تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 352 از 1421 اولاول ... 2523023423483493503513523533543553563624024528521352 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,511 به 3,520 از 14206

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان مازندران

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

امروز مهندس مخابرات اومده بود به یه نفر دیگه زنگ زد اون طرف گفت که snrچنده یارو اصلا نمیدونست چیه میگفتش که نیست سر آخر من بهش نشون دادم
    گفت سرعتت پایینه گفتم سرعت که فیر نوری مشکل پیدا کرده گفت ما که نمیدونیم کی به شما گفت؟
    در ضمن بهش گفتم که قیمت ها رو میخوان افزایش بدن گفت صحبتش هست

2. این کاربر از hossein019940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

برای من از این نوع هست

4. این کاربر از hossein019940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال maskot's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    بابل

پيش فرض

دوست عزیز
    بهترین سیم تلفنی که هم قیمتش مناسب باشه و هم کیفیتش خوب باشه سیم تلفن زوج به هم تابیده شیلد دار هست
    این سیم به خاطر شیلد محافظی که داره نمیزاره نویز خارجی وارد سیم بشه
    قیمتش هم از هر متری 500 تومن شروع میشه و بسته به نوع شیلد و تعداد زوج سیمی که در اون به کار رفته قیمتش بابل میره
    نمونه سیم 3 زوج بهم تابیده با شیلد محافظ

نمونه دیگه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نمونه سیم 3 زوج به هم تابیده بدون شیلد محافظ

البته یادت باشه اگه سیم مستقیم کشیدی دیگه نباید از سیمکشی ساختمانتون استفاده کنی و تلفنتون رو به سیم جدید وصل کن!!!
    ممدجان خداییش تو عکس ها که گذاشتی 3 جفت سیم به هم پیچیده می بینی یا 4 تا
    به جان خودم اینا کابل شبکه هست نه تلفن البته تا اونجا که از ظواهر قضیه پیداست

6. 2 کاربر از maskot بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    حکومت خود مختار پشت کامپیوتر

پيش فرض

برای من از این نوع هست
    این که شبیه کابل LAN هستش نه تلفن.

آخر فروم باز KING iMAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خوزستان - بندر امام خمینی(سربندر)

پيش فرض

زلزله گرجستان عامل اختلال اینترنت ایران

از مخابراتی‌ها خبر می‌رسد از هفته پیش اینترنت برخی استان‌ها از سمت زیرساخت با اختلال تامین می‌شود و این اختلال به دلیل قطعی لینک گرجستان است.
    از یک هفته پیش اینترنت برخی استان‌های کشور برای شرکت مخابرات از سمت شرکت ارتباطات زیرساخت با اختلال و کمبود تامین می‌شود.
    به سبب این موضوع ارتباط اینترنت برخی استان‌های کشور دچار اختلال شده و این اختلال در استان البرز و برخی نقاط استان تهران محسوس‌تر از سایر استان‌ها است.
    همچنین شنیده‌ها حاکی از این است که منبع اختلال قطعی لینک پهنای باند ایران گرجستان است و این اختلال هم‌اکنون نیز ادامه دارد.
    مهدی خدایی مدیر کل روابط عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت نیز موضوع اختلال در لینک اینترنت گرجستان را تایید ‌کرد.
    وی گفت: در هفته گذشته زلزله‌ای در گرجستان رخ داده که به دلیل این زلزله ارتباط اپراتور روس با ایران قطع شد و هنوز نیز این مسیر باز نشده است.
    اما خدایی این را هم اضافه کرد که هر زمان مشکلی برای هر یک از درگاه‌های اینترنت ایجاد شود این امکان وجود دارد که بسته به نیاز از دیگر فروشنده‌های اینترنت ظرفیت بیشتری برای جایگزینی خریداری شود.
    وی تاکید کرد: البته تا زمان درخواست و تامین ظرفیت جدید مدت زمانی لازم است؛ اما در این مدت نیز تاثیر این اختلال برای کاربر نهایی از 7 تا 8 درصد کاهش سرعت آن هم در ساعات پیک مصرف تجاوز نمی‌کند.
    به گزارش فارس با تمام صحبت‌های مدیر کل روابط عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت اما همچنان از شرکت مخابرات خبر می‌رسد که کندی و اختلال اینترنت هنوز ادامه دارد.

9. 7 کاربر از KING iMAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    آمل

پيش فرض

اما در این مدت نیز تاثیر این اختلال برای کاربر نهایی از 7 تا 8 درصد کاهش سرعت آن هم در ساعات پیک مصرف تجاوز نمی‌کند

11. 3 کاربر از kaivankardel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال maskot's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    بابل

پيش فرض

زلزله گرجستان عامل اختلال اینترنت ایران
    از مخابراتی‌ها خبر می‌رسد از هفته پیش اینترنت برخی استان‌ها از سمت زیرساخت با اختلال تامین می‌شود و این اختلال به دلیل قطعی لینک گرجستان است.
    از یک هفته پیش اینترنت برخی استان‌های کشور برای شرکت مخابرات از سمت شرکت ارتباطات زیرساخت با اختلال و کمبود تامین می‌شود.
    به سبب این موضوع ارتباط اینترنت برخی استان‌های کشور دچار اختلال شده و این اختلال در استان البرز و برخی نقاط استان تهران محسوس‌تر از سایر استان‌ها است.
    همچنین شنیده‌ها حاکی از این است که منبع اختلال قطعی لینک پهنای باند ایران گرجستان است و این اختلال هم‌اکنون نیز ادامه دارد.
    مهدی خدایی مدیر کل روابط عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت نیز موضوع اختلال در لینک اینترنت گرجستان را تایید ‌کرد.
    وی گفت: در هفته گذشته زلزله‌ای در گرجستان رخ داده که به دلیل این زلزله ارتباط اپراتور روس با ایران قطع شد و هنوز نیز این مسیر باز نشده است.
    اما خدایی این را هم اضافه کرد که هر زمان مشکلی برای هر یک از درگاه‌های اینترنت ایجاد شود این امکان وجود دارد که بسته به نیاز از دیگر فروشنده‌های اینترنت ظرفیت بیشتری برای جایگزینی خریداری شود.
    وی تاکید کرد: البته تا زمان درخواست و تامین ظرفیت جدید مدت زمانی لازم است؛ اما در این مدت نیز تاثیر این اختلال برای کاربر نهایی از 7 تا 8 درصد کاهش سرعت آن هم در ساعات پیک مصرف تجاوز نمی‌کند.
    به گزارش فارس با تمام صحبت‌های مدیر کل روابط عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت اما همچنان از شرکت مخابرات خبر می‌رسد که کندی و اختلال اینترنت هنوز ادامه دارد.
    تو این مملکت پشه بگوزه اینترنت قطع میشه اونوقت این خبر گذاری گفته کابل گرجستان پاره شده تو ساعات پیک مصرف 7 درصد() کاهش سرعت باید احساس بشه

13. 5 کاربر از maskot بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    حکومت خود مختار پشت کامپیوتر

پيش فرض

تو این مملکت پشه بگوزه اینترنت قطع میشه اونوقت این خبر گذاری گفته کابل گرجستان پاره شده تو ساعات پیک مصرف 7 درصد() کاهش سرعت باید احساس بشه
    صفرش جا موند بیچاره منظورش 70-80 درصد بود.

15. 5 کاربر از Soli_AK47 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال bahman_0121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    آمل

پيش فرض

شاید گفته 70 درصد

17. این کاربر از bahman_0121 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohammad6947's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    بــابـــــل

پيش فرض

ممدجان خداییش تو عکس ها که گذاشتی 3 جفت سیم به هم پیچیده می بینی یا 4 تا
    به جان خودم اینا کابل شبکه هست نه تلفن البته تا اونجا که از ظواهر قضیه پیداست
    حالا غلط املایی نگیرید
    برای عکس ها هم من میخواستم مفهوم سیم شیلد دار و بدون شیلد رو برسونم حالا باید 2 ساعت سرچ کنم که حتما عکس کابل تلفن بزارم!!!!!!!!!!
    مهم مفهوم بود که فکر کنم رسونده باشم

19. 4 کاربر از mohammad6947 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •