تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 38 از 44 اولاول ... 28343536373839404142 ... آخرآخر
نمايش نتايج 371 به 380 از 438

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید دستگاهای ضبط و پخش قابل حمل (فصل دوّم)

اگه نباشه جاش خالی می مونه hadi_en's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    جهنم

پيش فرض

سلام
    دو تا مدل سونی هست px333 و px440 چه فرقی بنیادی با هم دارند ؟ قیمتشون هم زیاد فرق نمیکنه
    گارانتی هم نداره بعقیده تون با این وجود خریداری بکنم؟

آخر فروم باز amin khan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    ?¿؟

پيش فرض

دوستان من یه px440 خریدم ، راهی هست که از قابلیت فولدر در فولدر پشتیبانی کنه ؟ یا اصن پشتیبانی میکنه و من شاید بلد نیستم؟ منظورم اینه که مثلا چند تا آلبوم از یه خواننده رو که توی فولدر های مختلف قرار داره رو بزارم تو یه فولدر به اسم همون خواننده ، ولی وقتی این کار رو میکنم فولدرها رو جدا نشون میده

سلام
    دو تا مدل سونی هست px333 و px440 چه فرقی بنیادی با هم دارند ؟ قیمتشون هم زیاد فرق نمیکنه
    گارانتی هم نداره بعقیده تون با این وجود خریداری بکنم؟
    px333 ضبط مونو داره ولی px440 استریو داره
    px333 باید با کابل به pc وصل کنی ولی px440 یو اس بی سرخود داره
    Last edited by amin khan; 16-01-2015 at 18:52.

آخر فروم باز dooste.man83's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

دوستان تا 1 حدود یک میلیون بهترین mp3 player با صفحه نمایش مناسب چیه ؟

بسیار بسیار مهم برام کیفیت صداش هست و بعد از اون طرفیت بالای 32 گیگ

الان یک j3 کوون دارم اما یک چیز بهتر می خوام

خودم بین سونی و fiio موندم راهنمایی میفرمایید
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه metalhead_forever's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوستان تا 1 حدود یک میلیون بهترین mp3 player با صفحه نمایش مناسب چیه ؟

بسیار بسیار مهم برام کیفیت صداش هست و بعد از اون طرفیت بالای 32 گیگ

الان یک j3 کوون دارم اما یک چیز بهتر می خوام

خودم بین سونی و fiio موندم راهنمایی میفرمایید
    ممنون
    تو این قیمت Fiio x5 موجوده که برای کاربرد های حرفه ای طراحی شده... ولی من اگه جای شما بودم چون بیشتر فایل هام mp3 هست و یه تعداد کمی flac دارم و هدفون خیلی خاصی هم نمیخوام استفاده کنم Apple iPod Touch 5 میخریدم...

5. 3 کاربر از metalhead_forever بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

الان یک j3 cowon دارم + fioo e7

الان موندم بهتره این دو مورد بالا رو بفروشم و یک fiio x5 بگیرم

یا این ها رو نگه دارم و یک ie80 سنهایزر بگیرم

هدفون نسبتا خوب هم دارم اما شاید نه اندازه ie80

نظر شما کدوم بهم کیفیت بهتری میده و منطقی هست ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

دوست عزیز من ایپاد تاچ داشتم الانم کوون j3 دارم صدای کوون نسبت به ایپاد سره هم از نظر بلندی هم تنظیمات اکولایزر.من فیو نداشتم اما دیگه بالاتر از کوون خیلی جزیی میشه تفاوت شما اون مبلغ رو خرج هدفون بکنید فک کنم بهتر باشه

8. 2 کاربر از dark monk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

دوست عزیز من ایپاد تاچ داشتم الانم کوون j3 دارم صدای کوون نسبت به ایپاد سره هم از نظر بلندی هم تنظیمات اکولایزر.من فیو نداشتم اما دیگه بالاتر از کوون خیلی جزیی میشه تفاوت شما اون مبلغ رو خرج هدفون بکنید فک کنم بهتر باشه
    توهین نشه به طرفدار برند خاصی اما بنده خودم آیپاد داشتم و میگم کیفیت صدای محصولات اپل فاجعه هست !!!!

حتی الان این گوشی سونی چه w800 که مال سال های بسیار دور بوده چه الان که z ulta دارم بسیار کیفیت بهتری داره حتی گوشی سامسونگ هم صدای بهتری از آیپاد داره
    Last edited by dooste.man83; 30-01-2015 at 23:02.

10. این کاربر از dooste.man83 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه metalhead_forever's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوست عزیز صدای cowon از ipod بهتر بود... الان دیگه اون دوران تموم شده و این iPod و رقبای اندرویدی مثل HTC One M8 هستن که پلیر های پرتابل رو احاطه کردن... در این زمینه پیشنهاد میکنم پست زیر رو از یکی از اساتید فروم مطالعه کنید:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    این هم یه پست از یه استاد دیگه:
    توهین نشه به طرفدار برند خاصی اما بنده خودم آیپاد داشتم و میگم کیفیت صدای محصولات اپل فاجعه هست !!!!

حتی الان این گوشی سونی چه w800 که مال سال های بسیار دور بوده چه الان که z ulta دارم بسیار کیفیت بهتری داره حتی گوشی سامسونگ هم صدای بهتری از آیپاد داره
    فکر میکنم این بحث باید در تاپیک مسائل حاشیه ای ادامه پیدا کنه... تلفن های همراه اندرویدی پیشرفت های قابل توجهی انجام دادند و مدل Galaxy S4 در زمان خودش امتیازات قابل قبولی گرفت و مدل One M8 کیفیت صدای یک تلفن اندرویدی رو به حد اعلا رسوند...
    کووان مشکلی که داره اینه که در طول سالها تغییر بخصوصی نداده به صدای پلیرهاش و یه جورایی از قافله عقب مونده. در طرف مقابل اپل سال به سال پیشرفت کرده و در iPhone4S بهترین عملکرد خودش رو به نمایش گذاشت... تا قبل از این iPhone یکی از اجزای جدانشدنی پلیر های اپل Lineout ها بودند (چون خروجی 3.5mm خود اپل کیفیت لازم را نداشتند) یا داک هایی برای از کار انداختن داک داخلی اپل، اما بعد از 4S کیفیت خروجی 3.5mm به قدری بالا رفت که دیگه نیازی به Lineoit یا داک های جانبی نباشه و خود iPod کیفیت قابل قبولی داشت...

Last edited by metalhead_forever; 30-01-2015 at 23:32.

12. 3 کاربر از metalhead_forever بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

حتی الان این گوشی سونی من چه w800 که مال سال های بسیار دور بوده که z ulta که الان دارم بسیار کیفیت بهتری داره حتی گوشی سامسونگ هم صدای بهتری از آیپاد داره
    والا بد نیست صدای ایپادها صدای استانداردی دارن با گلکسی اس 2 هم یه زمانی تست کردم صدای ایپاد تاچ بهتر و بلندتر بود اما در مقابل همین کوون حرفی ندارن

14. 3 کاربر از dark monk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

دوست عزیز صدای cowon از ipod بهتر بود... الان دیگه اون دوران تموم شده و این iPod و رقبای اندرویدی مثل HTC One M8 هستن که پلیر های پرتابل رو احاطه کردن... در این زمینه پیشنهاد میکنم پست زیر رو از یکی از اساتید فروم مطالعه کنید:
    عزیز من ایپاد 5 داشتم تا همینچند وقته پیش الان j3 دارم که تولیدش واسه چن ساله پیشه بهتری ندیدم تو ایپاد.هرکسی نظر خودش رو تو صدا داره ولی فک نمیکنم با تنظیمات اکو وبلندی صدایی که کوون داره از ایپاد ضعیف تر باشه

16. 3 کاربر از dark monk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •