تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 369 از 399 اولاول ... 269319359365366367368369370371372373379 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,681 به 3,690 از 3981

نام تاپيک: ✔ كنكور كارداني به كارشناسي [ قوانین در پست اول !! ]

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

ببینید اگر این رشته رو که خوندید ادامه بدهید که بریا کارشناسی حدو د 80 واحد باید پاس کنید
    اگر بخواهید تغرر رشته بدهید اگر دروس مشترک باشه و نمره بالای 12 تطبیق میدهند ولی فکر کنم سقفش 40-50 واحد باشه ...
    دوست عزیز من قصد تغییر رشته ندارم همون رشته که کاردانی گذروندم و همون دانشگاه فقط فرقش اینه من کاردانیم نا پیوسته هست اما برای کارشناسی پیوسته هست بازم از همون دانشگاه

کاربر فعال انجمن آموزش عالی alavi71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

دوست عزیز من قصد تغییر رشته ندارم همون رشته که کاردانی گذروندم و همون دانشگاه فقط فرقش اینه من کاردانیم نا پیوسته هست اما برای کارشناسی پیوسته هست بازم از همون دانشگاه
    خب با این حساب حدود 40-50 واحد اون رو میتونید تطابق بدهید که این کار رو برای دروس عمومی انجام ندهید بهتره و اخ ها رو تطبیق بدهید.
    ولی خب چون باید از اول بخونید .اگر در کاردانی به کارشناسی شرکت کنید بهتر است ودر زمان جلوتر خواهید بود....

موفق باشید

3. 2 کاربر از alavi71 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن شعر و داستان نویسی Mr_100_dolari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ----Balance(3%)Spot----

پيش فرض

با سلام

دوستان نمیدونم از تاریخ برگزاری آزمون کاردانی به کارشناسی برای دانشگاه سراسری و آزاد اطلاع دارید یا خیر به هر حال گفتم اطلاع رسانی کنم :

سراسری :

نام آزمون تاريخ ثبت نام تاريخ برگزاري
    آزمون کارشناسی ناپیوسته 91/12/6 تا 91/12/12 1392/5/24

آزاد :

ثبت نام كارشناسي ناپيوسته بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامي امروز سه­ شنبه از ساعت 14:00 آغاز مي شود و تا 30 دي ماه ادامه دارد.

به گزارش مركز روابط عمومي و اطلاع رساني دانشگاه آزاد اسلامي، دكتر ناصر اقبالي رئيس مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي با اعلام اين خبر گفت: داوطلبان مي توانند با مراجعه به سايت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نسبت به ثبت نام خود براي نيمسال دوم، بهمن ماه اقدام كنند.
    رئيس مركز آزمون در ادامه خاطرنشان كرد: فارغ التحصيلان مقطع كارداني پيوسته و ناپيوسته مي توانند در اين مرحله ثبت نام كنند.وي در ادامه افزود: ثبت نام دانشجويان مقطع كارداني كه تا 30 بهمن ماه فارغ التحصيل مي شوند، نيز بلامانع است.وي در ادامه تأكيد كرد: در ثبت نام دوره بدون آزمون كارشناسي ناپيوسته هر داوطلب مجاز است در يك رشته امتحاني حداكثر تا 4 واحد دانشگاهي را به عنوان اولويت هاي تحصيلي خود اعلام كند.دكتر اقبالي در ادامه در مورد روش ارزشيابي اين دسته از داوطلبان گفت: دوره بدون آزمون اين مقطع، براي تسهيل ادامه تحصيل فارغ التحصيلان كارداني ايجاد شده و نحوه ارزشيابي و پذيرش براساس معدل كتبي فوق ديپلم متقاضيان خواهد بود، لذا توصيه مي شود كه متقاضيان به هنگام مراجعه به سايت، معدل دقيق خود را ثبت كنند.اقبالي در ادامه در مورد زمان اعلام نتايج گفت: نتايج ثبت نام متقاضيان كارشناسي ناپيوسته بدون آزمون تا اواسط بهمن ماه اعلام خواهد شد.وي در پايان به داوطلبان توصيه كرد: متقاضيان اگر در مراحل ثبت نام با سؤال يا ابهامي مواجه شدند، مي توانند از طريق سايت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سؤال خود را مطرح يا به آدرس [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ارسال نمايند تا كارشناسان مركز در اسرع وقت به آنها پاسخ گويند.

5. 2 کاربر از Mr_100_dolari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال karvas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    IRAN

پيش فرض

سلام ما هنوز دانشگاه هم نرفتیم ولی یه سوالی برام پیش اومده کسی اگه چیزی میدونه راهنمایی کنه
    میشه من فرضا(کاردان فنی عمران نقشه برداری (غیرانتفاعی) برم مدرک فوق دیپلم بگیرم بعد کنکور کاردانی به کارشناسی شرکت کنم درصورت قبولی بتونم گرایش عمران-عمران برم دوسال دیگه بخونم مدرک مهندسی عمران بگیرم ؟
    (خواهشا نگید از اول مهندسی عمران برو به عقله خودمم میرسه نمیتوم)

Scientific Moderator farshidshd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ๑۩۞۩๑̴

پيش فرض

سلام ما هنوز دانشگاه هم نرفتیم ولی یه سوالی برام پیش اومده کسی اگه چیزی میدونه راهنمایی کنه
    میشه من فرضا(کاردان فنی عمران نقشه برداری (غیرانتفاعی) برم مدرک فوق دیپلم بگیرم بعد کنکور کاردانی به کارشناسی شرکت کنم درصورت قبولی بتونم گرایش عمران-عمران برم دوسال دیگه بخونم مدرک مهندسی عمران بگیرم ؟
    (خواهشا نگید از اول مهندسی عمران برو به عقله خودمم میرسه نمیتوم)
    سلام
    بله می تونید چون عمران - عمران هم مثل عمران - نقشه برداری ، یکی از گرایش های مهندسی عمران هست.

8. این کاربر از farshidshd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ziba12's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

بابا اخری دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور بهمن ماه برای کاردانی به کارشناسی دانشجو میگیره یا نه ؟؟؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ๑۩۞۩๑̴

پيش فرض

بابا اخری دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور بهمن ماه برای کاردانی به کارشناسی دانشجو میگیره یا نه ؟؟؟؟؟؟
    هنوز که چیزی اعلام نشده

اگه نباشه جاش خالی می مونه tik-tak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

دوستان این دانشگاه آزاد بدون کنکور که آخرین مهلتش فرداست ، میشه تغییر رشته هم داد یا مثل قدیم هنوز نمیشه تغییر رشته داد .
    کادانی هنر بودم میشه کارشناسی آزاد مثلا مدیریت شرکت کنم ؟

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

دوستان دفترچه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد میخواستم.

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ๑۩۞۩๑̴

پيش فرض

دوستان دفترچه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد میخواستم.
    اولا بدون کنکور شده
    ثانیا دفترچه سال 90 ::
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اگه اون لینک مشکل داشت از لینک زیر استفاده کن ::
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

14. این کاربر از farshidshd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •