تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 378 از 3345 اولاول ... 2783283683743753763773783793803813823884284788781378 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,771 به 3,780 از 33450

نام تاپيک: 3G & 4G Irancell / شرکت ایرانسل

آخر فروم باز mehr1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

داداش الان تو اروپا 100 کیلو بایت اصلا حساب نمیشه ...
    الان خیلی از شبکه ها روی اینترنت هستن و آنلاین میشه تلویزیون تماشا کرد ..اونم با کیفیت اچ دی ...خب حتما باید یه نت پرسرعت داشته باشی واسه اینکه بتونی از این امکانات استفاده کنی ...
    یا کلی کارای دیگه مطمئنا با 100 کیلو بایت سرعت دانلود هیچکاری نمیشه کرد ...درسته برای ما سرعت 100 خوبه اما واقعا سرعت 100 برای جهان سومی ها هم کمه ...

بله 24 گیگ هم چیزی نیست ..ولی خب جوری مارو عادت دادن که فکر میکنیم 24 گیگ چیزه زیادی در صورتی که با سرعت دانلود 1 مگابایت در ثانیه ، هر گیگ بیشتر از 15 دقیقه طول نمیکشه و 24 رو میشه تو 36 دقیقه یا به بارتی 6 ساعت دانلود کرد
    یعنی از ساعت 2 تا 8 صبح میشه 24 گیگ رو تموم کرد اگه نت اذیت نکنه ...پس میبینیم که هیچی نیست
    تازه بازی هایی مثل کالاف و بتلفیلد که نزدیک 30 گیگ حجمشونه ..یا تایتان فال 40 گیگ ...پس در نتیجه با پیشرفت تکنولوژی این عدد ها ناچیز تر هم میشه ...

ولی خب همه ی اینا ، این معنی رو میده که ما از دنیا خیلی عقبیم ...چیکار کنیم
    حرفای شما کاملا درست هست ، در واقع یک مهر محکم زدی روی حرفای من !
    پیشرفت ما در همه زمینه ها نسبت به کشورهای در حال توسعه لاک پشتی هست ، یعنی اونا اگر سه تا پله رو با هم بالا میرن ما تک پله بالا میریم برای همین این عقب موندگی نه تنها جبران نمیشه ، بلکه بیشتر عقب می مونیم.
    لازم نیست اروپا رو با خودمون مقایسه کنیم ، همین افغانسان بقل دست خودمون وضعیت اینترنت بهتر با سرعت های بهتر و قیمت پائین تری داره ! همه چیز در کشور ما انحصاری هست و رقابتی در کار نیست ، مشتری هم گزینه های زیادی برای انتخاب نداره !
    چند تا اسم مختلف که همه نهایت وصل میشن به یکجا !
    بهتر هست به جای اینکه با اروپا مقایسه کنیم با همین افغانستان مقایسه کنیم ، ما چیمون مثل اروپاست که اینترنتمون مثل اونها باشه .
    شما مسئله خوبی رو در بین حرفات گفتی ، پخش تلوزیونی HD !
    الان ژاپن و میزبان بعدی جام جهانی 2018 در حال تست زدن UHD هستند و قصد دارن پخشی با این کیفیت رو در تلوزیون های سراسری خودشون اعمال کنند ، حالا ما تازه یه شبکه HD داریم در حال تست !!! که اینهم تا عمومیت پیدا کنه در بین تمام شبکه های صدا و سیما دو سه سالی حداقل با زحمت دوستان طول میکشه ! برای همین ما نباید خودمون رو با اونها مقایسه کنیم ، اینطور مقایسه کردن احساسی هست .

تلوزیون آنلاین که شما مثال زدید نیاز به اینترنت نامحدود داره ، شما بخوای شبکه HD رو آنلاین تماشا کنی در عرض 10 دقیقه حالا نه ، نیم ساعت ! حجم 2 گیگ که داری تموم میشه ! برای همین میگم اینترنت سرعت بالا با محدودیت حجم مثل سوار شدن بوگاتی و فراری در ترافیک شهرهای بزرگ هست.
    در واقع 10 تومن برای 24 گیگ با توجه به محتوای موجود در اینترنت ارزون نیست .
    الان مثل 5 سال قبل هم نیست فیلم 300 مگی شده 3 گیگ ، گیم 2 گیگی شده 20 گیگ ، بازی موبایل 200 کیلوبایتی شده 2 گیگابایت ...

2. 2 کاربر از mehr1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

@ mehr1362
    دوست عزیز فرمایشات شما درست ولی اگه این چیزهایی که شما گفتید می خواست حل بشه (که نمیخوان) الان جزو جهان اول بودیم نه جهان سوم .
    چون این فناوریها وقتی ارتقا بخواد پیدا کنه کل صنایع هایتک Hi-Tech کشور رو همراه خودش میکشه بالا
    Last edited by HardwareMaster; 17-09-2014 at 19:29.

4. این کاربر از HardwareMaster بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mehr1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

@ mehr1362
    دوست عزیز فرمایشات شما درست ولی اگه این چیزهایی که شما گفتید می خواست حل بشه (که نمیخوان) الان جزو جهان اول بودیم نه جهان سوم .
    چون این فناوریها وقتی ارتقا بخواد پیدا کنه کل صنایع هایتک Hi-Tech کشور رو همراه خودش میکشه بالا
    من اصلا انتظار ندارم حل بشه ! در واقع میدونم همین هست که میبینیم ! بله نمیخوان ! سر همینش هم چقدر فتوا و نظر دادند !
    یعنی همینش هم از دستشون در رفت ! ( چون جلوی پیشرفت دیوار بکشی از پنجره پشتی میاد داخل )
    وگرنه همین رو هم خیلی ها نمیخواستن باشه !
    من فقط از خوشحالی بعضی دوستان تعجب میکنم ، از این همه ذوق تعجب میکنم !
    این 3G حجمی اصلا لیاقت نداره که بخواد 378 صفحه بره جلو در مدتی کم !
    سرعت 2 مگ با محدودیت حجم مثل این هست که بخواهید کیک بخورید ! میتونید تند تند بخورید ، میتونید آروم ! ولی بیشتر نمیخورید

6. 2 کاربر از mehr1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

من اصلا انتظار ندارم حل بشه ! در واقع میدونم همین هست که میبینیم ! بله نمیخوان ! سر همینش هم چقدر فتوا و نظر دادند !
    یعنی همینش هم از دستشون در رفت ! ( چون جلوی پیشرفت دیوار بکشی از پنجره پشتی میاد داخل )
    وگرنه همین رو هم خیلی ها نمیخواستن باشه !
    من فقط از خوشحالی بعضی دوستان تعجب میکنم ، از این همه ذوق تعجب میکنم !
    این 3G حجمی اصلا لیاقت نداره که بخواد 378 صفحه بره جلو در مدتی کم !
    سرعت 2 مگ با محدودیت حجم مثل این هست که بخواهید کیک بخورید ! میتونید تند تند بخورید ، میتونید آروم ! ولی بیشتر نمیخورید
    این واسه زمانیه که گرسنه نیستی ..گرسنه باشی کیک رو آروم نمیخوری ..یکی اگه وسط خیابون گیر کرده یه کار مهم با اینترنت داره هم میخواد که سریع کارشو انجام بده

8. 3 کاربر از MOH@ND3S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه WHICH1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2013
    محل سكونت
    نزدیک خیام فردوسی نادر شاه

پيش فرض

تونستم وصل بشم
    سرعت دانلود 120 آخرشه با یک آنتن و بدون آنتن
    H هم هست و پلاس نداره
    جاهای جالبی تو مشهد فعال شده آزادی جاده قوچان خیلی خوب جواب میده و اصلا قعطی نداره حالا بگو ایرانسل احمق اونجا شهرک صنعتی کارخونه سیلو اینترنت میخوان چکار؟ حالا داخل شهر اول وصل میکردین خونه فقط یکجا انتن فول میده دم کلید آشپز خونه جلوی پنجره یک آنتن بقیه خونه و اتاق خواب تعطیل سرعت و انتن نوسان زیاد داره هر چقدر آنتن پر باشه سرعت بیشتره من فول آنتن 6 مگ گرفتم یک 3g گفتیم شبیه بقیه دنیا میشه با کیفیت و به روز دنیا اینم جواب نداد راه اندازی افتضاح و سطح پایین و مبتدیانه!

10. 2 کاربر از WHICH1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

حالا بگو ایرانسل احمق اونجا شهرک صنعتی کارخونه سیلو اینترنت میخوان چکار؟ حالا داخل شهر اول وصل میکردین
    منم دو ص قبل همین رو گفتم یکی دراومد گفت فلان جا حاشیه نیست یکی دیگه دراومد گفت پس اصفهان دهات حساب میشه و کار رسید به مسخره بازی های بچگانه
    الان جاده قوچان (که یک زمانی اونجا کار می کردم) خارج از شهر و اطرافش همش دهاته واقعا حیرت آوره چرا اونجا؟؟!! البته اگه باز نیان بگن نه اونجا ناف شهره!

12. این کاربر از HardwareMaster بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

منم دو ص قبل همین رو گفتم یکی دراومد گفت فلان جا حاشیه نیست یکی دیگه دراومد گفت پس اصفهان دهات حساب میشه و کار رسید به مسخره بازی های بچگانه
    الان جاده قوچان (که یک زمانی اونجا کار می کردم) خارج از شهر و اطرافش همش دهاته واقعا حیرت آوره چرا اونجا؟؟!! البته اگه باز نیان بگن نه اونجا ناف شهره!
    اینجور که معلومه از یه منطقه شروع می کنن و تا اون منطقه کامل نشه سراغ بقیه مناطق نمیرن، چون حساب کتاب از دست خودشونم در میره، اینکه میگید جاده قوچان، چون مانع خاصی وجود نداره ممکنه سیگنال دکلی از فاصله ی حتی ده کیلومتری هم برسه! امیدوار باشین زودتر همه مناطق تکمیل بشه

14. 2 کاربر از mcuteangel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

احسنت بر پشتکار شما ولی با توجه به سایر نتایجی که دوستان از شهرهای دیگه گذاشتند توقع سرعت بیش از این بود امیدواریم در این حد نمانه چون با افزایش کاربر همین سرعت هم کاهش چشمگیری می یابه
    البته حاجی آنتنش کمه مثل اینکه
    اگه آنتنش بهتر باشه میره بالا 5مگ

16. 2 کاربر از laser1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال jamal9's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    گنبد کاووس

پيش فرض

حرفای شما کاملا درست هست ، در واقع یک مهر محکم زدی روی حرفای من !
    پیشرفت ما در همه زمینه ها نسبت به کشورهای در حال توسعه لاک پشتی هست ، یعنی اونا اگر سه تا پله رو با هم بالا میرن ما تک پله بالا میریم برای همین این عقب موندگی نه تنها جبران نمیشه ، بلکه بیشتر عقب می مونیم.
    لازم نیست اروپا رو با خودمون مقایسه کنیم ، همین افغانسان بقل دست خودمون وضعیت اینترنت بهتر با سرعت های بهتر و قیمت پائین تری داره ! همه چیز در کشور ما انحصاری هست و رقابتی در کار نیست ، مشتری هم گزینه های زیادی برای انتخاب نداره !
    چند تا اسم مختلف که همه نهایت وصل میشن به یکجا !
    بهتر هست به جای اینکه با اروپا مقایسه کنیم با همین افغانستان مقایسه کنیم ، ما چیمون مثل اروپاست که اینترنتمون مثل اونها باشه .
    شما مسئله خوبی رو در بین حرفات گفتی ، پخش تلوزیونی HD !
    الان ژاپن و میزبان بعدی جام جهانی 2018 در حال تست زدن UHD هستند و قصد دارن پخشی با این کیفیت رو در تلوزیون های سراسری خودشون اعمال کنند ، حالا ما تازه یه شبکه HD داریم در حال تست !!! که اینهم تا عمومیت پیدا کنه در بین تمام شبکه های صدا و سیما دو سه سالی حداقل با زحمت دوستان طول میکشه ! برای همین ما نباید خودمون رو با اونها مقایسه کنیم ، اینطور مقایسه کردن احساسی هست .

تلوزیون آنلاین که شما مثال زدید نیاز به اینترنت نامحدود داره ، شما بخوای شبکه HD رو آنلاین تماشا کنی در عرض 10 دقیقه حالا نه ، نیم ساعت ! حجم 2 گیگ که داری تموم میشه ! برای همین میگم اینترنت سرعت بالا با محدودیت حجم مثل سوار شدن بوگاتی و فراری در ترافیک شهرهای بزرگ هست.
    در واقع 10 تومن برای 24 گیگ با توجه به محتوای موجود در اینترنت ارزون نیست .
    الان مثل 5 سال قبل هم نیست فیلم 300 مگی شده 3 گیگ ، گیم 2 گیگی شده 20 گیگ ، بازی موبایل 200 کیلوبایتی شده 2 گیگابایت ...
    کاملا تایید میشه !

بله این دو قضیه که باید نامحدود باشه و اینکه 24 گیگ با قیمت 10 هزار گرون نیست رو میدونم ! اما نسبت به بقیه شرکت ها گفتم که بصرفه تر هست!
    بله دقیقا ...با پیشرفت تکلونوژی این عدد ها کمرنگ تر هم میشن ...قبلا رم 1 گیگ برامون خلی زیاد بود ..الان کمتر از رم 16 گیگ نمیندازیم تو گوشیامون!

کلا اینجا هیچ چیزش درست نیست ،البته ما خودمون هم بی تقصیر نیستیم ..نو خیلی جاها خودمون مقصریم ...یه جا کارمون گیر باش زود میگیم اشنا نداری فلان جا؟ پس در نتیجه خودمونم راضی شدیم به این وضع!...من فقط با نت 24 گیگی شبانه اونم برای دانلود موافقم ...بقیه ی سرویس هاش هنوز گرونه ...

نمیدونم کجا خونده بودم اما نوشته بود که تو مالزی نت با پهنای باند 4 مگابیت و نامحدود رو فک کنم 1و نیم دلار یا به پول خودمون 4 هزار تومن میدادن ...نمیدونم چقد صحت داره ..منم یه جا خوندم ..
    ینی سرعت دانلود اگه مثل اینجا تقسیم بر 8 هم که بشه میشه حدود 500 کیلو بایت در ثانیه ، اونم بصورت نامحدود ...هزینه ش هم فقط ماهی 4 تومن!

خیلی چیزها هست که باید درست بشه ...

18. 2 کاربر از jamal9 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

بچه ها تبلیغ جدید ایرانسل برا حاجی ها که میرند مکه رو دیدید؟
    میگه دیتا با سیمکارت ایرانسل تو عربستان رایگانه!!!!!
    بعد بگید تو اروپا که 4جی گرونه کسی استفاده نمیکنه!
    تو عربستان نه آمریکا و اروپا!

20. این کاربر از laser1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •