تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 3653 از 4751 اولاول ... 2653315335533603364336493650365136523653365436553656365736633703375341534653 ... آخرآخر
نمايش نتايج 36,521 به 36,530 از 47505

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

پروفشنال urcu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

با عرض سلام
    دوستان بنده از اینترنت آسیاتک استفاده می کنم(2Mbps). قبل از 10 دی وضعیت سرعت ما خوب بود. با نرم افزار DAP سرعت دانلودمون بین 80-130 کیلو بایت در ثانیه بود. شبانشم در اکثر مواقع افتضاح. از 10 دی سرعت ما شد نابود. به پشتیبانی ام که زنگ می زنم جواب نمی گیرم. من گفتم شاید این کاهش سرعت ما به خاطر قضیه شبکه م-ل-ی باشه ولی یه نگاه که به فروم اسیاتک انداختم دیدم وضعیت بقیه خوبه. آقا ما که دیگه بریدیم. می خوام عوضش کنم.
    خلاصه این که از دوستان گرامی اگر کسی تهران مرکز مخابرات مالک اشتر از شاتل اینترنت گرفته لطف کنه بگه وضعیت چه جوریه؟ من قیمت ها رو که نگاه کردم ECO512 مد نظرم هست.
    یه سوال دیگه این که من باید اول به آسیاتک بگم خطمو از رانژه خارج کنه(که این کارم خدا می دونه می خواد چند روز طول بکشه) بعد برم از شاتل بگیرم یا نه؟
    سلام
    در یک کلام میگم. شاتل=محدودیت سرعت دانلود شبانه به دیال اپ و فروش سرویس محدود به اسم نامحدود

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام
    این آرت 3 کلافه ام کرده خیلی زور داره 45 تومن پول بدی و سرعتت از 95 به 30 برسه شبانه هم محدود بشی من که می خوام فسخ کنم.
    می خوام از همارا سیستم سرویس 2048-4096 بگیرم. سه ماه 99 تومن با 8 گیگ.( البته این سرویس به نمایندگی از سوی مخابرات ارائه می کنه) شبانه از 2 الی 8 صبح رایگان. پینگش کمی از شاتل بهتره ( چون اهل بازی آنلاین نیستم پینگ درجه اهمیتش کمتره) یکی از دوستام که از سرویس 512-1024استفاده می کنه از تورنت شبا 1.5 گیگ دان می کنه. من به 2.5 حتی دو گیگم راضیم. البته همارا فکر کنم برای آذربایجان شرقی باشه. دوستان اگه نظری دارند ممنون می شم راهنماییم کنند

3. این کاربر از ali_n2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mahdibarcelon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    ایران-مشهد

پيش فرض

سلامی دوباره به بروبچ فروم پی سی ورلد
    مخصوصا به تمام افراد فریب خورده مث من که رفتن از شیتل(شاتل) سرویس گرفتن و الآن هم مثل من ازش جداشدن.

یه سوال از دوست یا دوستانی که کافی نت دارن
    من میخوام کافی نت بزنم.از کدوم شرکت استفاده کنم واسه اینترنت؟

5. 2 کاربر از mahdibarcelon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

شاتل از اون دسته شرکتهایی هست که کیفیت رو فدای کمیت میکنن

7. 2 کاربر از File not found بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال کلوپ گوشی ها mahyarSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

هنوز دارین ناله میکنین از سرعت ؟ واقعا آخرش شاتل با این کار میخواد به کجا برسه ؟

9. 2 کاربر از mahyarSAMSUNG بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

می خواستم ببینم که این جا کسی از تهران مرکز مالک اشتر اکانت داره بگه چه جوریه وضعیت سرعت. چون من از 3 سال پیش همین اسیاتکو داشتم از وضعیت بقیه provider ها اطلاع ندارم.
    من مرکز مالک اشترم ، شبها اوکیه و مشکلی نداره

آخر فروم باز porya_spy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

واقعا مسخره هست ! من آرت 1 دارم . داون استریم رو روی 896 بستن بعد سرعت 16 !! به پشتیبانی میگم چرا داون استریم 896 بعد سرعت 16 . میگه سرعت شما متناسب با سرویستان هست . خوب یکی نیست بگه مرتیکه اگه متناسب با سرویس چرا داون استریم رو 896 ؟! چرا داون استریم رو هم واقعی نمیکنید !!!! خوب معلوم که دارید محدود میکنید سرعت رو

12. 2 کاربر از porya_spy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

هنوز شما ها توی شاتل هستید بیاید بیرون الان من از پارس انلاین دارم راخت شبی بدون محدودیت دارم 3.5 گیگ دانلود میکنم با سرویس یک مگ پولتون رو در جای درست خرج کنید دوستان

14. 2 کاربر از AVAVA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

من فکر کنم شما روزهای اولت هست که داری شبی 3/5 دانلود میکنی بعد میشه بپرسم قیمتهاش چطوره من الان 512eco دارم دارم دانلود مجانی میکنم سرعتم روزهای اول 65 بود الن شده 40 می خوام بدونم اونجا چطوریه ادرس سایتش رو بزار ببینیم اوضاع چطوره من که مجبورم تا 5 ماه دیگه صبر کنم تا قرار دادم تموم بشه

راستی دوستان کسی میدونه چطوری میشه که از محدود شدن سرعت دانلود در شبانه تموم بشه منظورم اینه که تا چه زمانی محدود میشیم و...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

به نظر م با این وضعیت اشتباه بزرگی کردم نزدیک 4 سال از شاتل سرویس گرفته بودم تو فکر فسخ قراردادم از این شرکت هستم

17. این کاربر از funy88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •