تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 379 از 1298 اولاول ... 279329369375376377378379380381382383389429479879 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,781 به 3,790 از 12975

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان اصفهان

اگه نباشه جاش خالی می مونه r0ss0neri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام

رفتم مرکز خرازی برام وصل کرد گفتت شما مازاد مصرف داشتی که تموم شده حالا اگه برات میزنم که بیاد تو قبض
    حالا اعتبار ( که قبلا منفی 18 بود بعد من تمدید کردم واسه 2 گیگی شد منفی 15.5 رفتم خرازی تا درستش کنه) الان زده 4.5 گیگ

یک مورد جالب :

گزارش زدم از تاریخ اول تیر تا الان :

گزارش پرداخت میگه من 22 گیگ مصرف کردم ؟؟؟ چرا بدهکار زده ؟ یعنی باید 55 هزار تومن بدم ؟؟؟
    شرمندتم ! شما اصلا توجهی نداری ! چند تا پست قبلی توی جواب بهت گفتن دوستان که باید بری مرکز ولی عصر نه خرازی ! باید با مسئولین صحبت کنی بگی این مشکل پلوتون بوده نه شما ! این وظیفه شما نیست که هزینه اشتباه پلوتون رو پرداخت کنید ولی گویا اصلا به صحبت های بچه ها اهمیتی نمیدین ! بعد واستون مشکل بوجود میاد دوباره همون حرف هارو میزنید ... جالبه !

2. 2 کاربر از r0ss0neri بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Behrouz_se60's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    Isfahan

پيش فرض

شرمندتم ! شما اصلا توجهی نداری ! چند تا پست قبلی توی جواب بهت گفتن دوستان که باید بری مرکز ولی عصر نه خرازی ! باید با مسئولین صحبت کنی بگی این مشکل پلوتون بوده نه شما ! این وظیفه شما نیست که هزینه اشتباه پلوتون رو پرداخت کنید ولی گویا اصلا به صحبت های بچه ها اهمیتی نمیدین ! بعد واستون مشکل بوجود میاد دوباره همون حرف هارو میزنید ... جالبه !
    عزیز مثل اینکه خبر نداری اول بگو چرا رفتی خرازی

رفتم خرازی واسه سرویس الکترونیکی نه اینترنت ، یعنی اونجا هم کار داشتم. دیدم یک آقایی همین منو مشکل داشته که خانمی اینو واسش درستش کرده.

4. 2 کاربر از Behrouz_se60 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

عزیز مثل اینکه خبر نداری اول بگو چرا رفتی خرازی

رفتم خرازی واسه سرویس الکترونیکی نه اینترنت ، یعنی اونجا هم کار داشتم. دیدم یک آقایی همین منو مشکل داشته که خانمی اینو واسش درستش کرده.
    عزیز جان شماره تلفنها را که داری ، شنبه زنگ بزنید با اون افرادی که گفتم صحبت کنید.
    تکرار می کنم شما فقط و فقط مسئول پرداخت آن شارژهایی هستی که خودت داخل پنل درخواست کردی و نه اشتباه سیستم پلوتون.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

عزیز جان شماره تلفنها را که داری ، شنبه زنگ بزنید با اون افرادی که گفتم صحبت کنید.
    تکرار می کنم شما فقط و فقط مسئول پرداخت آن شارژهایی هستی که خودت داخل پنل درخواست کردی و نه اشتباه سیستم پلوتون.

متاسفانه باید خدمت شما عرض کنم مطابق قوانین مخابرات مشترکین مسئول پرداخت شارژهای اتوماتیک هم هستند و این هیچ ارتباطی به پلوتون نداره ، با غرض ورزی سعی نکنید گردن پنل بندازید
    ایشون در مدت 6 ماه حدود 18 گیگ دانلود داشتن و هیچ هزینه ای تا به حال پرداخت نکرده بودند.
    صدور قبض و تسویه بدهی هم مربوط به نرم افزار billing خود مخابرات است و به پلوتون هیچ ارتباطی ندارد.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

متاسفانه باید خدمت شما عرض کنم مطابق قوانین مخابرات مشترکین مسئول پرداخت شارژهای اتوماتیک هم هستند و این هیچ ارتباطی به پلوتون نداره ، با غرض ورزی سعی نکنید گردن پنل بندازید
    ایشون در مدت 6 ماه حدود 18 گیگ دانلود داشتن و هیچ هزینه ای تا به حال پرداخت نکرده بودند.
    صدور قبض و تسویه بدهی هم مربوط به نرم افزار billing خود مخابرات است و به پلوتون هیچ ارتباطی ندارد.
    متأسفم ، واقعاً متأسفم که ....

نقل کامل از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر مشترکی شارژی انجام ندهد سیستم بصورت اتوماتیک هر ماه مقدار 1 گیگا بایت برای ایشان شارژ انجام داده و محاسبه خواهد کرد(هر ماه 2500 ودر دوره دو ماهه قبض مبلغ 5000 تومان)

اما اگر مشترک از طریق سامانه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای خود شارژ انجام دهد فقط مقدار شارژ زده شده توسط وی به ازای هر گیگ 2500 در قبض او قابل پرداخت خواهد بود و شارژ اتوماتیک انجام نخواهد گرفت.
    اینجا هیچ صحبتی از شارژ اتوماتیک بیش از یک گیگا بایت نزده شده است بطور مشخص صحبت از تمدید و شارژ خود مشترک است ، این یک واقعیت است نه غرض ورزی خیالی است و نه باند بازی خیالی

سلام

گزارش پرداخت میگه من 22 گیگ مصرف کردم ؟؟؟ چرا بدهکار زده ؟ یعنی باید 55 هزار تومن بدم ؟؟؟
    شما خیلی خوش شانس هستید ، افرادی هستند که باید مبالغی مابین یکصد هزار تومان تا سیصد هزار تومان پرداخت کنند.

8. 5 کاربر از esfahanweb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

اما عزیزم وقتی حساب ایشون صفر شده دسترسی ایشون رو پلوتون قطع نکرده لذا هرچیم که بشه مقصر پلوتون هست .
    نرم افزار باید درست کار کنه

10. 2 کاربر از r0ss0neri بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Behrouz_se60's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    Isfahan

پيش فرض

این موردی هست که دقیق شرح دادم که این اتقاق افتاده

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اصلا از دوستان پرسیدم اونا گفتن ما نمیدونیم اصلا شکل قبض یا هر چی باشه چطوری هست.فقط قبض تلفن همسایه ها دیدم که تغییر کرده بود و تیتر ADSL دیدم که نوشته 5000 تومان + بقیه قیمت مکالمات بین شهری و شهری.اینم ماله قبض همسایه ما بود ولی مامور فوق قبض ما گم کرد و مادرم رفت قبض المثنی گرفت وپرداخت کرد حالا این یعنی شامل پرداخت adsl میشه یا نه نمیدونم.

معنای دقیق اعتبار منفی 18 چیست ؟ اگر به معنای مصرف 18 گیگ است چرا گزارش می گوید شما از شهریور تاکنون 14.5 گیگ مصرف داشتی؟ خب این مسئله مهمی است که آنها باید جواب بدهند.

12. این کاربر از Behrouz_se60 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

این موردی هست که دقیق شرح دادم که این اتقاق افتاده

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اصلا از دوستان پرسیدم اونا گفتن ما نمیدونیم اصلا شکل قبض یا هر چی باشه چطوری هست.فقط قبض تلفن همسایه ها دیدم که تغییر کرده بود و تیتر ADSL دیدم که نوشته 5000 تومان + بقیه قیمت مکالمات بین شهری و شهری.اینم ماله قبض همسایه ما بود ولی مامور فوق قبض ما گم کرد و مادرم رفت قبض المثنی گرفت وپرداخت کرد حالا این یعنی شامل پرداخت adsl میشه یا نه نمیدونم.

معنای دقیق اعتبار منفی 18 چیست ؟ اگر به معنای مصرف 18 گیگ است چرا گزارش می گوید شما از شهریور تاکنون 14.5 گیگ مصرف داشتی؟ خب این مسئله مهمی است که آنها باید جواب بدهند.
    دادا کامل میدونم چی میگه ! اعتبار صفر شده ! شما دانلود کردی ! اشتباه پلوتون بوده که شمارو قطع نکرده !
    حالا شما از سقف دانلود بیشتر رفتی دیگه خودش قطعت کرده ! مادرتم که قبض رو پرداخت کرده اینا رو پرداخت نکرده ! ایناکه الان شارج زدی رو قبض بعدی میاد !!
    انگار ازت اثر انگشت گرفتن تو پاچت کنن ! برو ولی عصر اعتراض کن ببین به جایی میرسی یا نه ! این مشکل از خودشونه ! از پنل ! خسارت رو تو نباید بدی ! اگه کسی باید بده مخابرات و طراحان پنل هستن نه شما ! اما مخابرات زرنگه ! زروشم زیاده ! میخواد بندازه گردن مشترک ! والسلام !
    من فک میکنم اعتراضم کنی نتیجه ای نداشته باشه هرچند آدمای مثل تو زیادن ! چون اصولا تو ایران هیچکس حقوق مشترک حالیش نیست ! ماهم اونقدر بلا سرمون آوردن که منتظر این چنین باگ هایی هستیم که بیشتر دانلود کنیم ! همین تاپیک همسایه پارس آنلاین ملت واسه یک ساعت دانلود بیشتر ببین چیکار میکنن ! همش 200-300 مگه ها ...
    وضعیت خرابــه ! درست بشو هم نیست .

14. این کاربر از r0ss0neri بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سلام دوستان گل هر کی میتونه کمک کنه
    برین تو انتقال اعتبا رو به شماره مشتری 62037
    هر جه قدر که می تونید به من انتقال اعتبار کنید حتی 10 مگا بایتم میتونید کمک کنید
    اخه 3 گیگو تو یه هفته تموم کردم
    دیگه تو این ماه ترکوندم اگه کمک کنید کمک کردین
    ایولا
    هم اکنو نیازمند پهنای باند شما هستیم

حـــــرفـه ای Lord Farshad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

درود.

تاپیک خیلی جالبی شده ها ؛ دروغ کم بود، الان انتقال هم اومد وسط

ضمنا این مناظره هم عملی نیست؛ وقتی یه بنده خدایی 18 گیگ منفی میخوره و همه چیز از پایه رد میشه، وقتی از الان دست های پشت پرده میاد وسط و ... حالا هر چی بری بگی آقا اینطور، اونطور ؛ اینایی که میگند همه چیز آرومه که چیزی رو قبول نمیکنند که؛ مگر اینکه واقعا مناظره باشه برای حل مشکلات که همین اصفهان وب عزیز با سطح آگاهی هاش یه تنه پلوتون که سهله، مریخ و زهره و صغری و کبری رو حریفه

----------------------------------------------------------

یه نامردی هم به نظرم این مخابراتی ها دارند میکنند؛ توی رانژه کردن این 2030 ها رو خیلی زودتر راه میندازند. من خودم کلی بدبختی کشیدم سر این رانژه.
    Last edited by Lord Farshad; 05-01-2012 at 17:31.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •