تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 38 از 43 اولاول ... 28343536373839404142 ... آخرآخر
نمايش نتايج 371 به 380 از 421

نام تاپيک: .:: مباحث مربوط به Gps و نرم افزارهای موجود برای پاکت پیسی ::.

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

آریان جون من قبلا کامل این مسائل مربوط به GPS و گارمین رو یاد گرفتم طوری که بدون راهنما نصب میکردم و نقشه میریختم ولی الان همش یادم رفته!!! میشه توضیح بدی این فایل صدا واسه چیه؟؟ اگه همون turn left turn right هستش واسه همه ی نقشه ها کار میکنه؟؟ محدودیت نداره؟؟ روش نصب خاصی نداره؟؟ چون الان دارم دان میکنم میگم لنگ نمونم...لطف میکنی یه نگا بندازی ببینی نقشه کرمانشاه اومده یا نه؟؟ بخدا این نوکیاییا کلی باOVi مخضرفشون فیس نقشه ی کرمانشاهو میدن منم گارمین که خیلی از OVi بهتره رو دارم ولی نقشه ی کرمانشاهو ندارم..ممنون

تا یادم نرفته نقشه ی تهران هم از رو گوشیم پاکیده ممنون میشم زحمت لینکشو بکشی

سلام.

این فایل صدا مربوط میشه به راهنمای صوتی برنامه.تو نقشه هایی که من دیدم گفته شده شهرهای بزرگ ایران ولی نمیدونم کرمانشاه رو داره یا نه.کل فایلها رو هم از اینجا میتونی لینکهاشون رو بگیرید.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2. 2 کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Real Madrid C.F's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه --------- گوشی : Samsung J700 نام: Keyhan

پيش فرض

سلام.

این فایل صدا مربوط میشه به راهنمای صوتی برنامه.تو نقشه هایی که من دیدم گفته شده شهرهای بزرگ ایران ولی نمیدونم کرمانشاه رو داره یا نه.کل فایلها رو هم از اینجا میتونی لینکهاشون رو بگیرید.

کد:
    خوب مرسی فقط یه سوال این نقشه که گذاشتی (تهران کامل و چند تا شهرستان..) که البته کرمانشاه هم توش نیست! نقشه ی خوبیه؟؟ یعنی نقشه ی تهران بهتر از این نیست؟؟ نیام تهران گم شم!!
    آخه این همه شهر با این همه جزئیات شده 9 مگ! حالا دارم دانلود میکنم ببینم چی میشه...چاکرتم ناصر!!..ببخشید منظورم ناظر بود!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه landscape's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام.

اون فایلها چون مستقیم از سرور گارمین بود و ما ایرانی هستیم اجازه دانلود نمیده فایل صدا رو براتون میزارم.نقشه بیس اگر سفر خارجی ندارید مهم نیست نصبش فقط حافظه اشغال میکنه اما به هر حال اگر اصرار به نصبش دارید باید براتون آپلود کنم.
    فایل صدا رو از اینجا دانلود کنید:

کد:
    اگه اين لطف رو بكنيد كه واقعا ممنون ميشم

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت

پيش فرض

اگه اين لطف رو بكنيد كه واقعا ممنون ميشم
    آقا خوردم به موشکل!! الان نقشه ی قدیمیرو که خودم ساین کرده بودم از تو حافظه ی داخلی پاک کردم و دیدم باید برای اینکه نقشه جدیدرو ساین کنم و کپی کنم تو گوشی گفته دوباره باید کی جن رو باز کنی و اون 4 تا کد که تو About گارمین میده رو بزنی منم وقتی میرم تو اون قسمت دیگه اون 4 تا کد نیستن!!! چیکار کنم؟! از اول بنصبم برنامرو؟؟ مرسی
    Last edited by Real Madrid C.F; 29-09-2010 at 08:59.

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت

پيش فرض

آی مردم کسی نیست اینجا به داده ما برسه!!! من موندم بدون گرمین....راستی یه تاپیک بود به اسمه نرم افزارهای پاکت پی سی الان اون نیستش من 3d max و autocad 2010 منظورم shortcad نیستا!! و همینطور adobe photoshop واسه پاکت میخواستم البته اگه یه فینگر کیبورد مناسب برای تاچ اچ دی بزارین ممنون میشم ماله HD2 رو نصب کردم اروره Resolution noyt found رو میداد!!!ممنون

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    یگانه شهر صاحب مقبره الشعرا

پيش فرض

آی مردم کسی نیست اینجا به داده ما برسه!!! من موندم بدون گرمین....راستی یه تاپیک بود به اسمه نرم افزارهای پاکت پی سی الان اون نیستش من 3d max و autocad 2010 منظورم shortcad نیستا!! و همینطور adobe photoshop واسه پاکت میخواستم البته اگه یه فینگر کیبورد مناسب برای تاچ اچ دی بزارین ممنون میشم ماله HD2 رو نصب کردم اروره Resolution noyt found رو میداد!!!ممنون
    چرا هستش
    جاش عوض شده
    میتونی به اینجا سر بزنی

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8. این کاربر از golmohammadi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت

پيش فرض

آقا اساتید بیاین کمک! من گارمین رو همرا با فایل صداش نصب کردم و اون نقشه ای هم که اول تاپیک با نام نقشه ی جاده های ایران و نقشه ی کامل تهران و اصفهان و....گذاشتن رو ریختم الان GPS رو فعال کردم اول که شهر خودم کرمانشاهو آورد خیلی جالب بود که اسم تمومه دهات کوره های اطراف کرمانشاهو آورده بود ولی اسم خود کرمانشاه تو نقشه نبود....بعد برای سنجیدن کیفیت نقشه زوم کردم رو تهران ولی جالب بود اسم تهران هم نبود و من از طریق شهریار و کرج تو نقشه ی ایران پیداش کردم!! بعدشم الان که رو نقشه ی تهرانم اسم خیابونا گنگه و به نظرم نقشه یه جوریه و فقط از حالت فول زومش خوشم اومد که رستوران ها و پمپ بنزینها رو آورده...در ضمن چرا مثل نوکیا قابلیت سرچ کردن اسم خیابونا رو نداره...مشکل یکی که میاد تهران و بلد نیست اینه که اصلا نمیدونه مثلا صادقیه کجاس و باید یه امکان سرچ واسش میذاشتن که طرف به دردسر نیوفته...مثل OVI نوکیا که واقعا تهرانش عالیه! ...یکی از دوستان میتونه لطف کنه یه روشی بگه که من مطمئن بشم نقشه ای که من ریختم در حال حاضر بهترین نقشه ی تهران واسه گارمینه!؟؟ یا مثلا یه اسکرین شات از گارمین خودش در حال زوم رو میدون ونک بزاره؟؟ممنون

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

خوب مرسی فقط یه سوال این نقشه که گذاشتی (تهران کامل و چند تا شهرستان..) که البته کرمانشاه هم توش نیست! نقشه ی خوبیه؟؟ یعنی نقشه ی تهران بهتر از این نیست؟؟ نیام تهران گم شم!!
    آخه این همه شهر با این همه جزئیات شده 9 مگ! حالا دارم دانلود میکنم ببینم چی میشه...چاکرتم ناصر!!..ببخشید منظورم ناظر بود!!
    اینو جواب داده بودم ولی نمیدونم چرا نیست.!!!!

آقا اساتید بیاین کمک! من گارمین رو همرا با فایل صداش نصب کردم و اون نقشه ای هم که اول تاپیک با نام نقشه ی جاده های ایران و نقشه ی کامل تهران و اصفهان و....گذاشتن رو ریختم الان GPS رو فعال کردم اول که شهر خودم کرمانشاهو آورد خیلی جالب بود که اسم تمومه دهات کوره های اطراف کرمانشاهو آورده بود ولی اسم خود کرمانشاه تو نقشه نبود....بعد برای سنجیدن کیفیت نقشه زوم کردم رو تهران ولی جالب بود اسم تهران هم نبود و من از طریق شهریار و کرج تو نقشه ی ایران پیداش کردم!! بعدشم الان که رو نقشه ی تهرانم اسم خیابونا گنگه و به نظرم نقشه یه جوریه و فقط از حالت فول زومش خوشم اومد که رستوران ها و پمپ بنزینها رو آورده...در ضمن چرا مثل نوکیا قابلیت سرچ کردن اسم خیابونا رو نداره...مشکل یکی که میاد تهران و بلد نیست اینه که اصلا نمیدونه مثلا صادقیه کجاس و باید یه امکان سرچ واسش میذاشتن که طرف به دردسر نیوفته...مثل OVI نوکیا که واقعا تهرانش عالیه! ...یکی از دوستان میتونه لطف کنه یه روشی بگه که من مطمئن بشم نقشه ای که من ریختم در حال حاضر بهترین نقشه ی تهران واسه گارمینه!؟؟ یا مثلا یه اسکرین شات از گارمین خودش در حال زوم رو میدون ونک بزاره؟؟ممنون
    سلام.

ولا این مشکلات اسم و....رو من نداشتم(اونموقع که نصب داشتم.)قابلیت سرچ کردن رو گارمین داره اما برنامه ها و نقشه هایی که ما کرک میکنیم این قابلیت رو از دست میدن(ندارن) اگر برنامه و نقشه هاش رو بخرید تمام این قابلیتهارو داره.

11. این کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

اپلیکیشن google maps navigation برای اندروید رو از کجا می تونم دانلود کنم؟
    تشکر فراوان

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت

پيش فرض

اپلیکیشن google maps navigation برای اندروید رو از کجا می تونم دانلود کنم؟
    تشکر فراوان
    شما بهتره برین قسمت نرم افزار هایه آندروید این سوالو مطرح کنین...

14. این کاربر از Real Madrid C.F بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •