تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3603 از 4105 اولاول ... 260331033503355335933599360036013602360336043605360636073613365337034103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 36,021 به 36,030 از 41044

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

خیلی ممنــون

پس فرقی بین اون 5 ماه و 23 ماه نیست؟
    میشه از اون 23 ماه هم استفاده کرد؟
    من فک میکردم برای کسری گرفتن یا معافیت حتما باید بصورت داوطلبی خدمت کرده باشن
    سلام
    من خودم اقدام کردم با بابام کلا خیلی دردسر داشت هنوز نظام وظیفه زنگ زده بیا تهران برگه معافیت بگیر برای 73 به بعد فقط معافیت داره نه کسری باید 30 ماه کامل باشه حضور در جبهه

2. این کاربر از freeacounting بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوستان من اسفند ماه پارسال اعزام شدم و ماه پیش اموزشیم تموم و خودمو به یگان معرفی کردم. امروز دوباره نامه اعزام به خدمت واسم اومده باید تاریخ فلان خودتو معرفی کنی انگار اصلا هیچ اقدامی نکردم و غیبت و اضاف خوردم. در حالیکه من همون بار اول که دفترچه پست کردم خودمو معرفی کردم و اموزشیمو رفتم و الان توی یگان دارم خدمت میکنم. الان باید چجوری این مشکلو حل کنم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

دوستان لطفا جواب منو بدین
    دوستان هنوز در مورد خبری در مورد اجرای مصوبه مجلس در مورد کاهش حضور در جبهه و منطقه جنگی از 30 ماه به 12 ماه برای گرفتن معافیت نشده؟
    آیا مثلا پدر من 17 ماه حضور در یک اورگان دولتی در منطقه جنگی مثل آبادان داشته باشه این مدت 17 ماه مورد قبول واقع میشه که من اگه قانون 12 ماه شد معافیت بگیرم؟

خیر

پروفشنال javadlf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

الآن چهارپنج روزه که کدها توی نظام وظیفه مشخص شده. یا حضوری برو بپرس یا زنگ بزن 096480 و عدد 4 رو بزن و از اپراتور بپرس که کجا افتادی.
    این عدد 4 قسمت مشاوره میگه کد مرکز استان رو وارد کنید. الان کد مشهد چنده؟

به پلیس +10 هم زنگ زدم میگه هنوز نیومده یک هفته قبلش اعلام میشه. سایتشون هم که کلا تعطیله!

آخر فروم باز Amir_oscar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    خرم‌آباد

پيش فرض

این عدد 4 قسمت مشاوره میگه کد مرکز استان رو وارد کنید. الان کد مشهد چنده؟

به پلیس +10 هم زنگ زدم میگه هنوز نیومده یک هفته قبلش اعلام میشه. سایتشون هم که کلا تعطیله!
    پیش‌شماره تلفن مشهد دیگه. 51 فکر کنم. اگه جواب ندادن با ایرانسل زنگ بزن و کد 28 یا 71 رو بزن.
    پلیس+10 هفته‌ی دیگه میاد تو سیستمشون. ولی واسه نظام وظیفه معلومه الآن.

7. این کاربر از Amir_oscar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Amir_oscar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    خرم‌آباد

پيش فرض

دوستان من اسفند ماه پارسال اعزام شدم و ماه پیش اموزشیم تموم و خودمو به یگان معرفی کردم. امروز دوباره نامه اعزام به خدمت واسم اومده باید تاریخ فلان خودتو معرفی کنی انگار اصلا هیچ اقدامی نکردم و غیبت و اضاف خوردم. در حالیکه من همون بار اول که دفترچه پست کردم خودمو معرفی کردم و اموزشیمو رفتم و الان توی یگان دارم خدمت میکنم. الان باید چجوری این مشکلو حل کنم؟
    این مشکل واسه چند نفر دیگه هم پیش اومده. ایراد از سیستم‌های نظام وظیفه و پلیس+10 بوده. برو نظام‌وظیفه، حل می‌شه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

این مشکل واسه چند نفر دیگه هم پیش اومده. ایراد از سیستم‌های نظام وظیفه و پلیس+10 بوده. برو نظام‌وظیفه، حل می‌شه.
    حتما برو نظام وظیفه پشت گوش ننداز .بعدا که خدمتت تموم شد میفهمی کلی اضاف خوردی تو سیستم اونوقت بیچاره میشی.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

دوستان کسی میدونه مامور محترم پست کی برگ اعزام میاره؟ الان هفدهم خرداد و تا اول تیر دقیقا دو هفته مونده.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

دوستان کسی که آموزشی استان/شهر x بوده، 18 ماه دوره ضرورت استان/شهر y و 6 ماه دوره احتیاط رو استان/شهر z بوده.
    برای دریافت کارت ایثار باید به کدام یک از یگان های مربوطه x,y,z مراجعه کنه؟ مراجعه به مرکز آموزش؟؟ یگان خدمتی دوره ضرورت یا یگان خدمتی دوره احتیاط؟؟

(از اداره پست پرسیدم درمورد کارت ایثار گفتن که قبلا فرمش رو ما میدادیم ولی الان باید به یگان محل خدمت مراجعه کنید...)

اگه نباشه جاش خالی می مونه keyhan123's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

دوستان کسی میدونه مامور محترم پست کی برگ اعزام میاره؟ الان هفدهم خرداد و تا اول تیر دقیقا دو هفته مونده.
    برا من روز قبل از اعزام اومد خخخخ

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 16 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 16 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •