تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 35 از 61 اولاول ... 2531323334353637383945 ... آخرآخر
نمايش نتايج 341 به 350 از 607

نام تاپيک: ✔ انتخاب رشته ی کنکوری های 92 (سراسری،آزاد) + نتایج نهایی+تکمیل ظرفیت

پروفشنال 775e's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

سلام چقدر احتمال داره مهلت انتخاب رشته رو تمدید کنن؟

معلوم نیست...بهتره هر چه سریع تر انتخاب رشته کنید.

2. این کاربر از 775e بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن گنو لینوکس V i r u s e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    bin/

پيش فرض

نه مشکلی پیش نمیاد

4. این کاربر از V i r u s e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

rpf

پروفشنال 775e's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

سلام دوستان...
    من حالا دانشجو بین الملل هستم ورودی 91...ولی چون امسال هم برای کنکور شرکت کرده بودم حالا ییهو گفتم انتخاب رشته بکنم و یک رشته پیام نور همینجوری زدم....(سر جلسه کنکور نرفتم)....
    حالا هرکاری میکنم نمیشه انتخاب رشته رو پاک کرد.... من چیکار کنم؟!!!!!!!!!!!!
    مشکلی برای اون رشته قبولی پارسالم پیش نمیاد؟؟؟؟؟
    اخراجمون نکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    شما چطور برات کارت صادر شده .
    من دوستم براش کارت صادر نشده بود.

6. این کاربر از 775e بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

rpf

داره خودمونی میشه .Siavash.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

با سلام خوااااهشااا سواله منو بخونین واگه میدونین زود جواب بدین ..چون چیزی تا پایان انتخاب رشته نمونده.......من رتبه3000منطقه 1 رشته ریاضی شدم(از تهران).......خودم با توجه به شناخت هایه کمی که از رشته ها پیدا کردم دیدم که به رشته هایه مکانیک و صنایع و عمران و شیمی نسبت به بقیه رشته هااا بیشتر علااققه داارم........البته مکانیک و عمران رو از اون دوتا بیشتر دوست دارم.......ولی درمورد بازار کارشون خیلی اطلاعی ندارم......با توجه رتبم و انتخاب رشته های مجاز که کردم اگه بخوااام مکانیک یا عمران برم باید دانشگاه هاایی مثل تبریز و امام خمینی قزوین بوعلی همدان و..... برم درحالی که اگه بخوااام برم صنایع یا شیمی میتوونم دانشگاه هایی مثله صنعتی اصفهان و فردوسی مشهد و شیراز و.... برم...........حالا به نظر شمااا کدومش بهترهه باتو جه به بازارکارش و اعتباار مدرک دانشگاهشون

امااا سواله دومم ........جدیدن شنیدم که میگن دانشگاه صنعتی اصفهان جو خیلی بد و پلیسی داره تا جااایی که چند نفر تووش خودکشی کردن........می خواستم از کسااای که تویه این دانشگاه اخیرا فارغ التحصیل شدن یا دارن می خونم بپرسم این جو پلیسی و سختگیری هااا حتی تویه درس و.... درسته وااقعا؟؟؟

و سواااله سومم اینه که من تویه انتخاب رشته مجازی که زدم دیدم میتونم صنایع دانشکده سلامت و ایمنی وابسته به علوم پزشکی تهران رو برم...........می خواستم بدونم اسن دانشکده چقدر اعتبااار داره ؟؟ چون میگن وابسته به بهشتی هست میشه مدرکشو معادل اون در نظر گرفت و آیا از صنعتی اصفهاااان و فردوسی مشهد و..... بهتره؟؟
    .
    و سواله چهارمم اعتبار علمی و امکانت خوابگاهی دانشگا هایه: صنعتی اصفهان و اصفهان و شیراز و صنعتی شیراز و فردوسی مشهد ....نسبت به هم چطووورین؟؟
    .
    و در نهااایت اگه خودتون با توجه به رتبه و علایقی که تویه رشته هاا دیدین دانشگاهی رو مد نظر دارین که هم از نظر شرایط و امکانات رفاهی و خوابگاهی بخوب باشه هم از جهت اعتباار علمی و خیلی دور نبودنش از تهراااان.......بهم بگییییییین............خییلی ممنون ازتووون فقط توروخدااااااااااااااااااا اا زود تر بگیییییییییییییییییین:-S
    سلام
    به نظر من مکانیک برین و نزدیک ترین شهر خیلی بهتره

آخر فروم باز king of the kings's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تاریکی اسم:عماد

پيش فرض

سلام .

می خواستم ببینم شهریه دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی برای یه رشته مثل مدیریت بازرگانی یا مهندسی صنابع تا مقطع فوق لیسانس چقدر هست .؟

و به نظرتون برای رشته مدیریت بازرگانی و حسابداری و صنایع و عمران آزاد بهتره یا غیر انتفاعی ؟

مدیریت بازرگانی بهتره یا حساب داری ؟

داره خودمونی میشه .Siavash.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

سلام .

1می خواستم ببینم شهریه دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی برای یه رشته مثل مدیریت بازرگانی یا مهندسی صنابع تا مقطع فوق لیسانس چقدر هست .؟

2و به نظرتون برای رشته مدیریت بازرگانی و حسابداری و صنایع و عمران آزاد بهتره یا غیر انتفاعی ؟

3مدیریت بازرگانی بهتره یا حساب داری ؟
    2بستگی داره چه غیر انتفاعی بری بعضیا امکاناتشون کمه از نظر من دانشگاه آزاد بهتره

3 حسابداری

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

تغییر رشته تو پیام نور چطوریه؟
    چون نمرات دیپلمم خیلی بالا نیست میخوام رشته های کم طرفداری مثل راه آهن یا علوم پایه بزنم و بعد تغییر رشته بدم به رشته ی مورد نظرم.
    +
    شرایط انتقالی گرفتن از دانشگاه های اطراف تهران به تهران شمال.
    با تشکر
    Last edited by 1qaz2wsx3edc; 12-08-2013 at 21:21.

داره خودمونی میشه Gazmali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

دوستان تربيت بدني نيمه متمركز بازار كار داره ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه bida's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

یه توصیه کلی به همه دوستان

به جز در بعضی خالات خاص ( مثلا خانم هایی که خانواده شون اونها رو محدود می کنن و ...) رشته رو فدای شهر نکنید ، نهایتا 4 سال تو خوابگاه و یه شهر دیگه هستید ولی رشته ای که انتخاب می کنید تمام عمر باشما می مونه ، تجربه زندگی خوابگاهی و دور از خانواده تجربه بسیار عالی هست و می تونم بگم 90 درصد کسایی که برای ادامه تحصیل می رن به یه شهر دیگه این دوره رو جزو بهترین سالهای عمرشون می دونن.

برای مثال خوندن یه رشته ای مثل مهندسی مکانیک یا عمران تو شهید باهنر کرمان ( که تو این دو رشته دانشگاه بسیار خوبی هست ) خیلی بهتر از خوندن رشته های پایینتر یا علوم پایه حتی تو دانشگاه تهران هست مگر اینکه اونقدر استعداد و توانایی داشته باشین که حداقل تا دکترای اون رشته رو بخونید.

اولویت اصلی رو به علاقه بدید بعد هم انتخاب دانشگاه مناسب بر اساس بار علمی اون دانشگاه و نه صرفا نزدیکی و دوری اون شهر از خانواده و ....

13. 5 کاربر از bida بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2013

1

این آقا هه اصلا شعور نداره تو او تاپیک یه من هم پرید
    یادم اومد کجا رو میگی... ببخشید... من معذرت میخوام
    یه بار دیگه ببینم تکرار کنی میدم ipت رو بن کنن دیگه نتونی بیای توسایت
    برام مهم نیست

15. این کاربر از ahmad0120 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •