تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3512 از 4105 اولاول ... 251230123412346235023508350935103511351235133514351535163522356236124012 ... آخرآخر
نمايش نتايج 35,111 به 35,120 از 41044

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها saeeddeeas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

1. ببخشید من الان یه سوال دیگه واسم پیش اومد. مگه چند تا فرمانده داریم؟ یعنی از اون پایینیا ب بالاییا میشه شکایت کردو اونام قبول می کنن؟
    2. یه سوال دیگه من یادمه ی جایی گفتم صدام خوبه گفتن می تونی بری عضو عقیدتی اینا بشی فقط یه کم داستان داره. مگه میشه من خودم برم عضو عقیدتی بشم؟ بعد داستان ماستانش چیه؟ این داستان فقط واس آموزشیه یا تو قسمت یگانم صدای خوب ممکنه ب کار بیاد؟ البته صد در صد اگه ی جا شل بگیرن ی جا دیگه پوستمو می کنن می دونم خودم. مثلا ممکنه از یه دیقه 50 ثانیه شو بخوان بخونم واسه شون! والا. حالا مثاله دیگه. ولی تو این زمینه هم اگه میشه راهنمایی کنین. کلا بگم صدام خوبه یا بیخیال شم؟ ارزش داره؟ یکی از فامیلای ما ساز بلد بود بزنه برده بودنش تو قسمت مارش نظامی و اینا بدبخت لب واسه ش نمونده بود پشیمون شد ک گفته بود. اینم این طوریه عایا؟ و این که می گین فرمانده لج نیفته منظور کدوم فرمانده هست؟ هم تو آموزشی چند تا فرمانده هست هم تو اصل خدمت یا همون بخش یگان؟ چقد گیج کننده هست. البته می دونم وقتی بری اون جا همه ی اینا واسه ت میشه مثه کف دست ولی خو می خوام اطلاعاتم به نسبت زیاد باشه.
    3. یه سوال دیگه: کسی از نکات آموزشی که واسه صدمه ی کمتر جسمی هست می تونه نکاتی که اونجا یاد گرفته رو بگه که مثلا اون کارو نکنیم اشتباهه یا ترفندایی که مشکل فیزیکی پیدا نکنیم بعدا. مثال میارم: مثلا میگن موقع رژه کف پاتو نکوبون کمردرد میشی. یا مثلا یکی از بچه ها می گفت به خاطر بد رژه رفتن ی سری واریکوسل شدن. نکات ایمنی کسی چیزی اگه بلده بگه یادمون باشه اون طوری که درست تره و البته خلاف قوانین نظامی هم نیست انجام بدیم. مرسی
    شما سعی کن تا جایی که میشه از زیر کار در بری، من خودم توی رژه اصلا به خودم فشار نیاوردم، اما دوستان دیگه بودن از پا درد شب نمیتونستن بخوابن!
    سعی کن همیشه قسمت ظرف شستن اینا خودتو سرگرم کنی یجوری خودتو قالب کنی

2. این کاربر از saeeddeeas بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

آقا من چند خط متن نوشتم ظاهرا همش چاپ نشد!!

Sent from my D6503 using Tapatalk

4. این کاربر از saeeddeeas بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال alex_love's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    URMIA

پيش فرض

1. ببخشید من الان یه سوال دیگه واسم پیش اومد. مگه چند تا فرمانده داریم؟ یعنی از اون پایینیا ب بالاییا میشه شکایت کردو اونام قبول می کنن؟
    2. یه سوال دیگه من یادمه ی جایی گفتم صدام خوبه گفتن می تونی بری عضو عقیدتی اینا بشی فقط یه کم داستان داره. مگه میشه من خودم برم عضو عقیدتی بشم؟ بعد داستان ماستانش چیه؟ این داستان فقط واس آموزشیه یا تو قسمت یگانم صدای خوب ممکنه ب کار بیاد؟ البته صد در صد اگه ی جا شل بگیرن ی جا دیگه پوستمو می کنن می دونم خودم. مثلا ممکنه از یه دیقه 50 ثانیه شو بخوان بخونم واسه شون! والا. حالا مثاله دیگه. ولی تو این زمینه هم اگه میشه راهنمایی کنین. کلا بگم صدام خوبه یا بیخیال شم؟ ارزش داره؟ یکی از فامیلای ما ساز بلد بود بزنه برده بودنش تو قسمت مارش نظامی و اینا بدبخت لب واسه ش نمونده بود پشیمون شد ک گفته بود. اینم این طوریه عایا؟ و این که می گین فرمانده لج نیفته منظور کدوم فرمانده هست؟ هم تو آموزشی چند تا فرمانده هست هم تو اصل خدمت یا همون بخش یگان؟ چقد گیج کننده هست. البته می دونم وقتی بری اون جا همه ی اینا واسه ت میشه مثه کف دست ولی خو می خوام اطلاعاتم به نسبت زیاد باشه.
    3. یه سوال دیگه: کسی از نکات آموزشی که واسه صدمه ی کمتر جسمی هست می تونه نکاتی که اونجا یاد گرفته رو بگه که مثلا اون کارو نکنیم اشتباهه یا ترفندایی که مشکل فیزیکی پیدا نکنیم بعدا. مثال میارم: مثلا میگن موقع رژه کف پاتو نکوبون کمردرد میشی. یا مثلا یکی از بچه ها می گفت به خاطر بد رژه رفتن ی سری واریکوسل شدن. نکات ایمنی کسی چیزی اگه بلده بگه یادمون باشه اون طوری که درست تره و البته خلاف قوانین نظامی هم نیست انجام بدیم. مرسی
    1- زیاد فرمانده کل پادگان ! فرمانده هنگ ! فرمانده گردان ! فرمانده گروهان ! کلا زیادن ! اره میشه چرا که نه ! تو اموزشی ما فرمانده ی یکی از گروهانا سربازاش رو خیلی خیلی زیاد اذیت میکرد ! یکی از بچه ها که کف دستاش داغون شده بود و اوضاش خیلی بد بود تو مسجد بعد از نماز جلو فرمانده عقیدتی رو گرفت و کلی باهاش صحبت کرد و بلاهایی که سرشون اومده بودو گفت و خلاصه پته ی فرمانده گروهان و با ارشد اموزشی رو ریخت رو داریه ! صبح روز بعد طبق دستور، فرمانده گروهان موهاشو با 4 زد !!! حسابشو کن یه فرمانده گروهان با درجه ی ستوانیکی موهاشو با 4 ضده باشه !!! ارشد اموزشیش هم با صفر زد ! دیگه از سخت گیری های اون گروهان هم خبری نشد ! تنها سختگیریش این بود که بهشون میگفت محوطه رو تمیز کنید ! هر روز صبح ! البته لذت این خاطره ی زیبا خیلی بهتر و شیرینتر از تمیز کردن محوطه هست !
    2- خوب ببینید چند حالت داریم ! باید قبل از اینکه تواناییهاتون رو بگید از قدیمیهای اون پادگان در مورد قسمت مربوطه که میخواید برید بپرسید شرایط اون قسمت رو . مثالی میزنم براتون . در یگان ما اصولا سربازهای جدید از فوق تا صفر که میومدن حتما باید سه ماه اول رو پاسداری میدادن . یکی از این دوستان که لیسانس بود و گویا بیرون هم مکانیکی کار کرده بود .ایشون میخواستن برم قسمت ترابری تا از پاسداری راحت بشن ! من به ایشون گفتم که به اون قسمت نگید که بلدی و کار کردی و ... چون ترابری اون یگان فرمانده بسیار مزخرفی داره ! قبول نکرد ! گقت از پاسداری بهتره و قسمتای دیگه هم شاید خوب نباشن ! بالاخره بعد از سه ماه رفتن مکانیکی ! نتیجه : فرمانده قسمت نه اجازه مرخصی بهشون میداد ! نه رفتار مناسبی داشت ! تا ساعت 4 بعد از ظهر نگهشون میداشت ! همیشه هم باید میرفتن حموم و ... ! در کل خواستم بهتون بگم که شرایط رو قبل از اعلام توانایی هاتون از قدیمیهای پادگان بپرسید ! من هفته اول خدمت از چند نفر پرسیدیم و بعد برا یه قسمت که به کاربر پی سی هم نیاز داشتن درخواست دادم (با فرماندش صحبت کردم) ، فرداش رفتم قسمت و تا اخر خدمت هم اونجا راحت بود ! کارگزینی بودم کیف ! مرخصی فراوان استراحت فراوانتر ! (البته اخرای خدمت به دلیل نبود سرباز پاسداری هم دادیم ! ) . خلاصه شما تو هر یگانی انتخابای زیادی داری ! بپرس از بقیه شاید یه قسمت خوب گیرت اومد ! شما میتونی بری عقیدتی ولی نه برای شعر خوندن و سرود خوندن ! اونا از شما صدای خوب میخوان برای قرآن خوندن و اذان و روضه و ... اینجور موارد ! (البته خوبم نباشه بعد از اینکه رفتی عقیدتی کسی گیر نمیده بهت ! ) عقیدتی خوبیی که داره اینه که اصلا پاسداری نداره ! ولی گاها مرخصی هاش هم مشکل داره (گاها که نه همیشه ! ) . بازم بسته به یگان شرایط متفاوته بهتره از یکی از بچه های عقیدتی یگان که به نظرت پسر خوبی میرسه بپرسی ! دیدی مسخرت میکنه حتی یک اپسیلون برو سراغ نفر بعد !!
    3-خوب تو رژه یه سری موارد هست که رعایت نکردنش مشکل زا میشه ! اول اینکه پا رو بیش از حد بالا نیازی ! محکم نکوبی ! کمر نزنی و ... . واریکوسل وقتی اینارو رعایت نکنی اتفاق میفته ! وقتی فرمانده گفت مثلا تا یه جایی بدوید نیاز نیست حتما اول بشی ! فقط کافی جزو سه نفر اخر نباشی ! در کل اصلا به خودت فشار نیار ! به قول دوستمون فقط سعی کن از زیر کار دربری ! فقط ! با مشغول کردن خودت به عنوان بهکار صلف و اسایشگاه و ... ! منشی و عنبری هم چیز بدی نیست ! عنبرارو ما فقط مسخره میکردیم ولی وقتی تو رژه به ما فشار میومد اونا داشتن مارو مسخره میکردن ! اخر سر هم همون کارتی که ما گرفتیم اونا هم گرفتن !! ( البته هنوز این کارت کذایی ما نیومده بعد از 4 ماه ! ). تو اموزشی رعایت بهداشت هم خیلی مهمه چون به راحتی اگه بهداشت رو رعایت نکنید ، با سرماخوردن یه نفر تو اسایشگاه براحتی شما هم سرمامیخورید ! که همانا بدترین چیز اموزشی سرماخوردنه !

نکته اخر هم اینه که بهتره یه پوتین سبک مثل بهمن هم برا خودت بگیری ! پوتینهایی که خود نظام میده غالبا سنگینن و فشار وارده به فرد رو بیشتر میکنن
    Last edited by alex_love; 16-03-2016 at 23:01.

6. 4 کاربر از alex_love بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

سلام خدمت دوستان عزیز
    حدود 24 روز پیش خداحافظی کردیم و رفتیم آموزشی
    اعزمی 1 اسفند نیروی دریایی
    امروز اومدم
    زحمت کشیدن 19 روز مرخصی عید دادن (( یه عزیز صفحات قبل فکر کنم میگفت نمیشه 15 روز مرخصی بدن بری )) واسه ما که دادن
    فکر کنم همه آموزشی های طلایی همین ماه همین شکلیه

از 60 روز آموزشی فقط 29 روز آموزشی مفید (( روز کاری )) هست
    19 روز قبل عید خدمت مفید داشتیم
    حدود 10 روزم بعد عید خدمت مونده !!

دوستان یه آمار بدن ببینیم جای دیگه چطوره !!!!
    بالای 20 روز هم مرخصی داریم ؟؟؟

8. 2 کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام. من آموزشی رو تموم کردم و 4 فروردین خودمو باید معرفی کنم یگان. میخوام بدونم راحی هست تا 14 هم مرخصی چیزی بگیرم ؟ مثلا استعلاجی چیزی؟ راهی بلدین کمک کنین خیلی مهمه

اگه نباشه جاش خالی می مونه honeyxp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

1- زیاد فرمانده کل پادگان ! فرمانده هنگ ! فرمانده گردان ! فرمانده گروهان ! کلا زیادن ! اره میشه چرا که نه ! تو اموزشی ما فرمانده ی یکی از گروهانا سربازاش رو خیلی خیلی زیاد اذیت میکرد ! یکی از بچه ها که کف دستاش داغون شده بود و اوضاش خیلی بد بود تو مسجد بعد از نماز جلو فرمانده عقیدتی رو گرفت و کلی باهاش صحبت کرد و بلاهایی که سرشون اومده بودو گفت و خلاصه پته ی فرمانده گروهان و با ارشد اموزشی رو ریخت رو داریه ! صبح روز بعد طبق دستور، فرمانده گروهان موهاشو با 4 زد !!! حسابشو کن یه فرمانده گروهان با درجه ی ستوانیکی موهاشو با 4 ضده باشه !!! ارشد اموزشیش هم با صفر زد ! دیگه از سخت گیری های اون گروهان هم خبری نشد ! تنها سختگیریش این بود که بهشون میگفت محوطه رو تمیز کنید ! هر روز صبح ! البته لذت این خاطره ی زیبا خیلی بهتر و شیرینتر از تمیز کردن محوطه هست !
    2- خوب ببینید چند حالت داریم ! باید قبل از اینکه تواناییهاتون رو بگید از قدیمیهای اون پادگان در مورد قسمت مربوطه که میخواید برید بپرسید شرایط اون قسمت رو . مثالی میزنم براتون . در یگان ما اصولا سربازهای جدید از فوق تا صفر که میومدن حتما باید سه ماه اول رو پاسداری میدادن . یکی از این دوستان که لیسانس بود و گویا بیرون هم مکانیکی کار کرده بود .ایشون میخواستن برم قسمت ترابری تا از پاسداری راحت بشن ! من به ایشون گفتم که به اون قسمت نگید که بلدی و کار کردی و ... چون ترابری اون یگان فرمانده بسیار مزخرفی داره ! قبول نکرد ! گقت از پاسداری بهتره و قسمتای دیگه هم شاید خوب نباشن ! بالاخره بعد از سه ماه رفتن مکانیکی ! نتیجه : فرمانده قسمت نه اجازه مرخصی بهشون میداد ! نه رفتار مناسبی داشت ! تا ساعت 4 بعد از ظهر نگهشون میداشت ! همیشه هم باید میرفتن حموم و ... ! در کل خواستم بهتون بگم که شرایط رو قبل از اعلام توانایی هاتون از قدیمیهای پادگان بپرسید ! من هفته اول خدمت از چند نفر پرسیدیم و بعد برا یه قسمت که به کاربر پی سی هم نیاز داشتن درخواست دادم (با فرماندش صحبت کردم) ، فرداش رفتم قسمت و تا اخر خدمت هم اونجا راحت بود ! کارگزینی بودم کیف ! مرخصی فراوان استراحت فراوانتر ! (البته اخرای خدمت به دلیل نبود سرباز پاسداری هم دادیم ! ) . خلاصه شما تو هر یگانی انتخابای زیادی داری ! بپرس از بقیه شاید یه قسمت خوب گیرت اومد ! شما میتونی بری عقیدتی ولی نه برای شعر خوندن و سرود خوندن ! اونا از شما صدای خوب میخوان برای قرآن خوندن و اذان و روضه و ... اینجور موارد ! (البته خوبم نباشه بعد از اینکه رفتی عقیدتی کسی گیر نمیده بهت ! ) عقیدتی خوبیی که داره اینه که اصلا پاسداری نداره ! ولی گاها مرخصی هاش هم مشکل داره (گاها که نه همیشه ! ) . بازم بسته به یگان شرایط متفاوته بهتره از یکی از بچه های عقیدتی یگان که به نظرت پسر خوبی میرسه بپرسی ! دیدی مسخرت میکنه حتی یک اپسیلون برو سراغ نفر بعد !!
    3-خوب تو رژه یه سری موارد هست که رعایت نکردنش مشکل زا میشه ! اول اینکه پا رو بیش از حد بالا نیازی ! محکم نکوبی ! کمر نزنی و ... . واریکوسل وقتی اینارو رعایت نکنی اتفاق میفته ! وقتی فرمانده گفت مثلا تا یه جایی بدوید نیاز نیست حتما اول بشی ! فقط کافی جزو سه نفر اخر نباشی ! در کل اصلا به خودت فشار نیار ! به قول دوستمون فقط سعی کن از زیر کار دربری ! فقط ! با مشغول کردن خودت به عنوان بهکار صلف و اسایشگاه و ... ! منشی و عنبری هم چیز بدی نیست ! عنبرارو ما فقط مسخره میکردیم ولی وقتی تو رژه به ما فشار میومد اونا داشتن مارو مسخره میکردن ! اخر سر هم همون کارتی که ما گرفتیم اونا هم گرفتن !! ( البته هنوز این کارت کذایی ما نیومده بعد از 4 ماه ! ). تو اموزشی رعایت بهداشت هم خیلی مهمه چون به راحتی اگه بهداشت رو رعایت نکنید ، با سرماخوردن یه نفر تو اسایشگاه براحتی شما هم سرمامیخورید ! که همانا بدترین چیز اموزشی سرماخوردنه !

نکته اخر هم اینه که بهتره یه پوتین سبک مثل بهمن هم برا خودت بگیری ! پوتینهایی که خود نظام میده غالبا سنگینن و فشار وارده به فرد رو بیشتر میکنن
    ۱. تو آموزشی هم همین قد فرمانده زیاده؟ بالاترینشون کدومه؟ باید به بالا بالاییه گذارش بدی؟ یا رده های پایینم میشه؟ یعنی این طوری نیست ک فرمانده ها هوای همو داشته باشن؟ راحت میشه فرمانده رو ملاقات کرد واس شکایتو اینا؟ احتمال لج افتادن بعد شکایت هست؟
    ۲. تو آموزشی و یگان جفتش میشه تو عقیدتی سیاسی بود؟ کلا کار این قسمت چیه؟ راپورت باس بدی؟ بهتر بگم باید آنتن باشی؟ ب اسم این قسمت این می خوره خو خخخخخ.
    ۳. پاسداری یعنی همون نگهبانی؟؟؟ سخته؟؟
    ۴. پوتینی ک میگن میدن خودشون دو تا هست این جوری ک خوندم یکیش سبکه یکیش سنگین میگن سنگینه رو واس آموزشی بپوشین. اون پوتینی ک می گین برای آموزشیه یا یگان؟ یا جفتش؟ چون شنیدم پوتینای با کیفیت تر عمرشونم کمتره.
    ۵. منم ک کلا سیستم ایمنیم ضعیف فک کنم سرطان بگیرم تا آخر کار. نابود شدم رفت...
    Last edited by honeyxp; 17-03-2016 at 10:12.

اگه نباشه جاش خالی می مونه honeyxp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

شما سعی کن تا جایی که میشه از زیر کار در بری، من خودم توی رژه اصلا به خودم فشار نیاوردم، اما دوستان دیگه بودن از پا درد شب نمیتونستن بخوابن!
    سعی کن همیشه قسمت ظرف شستن اینا خودتو سرگرم کنی یجوری خودتو قالب کنی
    مگه حواسشون نی؟ اگه مثلا ظرف شستنو طول بدیم ممکنه بفهمن گیر بدن یا راپورت بدن؟ یا هیشکی ب هیشکی نی؟ مگه اصا امکان در رفتن هس. اومدیم طرف سخت گیر بود. پوست می کنه ک

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk

تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

مگه حواسشون نی؟ اگه مثلا ظرف شستنو طول بدیم ممکنه بفهمن گیر بدن یا راپورت بدن؟ یا هیشکی ب هیشکی نی؟ مگه اصا امکان در رفتن هس. اومدیم طرف سخت گیر بود. پوست می کنه ک

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk
    خب هر جا شرایط فرق داره هر ارگان هر پادگان... اما در کل باید فرمانده گردان رو بشناسی فرمانده گروهان.. از همه شناخت پیدا کنی.. میتونی کارای سخت خودتو بزنی به بیماری پا درد دست درد.. یکی از بچه ها بود یکم چشمش حساسیت پیدا کرده ۶ روز بهش مرخصی دادن رفت خونش!! آخر آموزشی اومد گفت تو حموم کف شامپو رفته تو چشمش[emoji1]
    در کل خودت باید شرایط رو بسنجی

Sent from my D6503 using Tapatalk

13. این کاربر از saeeddeeas بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال alex_love's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    URMIA

پيش فرض

سلام. من آموزشی رو تموم کردم و 4 فروردین خودمو باید معرفی کنم یگان. میخوام بدونم راحی هست تا 14 هم مرخصی چیزی بگیرم ؟ مثلا استعلاجی چیزی؟ راهی بلدین کمک کنین خیلی مهمه
    سلام
    راه که زیاده ! یکیش همین استعلاجی که گفتین ! یه ده روز بابت ترومای پا مچ دست از اینجور چیزا میشه گرفت ! باید اشنا داشته باشید ! ولی خطریه ! چون اول خدمت هستید ! ده روز نهست بخورید هیچی نباشه باید حداقل همون ده روز رو اخر خدمت بگزرونید که هزاران برابر الان براتون سخت خواهد بود ! بهتره برید یگان به نظر من !
    خطرش هم اینه که ، استعلاجیتون قبول نشه ! 10 روز نهست + 10 روز اضاف بخورید ! 72 ساعت هم در همون بدو ورود برید بازداشت ! همینا !
    ۱. تو آموزشی هم همین قد فرمانده زیاد؟ بالاترینشون کدومه؟ باید به بالا بالاییه گذارش بدی؟ یا رده های پایینم میشه؟ یعنی این طوری نیست ک فرمانده ها هوای همو داشته باشن؟ راحت میشه فرمانده رو ملاقات کرد واس شکایتو اینا؟ احتمال لج افتادن بعد شکایت هست؟
    ۲. تو آموزشی و یگان جفتش میشه تو عقیدتی سیاسی بود؟ کلا کار این قسمت چیه؟ راپورت باس بدی؟ بهتر بگم باید آنتن باشی؟ ب اسم این قسمت این می خوره خو خخخخخ.
    ۳. پاسداری یعنی همون نگهبانی؟؟؟ سخته؟؟
    ۴. پوتینی ک میگن میدن خودشون دو تا هست این جوری ک خوندم یکیش سبکه یکیش سنگین میگن سنگینه رو واس آموزشی بپوشین. اون پوتینی ک می گین برای آموزشیه یا یگان؟ یا جفتش؟ چون شنیدم پوتینای با کیفیت تر عمرشونم کمتره.
    ۵. منم ک کلا سیستم ایمنیم ضعیف فک کنم سرطان بگیرم تا آخر کار. نابود شدم رفت...
    1-اره ! تو اموزشی سعی کنید به فرمانده ها عقیدتی یا همون حاج اقاها که میان مسجد اعتراضتون رو بگید ! بسته به یگان امکانش هست اصلا اجازه ندن از هنگ اموزش خارج بشید و به فرمانده های بالاتر مراجعه کنید ! تو اموزشی بهترین همون حاجیه ! اینکه لج بیفتن یا نه هم بسته به یگان فرق داره ! شانسی باید رفت جلو ! یا میگیره یا نه ! حداقلش اینه که ته دلتون رو خالی کردید ! فرمانده اگه لج بیفته که نمیکشه ! فوقش دو ماه ! دو ماه !
    2-تو اموزشی یکم فرق داره ولی اونجا هم میتونی خودتو بچپونی ! باید زرنگ باشی و از همون روز اول خودتو به حاجی مسجد و یارانش خودتو نشون بدی ! کار زیاد داره ! اجرای مراسم نماز صبح و شب و ... ! اجرای مسابقات ! اجرای مراسم مذهبی مختلف ! ... از این نوع ! کار شما : تمیز کردن مسجد ، کلا ! کارهای اداری در ستاد عقیدتی ، کار در مراسم ها ، اذان دادن و مکبر بودن و امثالهم ! راپورت ؟! اصولا خ... مال تو خدمت زیاده ! قسمت فرقی نداره ! همشونم ....... !
    3-اره ! اره سخته ! مخصوصا رو برجک ! با اصلحه ! هر دو ساعت ! زیر بارون و ... ! شب ساعت 2 ! کلا سخته !
    4- بسته به یگانی که بیفتی کمی فرق داره ! اره پوتین های خوب مثل بهمن عمرشون کمه ولی از هر لحاظ عالیا ! اگه ارتش بیفتید که پوتین ها اشغالا ! به ما یه جفت بیشتر ندادن و همون اول هم همون یه جفت و رد کردم رفت ! بهتره از بیرون پوتین تهیه کنید !
    5-خدانکنه ! با در رفتن از زیرکارا به فکر خودت باش
    Last edited by alex_love; 17-03-2016 at 01:37.

15. 2 کاربر از alex_love بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام خدمت دوستان عزیز
    حدود 24 روز پیش خداحافظی کردیم و رفتیم آموزشی
    اعزمی 1 اسفند نیروی دریایی
    امروز اومدم
    زحمت کشیدن 19 روز مرخصی عید دادن (( یه عزیز صفحات قبل فکر کنم میگفت نمیشه 15 روز مرخصی بدن بری )) واسه ما که دادن
    فکر کنم همه آموزشی های طلایی همین ماه همین شکلیه

از 60 روز آموزشی فقط 29 روز آموزشی مفید (( روز کاری )) هست
    19 روز قبل عید خدمت مفید داشتیم
    حدود 10 روزم بعد عید خدمت مونده !!

دوستان یه آمار بدن ببینیم جای دیگه چطوره !!!!
    بالای 20 روز هم مرخصی داریم ؟؟؟
    سلام
    ما هم از دیروز تا 15 فروردین مرخصی داریم

17. 2 کاربر از javid_1111 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •