تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 38 از 48 اولاول ... 28343536373839404142 ... آخرآخر
نمايش نتايج 371 به 380 از 475

نام تاپيک: I9070 Galaxy S Advance » گوشی اندرویدی سامسونگ با پردازنده ی دو هسته ای و صفحه نمایش 4 اینچ

ناظر انجمن آنتی‌ویروس و نرم‌افزارهای امنیتی Captain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

ممنونم دوست گرامی
    تو شهر ما گارانتی یعنی ماست
    بدون گارانتی
    600 تومن
    16 گیگ
    میگم چرا گارانتی نداره ؟!!!
    میگه خب درب پشت گوشی رو اجازه نداری باز کنی پس گارانتی نمیخواد ))))
    مملکته ما داریم ))))

یا علی

داره خودمونی میشه Bahman.M86's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    In Your Heart

پيش فرض

سلام دوستان
    من یه ایمیلی به اون آدرسی که punisher-2008 داده بود زدم و جریان اپ دیت نشدن این گوشی به ics 4.0 رو ازشون پرسیدم و گفتم اگه قرار باشه آپ نشه من این گوشی رو میندازم بیرون!! و اون هم با تعجب پرسید :
    where do you have this 'news'
    منم گفتم چندتا از دوستام به خود شما ایمیل زندن و شما هم گفتی این گوشی که هیچ،کلا سری GT-90XX به ICS 4.0 آپدیت نخواهند شد! و تازه اون عکس ایمیلی که PUNISHER-2008 آپ کرده بود رو براشون فرستام و اونهم جواب داد :
    ah yes. well that is logic that samsung followed with i9000 and i9100 so i do not expect anything else now. they want to sell latest devices. i9000 was in terms of specs same as nexus s that is getting JB now but i9000 is stuck on 2.3.6
    if you do not have official ics now on the device you will most likely get something like i9000 users that is value pack so 2.3.6 with ics elements like face recognition

from what i know it will be released september/october depending on the current ics/jb update speed

از جوابی که داده میشه اینو برداشت کرد که این سیاست سامسونگه برای فروش محصولاتش و تا اکتبر یا سپتامبر یا پک 2.3.6 با برخی امکانات ICS 4.0 رلیز میشه یا خود ICS4.0 و شایدم JELLY BEAN 4.1 !!!!!

البته شاید برداشت شما از این ایمیل فرق بکنه!
    راستی این فروم جایی واسه آپلود مستقیم عکس نداره؟ باید اول یه جا تو اینترنت آپ کنیم بعد لینکشو بدیم اینجا !!؟ کسی بلده چجوری باید مستقیم آپ کنیم؟خواستم مستقیم عکس ایمیلشو براتون اپ کنم که حوصله ی این کارهارو نداشتم! ببخشید

همین الان من ازش پرسیدم که پس ما باید منتظر پک 2.3.6 با امکانات ICS 4.0( این میشه آب هویج بستتنی !!! ) یا خود ICS 4.0 یا حتی JELLY BEAN 4.1 باشیم ؟ اونم جواب داد :
    but this as well might be ic/jb update but i would not be so sure - ask samsung dirrectly about thatbut i9070 is not on the official ics update list ...

keep in mind that i am not samsung just funsite best source is always samsung official

خلاصه آخرش هم توپ رو انداخت تو زمین شرکت سامسونگ!!

حالا برداشت و قضاوت با خود شما عزیزان!

Last edited by Bahman.M86; 31-07-2012 at 16:42.

3. 4 کاربر از Bahman.M86 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه u.n.s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

سلام به همه..
    یه لطفی میکنین منو راهنمایی کنید
    بین گوشی های....
    اس ادونس و وان وی و آرک س موندم
    در مورد سامسونگ می ترسم باتریش اذیت کنه .... و اندرویدش آپدیت نشه
    در مورد اچ تی سی هم از ظاهرش و نمایشگرش خوشم نمی آد
    در مورد آرک هم بیشتر نگران کیفیت نمایشگر ..... جنس بدنه و کند بودن و دوربین هستم
    اگه میشه یه راهنمایی منطقی کنید ببینم چه باید بکنم؟

قیمت هایی هم که من امروز گرفتم
    ادونس :620
    وان وی: 520
    آرک اس : 550

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام به همه..
    بین گوشی های....
    در مورد آرک هم بیشتر نگران کیفیت نمایشگر ..... جنس بدنه و کند بودن و دوربین هستم

دوست گرامی سامسونگ خوبه
    ولی بهتر از اون همین گوشیم هستش که الان دستمه
    SONY XPERIA P
    تو همین رنجهای قیمت که گفتین هستش
    من ازش فوق‌العاده راضی ام
    بهتونم پیشنهاد میکنم
    دوست عزیزم punisher_2008 باعث شد من این گوشی رو بخرم
    پس بهتره یه سری به صفحات قبلی این تایپیک بزنین

موفق باشی

Sent from my LT22i using Tapatalk 2
    Last edited by Captain; 31-07-2012 at 21:15.

6. 3 کاربر از Captain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه amiva's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام دوستان من این گوشی رو یک هفته ایی هست خریدم، قبل از اون سیمبین داشتم و با اندروید زیاد کار نکردم، چندتا مشکل با این گوشی دارم که شاید بعضیاش مربوط به همین گوشی و بعضی دیگه اش هم به خاطر اشنا نبودن زیاد من با اندرویده، به هر حال ممنون میشم راهنمایی کنید و یا اگه جای دیگه ایی باید پست بدم بهم بگید، بازم ممنون:

اولی اینکه نحوه نصب برنامه ها به صورتی که روی کارت خارجی نصب بشن (یه سری چیز خوندم که مربوز به اندروید 2.2 بود و واسه جینجربرد چیزی پیدا نکرم) - ظاهرا اونحور که من فهمیدم خود گوشی دو تا حافظه ی داخلی داره یه 1.8 گیگ و یه 3.7 گیگ ( گوشی من 8 گیگ است، شاید هم همون 8 باشه که پارتیشن بندی شده)، اسم اولی رو گذاشته phone memory و اسم دومی رو SD card گذاشته. خودمم یه مموری 16 گیگی گذاشتم که اون به اسم external SD card میشناسه، تا حالا نتونستم برنامه ایی روش نصب کنم . تو قسمت Manage Application هم گذینه ایی که داره و نوشته move to sdcard رو که میزنم ،برنامه ها رو روی همون 3.7 گیگیه میریزه نه 16 گیگ خارجی. لطفا راهنمایی کنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دومی اینکه تا حالا نتونستم از GPS اش استفاده کنم، 6 تا برنامه مکان یابی و لوکیتور و نویگیتور فابریک روشه! اما دریغ از اینکه من تا حالا بتونم با یکیش یه مختصات ساده بگیرم چه برسه به نقشه و مکان یابی (به وای-فای هم وصل میکنم موقع کار)

سومی اینکه برنامه های فابریکش مثل Gmail , Google Search , Google plus کار نمیکنه، با ایمیلش میتونم جی میل خودم رو چک کنم اما با خود برنامه ی Gmail نتونستم وصل شم تا حالا

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند، سپاس
    Last edited by amiva; 01-08-2012 at 13:42.

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام دوستان من این گوشی رو یک هفته ایی هست خریدم، قبل از اون سیمبین داشتم و با اندروید زیاد کار نکردم، چندتا مشکل با این گوشی دارم که شاید بعضیاش مربوط به همین گوشی و بعضی دیگه اش هم به خاطر اشنا نبودن زیاد من با اندرویده، به هر حال ممنون میشم راهنمایی کنید و یا اگه جای دیگه ایی باید پست بدم بهم بگید، بازم ممنون:

اولی اینکه نحوه نصب برنامه ها به صورتی که روی کارت خارجی نصب بشن (یه سری چیز خوندم که مربوز به اندروید 2.2 بود و واسه جینجربرد چیزی پیدا نکرم) - ظاهرا اونحور که من فهمیدم خود گوشی دو تا حافظه ی داخلی داره یه 1.8 گیگ و یه 3.7 گیگ ( گوشی من 8 گیگ است، شاید هم همون 8 باشه که پارتیشن بندی شده)، اسم اولی رو گذاشته phone memory و اسم دومی رو SD card گذاشته. خودمم یه مموری 16 گیگی گذاشتم که اون به اسم external SD card میشناسه، تا حالا نتونستم برنامه ایی روش نصب کنم . تو قسمت Manage Application هم گذینه ایی که داره و نوشته move to sdcard رو که میزنم ،برنامه ها رو روی همون 3.7 گیگیه میریزه نه 16 گیگ خارجی. لطفا راهنمایی کنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دومی اینکه تا حالا نتونستم از GPS اش استفاده کنم، 6 تا برنامه مکان یابی و لوکیتور و نویگیتور فابریک روشه! اما دریغ از اینکه من تا حالا بتونم با یکیش یه مختصات ساده بگیرم چه برسه به نقشه و مکان یابی (به وای-فای هم وصل میکنم موقع کار)

سومی اینکه برنامه های فابریکش مثل Gmail , Google Search , Google plus کار نمیکنه، با ایمیلش میتونم جی میل خودم رو چک کنم اما با خود برنامه ی Gmail نتونستم وصل شم تا حالا

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند، سپاس

دوست گرامی مبارکتون باشه
    میتونین با برنامه APP 2 SD برنامه هارو به مموری کارتتون انتقال بدین
    اینم لینک دانلود

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    برای استفاده از نقشه ها برنامه SyGic هم خوبه و بهتره بای لود کردن نقشه های فابریک گوشی از وای فای استفاده کنین
    برنامه های جانبی مسنجر یاهو و جی میل رو نصب کنین
    بیشتر برنامه ها برای دسترسی ؛ به آندروید مارکت نیاز دارن که بنا به تحریم ایران از دسترس ما خارجه مگر جز دور زدن محدودیت ها و ....
    جاهای خالی رو با این کلمات پر کنین و فاصله ها رو بردارین
    با عرض پوزش از ادمین بخاطر گذاشتن این مطلب (نتونستم تو خود تالار آپلود کنم :( ! )
    a n d r o i d i h a

موفق باشی
    Last edited by Captain; 01-08-2012 at 14:19.

9. 2 کاربر از Captain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

دوست گرامی مبارکتون باشه
    میتونین با برنامه APP 2 SD برنامه هارو به مموری کارتتون انتقال بدین
    اینم لینک دانلود

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    برای استفاده از نقشه ها برنامه SyGic هم خوبه و بهتره بای لود کردن نقشه های فابریک گوشی از وای فای استفاده کنین
    برنامه های جانبی مسنجر یاهو و جی میل رو نصب کنین
    بیشتر برنامه ها برای دسترسی ؛ به آندروید مارکت نیاز دارن که بنا به تحریم ایران از دسترس ما خارجه مگر جز دور زدن محدودیت ها و ....
    جاهای خالی رو با این کلمات پر کنین و فاصله ها رو بردارین
    با عرض پوزش از ادمین بخاطر گذاشتن این مطلب (نتونستم تو خود تالار آپلود کنم :( ! )
    a n d r o i d i h a

موفق باشی
    سلام دوست من مرسی از راهنماییت و وقتی که گذاشتی برای جواب دادن
    من این برنامه رو دانلود کردم و رو گوشی نصب کردم، اول که نصب شد چند صفحه توتوریال برنامه اومد بعد هم پیغام داد بیا اینو بخر!
    اما من بازم بگم تو خود تنظیمات گوشی، قسمت manage application یه قسمتی داره که برای هر برنامه نوشته moved to SD card تا حالا هم همه برنامه ها رو تونستم انتقال بدم اما مشکل اینه که این گزینه برای انتقال روی همون حافظه ی SD داخلی گوشی پیشبینی شده (4 گیگیه و نوشته USB Storage) نه حافظه ی SD external (که من خریدم و 16 گیگه، والا ما هم نفهمیدم چرا اسم دوتاشون SD هست!!!). و واقعا هم روی کارت خارجی نمیرزه چون با فایل منجر (X-plor) که میرم هیچ اثری نیست جز فولدرهایی که خودم ساختم

من تو سایتا خوندم ظاهرا برای اینکه بشه انتقال داد باید گوشی رو روت کنی و رام غیر آفیشال رسم کنی که با این کار گوشی از گارانتی خارج میشه اما میتونی برنامه ها رو از همون اول روی مموری خارجی نصب کنی، میگفتن بعدش هم دیگه برنامه ه رو نمیشه پاک کرد و باید مموری رو فورمت کنی!
    حالا این برنامه ایی که شما گذاشتی همه ی این کارای بالا رو انجام میده یا برای ورژن های پائین تر بوده که گزینه moved to SD card رو به صورت پیش فرض تو تنظیمات نداشتن؟

ممنون دوست عزیز

11. این کاربر از amiva بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

خوهش میکنم دوست گرامی
    بله برای اینکه برنامه ها و بازی ها روی مموری کارت جانبی نصب شه باید گوشیتون روت بشه
    من که از روت کردن میترسم :(
    با روت کردن همونطور که گفتین گارانتی از بین میره
    اینم راه گریز شرکت ها برای باطل کردن گارانتیشون که مثل کشکه
    من خودم SONY XPERIA P گرفتم بدون گارانتی !
    گارانتی هیچی رو شامل نمیشه جز قطعات داخلی مثل شتاب دهنده و سی پی یو
    اونم میگه اگه غیرمجاز استفاده کنی بازم باطل میشه
    فقط موندن بگن گوشی رو روشن کنین گارانتی باطل میشه !!!

موفق باشین

13. این کاربر از Captain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام به همه..
    بین گوشی های....

در مورد ادونس بگم که من از نمایندگیش تو تهران خریدم، از کارکنان اونجا پرسیدم آپ میشه؟ با اطمینان گفت میشه چون دو هسته ایی هستش!
    باطریم بگم من اهل بازی نیستم اما وای-فای زیاد کار میکنم، هر دو روز شارژ میکنم
    کلا راضی ام، اما یه کم لیزه!!! تو این چهار روزی که دارمش دوبار زدمش زمین!!!! متاسفانه هنوز هم کاوری براش نیومده،جز کاور ال سی دیش
    راستی در مورد ارک نمیدونم. اما با یکی از دوستام با هم گوشی خریدیم، اون اکسپریا اس خرید، کیفیتش فوق العاده است، خواستم ویدیو سمپل اون رو روی گوشی خودم اجرا کنم تا مقایسه کنم، اما گوشی من اجراش نکرد!!! رزلوشن 1900*1080
    بود فک کن،م اگه تکنولوژی ارک هم مثل اس هست بگیر که به نظر من خوبه

Sent from my GT-I9070 using Tapatalk 2

15. این کاربر از amiva بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

به نظر من galaxy advance بهترین گوشی تو این رنج قیمت هست .اگر با xperia p مقایسه میکنید باید بگم xperia p چنتا مشکل داره .باطری ضعیف . صدای بد وضعیف . رم نمیخوره . مشکل انتن دهی داره . میکرو سیم کارت میخوره . کنتراست و زاویه دید صفحه کمه . رنگها در صفحه رنگ پریده اند .13 گیگ فضا بیشتر برای ذخیره ندارید. بلوتوث ورژن 2 .کیفیت بد عکسها در شب .

17. این کاربر از kafka بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •