تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 351 از 2365 اولاول ... 2513013413473483493503513523533543553614014518511351 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,501 به 3,510 از 23644

نام تاپيک: راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

آخر فروم باز cyber861's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Arak

پيش فرض

cyber جان این قیمت 9104 رو هم داری ؟
    بستگی به فروشنده داره 180-210
    فکر کنم تو بازار هم بد گیر بیاد الان 9105 جاش آمده!

2. این کاربر از cyber861 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه khalilpakbaz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام

دوستان من یه جفت 718 Ex رو ماشینم(تندر 90 فول) دارم و از روز اول نصب یکی از باندها قابش مشکل داشت و همیشه یه جاش رو هوا بود و میزدم داخل باز یه جا دیگه میرفت رو هوا . خلاصه دیدم ول کن نیست و یه جای قابش داره میپره منم رفتم چسب پاتکس خریدم و قاب رو با کمک چسب پاتکس چسبوندم . دیدم نه این فشارش خیلی زیاده و پاتکس هم جلو دارش نیست تا اینکه امروز باند رو باز کردم و همین که پیچش رو شل کردم یهو پرید (یعنی تا این حد باند زیر فشار و به صورت نامیزون بسته شده بود)

یه عکس از باند گرفتم ببینید 2 قسمتی که مشخص کردم چسبش کنده شده و اون لبه ها بلند میشه و اون قسمت حالت نا میزونی پیدا میکنه وقتی که رو تاقچه بسته هست . و الان که از زیر فشار در آوردم صاف شده . فقط اون قسمتها چسبش کنده شده به نظرتون با چه چسبی بچسبونم دوباره؟؟ و آیا مشکل خاصی برای باندها پیش اومده .

عکس دومی هم مربوط به محل برش باند روی تاقچه هست ببینید به نظرتون اصولی و درست بریده شده ؟؟ البته L90 چیزی به اسم تاقچه که نداره باید بگن موکت چون واقعا موکت چسبوندن رو تاقچه عقب به جای چوب و کارتون ضخیم مثل تاقچه 206 . تاقچه بقیه ماشینها چه جورین؟؟

این مشکلات فقط مربوط به یکی از باندها میشه و اون یکی دیگه مثل بچه ادم رو تاقچه فیت شده و مشکل پرش قاب و ... نداره.
    ببخشیدن که زیادی تایپ کردم وحوصلتون رو سر بردم راستش همیشه عادت دارم سیر تا پیاز موضوع رو تعریف کنم.

ادیت شد: الان که باند رو به ماشین وصل کردم دیدم ووفرش داره پخ پخ میکنه . یعنی به خاطر همون پاره شدگی که تو عکس اول مشخص کردم هست؟؟ اگه با چسب بچسبونم درست میشه؟

این خدا لعنت کنه این نصاب ها رو که هیچی حالیشون نیست و فقط دنبال پول خودشون هستن .
    Last edited by khalilpakbaz; 19-09-2010 at 05:32.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام دوستان
    باند زير 50 تومن كدومش كيفيتش از بقيه بهتره از نظر كيفيت صدا و بيس و عمر
    ممنون ميشم راهنمايي كنيد
    jvc باندهاش خوبه؟؟؟گدوم مدل

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مبارک صاحبش باشه.ان شاءااله اینقدر برات بکوبه تا خودت خسته بشی ازش و بهترش رو بگیری!

حمید جان حالا به نظرت ساب تا 120 تومن چی بگیرم که با یه باکس اصولی پرتابه صداش زیاد باشه ؟کیکر چطوره؟

کلا تو باکس 15 بهتره یا 12 اینچ؟
    ساب آلپاين تايپ S مدل 1241 هم خوبه. كيكرها تقلبيشون زياد شده حواستون باشه.
    سابهاي 15 اينچ خب مسلما Low تر ميزنه ولي مشكل فضا براي باكس بزرگتر و تامين برق از مشكلات انهاست.
    سلام

دوستان من یه جفت 718 Ex رو ماشینم(تندر 90 فول) دارم و از روز اول نصب یکی از باندها قابش مشکل داشت و همیشه یه جاش رو هوا بود و میزدم داخل باز یه جا دیگه میرفت رو هوا . خلاصه دیدم ول کن نیست و یه جای قابش داره میپره منم رفتم چسب پاتکس خریدم و قاب رو با کمک چسب پاتکس چسبوندم . دیدم نه این فشارش خیلی زیاده و پاتکس هم جلو دارش نیست تا اینکه امروز باند رو باز کردم و همین که پیچش رو شل کردم یهو پرید (یعنی تا این حد باند زیر فشار و به صورت نامیزون بسته شده بود)

یه عکس از باند گرفتم ببینید 2 قسمتی که مشخص کردم چسبش کنده شده و اون لبه ها بلند میشه و اون قسمت حالت نا میزونی پیدا میکنه وقتی که رو تاقچه بسته هست . و الان که از زیر فشار در آوردم صاف شده . فقط اون قسمتها چسبش کنده شده به نظرتون با چه چسبی بچسبونم دوباره؟؟ و آیا مشکل خاصی برای باندها پیش اومده .

عکس دومی هم مربوط به محل برش باند روی تاقچه هست ببینید به نظرتون اصولی و درست بریده شده ؟؟ البته L90 چیزی به اسم تاقچه که نداره باید بگن موکت چون واقعا موکت چسبوندن رو تاقچه عقب به جای چوب و کارتون ضخیم مثل تاقچه 206 . تاقچه بقیه ماشینها چه جورین؟؟

این مشکلات فقط مربوط به یکی از باندها میشه و اون یکی دیگه مثل بچه ادم رو تاقچه فیت شده و مشکل پرش قاب و ... نداره.
    ببخشیدن که زیادی تایپ کردم وحوصلتون رو سر بردم راستش همیشه عادت دارم سیر تا پیاز موضوع رو تعریف کنم.

ادیت شد: الان که باند رو به ماشین وصل کردم دیدم ووفرش داره پخ پخ میکنه . یعنی به خاطر همون پاره شدگی که تو عکس اول مشخص کردم هست؟؟ اگه با چسب بچسبونم درست میشه؟

این خدا لعنت کنه این نصاب ها رو که هیچی حالیشون نیست و فقط دنبال پول خودشون هستن .
    واقعا خدا لعنت كنهاين چه وضعه بريدنهمسلمه كه بسگت خوب نمينشينه تو جاش و تحت فشاره.بايد يه كم ديگه بريده بشه.
    اون صداي پاخ رو برو دستت رو بزار تو همون دو ناحيه فشار بده ببين باز هم صدا ميده؟

6. 2 کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

اينجا كسي از قيمت روز ضبط خبر نداره؟؟؟
    واسه ماشين پرايد ميخوام باند زير 50 تومن بگيرم
    ولي كدوم باند خوبه ضبطم sony هست كه 52*4 قدرت داره
    امپ هم نميخوام كه باندايي امپ نميخورند ارزون هستند

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Arak

پيش فرض

سلام

شما به نظرم کلا یه تخته بگیر 10 تومن با بریدنش 14 تومن در میاد.دیگه هم وقتی زیاد میکنی صدای سینی و بدنه در نمیاد.
    واقعا افتضاح بریده!ولی اگه تخته بندازی باند بالاتر میاد دیگه اذیت نمیکنه!

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Arak

پيش فرض

سلام دوستان
    باند زير 50 تومن كدومش كيفيتش از بقيه بهتره از نظر كيفيت صدا و بيس و عمر
    ممنون ميشم راهنمايي كنيد
    jvc باندهاش خوبه؟؟؟گدوم مدل
    شما یکم دیگه تمرکز کنید و مقداری بودجه رو افزایش بدین و اقلا یه چیزه خوب بگیرید.پیشنهاد من Mtx XT693

هست که صدای قشنگی داره و 70-75 هست.هیچ وقت تو خرید عجله نکنید که همیشه پشیمونی به بار میاره اونم تو سیستم صوتی که همیشه انتخاب بهتری هم هست.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

خيلي ممنون
    ولي چرا اينجا كسي درباره jvc و marshal چيزي نميگه؟؟؟

داره خودمونی میشه khalilpakbaz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

واقعا خدا لعنت كنهاين چه وضعه بريدنهمسلمه كه بسگت خوب نمينشينه تو جاش و تحت فشاره.بايد يه كم ديگه بريده بشه.
    اون صداي پاخ رو برو دستت رو بزار تو همون دو ناحيه فشار بده ببين باز هم صدا ميده؟
    سلام

اون قسمتها رو با دست گرفتم صدا فرقی نمیکنه و وقتی سمت چپ صفحه ووفر رو فشار میدم صدای قرچ قرچی و ساییدگی میده و از اون هست . مشکل از چیه؟؟ یعنی دیگه درست شدنی نیست باند؟؟

میگم دوستان به نظرتون چیزی نیوفتاده تو باندم که داره پخ پخ میکنه ؟؟ راستش تا قبل از اینکه باند رو باز و کنم و بیارم تو اتاقم بررسیش کنم پخ پخ نمیکرد ولی همین که دوباره بردم بستم رو تاقچه دیدم داره پخ پخ میکنه . کلا اگه چیزی بیوفته تو باند از کجاش معلوم میشه که نگاه کنم با دقت؟؟
    Last edited by khalilpakbaz; 20-09-2010 at 00:22.

آخر فروم باز H.Operator's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام

اون قسمتها رو با دست گرفتم صدا فرقی نمیکنه و وقتی سمت چپ صفحه ووفر رو فشار میدم صدای قرچ قرچی و ساییدگی میده و از اون هست . مشکل از چیه؟؟ یعنی دیگه درست شدنی نیست باند؟؟

میگم دوستان به نظرتون چیزی نیوفتاده تو باندم که داره پخ پخ میکنه ؟؟ راستش تا قبل از اینکه باند رو باز و کنم و بیارم تو اتاقم بررسیش کنم پخ پخ نمیکرد ولی همین که دوباره بردم بستم رو تاقچه دیدم داره پخ پخ میکنه . کلا اگه چیزی بیوفته تو باند از کجاش معلوم میشه که نگاه کنم با دقت؟؟
    سلام
    با اجازه حمید جان

به این عکس دقت کن:

اون صدای پخ پخ مربوط میشه به ساییدگی voice coil با مغزی اون فلز آخریه.احتمالآ بعد از اینکه باند رو نصاب برات بسته اینقدر پیچش رو سفت کرده که به basket باند فشار اومده و از حالت توازن خارج شده البته مشکل از همون لبه هم که بلند شده می تونه باشه که من شکم روی اینه با چسب قطره ای ببین می تونی بچسبونیش.
    متاسفم برای اون کسی که طاقچه رو برات بریده چون واقعآ توی کارش یک آماتور محض بوده و نتیجش اینه که این بلا سر باندت اومد.

در ضمن اینو هم تست کن(اتفاقی که برای خودم افتاد):
    باند رو برعکس کن اونوقت یک موزیک بزار چون ممکنه براده آهن ناشی از بریدن تاقچه توش باشه که ممکنه با این کار خارج بشه.

Last edited by H.Operator; 20-09-2010 at 19:36.

13. 3 کاربر از H.Operator بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •