تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 38 از 399 اولاول ... 283435363738394041424888138 ... آخرآخر
نمايش نتايج 371 به 380 از 3981

نام تاپيک: ✔ كنكور كارداني به كارشناسي [ قوانین در پست اول !! ]

آخر فروم باز sarina_sh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    (*v*)

پيش فرض

سارینا جان مطمئنی از مهر شروع میشه ؟ آخه من امروز زنگ زدم تهران گفت شما باید نهایتا تا اواسط فروردین مدرک رو داشته باشی ؟
    سجاد جان دوست من سال قبل تو همین آزمون شرکت کرده بود و مهر ماه سر کلاس رفته بود ... حالا شاید امسال یه جور دیگه باشه ... والا کاراشون معلوم نیست اینا

راستی سارینا بین خودمون بمونه. من همون .......... هستم Ok. فاش نشه هان !!!! فقط به تو گفتم چون خیلی ماهی.
    پس این حس ششم من درسته ... ماهی از خودته دوست جون ... شاد باشی

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

سلام دوستان
    می بینم که بعد از دو هفته خیل کاربران به این تاپیک اومدن و واقعا به فکر فرو رفتم که ببینم این خیل کاربران بر فرض اینکه به دانشگاه برن و قبول هم بشن و تمومش کنن بره بعد از 2 سال یعنی کارشناسی گرفتن بعدش چی؟؟؟کجا می خواهید استخدام بشید؟؟؟آیا تو دانشگاه چیزی یاد گرفتید؟؟؟آیا حقوقی که می دن راضی کننده هست؟؟؟اگر نمی خواهید استخدام بشید آیا سرمایه ای دارید؟؟؟آیا کارت پایان خدمت دارید؟؟؟و خیلی آیاهای دیگه اینا نظر من هست یه خرده فکر کنید من نمی گم درس و دانشگاه و مدرک بد هست نه منظورم این نیست منظورم اینه که مدرک رو که گرفتید بعدش می خواهید چه کار کنید؟؟؟باید بیشتر از اینکه یه برنامه ریزی واسه خوندن کتابهای کنکور می کنید یه برنامه ریزی واسه بعدش بکنید و آینده رو ببینید و اون چیزی که از زندگیتون می خواهید
    انشالله که همگی موفق باشن

با تشکر
    بای

اگه نباشه جاش خالی می مونه sina818's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

این ثبت نام فراگیر پیام نور که قرار بود از سیزدهم شروع بشه واقعا شروع شده؟
    برم پست دفترچه رو بگیرم؟

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    (*v*)

پيش فرض

این ثبت نام فراگیر پیام نور که قرار بود از سیزدهم شروع بشه واقعا شروع شده؟
    برم پست دفترچه رو بگیرم؟
    الان رفتم تو سایت پیام نور چیزی اعلام نشده بود

با تشكرات فراوان از سارينا و سعيد
    با خواهشات فراوان نگار عزیزم

راستی نگار جون از همین امروز شروع کن که فردا دیره

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

سلام آریا جان
    اتفاقا به تمام این حرفایی که گفتی من خیلی فکر کردم ( البته به جز اون پایان خدمت ) ... ببین دوست خوب یه کاری را انجام دادن بهتر از اینه که آدم یه گوشه بشینه و بگه حالا دانشگاه هم رفتیم به چه دردمون خورد
    مثلا شما الان از این کاردانی که گرفتی ناراضی هستی ؟ الان اگه دیپلم داشتی بهتر بود ... به نظرم یکم مردد هستی که ادامه تحصیل بدی یا یه شغلی رو انتخاب کنی من پارسال دقیقا این طور شده بودم
    به نظرم یکم بیشتر فکر کن ... آدم باید تو زمان حال زندگی کنه ... اگه زمانی که توش هستی را خوب بسازی هم گذشته خوبی داری و هم آینده خوبی
    اینا همش حرفای یه دوست بود ... امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشی
    سلام دوست عزیز
    من الان پشیمونم که دو سال اومدم دانشگاه و مدرک گرفتم چرا؟؟؟چون دو سال وقتم گرفته شد چون نزدیک 5 میلیون هزینه شد چون دو سال فرصت کاری از دست دادم
    الان من دارم کار می کنم طوری که نیازی به مدرک نیست اصلا ربطی به تخصص و این چیزا هم نداره راحت ماهی 1 میلیون دارم حالا اگر از دو سال قبل شروع می کردم الان یه آپارتمون 50 متری داشتم ولی افسوس که رفتم دانشگاه
    به هر حال موفق باشید

با تشکر
    بای

پروفشنال negar20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    ‏Tehran

پيش فرض

دوستاني كه كارداني قبول شدن از چه كتابهايي استفاده كردن؟؟من هنوز نميدونم چه كتابي بخرم؟؟مدرسان شريف يا انديشه سازان يا ........انديشه سازان رو خيلي تعريفش رو شنيدم ولي گير نمياد. . من بيشتر درسهام خوبه غير از رياضي و فيزيك. چه كتابي بخرم كه رياضي و فيزيك رو خوب بزنم؟؟؟؟؟؟
    ممنون

آخر فروم باز vahidhgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستاني كه كارداني قبول شدن از چه كتابهايي استفاده كردن؟؟من هنوز نميدونم چه كتابي بخرم؟؟مدرسان شريف يا انديشه سازان يا ........انديشه سازان رو خيلي تعريفش رو شنيدم ولي گير نمياد. . من بيشتر درسهام خوبه غير از رياضي و فيزيك. چه كتابي بخرم كه رياضي و فيزيك رو خوب بزنم؟؟؟؟؟؟
    ممنون
    مدرسان خوبه ولی به شرطی که کلاسش هم بری
    کتاب مدرسان را طوری نوشتند که مکمل کلاس باشه البته کلاسش هم به درد نمیخوره
    در صفحه قبل کتاب برای ریاضی معرفی کردم

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    (*v*)

پيش فرض

شیطون بلا ....................... بلایی ( اینو به سبک اندی بخون سارینا جان) .......... اوه اوه چه اسپمی دادم
    من و بلایی ...نگو سجاد
    راستی کارت رو هم دیدم خیلی خوب بود اون طراحی انسان را می گم
    من به خاطر این کنکور چند وقتی هست دست به مایا نزدم

ممنون
    نگار جون زیاد در بند اینکه چه کتابی بگیری نباش
    اول کتابای درسی را خوب بخون بعد سراغ این کمک آموزشی ها برو
    بازم من پیشنهاد می کنم واسه ریاضی و فیزیک کلاس بری

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    (*v*)

11 سوالات پیرامون تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد، کنکور علمی کاربردی و دانلود جزوه

بچه ها این سوال و جوابا تو سایت کارشناسی بود ممکنه بعضی از دوستان این سوالا را داشته باشن ... برای دانلود جزوات میتونید به منبع سر بزنید ... شاد باشید

در این پست قصد دارم به سوالات تکراری تعدادی از دوستان که تعداش کم هم نیست پاسخ بدهم. خدمت آن دوست معترضمون هم عرض کنم که بنده با خیال راحت منتظر ننشستم تا کسی ازم تشکر کنه ! اگر شما به پستهای قبلی و یا انجمن سایت مراجعه میکردید، متوجه میشدید که دیگر چیزی به عنوان تکمیل ظرفیت در دانشگاه آزاد وجود ندارد ...

لطفا زمان اعلام فرم تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد را اعلام نمایید.

باز هم میگم، دیگه کسی روی تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد حساب باز نکنه و فکرش رو بیشتر روی کنکور علمی کاربردی و یا دولتی 87 متمرکز کنه چون به گفته مسئولان این دانشگاه، تکمیل ظرفیتی وجود نخواهد داشت. درواقع ظرفیتهای خالی هم با توجه به انتخاب چهارم این دانشگاه پر شده.

در کنکور علمی کاربردی و همچنین سراسری سال 87 برای درس برنامه سازی از چه زبانی سوال طرح خواهد شد؟

در مورد درس برنامه سازی کنکور علمی کاربردی 86 فعلا جز خداوند کسی از جزئیاتش مطلع نیست! ولی با توجه به سوابق قبلی احتمال اینکه از دروس C# و Pascal سوال مطرح شود بسیار بیشتر از VB , C++ است. اما برای کنکور کاردانی به کارشناسی 86 ( دولتی ) حتما از دروس VB , C++ , C# سوال می آید.

آیا این درسته که دانشگاه پیام نور از سال آینده در مقطع کاردانی به کارشناسی دانشجو پذیرش میکند؟

بله، این خبر کاملا صحت داره. چند وقت پیش قائم‌مقام دانشگاه پيام نور از پذيرش فراگير دانشجوي كارداني به كارشناسي در دانشگاه پيام نور از نیمه اول سال آینده خبر داد. جزئیات این خبر رو در پستهای آینده خواهید خواند.

اگر میشود در مورد دانشگاه علمی کاربردی من را راهنمایی کنید واینکه دانشگاه خوبی است یا نه؟ زیرا من می خواستم در این ازمون شرکت کنم و فقط انتخاب تهران مد نظرم است.

دانشگاه علمی کاربردی چه از نظر میزان شهریه و چه از نظر اعتبار مدرک، تفاوتی با موسسات غیرانتفاعی و غیر دولتی ندارد. البته نسبت به آزاد بسیار به صرفه تر است.

سلام ميشه منابع آزمون كارشناسي علمي كاربردي رو اعلام كنيد و بگيد وقتي امتحان توي اسفند هست پس جواب رو كي ميزنن وكلاس كي شروع ميشه؟

منابع رو قبلا اعلام کردیم، تنها تغییرش حذف سیستم عامل بود. نتایج هم دو الی سه ما بعد از تاریخ آزمون اعلام میشود و شروع کلاسها هم از اول مهر 87 خواهد بود

اگه امکانش هست جزوهای بیشتری از دروس کاردانی به کارشناسی برای دانلود در سایت قرار دهید.

چشم. حتما در پست آینده لینک دانلود جزوه "مفاهیم سیستم عامل" که توسط یکی از دانشجویان کامپیوتر ارسال شده را قرار میدهم.
    منبع :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by sarina_sh; 06-02-2008 at 19:45.

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    (*v*)

پيش فرض

چشات قشنگ میبینن سارینا خانم گل بلاااااااااایی !

راستی سجاد جان همون طوری که تو پست قبلی خوندی شروع کلاسای علمی کاربردی از مهر ماهه ... انشالا که همگی قبول شیم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •