تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3509 از 4105 اولاول ... 250930093409345934993505350635073508350935103511351235133519355936094009 ... آخرآخر
نمايش نتايج 35,081 به 35,090 از 41044

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من که بچه ی تهرانم حالا سوالی ک دارم اینه ک مگه دست ما هست ک یگانمون کجا بیفته؟ منظورتون بند پ هست؟ یعنی گزینش سربازو از همین پادگانای معمولی انجام میدن؟ خب یعنی واس مصاحبه باس چ جوری باشیم ک انتخاب نشیم؟ یه توضیحی میدین راجع ب این قسمت؟

دوستای عزیزم من یه چند تا سوال دیگه هم دارم هر کی جواب بده مرسی:
    1- این که میگن اضافه خدمت مربوط به «غیبت در معرفی» بخشیده نمیشه درسته؟ و میگن اون بخشش اضافه خدمت مربوط به اضافه خدمتای انضباطیه این داستان درسته؟
    2. مدت خدمت تو سال 95 هم همون 21 ماهه؟ یا شده 24 ماه؟ اگه 24 ماه شده، اگه قبل از سال جدید دفترچه پست کنیم به مدت 94 خدمت می کنیم یا 95؟ کلا ملاک تاریخ ارسال دفترچه هست یا تاریخ اعزام که مدت خدمتو معلوم می کنه؟
    3. اگه دفترچه پست کنیم و روز اعزام حاضر نشیم غیبته یا فرار؟ اگه غیبته از نوع همون غیبت دفترچه ایه یا نوع غیبتش متفاوته؟
    4. مدت خدمتی ک باید بکنیمو تو برگه ای ک بهمون میدن زده؟ اضافه خدمتو چی؟
    5. قبل ارسال دفترچه میشه از میزان اضافه خدمت خبردار شد؟
    6. منظور از غیبت سنواتی همون غیبت دفترچه ایه؟ یا به عبارت دیگه غیبت در معرفی؟ یا معنی اینا با هم متفاوته؟
    مرسی که با حوصله و دقت جواب می دین.
    سلام دوست عزیز
    در مورد ستاد کل بگم که بنده بدون پارتی اونجا افتادم . یعنی تو کرمان موقع اموزشی یه چند نفر از تهران اومدن با بچه ها تو پادگان مصاحبه کردن و گفتند که از بین شما ده نفر رو میبریم تهران واسه خدمت . هرکی میخواد بیاد برای مصاحبه
    سوال اولتون کاملا درسته و اضافه خدمت مربوط به غیبت یا همون سنوات قابل بخشش نیست مگر به صورت کلی برای تمام سربازان کشور به دستور رهبری یا فرمانده ستادکل نیرو های مسلح که اتفاقا سال 93 سنوات سربازان بخشیده شد .
    2
    در مورد سوال دومتون ملاک اصلی برای خدمت زمان پست دفترچه نیست بلکه تاریخ اعزامتونه . که اگه الان شما دفترچه رو پست کنید صد درد صد اعزامتون میوفته برای سال 95 و شما هم طبق قانون سال 95 باید خدمت کنید . حالا دقیقا نمیدونم خدمت شده 24 ماه یا همون 21 ماهه
    3
    در مورد سوال سومتون اگه تو روز اعزام حاضر نشین میشه به منزله غیبت و شامل 3 ماه اضافه خدمت ( سنوات )
    4
    مدت زمان خدمت و اضافه خدمتون در برگه سفید که بعد از برگه سبز براتون ارسال میشه ثبت شده
    5
    بله میشه تقریبا ولی من دقیقا نمیدونم چه مقدار غیبت باعث اضافه خدمت یا همون سنوات میشه
    ولی در کل برای تحصیل اگه کاردانی بیش از 2.5 سال و برای کارشناسی بیش از 5 سال طول بکشه احتمالا سنوات میخورین.
    6
    بله غیبت سنواتی یعنی همون تاخیر در پست دفترچه یا اینکه دفترچه رو پست کنید و خدمت نرین
    سوالی بود در خدمتم

2. 2 کاربر از HOOSEIN 105 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه honeyxp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    در مورد ستاد کل بگم که بنده بدون پارتی اونجا افتادم . یعنی تو کرمان موقع اموزشی یه چند نفر از تهران اومدن با بچه ها تو پادگان مصاحبه کردن و گفتند که از بین شما ده نفر رو میبریم تهران واسه خدمت . هرکی میخواد بیاد برای مصاحبه
    سوال اولتون کاملا درسته و اضافه خدمت مربوط به غیبت یا همون سنوات قابل بخشش نیست مگر به صورت کلی برای تمام سربازان کشور به دستور رهبری یا فرمانده ستادکل نیرو های مسلح که اتفاقا سال 93 سنوات سربازان بخشیده شد .
    2
    در مورد سوال دومتون ملاک اصلی برای خدمت زمان پست دفترچه نیست بلکه تاریخ اعزامتونه . که اگه الان شما دفترچه رو پست کنید صد درد صد اعزامتون میوفته برای سال 95 و شما هم طبق قانون سال 95 باید خدمت کنید . حالا دقیقا نمیدونم خدمت شده 24 ماه یا همون 21 ماهه
    3
    در مورد سوال سومتون اگه تو روز اعزام حاضر نشین میشه به منزله غیبت و شامل 3 ماه اضافه خدمت ( سنوات )
    4
    مدت زمان خدمت و اضافه خدمتون در برگه سفید که بعد از برگه سبز براتون ارسال میشه ثبت شده
    5
    بله میشه تقریبا ولی من دقیقا نمیدونم چه مقدار غیبت باعث اضافه خدمت یا همون سنوات میشه
    ولی در کل برای تحصیل اگه کاردانی بیش از 2.5 سال و برای کارشناسی بیش از 5 سال طول بکشه احتمالا سنوات میخورین.
    6
    بله غیبت سنواتی یعنی همون تاخیر در پست دفترچه یا اینکه دفترچه رو پست کنید و خدمت نرین
    سوالی بود در خدمتم
    آها پس لزوما دست ما نیست. وقتی بخوان مصاحبه کنن من ک نمی تونم بگم نمیام مصاحبه!
    1. که ظاهرا کاملا رندومه و حتی 2 سال ی بارم نیس ک ب هر سربازی ی بارش بخوره!
    2. اینم مثه بقیه ی موارد سربازی پس ی جورایی نامردیه. یه سوال دیگه: توی مدت زمان اضافه خدمتم همون تاریخ اعزام مهمه؟ یعنی من اگه تو فرجه ای که بهم دادن برای معرفی (مثلا 6 ماه) دفترچه پست کنم ولی اعزامم از اون 6 ماهی ک برای معرفی زمان دارم بگذره و مثلا من تو ماه چهارم فرجه دفترچه پست کنم و اعزامم مثلا بیفته 6 ماه دیگه، یعنی 4 ماه دیرتر از فرجه یا بدتر از اون اگه تعویق بندازم، با این که تو فرجه اقدام کردم بازم اضافه خدمت می خورم؟
    کسی اگه می دونه خدمت تو سال 95 چقد هست بهم بگه مرسی
    3. یعنی اگه یک سال معرفی نکنه خودشو طرف شیش ماه اضافه میشه یه سه ماهم این جا به خاطر حاضر نشدن واس اعزام اضاف می خوره؟ یا کلا تهش 6 ماه اضافه می خوره هر چقدم که دیر اقدام کنه؟ پس کلا فرار حساب نمیشه تا وقتی که توی پادگان حاضر نشدی. درسته؟
    4. پس با این حساب درخواست تعویق تا موقعی که برگ سفید نیومده امکان پذیر نیست. درسته؟ چون تا قبل اون تاریخی مشخص نشده که بشه تعجیل یا تعویقش زد. درسته؟ بعد من مشکل زانو دارم و باید قبل از اعزام ب خاطر فشارایی که اون جا هست اول زانو رو اوکی کنم البته اگه نشه کلا قید خدمتو می زنم چون شدید درد می گیره. پس بهتره اول دفترچه پست کنم و بعد برم دنبال زانوم که با گواهی دکتر اگه لازم شد تعویق بندازم یا بدون گواهی هم تعویق امکانش هست؟5. یعنی مثلا اگه ورودی 88 باشه ک گفته بودن شیش ساله که. پنج سال چرا؟
    6. مرسی

کسی اگه می دونه چ جوری میشه از مدت غیبت و اضافه خدمتم اطلاعات کسب کنم (البته بدون این که صبر کنم تا برگ سفید بیاد)، لطفا راهنمایی کنه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

سلام
    در مورد سوالتون که یکی از دوستان جواب دادن
    من هم میگم خیالتون راحتر شه
    تازگیا خیلیا از بابت ترس از اعزام به سوریه و اینا خدمت نمیرن
    ولی باید عرض کنم به هیچ وجه از سربازان کسی رو اعزام نمیکنن حتی اگه داوطلب باشی.
    اما یه توصیه برادرانه هم دارم به اونا که دارن میرن اموزشی
    اگه بچه تهران نیستین سعی کنید تا جایی که میشه یگانتون ستاد کل نیروهای مسلح نیوفته .منظورم ستاد مشترک ارتش نیست. تا چند سال پیش جای خوبی بود اما الان واقعا یه پادگان جهنمی شده چه برای سرباز صفر یا گروهبان و ستوان.
    عموما برای گزینش سرباز هاشوم میان تو پادگان های اموزشی باهاتون مصاحبه میکنن . مصاحبه های عقیدتی و سیاسی .
    سلام
    دوست عزیز من برای خدمت در زیرمجموعه قرارگاه خاتم اقدام کردم و به من گفتن ما زیر مجموعه ستاد کل هستیم. بعد از تشکیل پرونده من رو فرستادن ستاد کل نیروهای مسلح تهران برای گزینش. اونجا هم بعد از یه سری مصاحبه گفتن کار تمومه و حتی گفتن آموزشی میری 01 ارتش. بعد از آموزشی میای اینجا و ما انتقالت میدیم به قرارگاه خاتم.

اینجور که شما تعریف میکنی من ترسیدم نکنه من رو نگه دارن اونجا و یا بفرستن یه جای دیگه. اگه امکان داره بفرمایید چجور جایی هست اونجا و امکان داره من رو نقرستن قرارگاه یا نه؟

با تشکر

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها saeeddeeas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سرباز معلم کسی داریم؟ بهتون حقوق دادن؟چقدر دادن؟

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

چند تا سوال دیگه. مرسی که وقت می ذارین، می خونین و جواب می دین.
    1. به دوره ی بعد از آموزشی چی میگن؟ ضرورت؟
    2. بعد یه سوال دیگه، توی دوره ی اصلی خدمت (چون جواب سوال اولو نمی دونم و اسمشو نمی دونم بهش میگم دوره ی اصلی) سرباز صفرا بازم باید موهاشونو با چهار بزنن؟ یا آزادتر میشه؟ یا کلا بستگی به فرمانده داره؟
    3. اگه مثلا تو طول خدمت یکی از شرایط معافیت پزشکی رو پیدا کنیم حالا هرچی، میشه اقدام کرد؟ بعد قاعدتا بیمارستان خود ارتش و اینا می برن دیگه. یه مثال میارم. من زانوم مشکل داره و اون جوری ک خوندم هیچ بندی واس معافیت دائم نداره و من با زانو دردم باید بعضی از فشارای خدمتو چند برابر تحمل کنم. حالا اومدیم به فرض محال یه بندی اضافه شد واسه معافیت دادن واس مشکل زانو. بعد بررسی و این کارا هزینه داره دیگه. حالا هزینه هاشو همون موقع باید داد تا این کارا رو انجام بدن اونم با اون حقوق سربازا یا موقع ترخیصم میشه داد؟ کلا هزینه های طول خدمت چ جوریه؟ آخر کار میشه تسویه کرد؟
    4. این که چقد از مدت خدمتمون مونده رو باید آمارشو داشته باشیم؟ یا خودشون میان میگن فلانی خدمتت تمومه؟ یا اگه پیگیری نکنی ممکنه بیش از حد نگهت دارن چون حواست نیس؟ یا این که موقعش که بشه خودشون میان میگن خدمت فلانی تمومه؟ چون صد در صد مدت خدمت هر سربازی با اون یکی متفاوته
    5. دوره ی کد اگه ادامه ی دوره ی آموزشی بخوره بازم جزو خدمت حساب میشه دیگه؟ یعنی مثلا دو ماه آموزشی دو ماه دوره ی کد 4 ماه از خدمت رفت دیگه؟
    6. در مورد ادامه ی سوال بالا، مثلا من تو پستای قبل دیدم که دوره ی آموزشی حتی 45 روزم گفتن بچه ها، حالا سوالم اینه اولا میشه این طوری و بستگی به فرمانده داره و می تونه مثلا 60 روزو زودتر تموم کنه؟ یا نه؟ حالا مثلا اگه 45 روزه تموم کرد 15 روز بقیه ش از خدمت کثر میشه یا باید تو طول خدمت اصلی اون 15 روزو بری و اون طوری حساب می کنن؟

آخر فروم باز امید رض's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    شهر موبیوس

پيش فرض

یه خسته نباشید به دوستان یگان پاسدار ....
    که خودمم پاسدارم....
    سخته سخته سخت
    واقعا دیگه چه بگم وضعیتو
    خیلی درناکه

8. این کاربر از امید رض بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

یه خسته نباشید به دوستان یگان پاسدار ....
    که خودمم پاسدارم....
    سخته سخته سخت
    واقعا دیگه چه بگم وضعیتو
    خیلی درناکه
    خسته نباشی ایشالا زودی تموم میشه

10. این کاربر از honeyxp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز من برای خدمت در زیرمجموعه قرارگاه خاتم اقدام کردم و به من گفتن ما زیر مجموعه ستاد کل هستیم. بعد از تشکیل پرونده من رو فرستادن ستاد کل نیروهای مسلح تهران برای گزینش. اونجا هم بعد از یه سری مصاحبه گفتن کار تمومه و حتی گفتن آموزشی میری 01 ارتش. بعد از آموزشی میای اینجا و ما انتقالت میدیم به قرارگاه خاتم.

اینجور که شما تعریف میکنی من ترسیدم نکنه من رو نگه دارن اونجا و یا بفرستن یه جای دیگه. اگه امکان داره بفرمایید چجور جایی هست اونجا و امکان داره من رو نقرستن قرارگاه یا نه؟

با تشکر
    امکان چنین چیزی نیست شما وقتی نیروتون مشخص بشه ارتش، نیرو انتظامی یا سپاه و خودتون رو به پادگان اون نیرو معرفی کنید دیگه امکان جابجایی ندارید.
    اگه آموزشی برید ارتش دیگه کلا سرباز ارتش خواهید بود.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

امکان چنین چیزی نیست شما وقتی نیروتون مشخص بشه ارتش، نیرو انتظامی یا سپاه و خودتون رو به پادگان اون نیرو معرفی کنید دیگه امکان جابجایی ندارید.
    اگه آموزشی برید ارتش دیگه کلا سرباز ارتش خواهید بود.
    والا من رفتم یکی از پادگانهای اطراف که زیر مجموعه ستاد کل بود و اونجا گفتن باید بری تهران برای کارهای پذیرش. من هم رفتم قرارگاه مهندسی خاتم که حوالی چیذر بود و بعد از اونجا من رو فرستادن ستاد کل. اینجور که قرارگاه گفتن به من، بعد از آموزشی میرم ستاد کل و از اونجا منتقل میشم به قرارگاه. ستاد کل هم شنیدم از سپاه و ارتش و نیروی انتظامی نیرو میگیره.

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

یعنی مثلا اگه ورودی 88 باشه ک گفته بودن شیش ساله که. پنج سال چرا؟
    مدت مجاز تحصیل در لیسانس پیوسته برای ورودیهای 89 و ماقبل 6 سال، ورودی 90-92 پنج سال و 93 به بعد 4 سال هست

14. این کاربر از Reza31001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •