تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 347 از 457 اولاول ... 247297337343344345346347348349350351357397447 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,461 به 3,470 از 4564

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات COMODO ← راهنمای تاپیک در پست اول و دوم

ناظر انجمن آنتی‌ویروس و نرم‌افزارهای امنیتی Captain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام

اینو اصلا متوجه نشدم منظورت چیه. در واقع منظورتون از "به لیست اول هدایت میشیم" و "لیست به اول باز میگرده" یعنی چی؟ من الان برای چند برنامه توی فایروال قوانین اضافه و کم کردم، اما مورد/مشکل خاصی ندیدم.

1-Blocked Files میاد کلا فایلهایی که موجود در این لیست را مسدود میکنه؛ و قابل اجرا نیستند. مثلا برای مسدود کردن ویروسها یا هر چیز دیگری که شما دوست ندارید اجرا بشوند خوب است.

====

2-ولی Protected Data Folders میاد هرگونه دسترسی پروسه ناشناخته به فایلهای اضافه شده در این لیست را مسدود میکنه. که اگر یک وقت مخرب از چنگ سندباکس فرار کرد نتونه به این فایل/پوشه ها اسیب بزنه. در واقع یک لایه حفاظتی دیگری است.

بنابراین پاسخ 2 هست، البته برای پروسه های ناشناخته عمل میکنه. ( ساده اینه: ویروسها نمیتونن به این فایلها دسترسی داشته باشند و آسیب بزنند)

این مشکلو من ندارم ، میتونی یک فیلم تهیه کنی؟
    جواب سوال اولی ← یعنی وقتی قانونی تعریف میکنیم و OK میزنیم لیست Refresh میشه و به اول برمیگرده. بجای اینکه در همان جایی که هستیم بماند!

در مورد مشکل Please Wait فک کنم یک لحظه کومودو درگیر شده بود. بعد از آن دیگه مشکل دیده نشده

2. 2 کاربر از Captain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Hoaxes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

از وقتی نسخه ی بتای کومودو رو نصب کردم (بدون آنتی ویروس) هر چند دقیقه یک بار اتصالم با اینترنت دچار مشکل میشه

و علامت تعجب زرد رنگ روی آیکون اینترنت میاد که مجبور میشم یه troubleshoot problems انجام بدم . بعد هم مشکل حل میشه

و دوباره همین ماجرا هی تکرار میشه . مشکل فقط واسه منه یا دوستان دیگه هم این مشکل رو دارن ؟

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

جواب سوال اولی ← یعنی وقتی قانونی تعریف میکنیم و OK میزنیم لیست Refresh میشه و به اول برمیگرده. بجای اینکه در همان جایی که هستیم بماند!
    آهان متوجه شدم، دراقع وقتی OK می کنید پنجره تنظیمات بسته میشه. احتمالا شما دنبال یه چیزی مثل Apply هستید که تنظیمات جدید را اعمال بکنه بدون اینکه پنجره مربوطه بسته بشه.

5. 3 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

از وقتی نسخه ی بتای کومودو رو نصب کردم (بدون آنتی ویروس) هر چند دقیقه یک بار اتصالم با اینترنت دچار مشکل میشه

و علامت تعجب زرد رنگ روی آیکون اینترنت میاد که مجبور میشم یه troubleshoot problems انجام بدم . بعد هم مشکل حل میشه

و دوباره همین ماجرا هی تکرار میشه . مشکل فقط واسه منه یا دوستان دیگه هم این مشکل رو دارن ؟
    DNS سیستم را چک بکنید ببینید چی هست..... بهتره روی سرورهای کومودو تنظیمش کنی. سیستم را ریستارت کن و ببین چی میشه؟

7. 3 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Hoaxes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

DNS سیستم را چک بکنید ببینید چی هست..... بهتره روی سرورهای کومودو تنظیمش کنی. سیستم را ریستارت کن و ببین چی میشه؟

موقع نصب کومودو تیک این که DNS رو تغییر بده بر نداشتم الان این DNS هست ، منتها با اون عکسی که شما گذاشتید

متفاوته :

156.154.70.22
    156.154.71.22

الان این واسه کومودو باید باشه دیگه چون من دستی هیچ وقت DNS ام رو تغییر ندادم .

9. 3 کاربر از Hoaxes بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

موقع نصب کومودو تیک این که DNS رو تغییر بده بر نداشتم الان این DNS هست ، منتها با اون عکسی که شما گذاشتید

متفاوته :

156.154.70.22
    156.154.71.22

الان این واسه کومودو باید باشه دیگه چون من دستی هیچ وقت DNS ام رو تغییر ندادم .
    آره آدرس DNS شما هم مال کومودو هست، اما با آدرس های جدید که توی عکس میبینی تست کن

11. 3 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن آنتی‌ویروس و نرم‌افزارهای امنیتی Captain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

آهان متوجه شدم، دراقع وقتی OK می کنید پنجره تنظیمات بسته میشه. احتمالا شما دنبال یه چیزی مثل Apply هستید که تنظیمات جدید را اعمال بکنه بدون اینکه پنجره مربوطه بسته بشه.
    نه نه!
    وقتی در تنظیمات فایروال برای برنامه ای قانونی تعیین میکنیم. بعد از OK کردن بجای اینکه در همان جا بمونیم به اول لیست میریم. دقیقا شبیه Refresh !

13. 3 کاربر از Captain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

نه نه!
    وقتی در تنظیمات فایروال برای برنامه ای قانونی تعیین میکنیم. بعد از OK کردن بجای اینکه در همان جا بمونیم به اول لیست میریم. دقیقا شبیه Refresh !
    متوجه شدم،

تا به حال به این دقت نکرده بودم!

مرسی

15. 4 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mohammad_203's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    nowhere

پيش فرض

سلام
    یه مشکلی که در نسخه 7 هست که بهتر در نسخه 8 برطرف بشه اینه که وقتی میخوای لاگ فایل یک قسمت رو پاک کنی همه لاگ ها پاک میشه ( مثلا فقط میخوای لاگ قسمت tasks پاک بشه ولی اینطور نیست )
    نسخه 8 از نظر ظاهری فرقی با 7 نداره(user interface ) ؟ ( اسکرین شات ازش هست؟ )
    یه نکته دیگه اینکه میشه فایروال طوری باشه که وقتی به کر..یو وصل میشی ، فایروال برای هر برنامه باز هم پیغام بده و اجازه دسترسی به اینترنت رو نده؟
    با تشکر
    Last edited by mohammad_203; 01-10-2014 at 11:21.

17. 2 کاربر از mohammad_203 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Malware's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    لاهیجان

پيش فرض

درود علی جان

تو چند پست بالاتر این عکس رو گزاشتی :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و گفتی این آدرس ها جدید هستن .

میخواستم بدونم دلیل خاصی داشت که کومودو آدرس DNS رو تغییر داد ؟

با سپاس

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •