تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 36 از 36 اولاول ... 263233343536
نمايش نتايج 351 به 354 از 354

نام تاپيک: شکایت قطعی از کم فروشان اینترنت

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

شما دوست عزیز جزو کسانی هستید که هرکی هرچی بگیه میگی چشم.اگه ما همه این فکرارو نداشتیم همچین وضعی تو کشور ما بیش نمیومد...
    نامحدود که کردند که شما میتونی به اختیار خود از اون سرویسهای طبق دستور تنظیم مقررات استفاده بکنی یا نکنی
    خیلی خیلی ببخشیدا ولی همین افراد با طرز فکر شما باعث شدن که وضعیت اینجور باشه

برادران گرامی من اصلا حرفم چیزه دیگه ایه. ربطی به طرز فکر و مملکت و این حرفا نداره که. کی بدش میاد ما امکاناتمون خوب باشه؟؟؟ من میگم مثلا شمای که در ساعات عادیه روز با سرعت 100 دانلود میکنی و شبا که رایگانه سرعت افتضاح میشه، وقتی هم که ترافیک ها رو نامحدود کنن شما مطمئن باشید که حتما سرعت کل روز اونوقت افتضاح میشه. اینجوری که الان هست حداقل روزی 18 ساعت سرعت قابل قبول داریم. یا اینکه اگه بخایم سرعت خوب داشته باشیم باید بریم سرویس گرون تر بخریم. تو این مملکت که همه چی درست در نمیاد که، همیشه یه جای کار باید بلنگه. به نظر من اینترنت بهتر با محدودیت حجم خیلی بهتر از اینترنت افتضاح بدون محدودیته.
    جالبه بدونید شرکت مخابرات تهران که مثلا الان طبق قوانین سازمان مقررات اینترنت نامحدود میده 128 ماهی 9 تومن که سرعت دانلودش حداکثر به 20 میرسه ولی همین مخابرات توی اردبیل 128 میده فکر میکنید سرعتش چنده؟؟؟ یکی از دوستام که اونجاس میگه 210 ه سرعتش. حالا شما فکر میکنید اونجا که مخابرات همچین سرعتی میده آیا بازم ترافیکش نامحدوده؟؟؟ نخیر سخت در اشتباهید. اونجا سرویساش محدودیت داره، محدودیتش به خاطر چیه؟؟؟...
    اینم از شرکتای غیر خصوصی، میبیید که اینهام پایبند این قانون نیستند. شما واقعا فکر میکنید با سیاست های کنونی کشور ما کسی میتونه با مثلا سرعت 200 یا اصلا 100 (چون واقعا زیر 100 دیگه سرعت محسوب نمیشه) دانلود نامحدود کنه؟ مگر اینکه پول زیادی بده که در حد هزینه اینترنت یک خونه نیست و اینترنت شرکتی محسوب میشه...
    یعنی میخام بگم این مسئله بیشتر از همه به سیاست های کلی کشور مربوط میشه و تغییر وضعیت اینترنت هم فقط به تغییر اون بستگی داره نه به شکایت از شرکت های ISP، اونها هم تا یه حدی بیشتر کاری از دستشون ساخته نیست...
    Last edited by AmirF3; 22-12-2011 at 17:00.

2. این کاربر از AmirF3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه hassan_sia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

7

برادران گرامی من اصلا حرفم چیزه دیگه ایه. ربطی به طرز فکر و مملکت و این حرفا نداره که. کی بدش میاد ما امکاناتمون خوب باشه؟؟؟ من میگم مثلا شمای که در ساعات عادیه روز با سرعت 100 دانلود میکنی و شبا که رایگانه سرعت افتضاح میشه، وقتی هم که ترافیک ها رو نامحدود کنن شما مطمئن باشید که حتما سرعت کل روز اونوقت افتضاح میشه. اینجوری که الان هست حداقل روزی 18 ساعت سرعت قابل قبول داریم. یا اینکه اگه بخایم سرعت خوب داشته باشیم باید بریم سرویس گرون تر بخریم. تو این مملکت که همه چی درست در نمیاد که، همیشه یه جای کار باید بلنگه. به نظر من اینترنت بهتر با محدودیت حجم خیلی بهتر از اینترنت افتضاح بدون محدودیته.
    جالبه بدونید شرکت مخابرات تهران که مثلا الان طبق قوانین سازمان مقررات اینترنت نامحدود میده 128 ماهی 9 تومن که سرعت دانلودش حداکثر به 20 میرسه ولی همین مخابرات توی اردبیل 128 میده فکر میکنید سرعتش چنده؟؟؟ یکی از دوستام که اونجاس میگه 210 ه سرعتش. حالا شما فکر میکنید اونجا که مخابرات همچین سرعتی میده آیا بازم ترافیکش نامحدوده؟؟؟ نخیر سخت در اشتباهید. اونجا سرویساش محدودیت داره، محدودیتش به خاطر چیه؟؟؟...
    اینم از شرکتای غیر خصوصی، میبیید که اینهام پایبند این قانون نیستند. شما واقعا فکر میکنید با سیاست های کنونی کشور ما کسی میتونه با مثلا سرعت 200 یا اصلا 100 (چون واقعا زیر 100 دیگه سرعت محسوب نمیشه) دانلود نامحدود کنه؟ مگر اینکه پول زیادی بده که در حد هزینه اینترنت یک خونه نیست و اینترنت شرکتی محسوب میشه...
    یعنی میخام بگم این مسئله بیشتر از همه به سیاست های کلی کشور مربوط میشه و تغییر وضعیت اینترنت هم فقط به تغییر اون بستگی داره نه به شکایت از شرکت های ISP، اونها هم تا یه حدی بیشتر کاری از دستشون ساخته نیست...
    تو مشهد هم مخابرات داره سرویس حجمی میفروشه و دقیقا از همون زمان سرعت سرویس های نامحدودش

( که یکیشون هم من هستم) اختلال پیدا کرده و بعضی روزها قطعی های طولانی مدت در حد نصف روز دارم

خیلی مسخره شده الان هر ده روزی دو تا قطعی هشت یا نه ساعته دارم

4. 2 کاربر از hassan_sia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

من دارم نامحدود شاتل میگیرم 256 بنظرتون خوبه ؟

یا پارس انلاین بگیرم ؟

ساکن تهران هستم

آخر فروم باز netstat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

من دارم نامحدود شاتل میگیرم 256 بنظرتون خوبه ؟

یا پارس انلاین بگیرم ؟

ساکن تهران هستم
    من خودم نامحدود پارس آنلاین دارم... (تهران)
    پارس آنلاین یه چیزی داره به اسم جایزه منصفانه : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الان 128 نامحدود پارس آنلاین اصلاً به صرفه نیست... 512 نامحدود هم به درد نمیخوره.... (به لحاظ قیمت)
    الان فقط 256 هنوز خوبه.... ولی اونم یه ذره گرونه....

شاتل به لحاظ قیمت و حجمی که میذاره دانلود کنی شاید به صرفه تر باشه... ولی برو باز از بچه های شاتل بپرس...

در ضمن پارس مشکل سرعت تک کانکشن هم داره (اگه نمیدونی تک کانکشن چیه یه تاپیک در موردش هست) ولی نمیدونم که آیا شاتل در این مورد وضعش ار پارس بهتر هست یا نه...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •