تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 355 از 419 اولاول ... 255305345351352353354355356357358359365405 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,541 به 3,550 از 4181

نام تاپيک: تاپیک جامع مودم های 3G و 4G ( مشکلات - آنلاک - فلش و ...)

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

ای خدا خیرت بده چقدر دنبالش گشتم
    دوست عزیز و گرامی شما که لطف کردی اگه یه لطف دیگه هم بکنی راهنمایی کنی چه جوری webui init instalitiin رو انجام بدم هر بار میخوام وارد بشم پیغام error device میده با وجود اینکه ادرس ای پی رو همون 192.168.8.1 میزنم ولی هر کار کردم مودم رو نمیشناسه در حالی که همین ادرس رو تو مرورگرا میزنم بی مشکل باز میشه ولی به طور مثال چون میخوام وارد قسمت mode بشم ابتدا میگه webui init instalitiin رو وصل کنم؟ که از خود مودم بارگیری میکنه ولی تا ران میکنم وصفحه cmdباز میشه فقط ارور پیدا نکزدن مودم رو میده
    لطفا راهنمایی کنید ممنون

متوجه نشدم میخواهید چیکار کنید ؟ اینی که فرستادم فرمتش exe هست و راحت اجرا میشه و رو مودم نصب میشه حالا روش : webui init instalitiin را برا چی میخواهید ؟

2. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

عزیز پس مشکل کار من همینه چون هر بار که میخوام به طور مثال قسمت modرو باز کنم یه پنجره باز میشه که برای داشتن تمام خدمات باید webui initنصب بشه بعد وسط پنجره یه ایکون هست که میتونی ویندوز یا لینوکس رو انتخاب کنی پایین هم گزینه instalion هست روی این گزینه کلیک میکنم خودش همون نرم‌افزار که شما فرموذید رو دانلود میکنه و گزینه های saveوsaveaz میاره که من تو هر دو حالت یکی از پارتیشنهای سیستم رو ادرس میدم بعد از نصب وقتی روش کلیک میکنم Run میشه وپنجره cmd باز میشه اول نوشته انتخاب زبان 1 انگلیسی 2 روسیه 1 رو انتخاب میکنم بعد ای پی مودم رو میخواد و مابقی ماجرا
    چه جوری رو مودم نصبش کنم؟ یعنی وقتی مودم رو به سیستم زدم برم رو ایکنش راست کلیک اپن کنم این نرم افزار رو پیدا کنم بعد ستاپ کنم؟

4. 3 کاربر از Soheil20120 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

عزیز پس مشکل کار من همینه چون هر بار که میخوام به طور مثال قسمت modرو باز کنم یه پنجره باز میشه که برای داشتن تمام خدمات باید webui initنصب بشه بعد وسط پنجره یه ایکون هست که میتونی ویندوز یا لینوکس رو انتخاب کنی پایین هم گزینه instalion هست روی این گزینه کلیک میکنم خودش همون نرم‌افزار که شما فرموذید رو دانلود میکنه و گزینه های saveوsaveaz میاره که من تو هر دو حالت یکی از پارتیشنهای سیستم رو ادرس میدم بعد از نصب وقتی روش کلیک میکنم Run میشه وپنجره cmd باز میشه اول نوشته انتخاب زبان 1 انگلیسی 2 روسیه 1 رو انتخاب میکنم بعد ای پی مودم رو میخواد و مابقی ماجرا
    چه جوری رو مودم نصبش کنم؟ یعنی وقتی مودم رو به سیستم زدم برم رو ایکنش راست کلیک اپن کنم این نرم افزار رو پیدا کنم بعد ستاپ کنم؟
    فیلم رو تماشا کن از فریمور زدن تا انلاک و در اخر نصب وب یو ای با فرمت exe رو نشون و اموزش میده بدون باز کردن پشت مودم و اتصال بوت پین برا مودم e3372 همراه اول شما هم اینطوری میتونی وب یو ای بزنی رو مودم

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

عزیز من تمام اون کارها رو کردم ولی طبق این عکسی که فرستادم هر وقت میخوام وارد قسمتهایی مثل مود بشم این ایکون میاد
    متاسفانه نمیشه عکس بفرستم در هر صورت ممنون
    Last edited by Soheil20120; 14-08-2019 at 20:39.

8. این کاربر از Soheil20120 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

در ضمن مودم من از مدل مشکی ایرانسله ممکنه تفاوتی داشته باشه

10. این کاربر از Soheil20120 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

عزیز من تمام اون کارها رو کردم ولی طبق این عکسی که فرستادم هر وقت میخوام وارد قسمتهایی مثل مود بشم این ایکون میاد
    متاسفانه نمیشه عکس بفرستم در هر صورت ممنون
    در ضمن مودم من از مدل مشکی ایرانسله ممکنه تفاوتی داشته باشه
    عکس رو اپلود کنید داخل یه اپلود سنتر و لینک عکس رو بدید راهنمایی کنم . شما نمیتونید وارد صفحه وب مودم بشید ؟ منظورتون از قسمت مود همین صفحه هست ؟ از نظر فریمور بله فرق دارن ولی از نظر وب یو ای خیر یکی هستن . در ضمن من هم از این مشکی رنگ ایرانسل داشتم و اصلا مشکلی برا اپگرید یا دانگرید یا تغییر وب یو ای یا وارد شدن به صفحه وب مودم نداشتم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

13. این کاربر از Soheil20120 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

دانگل شما مستقیم به کامپیوتر و ویندوز نصب هست ؟ فریمور دانگل شما چه ورژنی هست ؟ از اول این صفحه می اومد یا نه با تغییر فریمور یا وب یو ای ظاهر شده ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •