تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 359 از 364 اولاول ... 259309349355356357358359360361362363 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,581 به 3,590 از 3637

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون های سه بعدی Cinema 3D ال جی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

واقعا فقط از دیجیتال میشه ضبط کرد.
    هیچ نرم افزاری نیست که بشه برنامه مستقیم رو ضبط کرد؟

داره خودمونی میشه hasan1896's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

امشب رفتم بازار و 55 اینچ مدل ub85000 (گارانتی دار مدل ub850) رو از نزدیک دیدم. کیفیت تصویرش عالیه. البته به شرطی که کیفیت پخش شبکه خوب باشه. در مقایسه با مدلهای دیگه الجی مثل پلاسما و سری LB که همزمان داشتن دمو مشترک رو پخش میکردن این مدل یه سر و گردن از همشون بالاتر بود. ولی قیمتش با 500 تومن تخفیف 6500 بود. همراهش یه بلندگو خیلی شیک و قشنگ بلوتوثی هم میدن.
    درباره پشتیبانیش از زیرنویس فارسی پرسیدم گفت که کاملا پشتیبانی میکنه. ولی توی مدل بدون گارانتی کلمات فارسی رو توی منوها به درستی نشون نمیده.(البته این ادعای فروشندست. دوستان اگه در اینباره اطلاع دارن اظهار نظر کنن که آیا کلمات منوها رو به درستی نشون میده یا نه؟)
    کلا کیفیت و شفافیت تصویر الجی داره از سامسونگ هم بهتر میشه. و بهتر هم بود.
    قیمت 49 اینچ ub850 بدون گارانتی هم یه جا بم گفتن 2950. واقعا عالیه.
    امیدوارم توضیحاتم به سود شما بوده باشه.
    Last edited by hasan1896; 15-04-2015 at 21:28.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    من یه تلویزیون مدل 47LB65200 خریدم. یه مشکلی که هست اینه که تو بعضی تصاویر مثلا رنگ مو تاریک و روشن میشه. یعنی یه لحظه رنگ مو روشنه و یه لحظه دیگه تاریکه. می خواستم ببینم این مشکل کلی این تلویزیونه یا نه. ممنون

داره خودمونی میشه hasan1896's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    من یه تلویزیون مدل 47LB65200 خریدم. یه مشکلی که هست اینه که تو بعضی تصاویر مثلا رنگ مو تاریک و روشن میشه. یعنی یه لحظه رنگ مو روشنه و یه لحظه دیگه تاریکه. می خواستم ببینم این مشکل کلی این تلویزیونه یا نه. ممنون
    دوست عزیز من نمیتونم بگم دقیقا مشکلی هست یا نه. ولی باید ببینی که منبع پخش تصویر چیه؟ دیجیتاله یا ----- یا usb؟ کیفیت تصویر چطوره SD یا HD یا Full HD ؟ اینا همه در کیفیت دیدن رنگها مستقیما تاثیر گذاره.
    به نظر من که به احتمال خیلی زیاد تلویزیون شما هیچ مشکلی نداره و کیفیت اون فیلم و پخش کننده پایین بوده.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

با سلام
    بنده یه تلویزیون ال جی اسمارت مدل 65200 دارم
    مشکلی که باهاش دارم اینه که فقط روی هارد ضبط میکنه و فایل های ضبط شده شم قابل ویرایش و نمایش روی کامپیوتر نیست
    آیا راهی برای تبدیل فیلم های ضبط شده از این تلویزیون ها هست؟
    خیلی نیاز دارم
    خواهش می کنم راهنمایی کنید
    با تشکر

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با سلام
    بنده یه تلویزیون ال جی اسمارت مدل 65200 دارم
    مشکلی که باهاش دارم اینه که فقط روی هارد ضبط میکنه و فایل های ضبط شده شم قابل ویرایش و نمایش روی کامپیوتر نیست
    آیا راهی برای تبدیل فیلم های ضبط شده از این تلویزیون ها هست؟
    خیلی نیاز دارم
    خواهش می کنم راهنمایی کنید
    با تشکر
    دوست عزیز
    در این سایت راجب به این موضوع توضیح داده شده ومن چون ال جی ندارم تست نکردم.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام
    من چند هفته ای هست ال ای دی 49LB870T رو خریدم.
    دیروز از سایت کشور مصر الجی آپدیت 55 اینچشو دانلود کردمو نصبش کردم، مشکل فونتش در زیر نویس حل شد.ورژن جدید وب اواس 04.62.50 شد

چند تاسوال دارم، خوشحال میشم دوستانی که اطلاعات دارن پاسخ بدن
    1- کنترل حرکتی دستگاه چطور استفاده کنم ( فقط با حرکت دست فعلا می تونم صدارو قطعو وصل کنم

2- چطور از ف ی ل ت ر ی ن ک رد بشم ؟ آیا با برنامه میشه میخوام فیزبوک برم

3- قیمت عینکش چنده و از کجا باید تهیه کرد فکرکنم اف 310 مدلش باشه؟

نرم افزار مناسبی که بتونم با سی پی یو ای ام دی تصویر پی سی رو در تلویزیون ببینم ؟ ویندوزم 7 32بیته

اگر سوالی در مورد این Tv داشتید در خدمتم

ممنون -
    Last edited by rneisam; 28-04-2015 at 09:08.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام دوستان بنده ال جی مدل lm-67100 رو دارم با گوشی به صورت مستقیم بدون نیاز به مودم وای فا میتونم از طریق گزینه ال شیر ویدپو و بقیه فرمتها رو ‍‍پخش کنم ولی نمیتونم صفحه کامل خود گوشی رو استریم کنم تو مدلهای جدید گزینه ای به جز ال شیر وجود داره که با اون میشه کل صفحه گوشی رو تو تی وی استریم کرد با گزینه screen mirroring ایا راهی هست که تو این مدل هم گزینه Miracast رو اضافه کرد یا نه؟ با تشکر.

پروفشنال siamak5561's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام
    دوستان تی وی مدل lb652t دارم، از توی استورش فقط برنامه هایی که توی بخش پریمیوم هست رو میتونم نصب کنم، گروههای دیگه میگه باید اکانت الجی بسازی که هر کاری میکنم ساخته نمیشه، راهی برای ساخت اکانت یا نصب برنامه های دیگه نیست؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام
    دوستان تی وی مدل lb652t دارم، از توی استورش فقط برنامه هایی که توی بخش پریمیوم هست رو میتونم نصب کنم، گروههای دیگه میگه باید اکانت الجی بسازی که هر کاری میکنم ساخته نمیشه، راهی برای ساخت اکانت یا نصب برنامه های دیگه نیست؟
    سلام دوست عزیز خوب کاری نداره ثبت نام میکنی ایمیلت رو میدی برای ایمیلت لینک فعالسازی میفرسته اونو فعال میکنی و تمام . فقط تو پسورد گیر میده که حتما از عدد و حروف با هم استفاده بشه همین در کل هم نرم افزار و بازی بدرد بخور هم نداره البته اگر گوشی ال جی اندرویدی داشته باشی یه نرم افزار هست که با اون هم میشه نرم افزار رو تی وی نصب کرد. موفق باشی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •