تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 356 از 400 اولاول ... 256306346352353354355356357358359360366 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,551 به 3,560 از 3992

نام تاپيک: نقد و بررسی مودم جدید TF-i60 (4.5G) ایرانسل

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

نه صابر جان این فرق میکنه ، تو شهر ما مخابرات آمده جاهایی که امکان کابل کشی نبوده آمده خط تلفن بیسم داده ، یعنی یه انتن روی پشت بام وصل میشه و یک دستگاه مربعی شکل سی در سی سانتیمتر داخل خونه و گوشی تلفن هم وصل میشه به دستگاه ، حالا اسم دستگاهش رو نمیدونم چی میگن ، ولی انتنی که داره سوکت sma داره و روی td ایرانسل جواب میده ، روی fd ایرانسل انتن زیاد میشه ولی سرعت تغییری نمیکنه روی همراه اول برعکس عمل میکنه انتن زیاد میشه ولی سرعت میاد پایین
    اگر میتونید عکس بفرستید تا ببینیم چه نوع آنتنی هست . من رو پشت بام ادارات و سازمان ها دیدم برا اینترنت بیسیم استفاده میکنن شاید همون ها باشه .

2. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

سرعت اینترنت تک باند i60 همیشه و در همه جا زیاد نیست میخواهید تست بدم خودتون تعجب بکنید ! ولی فورجی پلاس همیشه سرعتش زیاده چون دو باند رو باهم ترکیب میکنه و در شلوغ ترین و بدترین حالت 9 مگابایت برثانیه میتونید دانلود کنید .
    حرف شما درست شاید بعضی جاها تک باند i60 سرعتش بالاتر از مودم های دیگه نباشه ولی حرف من اینه که برای استفاده از 4g+ شما باید از همراه اول یا ایرانسل استفاده کنید، اینا هیچکدوم بسته بالای ده گیگ ندارن، ده گیگ هم فقط به درد اینستا رفتن میخوره حالا با چه حجمی میخواد دانلود بشه نمیدونم !!

4. 3 کاربر از taghifathizade بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

حرف شما درست شاید بعضی جاها تک باند i60 سرعتش بالاتر از مودم های دیگه نباشه ولی حرف من اینه که برای استفاده از 4g+ شما باید از همراه اول یا ایرانسل استفاده کنید، اینا هیچکدوم بسته بالای ده گیگ ندارن، ده گیگ هم فقط به درد اینستا رفتن میخوره حالا با چه حجمی میخواد دانلود بشه نمیدونم !!
    توصیه و پیشنهاد و استفاده خودم از مودم 4G+ برا بسته های شبانه هست واقعا راحت میشه تو عرض یک ساعت همه دانلودها و نیازها رو برطرف کرد و در ضمن رایتل بسته ساعتی روزانه هم داره من شنیدم بعضی جاها که همراه اول تجمیع داره رایتل هم تجمیع میکنه با شبکه همراه اول و اینطوری میشه راحت در عرض یک ساعت همه دانلودها رو انجام داد . یک چیزی هم بگم روز به روز اپراتورها و نوع پوشش و خدمات اونها داره تغییر پیدا میکنه و مطمئن باشید به جز اپراتورهای ارائه دهنده TDD که سرعت و شبکه رو محدود میکنن الباقی چه فیزیکی یا چه مجازی ( رومینگ ) حتما از 4G+ استفاده خواهند کرد و این خدمت رو هم ارائه خواهند داد .

6. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

دوستان اگه مخابرات شهرتون خط تلفن بیسم داره انتن اون روی td جواب میده من تست کردم و جواب گرفتم، مودم من یه دونه انتن داشت با وصل کردن اون آنتنش پنج تا کامل شد.
    احتمالا محدوده فرکانس آنتن تلفن بیسیم،محدوده فرکانس 3500 رو هم پشتیبانی میکنه که باند 42 و 43 td-lte مبین نت و ایرانسل هم در این محدوده فرکانس سرویس میدن.
    اگر بتونید بفهمید که مارک و مدل اون آنتن اصلی چیه، میشه از بازار پیداش کرد

8. 2 کاربر از mostafadc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

اینجا الان tdd ندارم باید برم مرکز استان و اونجا تست بزنم .
    یه ایده ای به ذهنم رسیده که نظرتو در موردش بگو .میخام یه انتن 4G از اینا که مربع و سفید هستند بخرم بعد یه مودم تی دی ایرانسل دارم که سوخته انتن اونو در بیارم جایگزین کنم .اونوقت این سوال پیش میاد چون مودم داره از انتن یه مودم معمولی مثل GP2101 استفاده میکنه باز هم میتونه روی تک باند سرعت بالا بده یا سرعت بالا در حالت تک باند فقط روی انتن داخلی خودش امکان پذیره ؟ نظرت ؟

10. 3 کاربر از morteza_mombeini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

دوستان اگه مخابرات شهرتون خط تلفن بیسم داره انتن اون روی td جواب میده من تست کردم و جواب گرفتم، مودم من یه دونه انتن داشت با وصل کردن اون آنتنش پنج تا کامل شد.
    منظورت همین تلفن ماهواره ای هاست که یه چیزی روی پشت بام نصب میکنن مثل یه صفحه ی تخته و به تلفن وصل مییشه و روش هم نمیشه ADSL گرفت ؟ همینا رو میگی ؟

12. 3 کاربر از morteza_mombeini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

یه ایده ای به ذهنم رسیده که نظرتو در موردش بگو .میخام یه انتن 4G از اینا که مربع و سفید هستند بخرم بعد یه مودم تی دی ایرانسل دارم که سوخته انتن اونو در بیارم جایگزین کنم .اونوقت این سوال پیش میاد چون مودم داره از انتن یه مودم معمولی مثل GP2101 استفاده میکنه باز هم میتونه روی تک باند سرعت بالا بده یا سرعت بالا در حالت تک باند فقط روی انتن داخلی خودش امکان پذیره ؟ نظرت ؟
    باید تست کنید تا تست نشه نمیشه نتیجه داد ؟ انتن های داخلی مودم i60 رو دیدید ؟ ماله مودم tdd رو با ماله i60 مقایسه کنید ببینید فرقی دارن ؟

14. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

باید تست کنید تا تست نشه نمیشه نتیجه داد ؟ انتن های داخلی مودم i60 رو دیدید ؟ ماله مودم tdd رو با ماله i60 مقایسه کنید ببینید فرقی دارن ؟
    اره هر دو رو دیدم .راستی این روش جدیدی که لوکال اپدیت مبین نت رو فعال میکنه نمیشه باهاش انلاک کرد ؟ خوندیش ؟

16. 3 کاربر از morteza_mombeini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

منظورت همین تلفن ماهواره ای هاست که یه چیزی روی پشت بام نصب میکنن مثل یه صفحه ی تخته و به تلفن وصل مییشه و روش هم نمیشه ADSL گرفت ؟ همینا رو میگی ؟
    آره همون آگه دسترسی بهش دارین یه تست کنین

- - - Updated - - -

آره همون آگه دسترسی بهش دارین یه تست کنین

18. 3 کاربر از taghifathizade بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

احتمالا محدوده فرکانس آنتن تلفن بیسیم،محدوده فرکانس 3500 رو هم پشتیبانی میکنه که باند 42 و 43 td-lte مبین نت و ایرانسل هم در این محدوده فرکانس سرویس میدن.
    اگر بتونید بفهمید که مارک و مدل اون آنتن اصلی چیه، میشه از بازار پیداش کرد
    مارکی روش نزده

20. 3 کاربر از taghifathizade بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •