تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 36 از 38 اولاول ... 2632333435363738 آخرآخر
نمايش نتايج 351 به 360 از 371

نام تاپيک: دنا ، سومین خودرو با برند ملی ( Dena )

ناظر انجمن اتومبیل Pourya-pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

م

ممنون ولی یه چیزی رو متوجه نشدم!

بنزین یورو 4 فقط شامل بنزین معمولی میشه؟بنزین سوپر یورو 4 نداریم؟
    سوپر یورو۴ هم داریم .

2. این کاربر از Pourya-pc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

درود بر دوستان

من دیروز خودروی دنا رو تحویل گرفتم و رفتم باکش با بنزین سوپر از پمپ بنزین یوسف آباد تهران که میگن بنزینش تو تهران از جاهای دیگه با کیفیت تر هست پر کردم.

حالا دو تا مشکل دارم

یکی وصتی در حالت درجا یا شروع به حرکت مثلا زمان پارک کردن یا از پارک در اومدن فرمون رو میچرخونم یه صدایی میاد که فکر کنم مربوط به. سیستم هیدرولیکش باشه من قبلا ماشینم. هیدرولیک نبوده. با این قضیه آشنا نیستم آیا این مساله طبیعیه؟

نکته بعدیش صندلی شاگرده که وقتی سرنشین توش جابجا میشه قز قز میکنه ایا این مشکل رو گارانتی میتونه برطرف کنه؟

ممنون

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

درود بر دوستان

من دیروز خودروی دنا رو تحویل گرفتم و رفتم باکش با بنزین سوپر از پمپ بنزین یوسف آباد تهران که میگن بنزینش تو تهران از جاهای دیگه با کیفیت تر هست پر کردم.

حالا دو تا مشکل دارم

یکی وصتی در حالت درجا یا شروع به حرکت مثلا زمان پارک کردن یا از پارک در اومدن فرمون رو میچرخونم یه صدایی میاد که فکر کنم مربوط به. سیستم هیدرولیکش باشه من قبلا ماشینم. هیدرولیک نبوده. با این قضیه آشنا نیستم آیا این مساله طبیعیه؟

نکته بعدیش صندلی شاگرده که وقتی سرنشین توش جابجا میشه قز قز میکنه ایا این مشکل رو گارانتی میتونه برطرف کنه؟

ممنون
    هیدرولیکش صدای تررررر . تق تق میده و فرمون هم میلرزه طبیعیه همشون همینن . اگر میخاید مشکل حل بشه ۷۰۰ هزارتومن هزینه داره . باید پمپ هیدرولیک زانتیایی بندازید روش .
    گارانتی شاید برطرف کنه اما اگر زمان براتون مهمه خودتون ببرید تعمیرگاه درستش کنن .
    راستی ماشین شما در دنده یک و دو کپ نمیکنه ؟

5. این کاربر از Pourya-pc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

منظورتون از کپ کردن دقیقا چیه؟ چون من زیاد به این اصطلاحات آشنا نیستم.. ولی مشکلی نداره

البته یه مشکل دیگه اش صدایی هست که موقع دنده عقب ایجاد میشه که ظاهرا. از دیسکهای عقب هست..
    Last edited by hexman; 19-12-2015 at 18:45.

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

منظورتون از کپ کردن دقیقا چیه؟ چون من زیاد به این اصطلاحات آشنا نیستم.. ولی مشکلی نداره

البته یه مشکل دیگه اش صدایی هست که موقع دنده عقب ایجاد میشه که ظاهرا. از دیسکهای عقب هست..
    یعنی وقتی دنده یک گاز میدید ماشین یک ثانیه انگار میخواد خاموش بشه و یه شک میده .

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

یعنی وقتی دنده یک گاز میدید ماشین یک ثانیه انگار میخواد خاموش بشه و یه شک میده .
    چرا دقیقا اینطوریه و روز اول چند بار هم ماشین رو تو دنده یک خاموش کردم ولی الان عادت کردم بهش

راستی سیستم صوتی من بالاش یه سینی داره برای سی دی ولی دکه اش رو که میزنم بیرو ننمیاد..ایا این سی نی سی دی دکوری هست یا باری من مشکل داره که باز نمیشه؟

9. این کاربر از hexman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن پزشکی M.R.S.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

چرا دقیقا اینطوریه و روز اول چند بار هم ماشین رو تو دنده یک خاموش کردم ولی الان عادت کردم بهش

راستی سیستم صوتی من بالاش یه سینی داره برای سی دی ولی دکه اش رو که میزنم بیرو ننمیاد..ایا این سی نی سی دی دکوری هست یا باری من مشکل داره که باز نمیشه؟
    اونی که میگی و ikco روش نوشته محل سی دی نیست؛شیار سی دی دقیقا پایین همون هست و باز هست و هیچ دریچه ای نداره

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

11. این کاربر از M.R.S. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

کاور روی ال سی دی رو که کندم متوجه قضیه شدم.. ممنون

دوستان برای اینکه سیستم صوتی تصویری دنا د.ر حال حرکت هم فیلم نشون بده باید چیکار کرد؟

کاربر فعال انجمن پزشکی M.R.S.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

کاور روی ال سی دی رو که کندم متوجه قضیه شدم.. ممنون

دوستان برای اینکه سیستم صوتی تصویری دنا د.ر حال حرکت هم فیلم نشون بده باید چیکار کرد؟
    نمیده خوب....خطرناکه
    مگه اینکه سیستم رو عوض کنی

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

دوستانی که دوربین عقب روی دنا نصب کردن میشه بفرمایند هزینه اش چقد هست و ایا مشکلی برای سیستم برقی ماشین ایجاد میکنه یا خیر؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •