تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با تشکر

0 0%
  • تیم مدیریت اینترنت و شبکه

0 0%
صفحه 3726 از 3744 اولاول ... 272632263626367637163722372337243725372637273728372937303736 ... آخرآخر
نمايش نتايج 37,251 به 37,260 از 37439

نام تاپيک: ADSL Asiatech / شركت آسياتك

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

من در 195 شکایت برای آسیاتک ثبت کرده ام. من می خوام تلاش کنم تا بتونم با فسخ قرارداد بخشی از مبلغ پرداختی را بازپس بگیرم ( فریبکاری و عدم تضمین کیفیت ). دیروز من پس از گذشت 1 ساعت از آغاز اتصال اینترنت/قرارداد این را با مسئول آسیاتک مطرح کردم. احتمالش کم است اما من به پیگیری ام ادامه می دهم. آسیاتک داره به مشترک ها اینترانت می فروشد.
    گقتن این مضحک است اما نه خالی از لطف، مرجع آنها دانلود از سافت98 و مشابه آن در ایران فقط با نرم افزار IDM از توسعه دهنده ی Tonec FZE است ( نام توسعه دهنده را مسئول های آسیاتک در کل حتی نمی دونند ) یعنی از یک وبسایت که با معیار های جهانی یک وبسایت پایرسی است که موقعیتش در داخل ایران است با یک نرم افزار که هیچ ارزش استنادی ای در جهان نداره) و اینترنت را بصورت اشتراک های 1 به 10 در اختیار کاربرها قرار می ده. سرعت اتصال تک با هر سروری اینترنتی در speedtest زیر یک مگابیت بر ثانیه است و این یعنی اینترنت اشتراکی که از چهار سال پیش به این ور فروش به این حالت غیر قانونی اعلام شد.

2. 2 کاربر از shahram83 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

این شرکت آسیاتک عجب شرکت مضخرفیست. 7 روز از آغاز قرارداد یک ماهه ی من می گذره و تا حالا دو بار در 195 بابت افت سرعت و کمبود پهنای باند و همچنین قطع شدن های پیاپی پس از نیمه شب با وجود snr با ثبات و بالا شکایت کرده ام ولی هیچ اهمیتی نمی دن و هیچ کاری برای رفع مشکل انجام نمی دن. 4 روز پیش قرار بر این شد که پورت خطم را در مخابرات بررسی کنند و سپس با من تماس بگیرند اما هیچ خبری نشده. با بخش پشتیبانی تماس می گیرم و طبق معمول به من پاسخ بی سر و ته می دهند.

4. این کاربر از shahram83 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

این شرکت آسیاتک عجب شرکت مضخرفیست. 7 روز از آغاز قرارداد یک ماهه ی من می گذره و تا حالا دو بار در 195 بابت افت سرعت و کمبود پهنای باند و همچنین قطع شدن های پیاپی پس از نیمه شب با وجود snr با ثبات و بالا شکایت کرده ام ولی هیچ اهمیتی نمی دن و هیچ کاری برای رفع مشکل انجام نمی دن. 4 روز پیش قرار بر این شد که پورت خطم را در مخابرات بررسی کنند و سپس با من تماس بگیرند اما هیچ خبری نشده. با بخش پشتیبانی تماس می گیرم و طبق معمول به من پاسخ بی سر و ته می دهند.
    باز خداروشکر کن یکماهه گرفتی اگه یکساله گرفته بودی تا یکسال باید تحملش میکردی بعضی از شرکت‌ها کمبود بهنای باند در برخی مراکز مخابراتی دارن در مرکز مخابراتی منطقه من پارس آنلاین این مشکل را داشت اما بقیه شرکت‌ها مشکلی نداشتن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2020

پيش فرض

سلام
    از دوستان جنوب غرب کشور و ترجیحا خوزستان کسی هست که اشتراک ADSL از آسیاتک یا شاتل با پروفایل گیمینگ فعال داشته باشه ؟

اگر کیفیت بهتری از پارس آنلاین داشته باشن میخوام برای سال آینده از این شرکت ها اشتراک بگیرم .

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

داداش اینجا اکثرا بچه های خوزستان هستن از ایت الل دنس گرفته تا آواواا و سیلوران
    کدومشون ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2020

پيش فرض

از اسیاتک میخوام بگیرم اگه دوستان تاییدش کنن
    منطقه زیتون کارمندی ساکن هستم
    پینگ ۴.۲.۲.۴ که از المان هست رو الان 107ms میگیرم.
    شما چه سرویسی دارید و پینگ آلمانتون چند هست ؟

داره خودمونی میشه Sorrow_X's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

دوستان پروفایل گیم اسیاتک پولی هست ؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2020

پيش فرض

دوستان پروفایل گیم اسیاتک پولی هست ؟؟
    سایت آسیاتک یه عکس گذاشت از اموزش فعال کردن پروفایل گیم
    قیمتش رو زده ماهی 4 تومن . نمیدونم الان گرونتر شده یا نه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2020

پيش فرض

داداش اینجا اکثرا بچه های خوزستان هستن از ایت الل دنس گرفته تا آواواا و سیلوران
    کدومشون ؟
    شما از کدوم شرکت اینترنت دارید ؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

شما از کدوم شرکت اینترنت دارید ؟
    بنده مخابرات ..

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •