تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 36 از 86 اولاول ... 2632333435363738394046 ... آخرآخر
نمايش نتايج 351 به 360 از 856

نام تاپيک: سوالات و مشکلات مبتدیان

آخر فروم باز joe_satriani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    مشهــــد

پيش فرض

من چه طوری بدون iphone pc suite از طریق آیتیونز برنامه های ipa کرک شده که از سایتهای مختلف میگیرمو نصب کنم؟
    لطفا توضیح کامل بدید چون تا حالابا خودآیتیونز نصب نکردم و pc suite پدر گوشو در میاره
    و ببخشید الان به ذهنم رسید با چه برنامه ای از سافاری دانلود کنم و مثلا اگه فایل zip دانلود کنم کجا میره؟ و چه جوری میتونم سینک کنم تو pc
    ممنون
    با سلام
    باید با همون آیتونز کار کنید فقط
    واسه دانلود فایل هم باید یه نرم افزار مدیریت دانلود روی گوشی نصب کنید
    مثه Downloads یا Download pro
    این برنامه خودش یه مرورگر داره که آدرس جایی که میخواید دانلود شه رو توش وارد میکنید و دانلود رو انجام میدید
    سپس یه فایل منیجر هم داره که فایلهایی که دانلود میشه رو میتونید نگاه کنید و .....

موفق باشید.

پروفشنال mac_world's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

میشه بگید برنامه downloads از کجا باید بگیریم چون من هم خیلی لازم دارم
    و طریقه نصب برنامه با آیتیونز میشه یاد بدید منظورم برنامه هایی هست که از سایتهای دیگه میگیرم همون چیزی که این دوست بالایی گفت
    Last edited by mac_world; 06-06-2011 at 10:57.

اگه نباشه جاش خالی می مونه magi1991's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

دوستان چجوری لیست دانلودم رو ریست کنم ؟!

داره خودمونی میشه m_f_sh_85's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

دوستان چجوری لیست دانلودم رو ریست کنم ؟!
    اگه منظورت تو آيتونزه يه برنامه رو بزن تا شروع به دانلود كنه همون موقع يه قسمت به اسم دانلود اضافه ميشه كه هر چي هم قبلا برا دانلود زدي و نگرفتي رو مياره اونجا ديگه راحت ميتوني هر كدوم رو خواستي حذف يا resume كني

5. این کاربر از m_f_sh_85 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز joe_satriani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    مشهــــد

پيش فرض

میشه بگید برنامه downloads از کجا باید بگیریم چون من هم خیلی لازم دارم
    و طریقه نصب برنامه با آیتیونز میشه یاد بدید منظورم برنامه هایی هست که از سایتهای دیگه میگیرم همون چیزی که این دوست بالایی گفت
    با سلام
    این برنامه رو میتونید از لینک های زیر دریافت کنید

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    سپس این برنامه رو توی گوشی نصبش کنید
    طریقه نصب کردن برنامه ها هم اینطوریه که اول باید گوشتون جیلبریک شده باشه و برنامه Cydia رو داشته باشید
    سپس از سایدیا یه سورس به اسم appsync رو میگیرید و نصبش میکنید
    حالا به آیتونز میرید و از سمت چپ بر روی گزینه ی Apps کلیک میکنید و برنامه ای که میخواید نصب کنید رو توش کپی میکنید
    سپس گوشی رو سینک میکنید و نصب میشه

موفق باشید.

7. این کاربر از joe_satriani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه magi1991's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

اگه منظورت تو آيتونزه يه برنامه رو بزن تا شروع به دانلود كنه همون موقع يه قسمت به اسم دانلود اضافه ميشه كه هر چي هم قبلا برا دانلود زدي و نگرفتي رو مياره اونجا ديگه راحت ميتوني هر كدوم رو خواستي حذف يا resume كني
    خب حذف میکنم باز سری بعد میاد :( :( :( :(

داره خودمونی میشه m_f_sh_85's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

خب حذف میکنم باز سری بعد میاد :( :( :( :(
    یا قمر بنی هاشم مگه میشه؟!؟؟!؟!
    شاید آیتونزت ورژن آخر نیست ولی فکر نکنم ربطی داشته باشه من که راحت پاک میکردم عجیبه

اگه نباشه جاش خالی می مونه kavian123's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    u

پيش فرض

سلام و ممنون به نظر من اینجا از بقیه فرومهای مختص ایفون خیلی خیلی بهتره چند سوال داشتم خیلی اذیت میکنه ذهنمو
    تازه 4 گرفتم
    1. جایی واسم برنامه ریخت و 25 گرفت حالا اگه بخوام برنامه بریزم راهی نیست که با کامپیوتر خودم بریزم یا برنامه هامو انتقال بدم به کامپیوتر یعنی همش باید برم پیش یارو

2. نام چندبرنامه رو بگید که بشه مستقیم از خود گوشی برنامه بگیرم و اگه ممکنه ادرس سایتها رو یا روش کارشون رو

3.من معمولا گوشیم رو خاموش میکنم این کار باعث اسیب دیدن میشه؟

4. بخوام یک اس ام اس رو برای چند نفر بفرستم باید تک تک برم رو اسمشون راهی هستش که با هم تیک بزنم و یک جا بفرستم؟

5. در مورد ایمیل هم همبنطور راهی هست تک تک فوروارد نکنیم

6. بهترین فرمت برای تبدیل ویدئو برای 4 چیه؟

7 من دیکشنری انگلیسی به فارسی میخوام، دارم: ولی فارسیش کار نمیکنه از کجا میتونم بگیرم البته با خود گوشی

8 لطفا واضح و مبتدیانه توضیح بدین
    ببخشید میدونم کسی جواب نمیده این همه سوالو یه جا ولی هر کدومشو میدونین شمارشو ذکر کنید

---------- Post added at 10:25 PM ---------- Previous post was at 10:25 PM ----------

کاربر فعال کلوپ گوشی ها .:PAR3A:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام و ممنون به نظر من اینجا از بقیه فرومهای مختص ایفون خیلی خیلی بهتره چند سوال داشتم خیلی اذیت میکنه ذهنمو
    تازه 4 گرفتم
    1. جایی واسم برنامه ریخت و 25 گرفت حالا اگه بخوام برنامه بریزم راهی نیست که با کامپیوتر خودم بریزم یا برنامه هامو انتقال بدم به کامپیوتر یعنی همش باید برم پیش یارو

2. نام چندبرنامه رو بگید که بشه مستقیم از خود گوشی برنامه بگیرم و اگه ممکنه ادرس سایتها رو یا روش کارشون رو

3.من معمولا گوشیم رو خاموش میکنم این کار باعث اسیب دیدن میشه؟

4. بخوام یک اس ام اس رو برای چند نفر بفرستم باید تک تک برم رو اسمشون راهی هستش که با هم تیک بزنم و یک جا بفرستم؟

5. در مورد ایمیل هم همبنطور راهی هست تک تک فوروارد نکنیم

6. بهترین فرمت برای تبدیل ویدئو برای 4 چیه؟

7 من دیکشنری انگلیسی به فارسی میخوام، دارم: ولی فارسیش کار نمیکنه از کجا میتونم بگیرم البته با خود گوشی

8 لطفا واضح و مبتدیانه توضیح بدین
    ببخشید میدونم کسی جواب نمیده این همه سوالو یه جا ولی هر کدومشو میدونین شمارشو ذکر کنید

---------- Post added at 10:25 PM ---------- Previous post was at 10:25 PM ----------
    1- کار خوبی نکردی
    کامپیوتر رو آئوتورایز کن میشه... اگه می تونی برو پیش یارو بگو که کامپیوتر خودشو دی آئوتورایز کنه که محدودیتت سریع پر نشه... مطمئن نیستم البته...
    2- Installous برنامه ی خیلی خوبیه... برنامه های کرک شده رو میتونی ازش دانلود کنی... با نرم افزار App Store که در حالت عادی رو گوشی هست هم اگه از وی پی ان استفاده کنی میشه... البته بیشتر نرم افزاراش پولیه...
    3-گمان نکنم...
    4- نیدانم
    5- این را نیز نیدانم
    6- به جای تبدیل فرمت ، نرم افزار AV Player رو دانلود کن و نصب کن و از طریق نرم افزار iFun Box که مال کامپیوتر هست ، برو توی قسمت فایل های مربوط به AV و فیلماتو بریزین... تقریبا همه ی فرمتا رو ساپورت می کنه...
    7- میتونی از AEPD ، iFarsi ، iDic استفاده کنی...
    8- چشم
    دیدی همه رو به جز دو تا جواب دادم اون دو تا هم بقیه دوستان جواب میدن

12. این کاربر از .:PAR3A:. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه kavian123's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    u

پيش فرض

- به جای تبدیل فرمت ، نرم افزار AV Player رو دانلود کن و نصب کن و از طریق نرم افزار iFun Box که مال کامپیوتر هست ، برو توی قسمت فایل های مربوط به AV و فیلماتو بریزین... تقریبا همه ی فرمتا رو ساپورت می کنه..

در مورد این کاملتر توضیح میدی فقط فهمیدم دانلودش کنم کجا باید بریزم ifun box چیه؟
    در ضمن خیلی ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •