تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 35 از 45 اولاول ... 25313233343536373839 ... آخرآخر
نمايش نتايج 341 به 350 از 447

نام تاپيک: تبادل نظر در مورد سفرهای انسان به مــــاه

در آغاز فعالیت Majid4mi-2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

در عجبم از دوستانی که پروفایل رو بدون هیچ دلیلی بایکوت می کنند و توقع دارند به سوالات اونها پاسخ داده بشه!

حـــــرفـه ای shabe.saket's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Lost Island

پيش فرض

با نهایت شرمندگی بدلیل عدم رعایت قوانین اینجوری شد، میتوانستید نظرتون رو درباره کاربر بن شده بدون حاشیه سازی بفرمایید...

که کاملآ هم اشتباه بود و اگر قانع نشدید لطفآ در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تاپیک بزنید که واستون توضیح داده بشه.... دو پست اخیر حذف خواهند شد.....

3. 5 کاربر از shabe.saket بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت Majid4mi-2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

با نهایت شرمندگی بدلیل عدم رعایت قوانین اینجوری شد، میتوانستید نظرتون رو درباره کاربر بن شده بدون حاشیه سازی بفرمایید...

که کاملآ هم اشتباه بود و اگر قانع نشدید لطفآ در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تاپیک بزنید که واستون توضیح داده بشه.... دو پست اخیر حذف خواهند شد.....
    تمام مطالبی که مربوط به این تایپیک هست باید همینجا مطرح بشه، فکر کنم این حرف خودتون بود! ضمن اینکه هیچ حاشیه سازی هم در کار نبود. من در تایپیک کسانی که ادعای صداقت دارند و خودشون رو بی طرف می دونن! و بعد هر وقت میبینن به ضررشون شد کامنت ها رو حذف و ویرایش می کنن، و منطقشون سفسطه هست و پروفایل رو بدون هیچ دلیلی مسدود می کنند فعالیت نمی کنم. شما هم نه تنها دو پست آخر بلکه کل پستها رو پاک بفرمائید تا خدای نکرده نشر اکاذیب های من روحیات شما و دوستانتون رو آزرده نکنه!

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

تمام مطالبی که مربوط به این تایپیک هست باید همینجا مطرح بشه، فکر کنم این حرف خودتون بود! ضمن اینکه هیچ حاشیه سازی هم در کار نبود. من در تایپیک کسانی که ادعای صداقت دارند و خودشون رو بی طرف می دونن! و بعد هر وقت میبینن به ضررشون شد کامنت ها رو حذف و ویرایش می کنن، و منطقشون سفسطه هست و پروفایل رو بدون هیچ دلیلی مسدود می کنند فعالیت نمی کنم. شما هم نه تنها دو پست آخر بلکه کل پستها رو پاک بفرمائید تا خدای نکرده نشر اکاذیب های من روحیات شما و دوستانتون رو آزرده نکنه!
    آقا مجید شما خسته نمیشید از این همه فرافکنی...
    1-هرگز همه پستهای شما پاک نمیشه چون بر مبناشون پستها داده شده و بحثها شده، و حق دیگران ضایع میشه
    2-به من چه، به دیگری چه که فلان شخص چه کاری کرده که بن شده، ما در انجمن علمی با محتوا برخورد داریم، و مسایل مدیریتی هم با مدیریته...شما چه کار داری که کاربری به نام کلیو حذف شده یکی دیگه ساخته شما در محدوده بحث علمی حرکت کن.
    3-تعلیق شدن یوزر شما بخاطر تخطی از قوانین انجمن و موقته و کافی است شما صبر داشته باشید.
    4-انقدر با کلمات سفسطه و ...بازی نکنید! فلسفه بافی رو شما دیروز به حداعلی رسوندید وقتی از پیام مدیری که بهش شکایت کاربری رو کرده بودید و ایشون به سابقه کاربر موردنظر اشاره کرده و قول پیگیری داده، سواستفاده کرده و با بی شرمی بدون هیچ دلیلی من رو متهم به دروغگویی میکنید...چندمین حرکت غیر اخلاقی شما....چه دروغی ؟ شما عنوان کردی کسی نام کاربریش رو تغییر داده و نمیدونم فلان و بیسار کرده تا این تاپیک رو به بیراهه بکشه و شما رو آزار بده! خیر چنین چیزی صحت نداره.....خیر دروغ نیست که کاربر کلیو در این تاپیک پست نداشته، مسائل مربوط به بن ایشون از تاریخ عضویت شما هم قدیمیتره ، ایشون در امضاشون هم ذکر کردن که فلانین و یوزر سابقشون بهمانه...من به شما گفتم این مساله و دلیل بن شدنشون مربوط به تاپیک سفر به ماه نیست...هیچکس سر این تاپیک تغییر هویت! نداده...تنها کاری که شما دراین تاپیک کردید حتی همفکرانتون هم بخاطر لحن بد و توهین آمیزتون فراری شدن!
    و در نهایت چه ربطی این مساله(بن شدن کسی در فلان تاریخ) به شما؟ به این تاپیک؟به مباحث علمی ؟
    هزاران کاربر تابحال بن شدن و برگشتن، تغییر رویه دادن و مدیریت در نظر نگرفته ، تغییر رویه ندادن و همونطور که امین هم بهتون گفت چوب خطشون که پر شد مجدد بن شدن...

هرگز نمیتونید با این کارها واقعیت رو عوض کنید. بله پستهای بیربط پاک میشه و مباحث مرتبط باقی میمونه.

میدونید من چرا توضیح میدم؟ نمیخام شما به این نتیجه برسید با جنجال و حاشیه میشه ضعف منطق علمی رو پوشوند...
    Last edited by Arash4484; 22-10-2013 at 17:30.

6. 11 کاربر از Arash4484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای shabe.saket's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Lost Island

پيش فرض

بی انصافی نفرمایید...

نشر اکاذیب چیه رفیق؟
    ادعایی میشه ( سفر بماه ) ادعای ضدش میشه ( عدم سفر بماه ) بعد بصورت تخصصی این موارد بررسی میشه...
    کی جو عمومی تاپیک در جهت نشر اکاذیب بود؟
    کی ما با شما برخورد کردیم و با مخالفتون نه؟

یه لطفی کنید
    در قسمت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تاپیک بزنید، هر چی که شد و ماند و گفته نشد و گفته شد، رو اونجا بگید، ما توضیحمون رو بدیم.....
    لطفآ واضح بفرمایید که کدام پست شما در این تاپیک حذف، ویرایش شده.....معمولآ پست حذف نمیشه مگر اینکه حاد باشه، ویرایش هم همینجوری هست.....در مورد پروفایل هم همچنین .....
    اگر من شما رو منطقآ قانع نکردم، و شما من و قانع کردید که نه ( ذره ای شبهه ایجاد کردید ) که حق شما ضایع شده در این مسئله سفر بماه،
    مطمئن باشید در محیط عمومی انتقادات رو میتونید وارد کنید.....

ما نمیتوانیم الان چنین کاری اینجا بکنیم، از یک یوزر بن شده انتقاد دارید، پیش زمینه ذهنی شما غلطه از نظر ما.....اختلاط مبحث هست، مباحثی که مربوط به سفر بماه نیست مطرح هست...بما هم یه ذره حق بدید.....

8. 9 کاربر از shabe.saket بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موضوعات علمی Saeed Dz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    ______

پيش فرض

حتی قبلن هم این اتفاق نیفتاده. با توجه با ارتباطی که با تیم مدیریتی داشتم و دارم در جریان هستم، علیرغم درخواست های مکرر کاربران برای حذف پست های (معمولن بد لحن) شما تیم مدیریتی حداکثر فضا رو به شما داده و جلوگیری کرده. بهتون برنخوره اما جنجال یکی از استراتژی های افرادی مثل شماست تا همیشه بر حق باشن. اگر مطلبی برای ارائه دارید اینکار رو بکنید و ما مشتاق هستیم مطالب منطقی رو دنبال کنیم و همینطور اجازه نقد بدید و اگر نه لطفن این موارد رو مکررن اصرار نکنید و لااقل در مورد شما خیلی ملاحظه شده.

10. 6 کاربر از Saeed Dz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

بله. من هم قبول دارم.

پروفشنال mahramasrar2's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

توصيه جالب ماكياولي به پادشاه زمان خود در كتاب شهريار
    سعي كن آنچه خود قادر به انجام آن نيستي را انكار كني با اينكار هم دشمن خود را زبون تر جلوه مي دهي و هم از ضعف خود خواهي كاست !!

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سفر به ماه یک دروغ بزرگ می باشد. اگر به عکس هایی که شبه دانشمندان و بازیگران ناسا مدعی هستند از ماه گرفته اند بنگریم مشخص است که اشیاء دو سایه دارند در حالی که در روی ماه دیگر نباید سایه ماه وجود داشته باشد و اشیاء فقط باید سایه ناشی از نور خورشید را داشته باشند. چگونه دروغگوییان امریکایی می خواهند این افتضاح را توجیه کنند؟ کاملا مشخص است بی سواد های ناسا و دولت امریکا عکس ها را بر روی زمین گرفته اند و فراموش کرده اند سایه های دوم اشیاء را از بین ببرند و کلیه فضاپیماها و ماهواره ها و ایستگاه های فضایی همگی دروغ هستند. با کمک خداوند متعال طی سال های آینده فضانوردان کشور عزیزمان برای اولین بار در تاریخ بشریت به ماه سفر خواهند کرد همانگونه که برای اولین بار در تاریخ بشریت توانستند موجود زنده ای را به فضا بفرستند.

کاربر فعال انجمن موضوعات علمی Saeed Dz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    ______

پيش فرض

سفر به ماه یک دروغ بزرگ می باشد. اگر به عکس هایی که شبه دانشمندان و بازیگران ناسا مدعی هستند از ماه گرفته اند بنگریم مشخص است که اشیاء دو سایه دارند در حالی که در روی ماه دیگر نباید سایه ماه وجود داشته باشد و اشیاء فقط باید سایه ناشی از نور خورشید را داشته باشند. چگونه دروغگوییان امریکایی می خواهند این افتضاح را توجیه کنند؟ کاملا مشخص است بی سواد های ناسا و دولت امریکا عکس ها را بر روی زمین گرفته اند و فراموش کرده اند سایه های دوم اشیاء را از بین ببرند و کلیه فضاپیماها و ماهواره ها و ایستگاه های فضایی همگی دروغ هستند. با کمک خداوند متعال طی سال های آینده فضانوردان کشور عزیزمان برای اولین بار در تاریخ بشریت به ماه سفر خواهند کرد همانگونه که برای اولین بار در تاریخ بشریت توانستند موجود زنده ای را به فضا بفرستند.
    شواهدتون رو ارائه کنید.

15. 2 کاربر از Saeed Dz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •