تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 37 از 44 اولاول ... 27333435363738394041 ... آخرآخر
نمايش نتايج 361 به 370 از 438

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید دستگاهای ضبط و پخش قابل حمل (فصل دوّم)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

کلا اینجا دیگه کسی جواب نمیده بهتر تعطیل بشه این بخش.یکی ایپاد نانو 6 هست دوروبر 300 400 گیر میاد یکی هم از انرژی سیستم بود فک کنم من همینارو میدونم.البته اینا پلیر هستن که مثل ساعت هم بسته میشن

آخر فروم باز amin khan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    ?¿؟

پيش فرض

سلام
    آقا این دستگاه های ضبط خبرنگاری صدا چجوریاست؟
    1 - منظورم اینه که چقدر کیفیت صدای ضبط شده شون با صدای ضبط شده توسط گوشی یا mp3 player چقدر فرق میکنه
    2 - قیمتاش هم به نسبت بالاست ، میخوام بدونم واقعا توجیه اقتصادی دارن؟ چه مزایایی نسبت به یه گوشی واسه این کار دارن؟
    3 - در کل میشه مثلا واسه ضبط صدای یه نفر از فاصله 6-7 متری روشون حساب کرد؟ مثلا از ته کلاس صدای استاد رو با کیفیت نسبتا خوب ضبط کنیم؟
    4 - تا قیمت 300 ( هرچی ارزونتر بهتر ، ولی نه به قیمت از دست دادن کیفیت) چیزی میشه پیدا کرد؟
    5 - میشه به عنوان یه mp3 player هم ازشون استفاده کرد ، منظورم پخش یه فایل mp3 نیست ، یعنی واسه این کار هم ساخته شده؟ روزی 4-5 میشه موزیک گوش داد؟
    ممنون
    Last edited by amin khan; 06-12-2014 at 00:23.

کاربر فعال MP3 Player osmaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    همینجا

پيش فرض

1 در مقابل گوشی و پلیر کیفیت صدای ضبط شدشون بسیار بالاست
    2 اینو شما خودت باید تشخیص بدی
    3 6 متر یه مقدار زیاده اینجوری دیگه بیشتره شلوغی کلاس رو هم ضبط میکنه هر چه نزدیک تر بهتر
    4 الان فقط سونی و المپیوس هست که هر دو از دویست و خورده ای شروع میشه
    5 بله

4. 2 کاربر از osmaan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز amin khan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    ?¿؟

پيش فرض

1 در مقابل گوشی و پلیر کیفیت صدای ضبط شدشون بسیار بالاست
    2 اینو شما خودت باید تشخیص بدی
    3 6 متر یه مقدار زیاده اینجوری دیگه بیشتره شلوغی کلاس رو هم ضبط میکنه هر چه نزدیک تر بهتر
    4 الان فقط سونی و المپیوس هست که هر دو از دویست و خورده ای شروع میشه
    5 بله
    مرسی ،چند تا سوال دیگه داشتم:
    1 - تو بعضی از سایتها ، در مورد محدودیت فولدر گذاشتن نوشته ، مثلا اینکه المپیوس یه تعداد فولدر پیش فرض داره و نمیشه فولدر جدید اضافه کرد ، یا خیلی از مدلای سونی نمیشه فولدر توی فولدر گذاشت و اگه بذاریم قابل خوندن نیست یعنی اگه چند تا فولدر به تفکیک خواننده داشته باشیم ، نمیشه توی هر فولدر چند تا فولدر به تفکیک آلبوم گذاشت؟
    2 - مارک های lander و samsung چطوره؟ به درد نمیخورن؟
    3 - دنبال یه چیزی میگردم که علاوه بر ضبط خوب و کیفیت پخش خوب پورت usb سرخود داشته باشه (نیاز به کابل نداشته باشه ) - باتری لیتیومی داشته باشه (آلکالین نباشه) - توسط usb شارژ بشه - جک 3.5 از بالا بخوره - ترجیحا ورودی میکروفن داشته باشه ، خودم Sony ICD-UX 543 Voice Recorder پیدا کردم ، ولی یه مقدار گرونه و ظاهرا فولدر در فولدر رو پشتیبانی نمیکنه ، المپیوس چیز ارزونتری با این مشخصات نداره؟ اگه داره همون مشکل محدودیت فولدر رو داره؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mrmaster's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

مدل Sony Walkman MP3 Player NWZ-B172 صدای هدفونشم خوبه ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

مدل Sony Walkman MP3 Player NWZ-B172 صدای هدفونشم خوبه ؟
    نه چندان.کلا هدفون های همراه پلیرها کیفتی نداره و اینکه ایرباد مانند هست و سخت تو گوش قرار می گیره.
    فقط بعضی مدل های سری E مثل 464،ایرفون همراهشون هست.

8. 2 کاربر از farid123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام اساتید x1 میتونه hd598 درایو کنه یا لازمه x3 بخرم؟میخوام یه پله از آیپاد بهتر باشه. آلبوم Flac با کیفیت از کجا دانلود کنم؟بعضی از Flac ها کیفیت خوبی ندارن.

حـــــرفـه ای rave-87's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام اساتید x1 میتونه hd598 درایو کنه یا لازمه x3 بخرم؟میخوام یه پله از آیپاد بهتر باشه. آلبوم Flac با کیفیت از کجا دانلود کنم؟بعضی از Flac ها کیفیت خوبی ندارن.
    X1 تا اونجا که من می دونم از لحاظ کیفیت صدا، در حد همون آیپاد هست. ولی قدرت خروجیش بیشتره و برای همین می تونه به خوبی از پس درایو هدفون ها بر بیاد (البته قدرت خروجیش خیلی کمتر از x3 یا x5 هست.) ولی 598 رو خوب درایو می کنه.
    شما اگر در حال حاضر آیپاد دارید، می تونید به جای خرید x1، به خرید e12 یا گزینه معقولی مثل e17 فکر کنین که امکان استفاده به عنوان دک/آمپ با لپ تاپ رو هم داره.

11. 2 کاربر از rave-87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

X1 تا اونجا که من می دونم از لحاظ کیفیت صدا، در حد همون آیپاد هست. ولی قدرت خروجیش بیشتره و برای همین می تونه به خوبی از پس درایو هدفون ها بر بیاد (البته قدرت خروجیش خیلی کمتر از x3 یا x5 هست.) ولی 598 رو خوب درایو می کنه.
    شما اگر در حال حاضر آیپاد دارید، می تونید به جای خرید x1، به خرید e12 یا گزینه معقولی مثل e17 فکر کنین که امکان استفاده به عنوان دک/آمپ با لپ تاپ رو هم داره.
    ممنون از توضیحاتتون.
    همین آیپاد تاچ تا حدودی خوب (نسبت به دیوایس های اندرویدی) میتونه هدفونم درایو کنه ولی دنبال کیفیت صدای بهتری هستم.تو سایت هدفای بعضیا گفتن در کل بهتر از آیپاد و آیفون هست:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    البته شما خودتون استادید.بالاخره x1 فقط به عنوان پلیر کاربرد داره ولی آیپاد تاچ میتونه خیلی کارها کنه.
    اگه امکانش هست و زحمتی نباشه چنتا سایت برای دانلود آلبوم های Flac برام پیام خصوصی کنید.با این هدفونا حال نمیده 320 گوش کنی!
    یکی از دوستان آلبوم Enigma برای دانلود گذاشته بودن واقعا صدا شفافیت فوق العاده ای داشت.بیس تمیز بود و سانداستیج خیلی خوبی رو هدفونم داشت.همچین آلبوم هایی با این کیفیت نمیدونم از کجا میشه گیر آورد.چنتا آلبوم Flac دانلود کردم متاسفانه مثل اینکه فیک بودن و کیفیت مناسبی نداشتند.
    خیلی ممنون

حـــــرفـه ای rave-87's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

ممنون از توضیحاتتون.
    همین آیپاد تاچ تا حدودی خوب (نسبت به دیوایس های اندرویدی) میتونه هدفونم درایو کنه ولی دنبال کیفیت صدای بهتری هستم.تو سایت هدفای بعضیا گفتن در کل بهتر از آیپاد و آیفون هست:
    البته شما خودتون استادید.بالاخره x1 فقط به عنوان پلیر کاربرد داره ولی آیپاد تاچ میتونه خیلی کارها کنه.
    اگه امکانش هست و زحمتی نباشه چنتا سایت برای دانلود آلبوم های Flac برام پیام خصوصی کنید.با این هدفونا حال نمیده 320 گوش کنی!
    یکی از دوستان آلبوم Enigma برای دانلود گذاشته بودن واقعا صدا شفافیت فوق العاده ای داشت.بیس تمیز بود و سانداستیج خیلی خوبی رو هدفونم داشت.همچین آلبوم هایی با این کیفیت نمیدونم از کجا میشه گیر آورد.چنتا آلبوم Flac دانلود کردم متاسفانه مثل اینکه فیک بودن و کیفیت مناسبی نداشتند.
    خیلی ممنون
    اگر کسی بین آیپاد و x1 مونده باشه برای خرید و هدفش صرفاً موزیک گوش دادن باشه، خب انتخاب معقول x1 هست. ولی اگر کسی آیپاد داره و می خواد بفروشه که بره x1 بخره، خب من خیلی منطقی نمی دونم اون حرکت رو. مخصوصاً اینکه هدف درایو کردن هدفون فول سایز باشه و توی کشوری باشه که e17 قیمتش ارزونتر از x1 هست. این در صورتیه که قیمت جهانی e17 حدود 30 دلار بیشتره.
    تفاوت x1 با آیپاد، بیشتر از اینکه در کیفیت صدا باشه، خیلی بیشتر در سبک صدا هست. صدای فیوو، گرم تر و تا حدی تاریک تر هست. من به عنوان ریویو، این دو نفر رو قبول دارم:

آهنگ هم، من همشون رو از تورنت می گیرم. به نظر مطمئن میان. مخصوصاً اینکه طرف اسکن سی دی و بوتلگ و ... رو هم میزاره.
    کیفیت آهنگ ها، خیلی بیشتر از اینکه به تفاوت بین 320 و فلک وابسته باشن، به تفاوت بین کیفیت ضبط و مستر بستگی دارن.
    Last edited by rave-87; 18-12-2014 at 19:18.

14. 2 کاربر از rave-87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •