تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با تشکر

0 0%
  • تیم مدیریت اینترنت و شبکه

0 0%
صفحه 3693 از 3744 اولاول ... 2693319335933643368336893690369136923693369436953696369737033743 ... آخرآخر
نمايش نتايج 36,921 به 36,930 از 37439

نام تاپيک: ADSL Asiatech / شركت آسياتك

پروفشنال alottadamage's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض

والا من الان زنگ زدم بخش فروش اولش گفت همون پروفایل گیمه بد گفت نه این جدید اومده نمیدونم خالی بست یا چی می خوام زنگ بزنم پشتیبانیش ببینم درست گفته یا نه

نمیتونه خالی ببنده، چونکه یوسفی زاده گفت یه پروفایل گیم داریم که کاهش میده تاخیر ارسال بسته ها رو، یکی هم اینا که زنگ بزنین پشتیبانی ست میکنن و باید خط استیبل باشه، من حاضرم رو 8 مگ ست کنن و اینو واسم روشن کنن.

2. این کاربر از alottadamage بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2020

پيش فرض

نمیتونه خالی ببنده، چونکه یوسفی زاده گفت یه پروفایل گیم داریم که کاهش میده تاخیر ارسال بسته ها رو، یکی هم اینا که زنگ بزنین پشتیبانی ست میکنن و باید خط استیبل باشه، من حاضرم رو 8 مگ ست کنن و اینو واسم روشن کنن.

مثلا من داخلیم رو گیم 18 بود مثلا این پروفایل بیاد چند میشه به نظرت؟یه مقدار باورم نمیشه این موضوع

4. این کاربر از u0k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض

مثلا من داخلیم رو گیم 18 بود مثلا این پروفایل بیاد چند میشه به نظرت؟یه مقدار باورم نمیشه این موضوع

نمیدونم والا، تا تست نکنم نمیتونم بگم، ولی من داخلیم با پروفایل گیم تو آسیاتک همیشه و همیشه فیکس 13 بود، با شاتل 15 تا 18 ام

شاید این فعال شه مثلا بشه 10 واسه من، البته بازم تست نکردیم که بدونیم... ولی خب چرا باید یوسفی زاده تو لایو چند صد نفره همچین دروغی بگه؟

6. این کاربر از alottadamage بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2020

پيش فرض

نمیدونم والا، تا تست نکنم نمیتونم بگم، ولی من داخلیم با پروفایل گیم تو آسیاتک همیشه و همیشه فیکس 13 بود، با شاتل 15 تا 18 ام

شاید این فعال شه مثلا بشه 10 واسه من، البته بازم تست نکردیم که بدونیم... ولی خب چرا باید یوسفی زاده تو لایو چند صد نفره همچین دروغی بگه؟
    والا داداش فکر کنم خالی بسته

8. این کاربر از u0k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض

والا داداش فکر کنم خالی بسته

:||||||||||||||||||||| خب چرا آخه...

10. 2 کاربر از alottadamage بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2020

پيش فرض

:||||||||||||||||||||| خب چرا آخه...

ولی من تونستم از آی پی قبلی خودم که در آسیاتک بودم یه پینگ به سرور بگیرم دیدم یه تغییراتی اعمال شده
    این همون رنج 2.188 هست که دیدم پینگ داخلی کمتر شده و به آلمانم کاهش پینگ داشته این آی پی ولید هست برای همون میشه ازش سرور به سرور پینگ گرفت
    قبلا تا همین 10 روز پیش همین ای پی که قبلا دست خودم داخلیش 17-18 بود الان شده زیر 10

12. این کاربر از u0k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض

ولی من تونستم از آی پی قبلی خودم که در آسیاتک بودم یه پینگ به سرور بگیرم دیدم یه تغییراتی اعمال شده
    این همون رنج 2.188 هست که دیدم پینگ داخلی کمتر شده و به آلمانم کاهش پینگ داشته این آی پی ولید هست برای همون میشه ازش سرور به سرور پینگ گرفت
    قبلا تا همین 10 روز پیش همین ای پی که قبلا دست خودم داخلیش 17-18 بود الان شده زیر 10

با آیپی 95 و 46 و 178 آسیاتک هم بذار من بگیرم، البته این آیپیا ممکنه به هر کسی اختصاص داده بشه، دلیل نمیشه مام 7 بگیریم داخلی

14. این کاربر از alottadamage بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2020

پيش فرض

با آیپی 95 و 46 و 178 آسیاتک هم بذار من بگیرم، البته این آیپیا ممکنه به هر کسی اختصاص داده بشه، دلیل نمیشه مام 7 بگیریم داخلی
    متاسفانه از این رنجا ولید ندارم یعنی نداده بودن بهم
    ما از این ای پی می تونیم یه نتیجه ای بگیریم اونم اینه که این آی پی مربوطه به مشترکان adsl و اگرپرایوت بود یعنی برای ارگان یا شخص خاصی نمیزاشتن به این راحتی پینگ به سرور بده
    ولی خب اره این احتمالم هست برا من این اتفاق نیوفته ولی از اونجایی که vdsl شو راه انداخته و یه سریع پروفایل به گفته خودش اضافه کرده احتمالش هست که تو آینده چنین چیزی رو اضافه کنه چون طبق حرفی کارشناسش گفت اومده ولی فعلا نمیشه استفاده کرد ولی اگر اینجا یه کسی که اسیاتک داشته باشه بتونه زنگ بزنه و پیگیری کنه بهتر میشه من که کلا دارم میام اسیاتک چون از همه این شرکتا بهتره

16. این کاربر از u0k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض

متاسفانه از این رنجا ولید ندارم یعنی نداده بودن بهم
    ما از این ای پی می تونیم یه نتیجه ای بگیریم اونم اینه که این آی پی مربوطه به مشترکان adsl و اگرپرایوت بود یعنی برای ارگان یا شخص خاصی نمیزاشتن به این راحتی پینگ به سرور بده
    ولی خب اره این احتمالم هست برا من این اتفاق نیوفته ولی از اونجایی که vdsl شو راه انداخته و یه سریع پروفایل به گفته خودش اضافه کرده احتمالش هست که تو آینده چنین چیزی رو اضافه کنه چون طبق حرفی کارشناسش گفت اومده ولی فعلا نمیشه استفاده کرد ولی اگر اینجا یه کسی که اسیاتک داشته باشه بتونه زنگ بزنه و پیگیری کنه بهتر میشه من که کلا دارم میام اسیاتک چون از همه این شرکتا بهتره

من این آیپی رو یادمه کلا 2 روز داشتمش.

18. این کاربر از alottadamage بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2020

پيش فرض

من این آیپی رو یادمه کلا 2 روز داشتمش.

این از 0.7 بودن پینگش مشخصه اختصاص داده شده به سرور های مجازیش یا همون VPS این ای پی برای adsl نیست

20. این کاربر از u0k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •