تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 368 از 1045 اولاول ... 268318358364365366367368369370371372378418468868 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,671 به 3,680 از 10441

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

پروفشنال shvalaie's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام و ممنون از توضیحاتتون.
    یه مشکلی با این شماره صفحه دارم.
    این کاری که شما یاد دادید برای اینه که صفحه اول رو از بقیه متمایز کنه چون 5 صفحه اول من فهرست است که نباید شماره بخوره با این کاری که شما گفتید میشه درستش کرد ولی از اون به بعد همه مثل فهرست میشن ، چون از جایی که متن شروع شده اگه Next Page بزنیم دوباره برای صفحه اول (یعنی قبل از فهرست) صفحه خالی ایجاد میکنه !

در ضمن برای تهیه فهرست به روشی که گفته بودید چون 5 صفحه فهرست می سازه متن رو از صفحه 6 میزنه.
    ممنون.

سلام، با اجازه دوست عزيزم wordist

دوست عزيز... آرمان665

مطمئن نيستم كه منظورتون رو درست متوجه شده باشم اما

بعد از اينكه next page رو زديدن... بايد به منوي

insert>page number>format

بريد و page numbering رو start at انتخاب كنين... احتمالا continiue from previous section هستش ... كه يعني شماره صفحه را به دنبال شمارة صفحه قبل از next page ميزنه.... براي همينه كه بايد start at رو انتخاب كنين و باكس روبروش رو با عدد 1 پر كنين ... اينطوري اين قسمت يا section فايلتون از شماره صفحه 1 شروع ميشه در حالي كه عملا ششمين يا پنجمين صفحه‌ي فايلتونه.... و فكر كنم كه هر بار كه از next page استفاده كردين بايد اين كار رو بكنين... يعني براش تعريف كنين كه شماره صفحات ادامه صفحه قبل نباشه ... بلكه از شماره جديدي شروع بشه.

متاسفم... اين روشي كه گفتم براي 2007 نيست.... الان پست اولتون رو خوندم و فهميدم كه براي 2007 ميخواين... :(
    Last edited by shvalaie; 28-07-2009 at 15:22.

2. این کاربر از shvalaie بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه arman665's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    ویلا

پيش فرض

سلام، با اجازه دوست عزيزم wordist

دوست عزيز... آرمان665

مطمئن نيستم كه منظورتون رو درست متوجه شده باشم اما

بعد از اينكه next page رو زديدن... بايد به منوي

insert>page number>format

بريد و page numbering رو start at انتخاب كنين... احتمالا continiue from previous section هستش ... كه يعني شماره صفحه را به دنبال شمارة صفحه قبل از next page ميزنه.... براي همينه كه بايد start at رو انتخاب كنين و باكس روبروش رو با عدد 1 پر كنين ... اينطوري اين قسمت يا section فايلتون از شماره صفحه 1 شروع ميشه در حالي كه عملا ششمين يا پنجمين صفحه‌ي فايلتونه.... و فكر كنم كه هر بار كه از next page استفاده كردين بايد اين كار رو بكنين... يعني براش تعريف كنين كه شماره صفحات ادامه صفحه قبل نباشه ... بلكه از شماره جديدي شروع بشه.

متاسفم... اين روشي كه گفتم براي 2007 نيست.... الان پست اولتون رو خوندم و فهميدم كه براي 2007 ميخواين... :(
    دوست عزیز ممنون.
    منظورم اینه که من فهرست رو ساختم ولی فهرست صفحه اول رو از 5 شروع میکنه در صورتیکه باید 1 باشه !
    پس میخوام 4 صفحه اول که فهرست شماره صفحه نداشته باشه و صفحه 5 که متنم شروع میشه به عنوان صفحه اول باشه که طبق اون اصول فهرست سازی(استفاده از Heading) صفحه اول متن هم در فهرست بعنوان صفحه 1 بخوره و ...
    امیدوارم که منظورم رو متوجه شده باشید.

حـــــرفـه ای wordist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

دوست عزیز ممنون.
    منظورم اینه که من فهرست رو ساختم ولی فهرست صفحه اول رو از 5 شروع میکنه در صورتیکه باید 1 باشه !
    پس میخوام 4 صفحه اول که فهرست شماره صفحه نداشته باشه و صفحه 5 که متنم شروع میشه به عنوان صفحه اول باشه که طبق اون اصول فهرست سازی(استفاده از Heading) صفحه اول متن هم در فهرست بعنوان صفحه 1 بخوره و ...
    امیدوارم که منظورم رو متوجه شده باشید.
    با همون مطالبي كه اشاره كردم من خودم يه بار ديگه هم انجام دادم و شماره ها رو از 1 شروع كرد

يه بار روي فهرست كليك راست كنيد و Update كنيد ببينيد درست ميشه

5. این کاربر از wordist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال hamidma's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

با سلام و احترام
    اگر بخواهیم چند فایل ورد را با هم مرج کنیم، از چه طریقی باید عمل کنیم. مثلا فصل های مختلف یک کتاب را در یک فایل ورد داشته باشیم.

با تشکر فراوان

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

با سلام و احترام
    اگر بخواهیم چند فایل ورد را با هم مرج کنیم، از چه طریقی باید عمل کنیم. مثلا فصل های مختلف یک کتاب را در یک فایل ورد داشته باشیم.

با تشکر فراوان
    منوي tools گزينه compare and merge

البته به نظر من كپي و پيست راحت ترين روش ممكنه

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    ویلا

پيش فرض

با همون مطالبي كه اشاره كردم من خودم يه بار ديگه هم انجام دادم و شماره ها رو از 1 شروع كرد

يه بار روي فهرست كليك راست كنيد و Update كنيد ببينيد درست ميشه
    مشکل من اینه که تو صفحه 4 نمیتونم next page بزنم چون اونجا که next page میزنم صفحه اول یک صفحه خالی ایجاد میکنه در صورتیکه باید تو صفحه 5 یک صفحه خالی ایجاد کنه.
    یکبار امتحان کنید ببینید درست میگم یا راهی هست ؟

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

مشکل من اینه که تو صفحه 4 نمیتونم next page بزنم چون اونجا که next page میزنم صفحه اول یک صفحه خالی ایجاد میکنه در صورتیکه باید تو صفحه 5 یک صفحه خالی ایجاد کنه.
    یکبار امتحان کنید ببینید درست میگم یا راهی هست ؟
    صحفه چهار كدومه !!؟

next page چيه !!!!؟

فايلت رو ميتوني بفرسني ؟

10. این کاربر از wordist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    ویلا

پيش فرض

صحفه چهار كدومه !!؟

next page چيه !!!!؟

فايلت رو ميتوني بفرسني ؟
    این همه توضیح دادم تو صفحه قبلی

یک نمونه رو به شما پیغام خصوصی میکنم.

در آغاز فعالیت fmohsenf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

در مورد حاشیه ها به غیر از امکانات وورد می تونی از حاشیه های دستی استفاده کنی که روش های زیادی داره و البته تا حد زیادی به خلاقیت و پشت کار مربوط می شه.
    مثلا می تونی از سیمبل ها استفاده کنی و کادرهای زیبایی درست کنی و یا توی صفحه یک مربع بزرگ بکشی و بعد از no fill کردن اون خطوط دور اون رو تغییر بدی.
    در مورد اعراب گزاری از ترکیب کلید های shift و سایر کلید ها استفاده کن اگر اعرابی رو پیدا نکردی در قسمت symble فونت مورد نظر خودت رو پیدا کن و در سیبل ها اعراب مورد نظر رو انتخاب کن(دو بار کلیک کن)

اگه نباشه جاش خالی می مونه MIG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تو چي فكر مي كني؟

پيش فرض

با سلام

چطور تو word2007،مثلا يه كلمه رو نوشتيد مي خواهيد تو پاورقي انگليسي اونو بنويسيد .يه شماره كوچيكي بالاي اون كلمه مي ذارن اين چطوريه.ممنون ميشم جوابمو بديد
    Last edited by MIG; 30-07-2009 at 08:52.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •