تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 349 از 847 اولاول ... 249299339345346347348349350351352353359399449 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,481 به 3,490 از 8466

نام تاپيک: ADSL Parsonline / شرکت پارس آنلاین

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

میترسم برم شاتل 2 ماه دیگه مشتریاش زیاد شن دوباره اعصاب خوردی و...
    پارس حداقل مطمئنی مشتری هاش بیشتر نمیشن و همین کیفیت فعلی حفظ میشه
    دقیقا من به همین خاطر اومدم پارس
    چون با این روندی که در 2 سال اخیر در پیش گرفته به نظر میاد زیاد دنبال بالا بردن تعداد مشتری هاش نیست و روند نسبتا ثابتی (نسبت به بقیه شرکت ها) داشته و نه بهتر شده و نه زیاد بدتر
    کلا هم الان تو مملکت رقابت شرکت ها (اینترنت، خودرو و ...) سر اینه که جنس بی کیفیت تر رو با قیمت بیشتر به تعداد مشتری بیشتر تحویل بدن (هزینه حداقلی و سود حداکثری)
    بنابراین نباید زیاد دل خوش بود که الان فلان شرکت خوبه 4 روز دیگه که اونم مشتری هاش رو گرفت اونم گند میزنه (مثل کاری که های وب انجام داد الان به زور میخواد همه رو فراری بده ازبس که مشتری زیاد گرفته) همین شاتل چند وقت پیش شاتل لندش برای یه مدت کلا رایگان بود که باعث جلب مشتری ها شد الان برای یه ماه 15-20 تومن میگیره چند وقت دیگه حجمش هم محدود خواهد کرد و...
    Last edited by broosli; 29-07-2016 at 12:20.

2. این کاربر از broosli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز k1ozil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

چون با این روندی که در 2 سال اخیر در پیش گرفته به نظر میاد زیاد دنبال بالا بردن تعداد مشتری هاش نیست و روند نسبتا ثابتی (نسبت به بقیه شرکت ها) داشته و نه بهتر شده و نه زیاد بدتر
    کلا هم الان تو مملکت رقابت شرکت ها (اینترنت، خودرو و ...) سر اینه که جنس بی کیفیت تر رو با قیمت بیشتر به تعداد مشتری بیشتر تحویل بدن (هزینه حداقلی و سود حداکثری)
    بنابراین نباید زیاد دل خوش بود که الان فلان شرکت خوبه 4 روز دیگه که اونم مشتری هاش رو گرفت اونم گند میزنه (مثل کاری که های وب انجام داد الان به زور میخواد همه رو فراری بده ازبس که مشتری زیاد گرفته) همین شاتل چند وقت پیش شاتل لندش برای یه مدت کلا رایگان بود که باعث جلب مشتری ها شد الان برای یه ماه 15-20 تومن میگیره چند وقت دیگه حجمش هم محدود خواهد کرد و...
    مخابرات منطقمون داغونت میکنه تا نخلیه و رانژه کنه خیلی اذیت میکنه
    منم دوباره حال و حوصله ندارم 2 ماه دیگه تخلیه کنم الان فکرش میکنم پارس بهتره همین جشنواره یکساله خوبه
    تا کی وقت داره ؟

4. این کاربر از k1ozil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال sorooshfm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

شاتل از اولش گند بود پارس هم حجم خوری میکرد کلا همه شرکتها به یک نوبه ای گندن

6. این کاربر از sorooshfm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

مخابرات منطقمون داغونت میکنه تا نخلیه و رانژه کنه خیلی اذیت میکنه
    منم دوباره حال و حوصله ندارم 2 ماه دیگه تخلیه کنم الان فکرش میکنم پارس بهتره همین جشنواره یکساله خوبه
    تا کی وقت داره ؟
    فک کنم فعلا مهلت داشته باشه
    البته من دو سه روز پیش رفتم یکی دو تا از موارد خرید جشنواره رو نداشت (مثلا یه مورد بود که 12 گیگ حجم یه ساله قیمتش 12 تومن بود گفت دیگه اونو نداریم)
    اگه مصرفت ماهی 15-20 گیگه و میخوای ماهی حدودا 25-30 تومن هزینه کنی
    به نظرم همین 65 گیگ حجم سرعت 16 مگ یه ساله رو بخر (حداقل سرعت دانلود 2 مگه و سرعت آپلودم 1 مگه) هزینه اش کلا 75 تومن میشه
    برای حجم اضافه هم 3 تا بسته 50 گیگ بخر متوسط گیگی 2 تومن بهت میفته
    از 2 تا 7 هم که 1/3 واست حساب میشه میتونی دانلود کنی با هزینه حدودا 700 تومن (هزینه دانلودش بین ساعت 2 تا 7 اندازه فشفشه همون های وب مزخرف میشه که مفت نمیارزه)
    اینجوری هزینه ات میشه ماهی حدودا 30 تومن و ماهی حدود 30 گیگ (با احتساب شبانه 1/3) هم میتونی مصرف کنی
    ااینجوری هم کیفیت داری و هم هزینه نسبتا معقوله (واسه این کیفیت)

8. این کاربر از broosli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

دوستان نسبت به گران کردن سرویس های پارس انلاین (به جای اینکه ارزون بشه یا حتی همون قیمت قبلی باقی بمونه) لطفا همراهی کنید و توی سامانه 195 برای این شرکت شکایت گرانفروشی ثبت کنید.
    ار اینجا وارد بشین و ثبت درخواست رو بزنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ارتباطات ثابت رو انتخاب کنید و نام اپراتور هم "شركت پارسان لين ارتباطات (پارس آنلاين)" انتخاب کنید و موضوع شکایت هم گرانفروشی بزنید
    دو سه دقیقه بیشتر وقتتون رو نمیگیره.
    وقتی پارس توی روز روشن داره زور میگه و همینی که هست برخورد میکنه دو سه دقیقه وقت برای پر کردن فرم کوچکترین کاریه که ما میتونیم بکنیم

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

دوستان نسبت به گران کردن سرویس های پارس انلاین (به جای اینکه ارزون بشه یا حتی همون قیمت قبلی باقی بمونه) لطفا همراهی کنید و توی سامانه 195 برای این شرکت شکایت گرانفروشی ثبت کنید.
    ار اینجا وارد بشین و ثبت درخواست رو بزنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ارتباطات ثابت رو انتخاب کنید و نام اپراتور هم "شركت پارسان لين ارتباطات (پارس آنلاين)" انتخاب کنید و موضوع شکایت هم گرانفروشی بزنید
    دو سه دقیقه بیشتر وقتتون رو نمیگیره.
    وقتی پارس توی روز روشن داره زور میگه و همینی که هست برخورد میکنه دو سه دقیقه وقت برای پر کردن فرم کوچکترین کاریه که ما میتونیم بکنیم

قیمت ها که ارزون شده مثلا 1 گیگ از 3600 شده 3000

ولی سرویساش بد شده

بعضی از سرویسا حذف شده

البته بعضی از سرویسا هم عملا من توش تفاوت قیمتی ندیدم در حد همون 1000 تومن و کمتر

میشه چندتا مثال بزنید؟چون من مدته 128 نامحدود میگیرم از بقیه سرویساش خبری نداشتم که قیمتش تغییر کرده یا نه؟

تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

قیمت ها که ارزون شده مثلا 1 گیگ از 3600 شده 3000

ولی سرویساش بد شده

بعضی از سرویسا حذف شده

البته بعضی از سرویسا هم عملا من توش تفاوت قیمتی ندیدم در حد همون 1000 تومن و کمتر

میشه چندتا مثال بزنید؟چون من مدته 128 نامحدود میگیرم از بقیه سرویساش خبری نداشتم که قیمتش تغییر کرده یا نه؟
    فقط حجم اضافه ارزون شده چون دیگه اونو نمیتونستن عین سرویس ها باهاش بازی کنن و گرونتر کنن
    این متن شکایت من توی سامانه 195 ئه که مثال درخواستی شما هم داخلشه:
    سلام وقت بخير در راستاي ارزان سازي اينترنت كه چند روزي هست اجرا شده شركت پارس انلاين نه تنها ذره اي سرويس هاي خود را ارزان نكرده بلكه با بازي با اسم ها و طرح هاي مختلف سرويس هاي فعلي خود را گرانتر هم كرده. به عنوان مثال قبل از ارزان سازي اين شركت سرويس 512 و حجم سي گيگابايت را 63 هزارتومن به صورت ماهانه قيمت گذاري كرده بود ولي بعد از ارزان سازي و به صورت بازي با اسم ها و طرح ها اين سرويس را در زير مجموعه سرعت 4 مگ برده و 75 هزار تومن قيمت گذاري كرده. يعني همون سرويس قبلي را ده هزار تومن گرانتر داره به فروش ميرسونه (لازم به ذكر است كه سرعت 512 كيلو و 4 مگ هيچ تفاوتي در سرويس هاي حجمي شركت پارس انلاين ندارن و همونجور كه خودشون در سايت قيد كردن همه ي سرويس ها را در صورت امكان تا 16 مگ براي مشتري ميبندند) يعني هيچ تفاوت سرعتي بين سرويس 512 كيلو و 4 مگ وجود نداره و مهم همون مقدار حجم ارائه شده است كه الان اين شركت اين مقدار حجم رو نه تنها ارزونتر نكرده حتي قيمت قبلي هم حفظ نكرده و داره گرونتر ار قبل ارائه ميكنه فقط با استفاده از بازي در كلمات و طرح ها. ممنونم

12. 3 کاربر از 993 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال jafarr's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

فقط حجم اضافه ارزون شده چون دیگه اونو نمیتونستن عین سرویس ها باهاش بازی کنن و گرونتر کنن
    این متن شکایت من توی سامانه 195 ئه که مثال درخواستی شما هم داخلشه:
    سلام وقت بخير در راستاي ارزان سازي اينترنت كه چند روزي هست اجرا شده شركت پارس انلاين نه تنها ذره اي سرويس هاي خود را ارزان نكرده بلكه با بازي با اسم ها و طرح هاي مختلف سرويس هاي فعلي خود را گرانتر هم كرده. به عنوان مثال قبل از ارزان سازي اين شركت سرويس 512 و حجم سي گيگابايت را 63 هزارتومن به صورت ماهانه قيمت گذاري كرده بود ولي بعد از ارزان سازي و به صورت بازي با اسم ها و طرح ها اين سرويس را در زير مجموعه سرعت 4 مگ برده و 75 هزار تومن قيمت گذاري كرده. يعني همون سرويس قبلي را ده هزار تومن گرانتر داره به فروش ميرسونه (لازم به ذكر است كه سرعت 512 كيلو و 4 مگ هيچ تفاوتي در سرويس هاي حجمي شركت پارس انلاين ندارن و همونجور كه خودشون در سايت قيد كردن همه ي سرويس ها را در صورت امكان تا 16 مگ براي مشتري ميبندند) يعني هيچ تفاوت سرعتي بين سرويس 512 كيلو و 4 مگ وجود نداره و مهم همون مقدار حجم ارائه شده است كه الان اين شركت اين مقدار حجم رو نه تنها ارزونتر نكرده حتي قيمت قبلي هم حفظ نكرده و داره گرونتر ار قبل ارائه ميكنه فقط با استفاده از بازي در كلمات و طرح ها. ممنونم
    پیگیری کن ایشاا... نتیجه بده
    اما در مورد 8MB که الان تو لیست خرید هست ایا واقعا فرق داره ؟ یا الان پهنای 16MB قدیم رو برای 2mb بستن ؟

پروفشنال jafarr's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

پارس انلاین مرد . بقول بچه های قدیم فروم پارس افلاین

تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

پیگیری کن ایشاا... نتیجه بده
    اما در مورد 8MB که الان تو لیست خرید هست ایا واقعا فرق داره ؟ یا الان پهنای 16MB قدیم رو برای 2mb بستن ؟
    همه ی سرویس های حجمی رو تا 16 مگ برات میبندن اگه خطت بکشه (من 9 مگم) اگه دقت کنی الان توی سرویس های جدیدشون تفاوت قیمت سرویس های با حجم مشابه ولی سرعت متفاوت فقط در حد پونصد تومن هزارتومنه چون هیچ فرقی با هم ندارن و سرعتشون یکسانه و فقط همون حجمه که مهمه! با همین ترفند سر سارمان تنظیم مقررات هم کلاه گذاشتن و جوری بهشون نشون دادن که مثلا ببینید ما داریم سرعت هشت مگ رو انقدر ارزون میدیم با اینکه سرعت اون سرویس هیچ فرقی با سرویس 128 شون نداره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •