تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 363 از 1298 اولاول ... 263313353359360361362363364365366367373413463863 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,621 به 3,630 از 12975

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان اصفهان

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام دوستان.من چند وقتی هست قصد گرفتن adsl مخابرات را دارم و در سایت خود مخابرات هم رفتم دیدم راجب تعرفه ها-سرعت ها و ... هیچ اطلاعاتی نداره.همچنین در صفحه اول همین تاپیک لینک هایی که مربوط به این موضوعات(تعرفه ها و...)بود را هم باز کردم دیدم لینک ارور میده.
    خلاصه از شما دوستانی که از مخابرات adsl گرفتید چندتا سوال دارم که اگر یکی یکی پاسخ بدید ممنون می شم:
    1-برای مراحل ابتدایی گرفتن خط adsl باید به خود مخابرات اصفهان مراجعه کرد و پس از طی مراحل ثبت نام چه مدتی طول می کشه که پورت adsl بدن و ترافیک اولیه که بعد از ثبت نام ارائه می دن چقدره؟آیا هزینه نصب هم داره؟مودم را هم باید از خود مخابرات گرفت(هزینه مودم)؟

2-تعرفه ها به چه صورتی هست؟آیا ترافیک هایی که داده میشه ظرفیت خاصی داره؟منظورم اینه که مثلا خود مخابرات تعیین می کنه که باید ماهیانه چند گیگ ترافیک برداشت یا اینکه دست خودمون هست که مثلا برای یک ماه چند گیگ ترافیک شارژ کنیم؟
    چون مثلا شرکت های دیگه ترافیک های ماهیانه دارن و مثلا یه شرکتی میاد 6گیگ ترافیک را برای 3 ماه ارائه می ده و فردی که مثلا ترافیک 6گیگ 3ماهه را انتخاب می کنه باید 3ماه 3ماه شارژ کنه.

3-به نظر شما 1گیگ ترافیک ماهیانه با سرعت 128 برای روزی 1 ساعت وبگردی و حدود 300 مگابایت دانلود و آپدیت ماهیانه آنتی ویروس در مجموع برای یک ماه کافی هست؟و مثلا اگر مقداری از ترافیک زیاد بیاد به ماه بعدی منتقل میشه؟

4-طریقه شارژ کردن از طریق سایت خود مخابرات هست؟و مبلغ شارژ را من تو سایت خود مخابرات خوندم باید از طریق قبض تلفن پرداخت کرد درسته؟مثلا برای یک گیگ شارژ در یک ماه 2500 تومن میاد رو قبض؟

ببخشید سوالاتم زیاد شد.اگر لطف کنید دقیق و کامل برام توضیح بدید ممنون می شم.
    دوستان.کسی نمی تونه من را راهنمایی کنه؟
    ممنون می شم راهنمایی کنید.

داره خودمونی میشه adslali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

منظورت از خراب چیه؟صفحه رو نمیبینید یا مشکلی توی بخش خاصیش دارید؟
    باید به مرکز مخابراتی که ازش سرویس گرفتید مراجعه کنید و درخواست تخلیه بزنید.

اون موقعي كه يوزر پس را وارد ميكنم و بعدش هم روي دكمه ورود كليك ميكنم صفحه باز نميشه....

كلا نصف روزي ميشه اينترنتم قطعه .... باز هم پنل باز نميشه....

پروفشنال Mr. M.S.R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    1::

پيش فرض

دوستان.کسی نمی تونه من را راهنمایی کنه؟
    ممنون می شم راهنمایی کنید.
    برای ثبت نام می تونید برید مخابرات + سایت پوکیدش! + تماس با تلفن فوق عظیم 4 رقمی 2030 که اوپراتور 118 جوابتون را میده!
    هزینه ثبت نام نداره!
    هزینه ماهیانه نداره!
    هر گیگ 2500 است البته توی قبض 4% هم توی قسمت مالیات میاد روش! شما 2600 در نظر بگیر!
    طریقه محاسبش با این صورته که هر چقدر استفاده کنی میاد روی قبض! (البته حداقل میگن 2 گیگ برای 2 ماه باید شارژ کنی! )
    سرعتشم خوبه! ما هم راضی هستیم! همه چی هم خوبه ! ( اما اگر اعصابتو دوست داری و دوست نداری بهت توهین بشه (از طرف کادر مجربشون) بهتره از خیرشون بگذری! )

---------- Post added at 12:06 AM ---------- Previous post was at 12:02 AM ----------

آقایون فکر شبانه رایگان رو از سرتون بیرون کنین ! به شبانه نیم بها هم راضی نیستن ، رایگان پیش کش

تو تاپیک اصفهان هم گفتم قراره شبکیه هم با همکاری با مخابرات روی DLC ها سرویس بده که شبانه هم داره ... اگه سرعت و کیفیت این سرویس رو حفظ کنند و بدون مسخره بازی 1مگ بدن بمون بنظرم پیشنهاد خوبیه ...
    می دونی چیه ؟ می دونی مشکل کجاست؟ این پنل فقط یک پنل تحت وب است ! یعنی خودش کاری را انجام نمی دهد! فقط گذارشات یک برنامه را نشون میده! یعنی افتخاری عظیم! ))))) (البته فکر کنم این طور باشه!)

4. 2 کاربر از Mr. M.S.R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

برای ثبت نام می تونید برید مخابرات + سایت پوکیدش! + تماس با تلفن فوق عظیم 4 رقمی 2030 که اوپراتور 118 جوابتون را میده!
    هزینه ثبت نام نداره!
    هزینه ماهیانه نداره!
    هر گیگ 2500 است البته توی قبض 4% هم توی قسمت مالیات میاد روش! شما 2600 در نظر بگیر!
    طریقه محاسبش با این صورته که هر چقدر استفاده کنی میاد روی قبض! (البته حداقل میگن 2 گیگ برای 2 ماه باید شارژ کنی! )
    سرعتشم خوبه! ما هم راضی هستیم! همه چی هم خوبه ! ( اما اگر اعصابتو دوست داری و دوست نداری بهت توهین بشه (از طرف کادر مجربشون) بهتره از خیرشون بگذری! )

---------- Post added at 12:06 AM ---------- Previous post was at 12:02 AM ----------

می دونی چیه ؟ می دونی مشکل کجاست؟ این پنل فقط یک پنل تحت وب است ! یعنی خودش کاری را انجام نمی دهد! فقط گذارشات یک برنامه را نشون میده! یعنی افتخاری عظیم! ))))) (البته فکر کنم این طور باشه!)
    ممنون از پاسخگویی شما.
    ولی من زیاد کانکت نیستم به اینترنت.adsl را هم بیشتر برای دانلود حدودا دست بالاش 300 مگ یا کمتر در ماه به اضافه روزانه یک ساعت وبگردی و آپدیت ماهیانه آنتی ویروس می خوام.به نظر شما برای من همون ماهی یک گیگ یا دو ماهی 2گیگ کافیه؟

راستی مودم را باید جدا بگیرم یا خودشون می دن؟همچنین بعد از طی مراحل ثبت نام چه مدت طول می کشه تا تحویل بدن؟

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت

پيش فرض

ممنون از پاسخگویی شما.
    ولی من زیاد کانکت نیستم به اینترنت.adsl را هم بیشتر برای دانلود حدودا دست بالاش 300 مگ یا کمتر در ماه به اضافه روزانه یک ساعت وبگردی و آپدیت ماهیانه آنتی ویروس می خوام.به نظر شما برای من همون ماهی یک گیگ یا دو ماهی 2گیگ کافیه؟

راستی مودم را باید جدا بگیرم یا خودشون می دن؟همچنین بعد از طی مراحل ثبت نام چه مدت طول می کشه تا تحویل بدن؟
    فکر کنم ماهی 2 تا 3 گیگ کفایت کنه برای این کارا! البته اگر دفعه اولی است که نت پور سرعت میگیرید ماه اول مصرفتون بیشتر است تا عادت کنید!
    مودم! توی هر مرکز مخابراتی برای ای دی اس ال های مخابرات یک نفر وجود داره این فرد هم مودم را تهیه می کنه و میفروشه هم نصب انجام میده! هم اگر مشکلی برای پورت ها پیش بیاد پیگیری میکنه! پس کیفیت و قیمت مودم هایی که به شما تحویل داده می شود بستگی به ان فرد داره! (مودم رایگان خیلی وقته تموم شده!) نصب مودم هم سخت نیست! اگر خودتون هم مودم را تهیه کنید به راحتی می تونید ان را اماده استفاده کنید! مارک زاکسل و tp link خوبه!

7. این کاربر از Mr. M.S.R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه morteza1221's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

واقعا این adsltce همون نجات دهنده عزیزه ؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

ممنون از همه دوستانی که با لطف و ادب و فرهنگشون بنده رو خطاب قرار دادند
    این آخرین پستیه که من تو فروم میدم اگر کسی دوست داشت از این ببعد پیام داخل سیستم بده در خدمتش هستم
    چند تا نکته رو خدمتتون عرض کنم :
    1- بنده کارمند مخابرات نیستم ، شغلم یه جورایی با پنل درگیره
    2- من در سیاست گذاری های مخابرات که کدوم مناطق رو میخواد سرویس بده و سرویس شبانه رایگان میخواد بزاره یا نه نقشی ندارم
    3- طبیعتا پنل به خاطر به روز رسانی ممکنه گاهی اوقات قعطی داشته باشه،ولی خیلی کم، و طی چند روز گذشته یک ثانیه هم قعطی نداشتیم، اگر شما بستر اینترنتتون کنده یا سرور ها رو نمیتونید پینگ کنید گردن پنل نندازید
    4- مشکل منفی شدن اعتبار درست شده و نباید برای کسی دیگه پیش بیاد،هر کس حداکثر ده دقیقه پس از اتمام اعتبار باید DC بشه
    5- عزیزی که گفت من میخوام از اینجا باگ های سیستم رو پیدا کنم : خدمتت عرض که سیستم بدون باگ در هیچ جای دنیا نداریم،بنده هم قصدم کمک به شما بود که ماشالله خوب جوابمو دادید
    6- ارتباط با بانک درست شده فقط منتظر مجوز بانک هست،فکر کنم اونم توی این هفته درست بشه.
    7- یه بار دیگه واضح تر میگم : از این مواردی که دوستان گفته بودن تو ریز مصرف من زده در ده ثانیه خیلی مگابایت دانلود کردی و این اصلا منطقی نیست اگر پیش اومده مشخصات سرویس و زمان اون مصرف رو به من بدید تا براتون بررسی کنم
    یا حق - خدانگهدار همگی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

در ضمن دوستانی که من به پیغام میدن چون من فعلا تو این فروم اجازه فرستادن پیغام خصوصی ندارم یه راهی برای من بزارم که جوابشون رو بدم
    دوست عزیز که به من پیغام خصوصی دادی یه مشخصه ای از سرویست بهم پیام بده تا مشکلت رو بررسی کنم مثل شماره مشتری یا شماره سرویس
    توی اون لینکی که برای من فرستادی هیچی پیدا نکردم

داره خودمونی میشه adslali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

براي من چند وقتي هست كه اينترنتم , هر 5 دقيقه يه بار قطع ميشه و بعد از چند دقيقه هم وصل ميشه ...

براي كسي ديگه هم اين جوري هست ...

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت

پيش فرض

ممنون از همه دوستانی که با لطف و ادب و فرهنگشون بنده رو خطاب قرار دادند
    این آخرین پستیه که من تو فروم میدم اگر کسی دوست داشت از این ببعد پیام داخل سیستم بده در خدمتش هستم
    چند تا نکته رو خدمتتون عرض کنم :
    1- بنده کارمند مخابرات نیستم ، شغلم یه جورایی با پنل درگیره
    2- من در سیاست گذاری های مخابرات که کدوم مناطق رو میخواد سرویس بده و سرویس شبانه رایگان میخواد بزاره یا نه نقشی ندارم
    3- طبیعتا پنل به خاطر به روز رسانی ممکنه گاهی اوقات قعطی داشته باشه،ولی خیلی کم، و طی چند روز گذشته یک ثانیه هم قعطی نداشتیم، اگر شما بستر اینترنتتون کنده یا سرور ها رو نمیتونید پینگ کنید گردن پنل نندازید
    4- مشکل منفی شدن اعتبار درست شده و نباید برای کسی دیگه پیش بیاد،هر کس حداکثر ده دقیقه پس از اتمام اعتبار باید DC بشه
    5- عزیزی که گفت من میخوام از اینجا باگ های سیستم رو پیدا کنم : خدمتت عرض که سیستم بدون باگ در هیچ جای دنیا نداریم،بنده هم قصدم کمک به شما بود که ماشالله خوب جوابمو دادید
    6- ارتباط با بانک درست شده فقط منتظر مجوز بانک هست،فکر کنم اونم توی این هفته درست بشه.
    7- یه بار دیگه واضح تر میگم : از این مواردی که دوستان گفته بودن تو ریز مصرف من زده در ده ثانیه خیلی مگابایت دانلود کردی و این اصلا منطقی نیست اگر پیش اومده مشخصات سرویس و زمان اون مصرف رو به من بدید تا براتون بررسی کنم
    یا حق - خدانگهدار همگی
    می دونید چرا من به ان صورت پست دادم؟ چون الان حس موش آزمایشگاهی به من دست داده! (البته یکم با موش فرق داریم موشه توی آزمایشگاه پول پرداخت نمی کنه برای آزمایش ها! )
    کاش دلیل این آزمایش را به ما هم می گفتن! (البته اگر دلیلی برای تعویض پنل و شروع ازمایش وجود داشته باشه!)
    اگر شما کارمند باشید : من از شما معضرت می خواهم به خاطر پستم! (البته بهتره سلام مارا به اصل کاری برسونی! )

اگر شما جزو افرادی هستین که دارید از این ازمایش سود می برید: کم گفتم بهت!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •