تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 36 از 57 اولاول ... 2632333435363738394046 ... آخرآخر
نمايش نتايج 351 به 360 از 562

نام تاپيک: Mint

کاربر فعال انجمن گنولینوکس Ali_RNT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    home/ali_rnt/

پيش فرض

712:شما بعد از دانلود لینوکس البته من نسخه 15 رو دانلود کردم کنار فایل های نصب یک فایل به اسم mint4win.exe رو اجرا کنید.در این روش نه پارتیشن ها به هم میخوره نه گروب نصب میشه.میتونید با ویندوز دوال بوت کنید.روی هر درایوی که بخواهید میتونید نصبش کنید.این امن ترین روشه...

2. 2 کاربر از Ali_RNT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

این همه ترس و لرز نداره. یک پارتیشن جدا براش بگذارید کنار و موقع نصب روی آن نصب کنید.
    میتونه پارتیشن Logical هم باشه. خودش هم گراب (بوت منیجر) را نصب میکنه. مرورگر فایرفاکس و مدیا پلیر VLC را هم داره.

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

من میخوام یه مدت آزمایشی کار کنم با این سیستم عامل بعد اگه خوب نصب کنم ایا سایتی هست انلاین این کارو انجام بده؟

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم افزار و ویندوز
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    شـهــرکــرد

پيش فرض

ازمایشی همان استفاده به صورت live می باشد . فایل ایزو را با نرم افزارهای مخصوص رایت ایمیج رایت کنید و سپس ان را در dvd ram قرار دهید و ترتیب بوت را ابتدا بر روی dvd قرار دهید (مانند هنگامی که می خواهید ویندوز نصب کنید) حالا لینوکس به طور خودکار بوت می شود و پس از چند دقیقه desktop لینوکس را مشاهده می کنید و همه امکانات ان قابل استفاده است و نصب هم نمی شود و کاری با ویندوز شما ندارد.

6. این کاربر از vissoto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

ازمایشی همان استفاده به صورت live می باشد . فایل ایزو را با نرم افزارهای مخصوص رایت ایمیج رایت کنید و سپس ان را در dvd ram قرار دهید و ترتیب بوت را ابتدا بر روی dvd قرار دهید (مانند هنگامی که می خواهید ویندوز نصب کنید) حالا لینوکس به طور خودکار بوت می شود و پس از چند دقیقه desktop لینوکس را مشاهده می کنید و همه امکانات ان قابل استفاده است و نصب هم نمی شود و کاری با ویندوز شما ندارد.
    شما راضی هستید از این سیستم عامل؟مشکلی باهاش ندارین؟بعدش نرم افزار های مثل فایرفکس هم برای این سیستم عامل تولید میشن؟و نسخه های جدیدشون میاد؟

تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    home/ali_rnt/

پيش فرض

712:اصلا دوشواری باهاش نداریم!!!اتفاقا به طور پیش فرض مرور گر فایرفاکس روش نصب هست و مرور گر کروم و اپرا هم براش موجوده.ولی اگه کارتون شدیدا به نرم افزار های ویندوزی وابسته هست پیشنهاد میکنم ویندوز رو هم کنارش داشته باشید.در ضمن پیشنهاد میکنم رابط کاربری Cinnamon و نسخه 32 بیت رو نصب کنید و بعد از نصب تم رو به Cinnamon تغییر بدید که محیط زیباتری هم داره...

9. این کاربر از Ali_RNT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

712:اصلا دوشواری باهاش نداریم!!!اتفاقا به طور پیش فرض مرور گر فایرفاکس روش نصب هست و مرور گر کروم و اپرا هم براش موجوده.ولی اگه کارتون شدیدا به نرم افزار های ویندوزی وابسته هست پیشنهاد میکنم ویندوز رو هم کنارش داشته باشید.در ضمن پیشنهاد میکنم رابط کاربری Cinnamon و نسخه 32 بیت رو نصب کنید و بعد از نصب تم رو به Cinnamon تغییر بدید که محیط زیباتری هم داره...
    فقط مشکل من نداشتن اینترنت پرسعت برای دانلودش هست بهترین نسخه رو کجا میتونم بخرم؟یا درنهایت کسی هست سی یدش رو چند روزی به من قرض بده

تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    home/ali_rnt/

پيش فرض

712:شما کجا هستید؟؟؟

12. این کاربر از Ali_RNT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

خرم آباد هستم

آخر فروم باز kases's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

فقط مشکل من نداشتن اینترنت پرسعت برای دانلودش هست بهترین نسخه رو کجا میتونم بخرم؟یا درنهایت کسی هست سی یدش رو چند روزی به من قرض بده
    سلام

میتونید از فروشگاه سی تو لینوکس mint خریداری کنید.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

15. این کاربر از kases بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •