تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 354 از 1137 اولاول ... 254304344350351352353354355356357358364404454854 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,531 به 3,540 از 11361

نام تاپيک: ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

اگه نباشه جاش خالی می مونه GodFatherAmin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام! من کلاس سوم رشته ریاضی ام! کتاب خیلی سبز فیزیک 3 رو خریدم و ازش راضیم. البته معلممون هم عالیه. فیزیکم هم خویه.
    چون اینجا همه از فیزیک اندیشه سازان تعریف کردن من یه جورایی وسوسه شدم بخرم! البته فیزیک 2 مبتکران با فیزیک پایه خوشخوان رو هم دارم. لطفا منو راهنمایی کنید بخرم یا نه؟

راستی کجا میشه کتابی رو عوض کرد؟

یه سوال دیگه؟ من عربیم خوبه. نمره ی ترم اولم 18/5 شده! ولی می خوام واسه کنکور از الان کار کنم! به من مبتکران و رمزینه و فوت و فن رو معرفی کردن. نانو رو هم خودم دیدم خوبه. به نظر شما کدومو بخرم؟ اگه از اینا بهتر هست معرفی کنید لطفا! مرسی
    در مورد فیزیک شما آموزش می خواید یا تست؟
    ●● عربی ●●
    شما یا عربی‌تون قوی هست یا نه. اگه قوی هست که دیگه نیاز به خوندن این حرف‌ها ندارید و خودتون بهتر می‌دونید باید چی کار کنید!

اما برای بقیه! کتاب آموزش عربی به زبان ساده (ایاد فیلی) انتشارات مبتکران قطعا در زمینه‌ی آموزش به شما خیلی کمک می‌کنه. توی همین تاپیک نگاه کنید متوجه می‌شوید که چه‌قدر طرفدار داره!

اگر هم از کسانی هستید که حوصله‌ی خوندن عربی را ندارید (یا حالا اساسا حالتون ازش به هم می‌خوره) بهتره این‌جا هم موضوعی کار کنید. شما اگر به ترجمه و تعریب و درک مطلب و منصوبات مسلط باشید، درصد خیلی خوبی را توی عربی می‌تونید کسب کنید. (فکر کنم حدود 70 بشه دیگه!)
    برای ترجمه و تعریب و درک مطلب کتاب انرژی اتمی را تهیه کنید. خیلی روان و خوب با کلی مثال توضیح داده. برای منصوبات هم دیگه هر چی دم دستتون بود
    البته یک کتاب هم هست که مشترک کانون و مشاوران آموزش (هدف‌دار) هست که در زمینه‌ی ترجمه و درک مطلب هست. می‌تونید اون را هم تهیه کنید. اگر با متن‌‌ درک مطلب عربی مشکل دارید، آخر این کتاب کلی متن براتون داره. البته خصوصیت خوبش این هست که ترجمه را به شما نداده و بگه این هم جواب‌ها. تقریبا می‌شه گفت آموزش داده!

با تشکر از آقا مهدی

2. 3 کاربر از GodFatherAmin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال vahid-p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    دانشكده مهندسی کامپیوتر امیرکبیر-نرم افزار ( سابقا م.پز

پيش فرض

خب به قولم عمل کردم و امروز تماس گرفتم .

دیفرانسیل 2 رمزینه همزمان با نماشگاه کتاب تهران 1389 که اردیبهشت ماه هست منتشر خواهد شد.
    پس کسی که امسال کنکوریه بخواد رمزینه بخونه وقت زیادی نخواهد داشت. ولی برا کسایی که سال سوما می تونن صبر کنن ببینن اگه بازم چاپ نشد اونوقت به فکر کتاب دیگه ای باشن.
    ضمنا سال سومی ها ( از جمله خودم ) سال دیگه چهار امتحان نهایی داریم که بر روی کنکور تاثیر دارد

4. 3 کاربر از vahid-p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    متاسفانه روی خاک!

پيش فرض

خب به قولم عمل کردم و امروز تماس گرفتم .

دیفرانسیل 2 رمزینه همزمان با نماشگاه کتاب تهران 1389 که اردیبهشت ماه هست منتشر خواهد شد.
    پس کسی که امسال کنکوریه بخواد رمزینه بخونه وقت زیادی نخواهد داشت. ولی برا کسایی که سال سوما می تونن صبر کنن ببینن اگه بازم چاپ نشد اونوقت به فکر کتاب دیگه ای باشن.
    ضمنا سال سومی ها ( از جمله خودم ) سال دیگه چهار امتحان نهایی داریم که بر روی کنکور تاثیر دارد
    هفته پیش که به من گفتن نگران نباشید اول اسفند چاپ میشه واسه دیفرانسیل هیچ مشکلی ندارید چون تو 45 جلسه دیف 2 درس داده و آقای مهربان گفتن با این کتاب نیازی به کتا تست ندارید
    اگه امسال هم بخواد تو نمایشگاه منتشر شه(تازه اگه منتشر بشه) واقعا هرچی به رمزینه بگیم حقشون

6. این کاربر از rambo_1386 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shabeashegha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام! من کلاس سوم رشته ریاضی ام! کتاب خیلی سبز فیزیک 3 رو خریدم و ازش راضیم. البته معلممون هم عالیه. فیزیکم هم خویه.
    چون اینجا همه از فیزیک اندیشه سازان تعریف کردن من یه جورایی وسوسه شدم بخرم! البته فیزیک 2 مبتکران با فیزیک پایه خوشخوان رو هم دارم. لطفا منو راهنمایی کنید بخرم یا نه؟
    ببین من این حس تورو داشتم . هر کتابی معرفی میشد و بچه ها میگفتن رو دستش نیست فوری یه حسی مثل خوره میوفتاد به جونم که برم اونو بگیرم؟ ولی الان خدارو شکر اینطوری نیستم . باید یه چیزی رو بهت بگم و اونم اینه که تو باید از کتابی که داری خوشت بیاد نه بقیه . من کسایی رو میشناسم که با شیمی آیندگان رفتن شیمی کنکور سراسری رو بالای 90 زدن در صورتی که بیشتر بچه ها بدون هیچ شکی میگن رو دست شیمی بازرگان توی بازار نیست. بنظرم کتاب فیزیک 3 کتاب سبز که داری فوق العادست چون خودم دیدمش و قلم مولفشم میشناسم (توی منتشران هم کتاب تالیف کرده و ضمنا یکی از مولفای فیزیک اندیشه سازانه) من جات باشم از همین کتاب استفاده میکنم وقت زیاد اومد برو کتابای دیگت رو تست بزن اگه بازم وقت داشتی برو اندیشه سازانو بگیر ولی شک نکن که به مفهوم فیزیک مسلط باشی دیگه نیازی به کتابای متعدد نداری . باز خودت میدونی اگه فکر میکنی لازم داری بگیری بگیر (قیمتشم بالا نیست) چون من خودم وقتی دوست دارم یه کتاب تست رو داشته باشم اگه نگیرم تمرکز ندارم توی اون درس(چقدر من باحالم!)

8. 2 کاربر از shabeashegha بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه M . Sayid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

ببین من این حس تورو داشتم . هر کتابی معرفی میشد و بچه ها میگفتن رو دستش نیست فوری یه حسی مثل خوره میوفتاد به جونم که برم اونو بگیرم؟ ولی الان خدارو شکر اینطوری نیستم . باید یه چیزی رو بهت بگم و اونم اینه که تو باید از کتابی که داری خوشت بیاد نه بقیه . من کسایی رو میشناسم که با شیمی آیندگان رفتن شیمی کنکور سراسری رو بالای 90 زدن در صورتی که بیشتر بچه ها بدون هیچ شکی میگن رو دست شیمی بازرگان توی بازار نیست. بنظرم کتاب فیزیک 3 کتاب سبز که داری فوق العادست چون خودم دیدمش و قلم مولفشم میشناسم (توی منتشران هم کتاب تالیف کرده و ضمنا یکی از مولفای فیزیک اندیشه سازانه) من جات باشم از همین کتاب استفاده میکنم وقت زیاد اومد برو کتابای دیگت رو تست بزن اگه بازم وقت داشتی برو اندیشه سازانو بگیر ولی شک نکن که به مفهوم فیزیک مسلط باشی دیگه نیازی به کتابای متعدد نداری . باز خودت میدونی اگه فکر میکنی لازم داری بگیری بگیر (قیمتشم بالا نیست) چون من خودم وقتی دوست دارم یه کتاب تست رو داشته باشم اگه نگیرم تمرکز ندارم توی اون درس(چقدر من باحالم!)
    آره بابا از باحالی داری می ترکی

اون کرم خرید کتاب تو جون همه هست ولی مثل ویروس دوره داره و باید طی بشه( عجب جونوریه هم کرمه هم ویروس فکر کنم پزشکی و زیست شناسی رو به چالش کشیدم)

10. 3 کاربر از M . Sayid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

فکر کنم جوابتون رو اشتباه دادن و منظورشون کتاب تستش بوده که نمایشگاه میاد تو سایتش رو ببینید:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    حالا اگه نیومد بجای دیف 2 رمزینه چی بگیریم؟خوشخوان چطوره؟
    Last edited by clickestan; 31-01-2010 at 09:11.

12. این کاربر از clickestan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه hastimasiha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان سلام یکی ازدوستانم رشته ریاضی فیزیکه وبرای کنکور داره توپ می خونه........حالا یه کمک می خوام....برای همه دروس کتابهای تالیفی خوب بهم معرفی کنید.......توروخدا زود جوابم را بدید منتظرم

می خوام اگه لطف کنید برای تمام دروس کتاب یا جزوه معرفی کنید...یا حدالمقدور بگید چه کتاب بهتراخونه.....

ممنون

حـــــرفـه ای mehdi_7070's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

دوستان سلام یکی ازدوستانم رشته ریاضی فیزیکه وبرای کنکور داره توپ می خونه........حالا یه کمک می خوام....برای همه دروس کتابهای تالیفی خوب بهم معرفی کنید.......توروخدا زود جوابم را بدید منتظرم

می خوام اگه لطف کنید برای تمام دروس کتاب یا جزوه معرفی کنید...یا حدالمقدور بگید چه کتاب بهتراخونه.....

ممنون
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

15. 4 کاربر از mehdi_7070 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه GodFatherAmin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کسی کتاب تست برای فیزیک اول دبیرستان میشناسه؟ (برای کنکور نمی خوام برای آزمون ورودی مدرسه می خوام)

پروفشنال Alamate Soal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

کسی کتاب تست برای فیزیک اول دبیرستان میشناسه؟ (برای کنکور نمی خوام برای آزمون ورودی مدرسه می خوام)
    بهترين كتاب ممكن كتاب مبتكران ؛ آقاي محمود زاده هست

18. این کاربر از Alamate Soal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •