تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 363 از 364 اولاول ... 263313353359360361362363364 آخرآخر
نمايش نتايج 3,621 به 3,630 از 3637

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون های سه بعدی Cinema 3D ال جی

پروفشنال poloton7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

نه--فقط یک زیر نویس---اشتباه املایی کردم -من برای هر فیلم زیرنویس متناسب به ریپ خودش دانلود کردم نه برای یک فیلم چند زیر نویس---وبعد بقیه ماجرا که بالا گفتم----

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

نه--فقط یک زیر نویس---اشتباه املایی کردم -من برای هر فیلم زیرنویس متناسب به ریپ خودش دانلود کردم نه برای یک فیلم چند زیر نویس---وبعد بقیه ماجرا که بالا گفتم----
    دوست عزیز
    از این مطلب استفاده کنید و مخصوصاً از نرم افزار گفته شده در آن
    برای استفاده از رو کامپیوتر فایل srt که داری رو open with بکنی بعد با notepad باز کنی بعد این مسیر رو به ترتیب دنبال کن
    file>save as>encoding<unicode<save>yesحالا فایل زیرنویس رو با فیلم هم نام کن و بعد آن را روی usb کپی کنید و به تلویزیون وصل کنید و در موقع نمایش کلید tools از روی کنترول رابزنید آن موقع خواهید دید که در قصمت منو tools شما uncode نمایش در میآید واز آن عربی را انتخاب وسپس از فیلمتان لذت ببرید .
    اگر زیر نویس شما مشگلش حل نشد می توانید از نرم افزاری که در سایت زیر است استفاده کنید.
    تصور کنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ی را
    کرده‌اید و به دنبال آن، زیرنویس فارسی مربوط به فیلم را نیز تهیه و دریافت می‌کنید اما هنگام مشاهده، همه چیز آن‌طور که انتظار دارید نیست! قطعا این اتفاق برای خیلی از شما پیش آمده که نمایش زیرنویس فایل‌های با فرمت SRT در سیستم‌تان همراه با مشکل بوده است.
    دلیل این اتفاق به تنظیمات یونیکد و زبان موجود در سیستم عامل شما مربوط می‌شود و اصولا یکی از راه‌حل‌ها، فارسی کردن زبان کلی سیستم عامل نصب شده روی کامپیوتر کاربر است اما بنا به دلایلی م
    ن است نتوانید (و یا نخواهید) زبان سیستم خود را به فارسی تبدیل کنید.

بسیاری از راه حل هایی که برای این منظور استفاده می شوند، اصولا همگی دارای بیش از دو یا سه مرحله جهت دریافت خروجی نهایی هستند و در صورتی که بخواهید بیش از یک فایل زیرنویس را اصلاح کنید، باید زمان زیادی را صرف این کار نمایید. شاهین کاتبی، برنامه‌نویسی است که برای هر دو سیستم
    و
    ، برنامه کم‌حجم و کاربردی‌
    Sh Persian Subtitle Fixer را تهیه کرده‌است تا تنها به وسیله کشیدن و رها کردن فایل در محیط برنامه، زیرنویس اصلاح شده خود را دریافت نمایید.
    http://shaahin.us/
    این برنامه را با جستجو در گوگل خواهید یافت
    در موقع اجرا یک پنجره کوچک باز می شود که در آن چیزهای به انگلیسی نوشته شده است شما فایلتان را در همان صفحه بکشید و رها کنید خواهید دید که فایل زیر نویس شما اصلاح شده است

- - - Updated - - -

دوست عزیز
    از این مطلب استفاده کنید و مخصوصاً از نرم افزار گفته شده در آن
    برای استفاده از رو کامپیوتر فایل srt که داری رو open with بکنی بعد با notepad باز کنی بعد این مسیر رو به ترتیب دنبال کن
    file>save as>encoding<unicode<save>yesحالا فایل زیرنویس رو با فیلم هم نام کن و بعد آن را روی usb کپی کنید و به تلویزیون وصل کنید و در موقع نمایش کلید tools از روی کنترول رابزنید آن موقع خواهید دید که در قصمت منو tools شما uncode نمایش در میآید واز آن عربی را انتخاب وسپس از فیلمتان لذت ببرید .
    اگر زیر نویس شما مشگلش حل نشد می توانید از نرم افزاری که در سایت زیر است استفاده کنید.
    تصور کنید
    ی را
    کرده‌اید و به دنبال آن، زیرنویس فارسی مربوط به فیلم را نیز تهیه و دریافت می‌کنید اما هنگام مشاهده، همه چیز آن‌طور که انتظار دارید نیست! قطعا این اتفاق برای خیلی از شما پیش آمده که نمایش زیرنویس فایل‌های با فرمت SRT در سیستم‌تان همراه با مشکل بوده است.
    دلیل این اتفاق به تنظیمات یونیکد و زبان موجود در سیستم عامل شما مربوط می‌شود و اصولا یکی از راه‌حل‌ها، فارسی کردن زبان کلی سیستم عامل نصب شده روی کامپیوتر کاربر است اما بنا به دلایلی م
    ن است نتوانید (و یا نخواهید) زبان سیستم خود را به فارسی تبدیل کنید.

بسیاری از راه حل هایی که برای این منظور استفاده می شوند، اصولا همگی دارای بیش از دو یا سه مرحله جهت دریافت خروجی نهایی هستند و در صورتی که بخواهید بیش از یک فایل زیرنویس را اصلاح کنید، باید زمان زیادی را صرف این کار نمایید. شاهین کاتبی، برنامه‌نویسی است که برای هر دو سیستم
    و
    ، برنامه کم‌حجم و کاربردی‌
    Sh Persian Subtitle Fixer را تهیه کرده‌است تا تنها به وسیله کشیدن و رها کردن فایل در محیط برنامه، زیرنویس اصلاح شده خود را دریافت نمایید.
    http://shaahin.us/
    این برنامه را با جستجو در گوگل خواهید یافت
    در موقع اجرا یک پنجره کوچک باز می شود که در آن چیزهای به انگلیسی نوشته شده است شما فایلتان را در همان صفحه بکشید و رها کنید خواهید دید که فایل زیر نویس شما اصلاح شده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام--- این کا را کردم نشد اولا ال ای دی من tools ندارد--اما وقتی فیلم را با زیر نویس خودش داخل پوشه می گذارم زیر نویس پخش می شود اما وقتی زیر نویس را می چسبانم به فیلم زیر نویس پخش نمی شودunicode هم می کنم وهم همچنین همنام کردن فیلم--

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    چابهار

پيش فرض

دوستان بین این دو مدل کدوم خریدش منطقی تره؟ 49UB850T و 49LB8700 ضمن اینکه اختلاف قیمت کمی هم دارن(خرید از بانه)
    سلام دوست عزیز من خودم اهل چابهار هستم و در این زمینه منظورم شناخت تلویزیون های این منطقه هست اطلاعات خوبی دارم.باید بگم ub850tبهتر هست.چون هم صفحه اش حاشیه نداره و مهمتر اینکه تصویرش 4k هست و کفیت بالاتری رو م از نظر تصویر و هم از نظر نرم افزاری داره.ضمناً باید بگم که تلویزیون های سری LB ال جی هیچکدوم 4k نیستن...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    چابهار

پيش فرض

سلام
    دوستان نظرتون در مورد 55LB6700 چیه؟ میخوام از بانه بخرم . قیمت 3.330.000 اومان
    سلام دوست عزیز این مدل تلویزیون بسیار خوبی هست فقط باید بگم تنها کمبودی که داره اینه که 4k نیست.البته سرعت انطباق تصویرش 700 هرتز هست که بسیار عالی هست و فول اچ دی هم هست.ضمناً قابلیت سه بعدی ، اسمارت، وای فای داخلی،کنترل جادویی و البته دانلود و ذخیره انواع فایل هل حتی فیلم البته روی هارد رو هم داره.قیمتی هم که داری میخری عالیه من خودم چابهار هستم و باید بگم تو خریدش شک نکن خیلی کیفیت خوبی هم نسبت به قیمتش ارائه میکنه.حتماً راضی خواهی بود از خریدش...

6. این کاربر از amirhossein933 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    چابهار

پيش فرض

من تو تلویزیون اسمارت ال جی فیلم میبینم به نظر فیلم سرعت پخشش بیشتر از حالتی هست که در کامپیوتر میبینم.

کسی میدونه چرا اینطوریه؟
    سلام دوست عزیز این تلویزیون قابلیت پخش تصویر با چند سرعت رو داره .
    سعی حالت های پخش رو عوض کنی و سرعت مناسب رو انتخاب کنی!
    اگه نشد دقیق تر توضیح بده تا بگم چیکار کنی

- - - Updated - - -

من تو تلویزیون اسمارت ال جی فیلم میبینم به نظر فیلم سرعت پخشش بیشتر از حالتی هست که در کامپیوتر میبینم.

کسی میدونه چرا اینطوریه؟
    سلام دوست عزیز این تلویزیون قابلیت پخش تصویر با چند سرعت رو داره .
    سعی حالت های پخش رو عوض کنی و سرعت مناسب رو انتخاب کنی!
    اگه نشد دقیق تر توضیح بده تا بگم چیکار کنی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    چابهار

پيش فرض

با سلام
    بنده یه تلویزیون ال جی اسمارت مدل 65200 دارم
    مشکلی که باهاش دارم اینه که فقط روی هارد ضبط میکنه و فایل های ضبط شده شم قابل ویرایش و نمایش روی کامپیوتر نیست
    آیا راهی برای تبدیل فیلم های ضبط شده از این تلویزیون ها هست؟
    خیلی نیاز دارم
    خواهش می کنم راهنمایی کنید
    با تشکر
    سلام دوست عزیز فیلم رو که میتونی تبدیل کنی و نیازی به ویرایش نیست.در مورد ضبط هم که باید اول فلش رو فرمت کنی حتما ذخیره میکنه چون من خودم 42 اینچش رو داشتم.الانم 50 رو دارم و مشکلی از این بابت نداره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    چابهار

پيش فرض

سلام بر مهندس متین پور عزیز.خواستم بگم آیا شما راهی برای فعال سازی تلویزیون های سری lb ال جی سراغ ندارید.(البته راهی بغیر از کنترل سرویس).من خودم از طریق کنترل دست ساز و کد های مربوطه امتحان کردم اما این روش برای این مدل ها جواب نمیده.از طریق کنترل سرویس باز میشه ولی از طریق کنترل دست ساز نمیشه.
    البته کنترل دست سازم کاملاً سالم هست و خیالتون از این بابت راحت باشه

توی این مدل با کنترل دست ساز منوی مخفی باز میشه ولی گزینه ای که برای تغییر منطقه هست باز نمیشه و امکان تغییر دادنش نیست و فقط نمایش داده میشه..!!!
    Last edited by amirhossein933; 25-10-2015 at 01:32.

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام--من که 42lm58000دارم از کجا بفهمم که فریمور ledام چند است

داره خودمونی میشه majid-n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام چرا ای پی جی من درست نمیشه EPG راهی معرفی کنید
    دقیق در نمیاد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •