تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3520 از 4105 اولاول ... 252030203420347035103516351735183519352035213522352335243530357036204020 ... آخرآخر
نمايش نتايج 35,191 به 35,200 از 41044

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

اگه نباشه جاش خالی می مونه esmiz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

سلام
    من الان شرایط معاف از رزم شدن دارم فایده ای داره یک سری می گفتن هیچ فرقی با یک سرباز عادی نداره تازه کارت پایان خدمتش هم فرق داره و معاف از رزم باشی بهت می گن برو توالت بشور یا بدون تفنگ می فرستنت پست کلا می خواستم بدون معاف از رزم فایده ای داره برم دنبالش یا نه

فرستاده شده از E2333ِ من با Tapatalk

پروفشنال alex_love's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    URMIA

پيش فرض

سلام
    من الان شرایط معاف از رزم شدن دارم فایده ای داره یک سری می گفتن هیچ فرقی با یک سرباز عادی نداره تازه کارت پایان خدمتش هم فرق داره و معاف از رزم باشی بهت می گن برو توالت بشور یا بدون تفنگ می فرستنت پست کلا می خواستم بدون معاف از رزم فایده ای داره برم دنبالش یا نه

فرستاده شده از E2333ِ من با Tapatalk
    سلام
    بستگی به شرایطی داره
    نکته اول اینکه در ظاهر کارت پایان خدمت چیزی در مورد معاف از رزمی درج نمیشه . فقط در داخل چیپ و اطلاعات پرونده این مورد موجود خواهد بود .
    دوم اینکه فرق داره ! در دوره اموزشی فرد معاف از رزم رژه نمیره و تمرین های سنگین هم نمیکنه (بسته به یگان شاید مجبور کنن که رژه برید یا ورزش کنید ولی اگر بر مشکل دار بودن خودتون پافشاری کنید بیخیال میشن) . در مقابل شاید بیشتر به عنوان بهکار گرفته بشه . حالا بهکار سلف ، اشپزخونه، محوطه یا هر چی . زمانی که ما رژه میرفتیم و یا ورزش میکردیم و فشار زیادی رومون بود دوستان معاف از رزم رو مشاهده میکردیم که یا بوفه بودن یا مثلا به بهانه ی تمیز کردن محوطه اینور اونور ووول میخوردن و یا حموم تمیز میکردن یا سرویس بهداشتی یا آسایشگاه و یا .... حالا هر چی ! بهرحال کار سختی انجام نمیدادن در مقابل رژه و ورزشهای سنگین هم در دوران اموزشی و هم بعد از اون باعث بوجود امدن مشکلات زیادی برای برخی میشه . مثل واریکوسل هیدروسل فتق دیسک کمر و ... .
    شرایط پاسداری بدون اسلحه اصلا قابل قیاس با پاسداری با اسلحه نیست ، با اسلحه باید بری رو برجک ، باید اون اصلحه لعنتی رو با خودت ببری اینور اونور ، کلی اضاف خدمت داره ، کلی مسئولیت داره ، کافیه یه گلوله از اصلحه شلیک بشه یا ده بار بفرستنت دادسرا و ... . در حالی که بدون اصلحه یه خودشه و یه سرنیزه ! اونم جاهای معمولی نه برجک .
    افراد معاف از رزم در 90 درصذ موارد دوره کد نمیخورن و بیشتر به عنوان سرباز قسمتی ازشون استفاده میشه .
    اینا که گفتم کلی بود ، بعضی مواقع با توجه به نوع یگان ممکنه شرایط فرق کنه . ولی در کل این شرایطشه .
    اینا رو من علنا درک کردم ، چه در اموزشی چه در یگان . معاف از رزما راحتتر خدمت رو تموم میکنن . ما سر برجک پست میدادیم دوستان ساعت دو از قسمت میرفتن خونشون !
    اگه دنباله کار دولتی هستی نرو دنبال معاف از رزمی (البته اونم فقط بعضی ارگانها گیر میدن نه همه ) در غیر این صورت ضرری نداره !
    بازم از بقیه هم بپرس شاید دوستی خودش معاف از رزم بوده باشه و تجربه کرده باشه این شرایط رو .

3. 5 کاربر از alex_love بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

کسی که رئیس نظام وظیفه استان روی پرونده پزشکیش (توی سیستم معاف کامل درج شده بود) اعتراض بزنه ، چقد شانس داره توی کمیسیون آخر نظام وظیفه استان، معاف کامل بشه؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    URMIA

پيش فرض

کسی که رئیس نظام وظیفه استان روی پرونده پزشکیش (توی سیستم معاف کامل درج شده بود) اعتراض بزنه ، چقد شانس داره توی کمیسیون آخر نظام وظیفه استان، معاف کامل بشه؟
    کمسیون پرونده ی پزشکی رو مطالعه میکنه و کاری به امضا و اینجور چیزا نداره ، اگه قبول نکرد دوباره اعتراض کنید دو تا از پزشکا عوض میشن اگه قبول نکردن دیگه راهی نداره .

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

کمسیون پرونده ی پزشکی رو مطالعه میکنه و کاری به امضا و اینجور چیزا نداره ، اگه قبول نکرد دوباره اعتراض کنید دو تا از پزشکا عوض میشن اگه قبول نکردن دیگه راهی نداره .
    این کمیسیون اخری هست . قبلا 3،4 تا کمیسیون رفتن و بیش از یک سال از تشکیل پرونده میگزره و دوبار هم روی معاف از رزمی پرونده اعتراض زده شده. نظام وظیفه استان هم چون شک کرده که این معافی نهایی، با رابطه و پارتی بازی و ... بدست امده روی معافیت کامل خط زده. این کمیسیون اخری هم درواقع هر رایی صادر بشه فک نکنم دیگه بشه کاریش کرد.

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

این کمیسیون اخری هست . قبلا 3،4 تا کمیسیون رفتن و بیش از یک سال از تشکیل پرونده میگزره و دوبار هم روی معاف از رزمی پرونده اعتراض زده شده. نظام وظیفه استان هم چون شک کرده که این معافی نهایی، با رابطه و پارتی بازی و ... بدست امده روی معافیت کامل خط زده. این کمیسیون اخری هم درواقع هر رایی صادر بشه فک نکنم دیگه بشه کاریش کرد.
    نگاه کنید بذارید تجربه خودمو بگم

من سال 88 دنبال معافیت پزشکی بودم داشتم برای کنکور هم میخوندم چقدر استرس بهم وارد شد سر همین معافیت،میترسیدم با این همه درس خوندن آخرش معافم نکنند بگذریم

من اولش رفتم پیش پزشک معتمد بعدش بردنم کمیسیون شهر خودمون بعدش منو بردن پیش چندتا سرهنگ اونجا سرهنگا شک کردند که من بیماریم تو خدمت مشکل ایجاد کنه یا نه

خلاصه منو فرستادند کیمسیون استان پیش رئیسشون

یه نامه هم از پزشکم گرفتم و بردم پیشش،

آدم خیلی خوبی بود رئیسشون فقط نامه رو نگاه کرد و مهر تایید زد و من معاف شدم،دیگه اون آخریه اگر تایید کنه شما نمیتونی خدمت کنی دیگه خیالت راحت باشه

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    URMIA

پيش فرض

میتونید بعد از اینکه وارد یگان شدید مجدد برای معافی اقدام کنید ، اگه استانی جز استان خودتون بیفتید دکترهای اون استان و بیمارستان اون یگان شرایط رو بررسی کرده و میفرستن برای تشکیل کمسیون در تهران . البته اونا هم پرونده ی پزشکی قبلیتون رو شاید نگاه کنن ولی خوب ادمهای متفاوت نظر متفاوتی دارن !

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

میتونید بعد از اینکه وارد یگان شدید مجدد برای معافی اقدام کنید ، اگه استانی جز استان خودتون بیفتید دکترهای اون استان و بیمارستان اون یگان شرایط رو بررسی کرده و میفرستن برای تشکیل کمسیون در تهران . البته اونا هم پرونده ی پزشکی قبلیتون رو شاید نگاه کنن ولی خوب ادمهای متفاوت نظر متفاوتی دارن !
    خوزستانم به خاطر شرایط خاصی که پیش اومد (فوتبالیستا) کلا در حد خیلی زیادی سعی میکنن معافیت صادر نکنن و باید ببینن واقعا مشمول اینقدر حالش خوب نیست که کار ساده هم نمیتونه انجام بده؟ .. مسئولین با این دید نگاه میکنن

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

نگاه کنید بذارید تجربه خودمو بگم

من سال 88 دنبال معافیت پزشکی بودم داشتم برای کنکور هم میخوندم چقدر استرس بهم وارد شد سر همین معافیت،میترسیدم با این همه درس خوندن آخرش معافم نکنند بگذریم

من اولش رفتم پیش پزشک معتمد بعدش بردنم کمیسیون شهر خودمون بعدش منو بردن پیش چندتا سرهنگ اونجا سرهنگا شک کردند که من بیماریم تو خدمت مشکل ایجاد کنه یا نه

خلاصه منو فرستادند کیمسیون استان پیش رئیسشون

یه نامه هم از پزشکم گرفتم و بردم پیشش،

آدم خیلی خوبی بود رئیسشون فقط نامه رو نگاه کرد و مهر تایید زد و من معاف شدم،دیگه اون آخریه اگر تایید کنه شما نمیتونی خدمت کنی دیگه خیالت راحت باشه
    خیلی خوب و به موقع اقدام کردین اوم زمان. الان واسه مسائل پزشکی ده تا دکتر توی شهرستان و مرکز استان باید ببینن طرفو تا نظر بدن. الانم واسه مشکل فاصله بین مهره های کمر و مقدار پرانتزی بودن پا واقعا به راحتی معافیت نمیدن.
    یه سوال دارم من:
    کسی که میره دنبال این معافیت و باشگاه بدنسازی هم میره چقد امید هست معاف شه؟

11. این کاربر از saminem بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

خوزستانم به خاطر شرایط خاصی که پیش اومد (فوتبالیستا) کلا در حد خیلی زیادی سعی میکنن معافیت صادر نکنن و باید ببینن واقعا مشمول اینقدر حالش خوب نیست که کار ساده هم نمیتونه انجام بده؟ .. مسئولین با این دید نگاه میکنن
    اتفاقا منم خوزستانم

ولی خب من سالب 87 اقدام کردند اون موقع ظاهرا خیلی گیر نمی دادن

اون موقع دوستم به خاطر صافی کف پا هم معاف شده بود

الان ظاهرا سختگیرتر شدن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 34 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 34 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •