تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 363 از 1184 اولاول ... 263313353359360361362363364365366367373413463863 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,621 به 3,630 از 11840

نام تاپيک: انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

2. 5 کاربر از cyber861 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hike's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

.
    میدونی چرا انقد گیر دادم به این کارای اماراتی؟
    به خاطر این که احساس میکنم پیدا کردم کار دیزاینر اریجینال اینجا وابسته به بخت و اقباله...انقد که عطر تقلبی دیدم تو بازار دارم اینارو میگم...بعد از خریدن چند تا کار تقلبی و تجربه بدی که داشتم پشت دستمو داغ کردم که دیگه تا زمانی که کسی نره خارج و بهش نگم برام کار اریجینال بیاره سراغ کارای دیزاینر نرم...تازه به نظرم همون کارای اماراتی هم کلی خوب توشون پیدا میشه که برای استفاده روزانه خودم کاملا راضی ام و کفایت میکنه...مگه در سال چقدر مهمونی میریم که بخوایم هی کار گرون بخریم و استفاده کنیم...تو محیط بیرون هم خصوصا اینجا آدم اصلا دلش نمیاد ادکلنیو که 100 تومن پولشو داده بزنه بره تو خیابون..در ثانی من مطمئنم خیلی از شما ها هم چندین ادکلن تقلبی دارید که خودتون روحتون هم خبر نداره...

برا همین فلسفه ام اینه که اگه بخوام کار گرون بگرم مثل دیور هوم اینتنس که عاشقشم عمرا از تو ایران ریسک نمیکنم که یه همچین ادکلن گرونی رو بخرم...نهایت کارایی که بگیرم بنتونه یا بوگارتو این چیزا

اما با وجود همه این چیزایی که گفتم باید بگم بین کارای اماراتی واقعا از ریو متنفرم..برای امپر و اجمل خیلی بیشتر ارزش قائلم.
    نه من تقل ندارم. ولی یک کار اماراتی دارم به اسم black car که ۸۰ میلش مانده . دوستش ندارم. ‌میخوای برات بفرستم با پست؟

4. 4 کاربر از hike بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز sAeEd_kHaAn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    اینور آب

6. 3 کاربر از sAeEd_kHaAn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز cyber861's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Arak

پيش فرض

دوتاشون ادکلنایی نسبتا خوبی هستن.البته امروز بلک رو قیمت کردم شده بود 60 تومن.قبلا 45 بود.

8. 4 کاربر از cyber861 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز sAeEd_kHaAn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    اینور آب

پيش فرض

دوتاشون ادکلنایی نسبتا خوبی هستن.البته امروز بلک رو قیمت کردم شده بود 60 تومن.قبلا 45 بود.
    هر2 تارو تست کردی علی جان ؟ میشه بوهاشونو توصیف کنی ؟ و البته موندگاری
    کدومش بهتره بین این 2 تا ؟

10. 3 کاربر از sAeEd_kHaAn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Arak

پيش فرض

هر2 تارو تست کردی علی جان ؟ میشه بوهاشونو توصیف کنی ؟ و البته موندگاری
    کدومش بهتره بین این 2 تا ؟
    به طوره دقیق نه

بلک در ابتدا یه بویه بخور مانند داره .کنت کول وینتیج بلک رایحه اولیش زیاد جالب نیست ولی بعد یه بویه خیلی باحال میگیره که میگن بویه تکیلا(نوعی نوشیدنی) هست.

مدله بلک هم بویه خوبی داره ولی به پایه اون نمیرسه.تو نت هاش نارنگی -زنجفیل -مشک و نعنا و...هست که

نسبتا تند محسوب میشه.

کارهایه آمریکایی معمولا پخش و ماندگاری خوبی دارن.مثله زیرآیکون

12. 5 کاربر از cyber861 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز f.t.g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

[QUOTE=arsenal_mmm;6793659]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 05:31 PM ---------- Previous post was at 05:27 PM ----------

میدونی چرا انقد گیر دادم به این کارای اماراتی؟
    به خاطر این که احساس میکنم پیدا کردم کار دیزاینر اریجینال اینجا وابسته به بخت و اقباله...انقد که عطر تقلبی دیدم تو بازار دارم اینارو میگم...بعد از خریدن چند تا کار تقلبی و تجربه بدی که داشتم پشت دستمو داغ کردم که دیگه تا زمانی که کسی نره خارج و بهش نگم برام کار اریجینال بیاره سراغ کارای دیزاینر نرم...تازه به نظرم همون کارای اماراتی هم کلی خوب توشون پیدا میشه که برای استفاده روزانه خودم کاملا راضی ام و کفایت میکنه...مگه در سال چقدر مهمونی میریم که بخوایم هی کار گرون بخریم و استفاده کنیم...تو محیط بیرون هم خصوصا اینجا آدم اصلا دلش نمیاد ادکلنیو که 100 تومن پولشو داده بزنه بره تو خیابون..در ثانی من مطمئنم خیلی از شما ها هم چندین ادکلن تقلبی دارید که خودتون روحتون هم خبر نداره...

برا همین فلسفه ام اینه که اگه بخوام کار گرون بگرم مثل دیور هوم اینتنس که عاشقشم عمرا از تو ایران ریسک نمیکنم که یه همچین ادکلن گرونی رو بخرم...نهایت کارایی که بگیرم بنتونه یا بوگارتو این چیزا

اما با وجود همه این چیزایی که گفتم باید بگم بین کارای اماراتی واقعا از ریو متنفرم..برای امپر و اجمل خیلی بیشتر ارزش قائلم.
    دوست عزیز به نظر من لازمه هر کار در زندگی دانش در مورد اون کار هست. مسلما اگر شما حساب شده خرید میکردید ادکلن تقلبی بتون نمیدادن. من به جرات میگم که حتی یک ادکلن تقلبی ندارم. درست میفرمایید که امارات بعضی از امتیازات تولید رو به دست گرفته ولی تحت نظارت اون کمپانی انجام میشه و مواد اولیه نیز از کمپانی تولید کننده صادر میشه. پس دلیل بر تقلبی بودن نیست. در مورد دیویدف هم نمیدونم شما کجا هستید که محصولات اینچنین میبینید. هنوز محصولات دیویدف با امضا موجود هست. من 15 ساله که به طور جدی با ادکلنها سروکار دارم و هیچ موقع چشم بسته جنس نخریدم.

14. 4 کاربر از f.t.g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

16. 2 کاربر از f.t.g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Arak

پيش فرض

اینو من تست کردم ولی اصلا یادم نیست بوش چجور بود.طرف 20 تا ادکلن اورد برام تست کرد .منم اصلا رو

اینایی که نمیشناختم دقت نکردم.ولی احتمالا یا خیلی تند بوده و یا چشم گیر نبوده برایه من

18. 2 کاربر از cyber861 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز f.t.g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

اینو من تست کردم ولی اصلا یادم نیست بوش چجور بود.طرف 20 تا ادکلن اورد برام تست کرد .منم اصلا رو

اینایی که نمیشناختم دقت نکردم.ولی احتمالا یا خیلی تند بوده و یا چشم گیر نبوده برایه من
    امروز رفتم کلی تو ادکلنهای بازار چرخ زدم که اینو داشت منتها پلمپ بود. 300 میلشو میداد 155.
    اصلا اطلاعاتی در مورد این برند و محصولاتش ندارم

20. 2 کاربر از f.t.g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •