تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 358 از 405 اولاول ... 258308348354355356357358359360361362368 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,571 به 3,580 از 4050

نام تاپيک: مشاوره در خصوص پکیج های دیواری و سایر سیستم های گرمایشی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

با سلام خدمت شما
    می خوام یک شوفاژ دیواری خوب برای منزل که حدود 150 متر مربع است بخرم از شما دوست عزیز راهنمایی بفرماید چه مارکی با تهیه کنم ضمنا ایرانی باشه.
    با تشکر مهدی از بجنورد

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام دوست عزيز
    راستش پكيج هم مثل بقيه چيزهايي كه خودمون دوست داريم شده سليقه اي
    متأسفانه از هر كسي هم كه ميپرسي ميگه مال من كه خوب دراومده يعني كلا همه چيز در ايران از شير مرغ تا جان آدميزاد شده هندوانه دربسته يا شيرين رنگ نداره يا قرمز طعم نداره
    در هر صورت من كلي مطالب قبلي توي همين قسمت نوشتم
    توي اين 10 سالي كه من بيشتر برندهارو امتحان كردم و الان بعضيهاشو داريم نتايج كلي رو خدمتتون ميگم خودت تصميم بگير هيچ كدوم اين برندها هم مال بابام و بابا بزرگم نبوده كه يك عده خاص ميان تبليغات ميكنن از اين كار هيچ سودي عايد من نميشه
    به مدت 6 سال براي 10 واحد پكيج اخگر گرفتيم با مشخصات 24 و 35 هزار كه هر كدومشون توي اين 6 سال به اندازه 10 تا پكيج ديگه هزينه تعمير و تعويض داشتند
    اولين چيزي كه ميسوخت سنسور دما بودش بعدش منبع و بعد شير سه راهي و بعدش برد و بعضي وقتها هم پمپ
    يك واحد خودش تصميم گرفت رفت ايران رادياتور خريد تا الان پوستش رو كنده و ما هم خوشحاليم حالا به دلايلي
    يك واحد رفت از اين چينيهاي ديجيتال خريد كمي و بيش به نسبت بوتان و ايران رادياتور خيلي بهتر كار ميكنه و تعميرش هم راحت تره چون خودم هميشه از تعميركار چيزي ياد ميگيرم دقت ميكردم و ميديدم با وقت كمتري تعمير ميشن و خيلي سريعتر هزينه معقول تري هم داشتند برند تاچي از اون ديجيتال سياه
    يك واحد ديگه رفت بوتان خريد و ميدونم كه توي زمستون همش به مشكل ميخوره و يكسره تعميركار بوتان اينجاست
    از قضا واحد خودم و چندتاي ديگه و اوني كه مستأجر داشتم ديگه واقعا به هزينه افتاده بودند يعني بعضي وقتها بالاي 400 هزينه ميكرديم و اونهم معمولا براي 1 ماهه دووم داشت
    برادر مستأجر من توي نيروگاه فرديس مدير و مسئول تأسيسات خنك كندده هاست و مهندس - و با تجربه بالاي 20 سالش به من يك پيشنهاد داد من صد بار ديگه هم ببينمش ازش تشكر ميكنم حداقل هزينه تعميرات پكيج واحد خودم و مستأجرمو به صفر رسوندش
    ايشون با توجه به تمامي نقاط قوت و ضعفهاي تمامي پكيجهاي توي ايران يك وايلانت 2 بوش آلمان يا كشورهاي اروپايي مثل مجارستان يا لهستان يا هر كشور اروپايي كه توليد ميكنه و 3 يك برند فرانسوي معرفي كردن كه خوب قيمتهاشون بالا بودش و ارزشش رو نداشت
    2 از برندهاي ايراني كه مونتاژ ميشه و كاركرد خيلي عاليتري دارند به من فقط پيشنهاد گلديران رو دادش من براي واحد خودم و براي پدرم و خواهر همسرم و مستأجرم و مستأجرش و مستأجرشون و دقيقا 7 تا گلديران تهيه كرديم 3 سال داره كار ميكنه آخ نميگه لامصب كاركردش اينقدر عاليه و جزء اولين پكيجهايي كه قابليت ارسال آب گرم به چند نقطه در منزل رو داره و شير سه راهيش قطع نميشه اتومات نميكنه به يك مسير بده و مسير ديگه رو قطع كنه
    3 عدد ديجيتال و 4 عدد آنالوگ تهيه شد و نصب شده من توي پستهاي قبلي نوشتم حتي سر نميزنيم ببينيم آب كم كرده يا نه چون اصلا كم نميكنه
    هر چي بگم كمه چون پكيج قبلي پوست منو كنده بودش - در كل نظر و سليقه شخصي بنده گلديران - بعضي از افراد ميگن داره براي اين برند تبليغات ميكنه هر چي ميخوان بگن بگن
    بهر حال انتخاب با خودتونه از همه جا بپرسيد و سوال كنيد
    موفق باشيد
    سلام دوست عزیز
    تشکر از قرار دادن تجارب مفید شما
    با بیشتر نظراتتون موافقم فقط تو یه قسمتش سوال دارم
    در این مورد توضیح بیشتر بدید : جزء اولين پكيجهايي كه قابليت ارسال آب گرم به چند نقطه در منزل رو داره و شير سه راهيش قطع نميشه اتومات نميكنه به يك مسير بده و مسير ديگه رو قطع كنه
    منظورتون اینه که همزمان آب گرم را با گرمایش رادیاتور میده ؟
    2. اینکه هیچ پکیجی آب کم نمیکنه مگر این که لوله کشی نشتی داشته باشه

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

با سلام خدمت شما
    می خوام یک شوفاژ دیواری خوب برای منزل که حدود 150 متر مربع است بخرم از شما دوست عزیز راهنمایی بفرماید چه مارکی با تهیه کنم ضمنا ایرانی باشه.
    با تشکر مهدی از بجنورد
    سلام دوست عزیز
    هیچ کدوم از پکیج ها ایرانی نیستند و به غیر از یک برند با نام آلتای که تعدادی از قطعات را خودش تولید میکنه و برند های دیگه مثل بوتان و ایران و ..... هیچکدوم تولید کننده نیستند و همه قطعات چینی و ..... میارند و مونتاژ میکنند که برند مونتاژ ایران زیاد داریم با قیمت های متفاوت که قیمت بالاتر مساوی با کیفیت قطعات بهتر میباشد شما ببینید چه برند هایی توی شهر شما زیاد هست و خدمات خوبی داره و نام ببرید تا بنده و دوستان راهنماییتون کنیم که کدوم بهتر هست
    درضمن اگر میخواهید قیمت پایین باشه ایران و بوتان و تاچی و..... معمولا پایین ترین قیمت ها را دارند
    و بعد دیگه مونتاژ های ایرانی و بعد وارداتی ها که اصالت کشور سازنده را دارند بالاترین قیمت و در نهایت پکیج های چگالشی وارداتی بیشترین قیمت را دارند

4. این کاربر از hesam.eng بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

درخصو فرمايش اون دوستمون
    خدمتتون عرض كنم بله من با توجه به حرفهاي اون بنده خدا كه توي اين كار و تأسيسات آشناست 1- پكيج گلديران اين توانايي رو داره كه بطور همزمان به چند نقطه توي مسير در منزل آب گرم رو بچرخونه
    حالا دليل قطعي اين قضيه چيه من نميدونم شايد موتور قدرتمند شايد شير سه راهي و طبق فرمايش اون دوستمون بيشتر شير سه راهي با ساخت بهتر تونسته اينكارو بكنه
    ما فرضا ميريم حموم بدون اينكه آب توي چرخش رادياتور قطع بشه و به مسير حموم فقط آب برسه - آب داره ميگرده و همون لحظه ميتونيد شير آشپزخانه و حتي توالت رو هم باز كنيد و خودتون مشاهده كنيد كه آب نه با دماي كاملا گرم و داغ بلكه با دماي متوسط و گرم داره به هر 4 نقطه ميرسه چون خودم عرض كردم به شخصه اين مسئله رو چك كرديم و الان واحد خودم 3 سال و بعضي از واحدها با 5 سال دارند كار ميكنند - منظور اينكه اين پكيج رو من ديدم و اين توانايي رو توي اين پكيج چون يكي از پكيج كارهاي قديمي كرج با پدرم آشناست و وقتي خودش اين قضيه رو ديد باورش نميشد كه آب حتي دماش رو از دست نميده و به هر 4 نقطه داره آب گرم ميره بدون اينكه دماي آب و فشارش پايين بياد
    البته درخصوص ساختمان ما چون پدرم خودش ساخته از بهترين مصالح و درجه 1 ترين كه توي كمتر ساختموني استفاده ميشه ما استفاده كرديم با هزينه واقعا سنگين لوله كشي
    لوله كشي بوش فيت يزد بسپار با 10 سال گارانتي به همين دليل ما هيچ وقت نشتي نداريم و چون فشار ورودي خونه لوله 10 اينچي مستقيم از شركت آب و فاضلاب هستش (من خودم به شخصه پول چايي و كشيدنش رو 12 سال پيش دادم) به همين دليل فشار آب اين ساختمون واقعا وحشتناك و ميتونه تا چندين متر آب رو پرتاب كنه به همين دليل پكيج هاي قبلي اخگر و بوتان و ايران رادياتور چون زير اين فشار بار ورودي تحمل نداشتند هميشه توي بخش ورودي به مشكل برخورد ميكردند با اين پكييج ما هيچ مشكلي نداشتيم بجز يكبار كه خونه براي تعمير قسمت آشپزخانه و نقاشي دچار گرد و خاك شد و همين باعث شد توي بخش خروجي گازهاي سمي همون دودكش و فن پكيج ايراد E3 مشاهده بشه كه اونهم با راهنمايي خود گلديران اين مشكل رفع شد و با تميز كاري رينگ اين بخش درست شد
    درخصوص آب كم كردن پكيجها همين تاچي بدون هيچ دليلي آب كم ميكنه منبع انبساطش هم سالمه ولي چه دليلي داره نميدونم ما در مورد پكيج گلديران حتي ماهها طول كشيد تا درجه فشار آب رو كه روي 1.5 بار هستش رو چك كنيم اين دروغ نيست يك بيان ساده و واضحه خواستيد پيام خصوصي بدين فيلمشو بزارم
    در مورد ايراني بودن قطعات و يا خارجي بودنش به شخصه فيلم توليد تمامي اين قطعات رو توي اصفهان ديدم
    شاهد اين ماجرا تعميركار شركت اخگر جناب آقاي حبيبي توي ميدان حافظ كرج هستش بريد پيشش و بپرسيد كه بيشتر اين پكيجها اعم از خود اخگر بوتان يا ايران رادياتور باكسي تاچي و يا بعضي از برندهاي ديگه رو اصفهان درست ميكنه يا نه
    براي من هر چند ماه يكبار به اسم منبع انبساط ايتاليايي و يا سنسور آب ايتاليايي ايشون منبع انبساط و سنسور عوض ميكردند بعدش ميگفت اينها هيچ كدوم از ايتاليا نمياد همشون رو اصفهان درست ميكنه و بعضي از منبع انبساط ها رو همين ماهدشت كرج بازسازي ميكنه
    باورتون نميشه همين منبع انبساط رو مبلغ 185 هزار تومن چند سال پيش با هزينه 40 هزار تومن اياب و ذهاب و هزينه خودشون عوض ميكرد
    خواستيد شمارشو ميدم زنگ بزنيد - مريض كه نيستيم دروغ بگيم
    حتي پكيج تاچي توي يك واحد شروع كرد به آب دادن تعميركارش آقاي طالبي اومد و من رفتم از سر كوچه يك بوش پلاستيكي خريدم و بست جالب اينكه حجم بيشتر آب ريزي قطع شد و خود آقاي طالبي ميگفت بيشتر قطعات اين محصول رو بجز برد و شير سه راهي و پمپ بقيه رو ايران ميزنه و قرار شد كه اگر آب بندي نشه بعد از ظهر از تهران بگيره بياره درستش كنه كه با كمي چسب قطره اي و نوار تفلون درست شد

ما هر چي تجربه داشتيم بدون قصد و قرض و نيت بد نوشتيم
    و واقعا از خدواند ميخوام كه توي خريد اينجور لوازم و دستگاههاي خاص كه خوب هزينه و قيمتي زياد دارند به همه كمك كنه تا خيلي خوبشو بخرن
    اين بخشش جالبه همين دوستم كه توي نيروگاه فرديس كار ميكنه براي ويلاي شمالش پرستيژ رو خريده و هر وقت ميخوان برن شمال توي زمستون براي پكيج سيم كارت گرفته با برد مخصوصش و از همينجا قبل از رفتن شروع ميكنه زنگ ميزنه و پكيج رو روشن ميكنه و با توجه به تنظيمات از قبل انجام شده بسيار دقيق پكيج شروع بكار ميكنه و هواي منزل رو گرم ميكنه
    اين برد اصلا توي ايران پيدا نميشه و خود گلديران هم ديگه وارد نميكنه ولي حتي توي دفترچه نحوه تنظيم اين قسمت رو نوشته و جاي بردش در زير پنل پكيج جاي خاليش رو نشون ميده
    پكيج خوبيه مطمئن باشيد اگر خوب نبود من بعد از اين همه سال سر و كله زدن با انواع پكيج براي 7 واحد نميخريدم كه ديگه توي اين چند سال نه يك مستأجر و نه خودم به مشكل آب گرم نكردن پكيج نخوردم

6. این کاربر از amir3852 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان بزرگوار
    قصد خرید یک پکیج کم دردسر و مناسب سیستم گرمایش از کف را دارم.و البته خدمات دهی مناسب و ارزان بودن خدمات هم برام مهم هست.
    یونیکال ایتالیا،آریستون و گرم ایران(باکسی) را مدنظر دارم.از اساتید بزرگوار می خواستم کمک کنند از بین این برندها کدام یک را انتخاب کنیم؟

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان بزرگوار
    قصد خرید یک پکیج کم دردسر و مناسب سیستم گرمایش از کف را دارم.و البته خدمات دهی مناسب و ارزان بودن خدمات هم برام مهم هست.
    یونیکال ایتالیا،آریستون و گرم ایران(باکسی) را مدنظر دارم.از اساتید بزرگوار می خواستم کمک کنند از بین این برندها کدام یک را انتخاب کنیم؟
    سلام دوست عزیز به نظر بنده هر سه برند خوب هستند ببینید تو شهر شما کدوم خدمات بهتری داره
    مثلا گرم ایران تولید مشهد هست و قطعا اگر مشهد باشید خدمات خوبی داره
    یه نکته در صورتی که بودجتون برسه برای سیستم گرمایش از کف بهترین گزینه پکیج کندانسینگ (چگالشی میباشد) در صورت امکان چگالشی بخرید خیلی کم مصرف و کارکرد خوبی دارند

9. این کاربر از hesam.eng بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام ،
    1- نظر شما در خصوص فیلتر قبل از منبع چطور هست؟ بعضی از دوستان به عنوان یک راهکار کم هزینه خیلی توصیه می کنند؟ عکسی در این زمینه دارید؟
    2- نظر شما در خصوص تصفیه کننده های آب آشامیدنی چطور هست؟ موافقان و مخالفان در این زمینه زیادند نظر شما و تحلیلی که دارید رو می فرمایید؟

ممنون و متشکرم

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام ،
    1- نظر شما در خصوص فیلتر قبل از منبع چطور هست؟ بعضی از دوستان به عنوان یک راهکار کم هزینه خیلی توصیه می کنند؟ عکسی در این زمینه دارید؟
    2- نظر شما در خصوص تصفیه کننده های آب آشامیدنی چطور هست؟ موافقان و مخالفان در این زمینه زیادند نظر شما و تحلیلی که دارید رو می فرمایید؟
    ممنون و متشکرم
    سلام
    در مورد فیلتر این تاپیک رو اگر دوست داشتین بخونین خصوصا صفحات آخر
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    در مورد تصفیه آب :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

12. 2 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

سلام خسته نباشید سوالی داشتم راجع به سیستم گرمایشی ما بصورت شوفاژخانه است قصد داشتیم سیستم پکیج رو اجرا کنیم ولی یه عده گفتن به درد نمیخوره زمستون که شوفاژها هستن حمام اب دا؛ به موقع نخواهیم داشت و گاهی تا بیست دقیقه باید صبر کرد تا اب داغ داشته باشیم میخواستم بپرسم با توجه به مساحت منزل که سه واحد دویست متری هست این کاررو انجام بدیم یا خیر؟ و اگر انجام بدیم چه پکیج با چه مشخصه ای مناسبه؟ بسیار ممنون از شما

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام خسته نباشید سوالی داشتم راجع به سیستم گرمایشی ما بصورت شوفاژخانه است قصد داشتیم سیستم پکیج رو اجرا کنیم ولی یه عده گفتن به درد نمیخوره زمستون که شوفاژها هستن حمام اب دا؛ به موقع نخواهیم داشت و گاهی تا بیست دقیقه باید صبر کرد تا اب داغ داشته باشیم میخواستم بپرسم با توجه به مساحت منزل که سه واحد دویست متری هست این کاررو انجام بدیم یا خیر؟ و اگر انجام بدیم چه پکیج با چه مشخصه ای مناسبه؟ بسیار ممنون از شما
    سلام دوست عزیز
    شما باید ببینید آیا شرایط نصب پکیج دیواری برای هر واحد دارید یا نه
    دلیل شما برای تغییر موتورخانه به پکیج چی هست ؟ اگر میخواهید مصرف گاز کم شود از پکیج های چگالشی موتوخانه ای استفاده کنید و اگر میخواهید تفکیک قبوض داشته باشید و شرایط تفکیک کنتور را داشته باشید و لوله کشی پکیج از پکیج استفاده کنید
    در مورد اینکه با پکیج آب داغ ندارید درست نیست مگراینکه بخواهید پکیج در موتورخانه نصب کنید که بازم میشه تمهیداتی پیش بینی کرد
    اگر براتون امکان داره با شماره بنده 09132223581 تماس بگیرید تا شرایط منزلتون را ببینم چی هست و بیشتر راهنماییتون کنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •