

ممنون
    شماره مشتریتون رو بدید تا بررسی بشه

---------- Post added at 08:45 AM ---------- Previous post was at 08:44 AM ----------

این پنل که دوباره روی "لطفا صبر کنید... " می ایسته بعد هم مینویسه: "امکان برقراری ارتباط با سرویس دهنده وجود ندارد. "
    به خدا دیگه این پنل شورشو درآورده اَه اَه...
    الان که درسته، بالا نیومدنش به پنل مربوط نیست، مربوط به سرور ضعیفیه که پنل روشه

4. این کاربر از adsltce بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

خدا رو شکر که هیچ کدوم از مشکلات مربوط به پنل نیست و کلا عاری از اشکال است.

6. این کاربر از 15min بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

شماره مشتریتون رو بدید تا بررسی بشه

---------- Post added at 08:45 AM ---------- Previous post was at 08:44 AM ----------

هم مربوط به سرور ضعیفه هم مربوط به باند بازی بنده هم مربوط به غرض ورزی بنده

مشتریان بی خبر از همه جا هم منفی می شوند در حد تیم ملی آن هم بخاطر غرض ورزی بنده

برای دوره بعدی فدراسیون فوتبال کاندیدا بشوید بد نیست ، رقیب خوبی برای آقای همیشه خندان هستید.

8. 2 کاربر از esfahanweb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه yedostekhob's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

چه جالب امروز مخابرات بدون اینکه به شاتل بگه یا به من\ بدون اجازه منو رانژه خودش کرده رفتم مخابرات میگم چرا این کارو کردین واساده داره از adsl خودش برام تعریف می کنم دیدم طرف احمق یه دادی زدم کل مخابرات امد اونجا میگم شما به چه حقی من رو از رانژه در اوردید رانژه خودتون کردین ریس مرکز به غلط کردن افتاد رفت رانژه رو درست کردد بابا اینا دیگه کی هستن به زور می خوان مشتری بدزدن مملکته داریم !!!!!!

10. این کاربر از yedostekhob بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

عکس برای عوض شدن ریز کارکرد ها

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    دوست عزیز یا عکسی که گرفتی مال هفته پیشه یا ورژن قدیمی برنامه روی کلاینت شما cache شده لطفا کلید Ctrl+F5 رو بزنید چونکه الان ما توی ریز مصرف مدت زمان (ساعت دقیقه ثانیه) و همینطور مک کلاینت رو نشون میدیم ولی توی عکس شما این ستون ها نیست! لطفا امتحان کنید نتیجه رو اطلاع بدید ممنون.(توی ورژن جدید بر اساس تاریخ شروع باید سورت باشه)

هم مربوط به سرور ضعیفه هم مربوط به باند بازی بنده هم مربوط به غرض ورزی بنده

مشتریان بی خبر از همه جا هم منفی می شوند در حد تیم ملی آن هم بخاطر غرض ورزی بنده
    غرض ورز اگر نبودی تمام مشکلات رو گردن پنل نمینداختی
    خب میخوای چی بگم؟ بگم مشترکین گرامی مخابرات با درآمد ماهانه چند ده میلیاردی یه سرور توپ در اختیار پنل گذاشته؟ میخوای بگی سرورمون خوبه؟تو که همه چیزو به قول خودت میدونی مشخصات سرور رو اینجا بنویس ببینم روت میشه؟
    شما بهتره کاندید شی که اینقد خوب بلدی دروغ بگی،درآمد ماهانه مخابرات از ADSL چند ده میلیون در ماهه؟مشترکین نمیدونن باور میکنن میخوای منم باور کنم؟

12. این کاربر از adsltce بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

والا چی بگم الان در این ساعت پنل به کل باز نمیشه حالا دوباره میگید "مشکل از فلان جاست واسه خودم که درسته!"
    در ضمن صبح که یه بار تونستم وارد شم ستون مک بود ولی زیر ستون کلا خالی و هیچ عددی نبود!
    Last edited by 15min; 08-01-2012 at 18:42.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

دوست عزیز ارتباط با بانک داره درست میشه به خاطر همین از ظهر مجبور شدیم چند باری دسترسی به سرور رو برای کانفیگ های لازم قطع کنیم
    انشالله از فردا ارتباط با بانک هم بر قراره

اگه نباشه جاش خالی می مونه morteza1221's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

حالا دیگه باید اسم تاپیک رو عوض کرد و گذاشت " قر و اطوارهای مخابرات برای کاربرانش "
    خیلی پررویی که حتی قطعی پنل رو هم که روش ادعا داری رو می ندازی گردن این و اون ...

16. این کاربر از morteza1221 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

غرض ورز اگر نبودی تمام مشکلات رو گردن پنل نمینداختی
    خب میخوای چی بگم؟ بگم مشترکین گرامی مخابرات با درآمد ماهانه چند ده میلیاردی یه سرور توپ در اختیار پنل گذاشته؟ میخوای بگی سرورمون خوبه؟تو که همه چیزو به قول خودت میدونی مشخصات سرور رو اینجا بنویس ببینم روت میشه؟
    شما بهتره کاندید شی که اینقد خوب بلدی دروغ بگی،درآمد ماهانه مخابرات از ADSL چند ده میلیون در ماهه؟مشترکین نمیدونن باور میکنن میخوای منم باور کنم؟
    شما حاضر هستید از هر چیزی صحبت کنید جز مشکلات نرم افزار خودتان به این می گویند فرافکنی

5 ماه از راه اندازی نرم افزار پلوتون گذشته است ولی شما مرتباً مشکلات را به گردن BRAS و سخت افزار سرور و... می اندازید ، آیا در این 5 ماه وقت کافی برای تعویض سخت افزار سرور نداشتید و یا در پروژه خودتان هزینه سخت افزار را در نظر نگرفته بودید؟؟ معمولاً در چنین پروژه هایی خود شرکت نویسنده نرم افزار سخت افزار مورد نیاز را هم تأمین می کند.

شما حاضرید بعد از 5 ماه از راه اندازی ارتباط با بانک صحبت کنید(ماشاءالله) ولی حاضر نیستید از رقمهای عجیبی که به حساب بدهکاری کاربران زده شده است صحبت کنید!!!!

شما حاضرید بعد از 5 ماه از نشان دادن MAC کاربران خبر بدهید (عجب پیشرفتی!!!) ولی حاضر نیستید در مورد تفاوت فاحش در ریز کارکرد کاربران آن هم در فاصله چند دقیقه گزارشگیری صحبت کنید!!!!

شما حاضرید از باند بازیهای خیالی صحبت کنید ولی حاضر نیستید در مورد نحوه محاسبه و بروزرسانی حجم مصرفی کاربران کوچکترین پاسخی بدهید!!!!و ....و ....

در حال حاضر براحتی هر کاربر این سرویس می تواند با دانلود یک فایل با حجم مشخص از این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ویا هر سایت دیگر و مقایسه حجم آن با حجم نشان داده در پنل پلوتون(البته اگر باز شود و نشان دهد) متوجه خیلی از موارد شود.

کلاً کاربران این فروم و مخصوصاً این تاپیک هشیار هستند و متوجه هستند که چه کسانی در حال چه آزمایشاتی بر روی سرویس ADSL آنها هستند ، البته آن قدر هم باهوش هستند که می دانند نباید هزینه چنین آزمایشاتی را بپردازند.

.

18. این کاربر از esfahanweb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •