تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3469 از 4105 اولاول ... 246929693369341934593465346634673468346934703471347234733479351935693969 ... آخرآخر
نمايش نتايج 34,681 به 34,690 از 41044

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

دوست عزیز شما واسه همین 1 اسفند افتادی حسن رود؟ مدرک شما چیه؟ بچه ها گفته بودن حسن رود این برج نمیگیره. فقط سیرجان میگیره. چه خوب که گرفت. آقا نیرو دریایی هم رشت داره هم انزلی. ایشالا همین داخل استان میفتی ادامشو
    بلی
    اول اسفند افتادم حسن رود
    آموزشگاه شهید نامجو

منو گرفت
    البته یه نکته بگم
    بنده اعزام اسفند نبودم و اعزام شهریور سال بعد بودم
    تعجیل زدم شد اول اسفند امسال
    6 همین ماه تعجیل زدم
    یعنی 24 روز مونده بود به روز اعزام
    خدا رو شکر خوب جایی افتادیم

حالا نمیدونم که گفتید نمیگیرن....
    یعنی من تنها اونجا اعزام هستم؟؟ [emoji3]
    سلام دوستان.
    من چند روز پیش درخواست تعجیل زدم ک امروز جوابش اومده و قبول کردن.
    بعدشم رفتم برا یکی از دوستام تعجیل بزنم ک پلیس +10 گفتش تعجیلی اسفند میوفتن نیروهای مسلح.
    ینی چی اونوقت ؟ مگ ارتش و سپاه نیروهای مسلح نیستن؟ کسی اطلاعی راجع به کسایی ک تجیل زدن داره کجا میوفتیم؟
    بنده جزو تعجیلی های اسفند هستم
    افتادم نیروی دریایی

حالا نمیدونم منظورتون چیه و به جواب رسیدید یا نه!!

Sent from my D6502 using Tapatalk

2. این کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

سلام عزیز 8 بهمن درخواست دادم 10 بهمن جوابش اومد...آره افتادم سپاه شهید مدرس

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

سلام دوست عزیز بنده هم شهید مدرس افتادم...خوشبخنم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

سوالی داشتم
    این مرخصی هایی میگیریم یا بهمون میدن جزو روزهای خدمت محسوب میشه؟
    برای ارتش چطوریه این مرخصی ها؟
    ممنون میشم جواب بدهید

6. این کاربر از a2016 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه iljimae1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

دوستان یه سوال فنی

زمان خالی چقدر داریم تو آموزشی ؟ وقت مطالعه هست؟ واسه تفریح چی ؟ چه کارهای تفریحی می شه انجام داد؟

چطور می تونیم بهترین استفاده رو اونجا از زمان های خالی ببریم؟
    پروفشنال alex_love's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    URMIA

پيش فرض

سوالی داشتم
    این مرخصی هایی میگیریم یا بهمون میدن جزو روزهای خدمت محسوب میشه؟
    برای ارتش چطوریه این مرخصی ها؟
    ممنون میشم جواب بدهید
    اره جزو خدمت هست ، خدمت شما از اول اسفند شروع میشه، هر چند روز مرخصی هم بهتون مرخصی بدن بازم جزو خدمت هست .
    در اموزشی بستگی داره کجا بیفتید . بعضی جاها اصلا مرخصی نمیدن جز میان دوره و پایان دوره ، بعضی جاها اجازه میدن اخر هفته ها برید خونه، و شنیدم بعضی جاها هم بعد از ظهر میفرستن خونه !!! خیلی بستگی به این داره که کجا بیفتید.
    بعد آموزشی هم بحثش جداست .
    دوستان یه سوال فنی

زمان خالی چقدر داریم تو آموزشی ؟ وقت مطالعه هست؟ واسه تفریح چی ؟ چه کارهای تفریحی می شه انجام داد؟

چطور می تونیم بهترین استفاده رو اونجا از زمان های خالی ببریم؟
    اما اصولا در اموزشی ساعت 4 حدودا بیدارباش هست برا نماز ! 5 تا 5.30 صبحانه و نظافت شخصی ، 5.30 تا 6.30 هم ازاد هستید و اماده شدن برای صبحگاه ! از 6.30 تا 12.30 کلاس و تمرین . از 12.30 تا 1.30 اماده شدن برای نماز ! از 1.30 تا 2.30 نهار و نظافت شخصی . بعد از نهار ورزش و کلاس تا 4 ! 4 به بعد تا 6 استراحت، 6 تا 7 نماز ، 7 تا 8.30 ، 9 استراحت و حضور غیاب !!! و 9 هم خاموشی ! این تقریبا برنامه سین ارتش هست تو این فصل ! تقریبا البته .
    روزهای پنجشنبه چون کادریها زودتر میرن ، تمرین زودتر تموم میشه ! جمعه ها بیشتر نظافت هست و زمان استراحت بیشتر . تمرینی اصولا برگذار نمیشه ! مگه اینکه فرمانده گیر باشه !
    برا کتاب خوندن وقت زیاد نیست ، چون خسته هم میشید رمقی نمیمونه ! برای با دوستان بودن وقت زیاد هست ! همین تفریحه ! شاید شاید بزارن والیبال و فوتبالم بازی کنید ! تفریح دیگه ای نیست !
    البته من قبل از عید دو سه تا کتاب برده بودم که تونستم دو تاش رو بخونم ! یکی جلد دوم زندگینامه حسن کامشاد بود ! حدیث نفس ! قشنگ یادمه ! خیلی چسبید بهم ! یکی هم بیگانه البر کامه که مثل پوتکی بود بر ملاجم ! خیلی ضد حال بود در اون دوران !
    سعی کنید کتابهایی با مزمون خوب ببرید ! کتاب درسی هم نبرید که اصلا نمیتونید روشو باز کنید ! مغزی نمیمونه که ادم بتونه تمرکز کنه !
    بهترین استفاده؟! نمیتونید وقتی رفتید اونجا متوجه میشید ! هر روز میگید فقط زودتر بگذره ! بگذره ! بگذره !
    Last edited by alex_love; 10-02-2016 at 02:09.

9. 11 کاربر از alex_love بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه asroma08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

از نیروی دریایی اطلاع ندارم . اینا ماله پدافند ارتش بودن .
    امکانش زیاده ، مخصوصا چون انتخابات هم هست .
    امکانش خیلی کمه مرخصی ندن، چون باید لباس ها رو سایز کنید، باند بدوزید براش ، اتیکت بزنید و ...
    همینه که به 12.1 و 12.19 میگن برج طلایی . برا خود ما اینجوری بود : 1 رفتیم گفتن برید 7 بیاید ، 7 هم که رفتیم 8 رسیدیدم اونجا ! 27 همون ماه هم ولمون کردن گفتن برید برا عید ! یعین میشه 19 روز خدمت . از اون طرف هم 16 فروردین حضورمون بود، تا 30 فروردین که امریه دادن گفتن برید خونه ( 5 روزم پایان دوره دادن ! ) یعنی میشه 14 روز خدمت . در کل اموزشی ما شد33 روز
    انشاالله این سعادت نسیب شماها هم بشه
    سلام دوست عزیز.
    این اصطلاح امریه دادن اخر دوره یعنی همون مشخص شدن یگان دیگه؟
    بعد یه سئوالی داشتم. من سپاه افتادم اما نمیدونم شانسیه یا از طریق یکی از دوستان، پذیرش شدم. قاعدتا کسی با فوق لیسانس همین جوری سپاه نمیفته اما از دوستان گویا چند نفر دیگه هم بدون پذیرش یا بدون پارتی افتادن سپاه. میخواستم ببینم از کجا میتونم همین الان بفهمم اونجایی که میخوام پذیرش شدم تا خیالم راحت بشه؟! چون اگه پذیرش نشده باشم و شانسی افتاده باشم ممکنه هرجایی بیفتم. میخوام ببینم اگه جایی پذیرش نشدم پیگیری کنم و یگانم شهر خودم بشه...

داره خودمونی میشه asroma08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

اگر نیرومقاومت بیافتی همون روز ترخیص میشی اگر نیروزمینی سپاه بیافتی چهارده روز با تکمیلی نگهت میدارن
    سلام دوست عزیز. شما سپاه شهدای کرمانشاه هستید دیگه؟ پیام خصوصی هم دادم اما احتمالا نخوندید...
    چندتا سئوال داشتم... کسی که اموزشی بیفته نیروی زمینی یعنی یگان حتما جذب همین قسمت میشه یا ممکنه مثلا بیفته نیرو مقاومت؟!

1 - پادگان شهدا کسایی بودن که فوق لیسانس باشن و بدون پذیرش از سپاه بصورت شانسی افتاده باشن سپاه؟! بعد اطلاع دارید که این افراد برای یگان کجا افتادن؟
    2 - من اگه قبل از اعزام بخوام بدونم پذیرش شدم چطوری میتونم متوجه بشم؟!
    3 - این پادگان چندروز اول مرخصی میده یا از همون اول دوم اسفند نگه میدان و اموزشی شروع میشه؟! باتوجه به اینکه هشتم انتخاباته و کسی دنبالش شناسنامه نیست . نمیگن برید بعد انتخابات بیاین؟
    4 - واسه عید مرخصی میدن؟ از چه تاریخی تا چه تاریخی؟
    5 - بعضی عصرها یا اخر هفته اجازه خروج از پادگان رو میدن؟
    مرسی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

دوستان يه سوال ايا با داشتن بيماري قند و زخم معده شديد پسر معاف ميشود؟؟؟؟
    لطفا زودتر جواب بدين

پروفشنال alex_love's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    URMIA

پيش فرض

سلام دوست عزیز.
    این اصطلاح امریه دادن اخر دوره یعنی همون مشخص شدن یگان دیگه؟
    بعد یه سئوالی داشتم. من سپاه افتادم اما نمیدونم شانسیه یا از طریق یکی از دوستان، پذیرش شدم. قاعدتا کسی با فوق لیسانس همین جوری سپاه نمیفته اما از دوستان گویا چند نفر دیگه هم بدون پذیرش یا بدون پارتی افتادن سپاه. میخواستم ببینم از کجا میتونم همین الان بفهمم اونجایی که میخوام پذیرش شدم تا خیالم راحت بشه؟! چون اگه پذیرش نشده باشم و شانسی افتاده باشم ممکنه هرجایی بیفتم. میخوام ببینم اگه جایی پذیرش نشدم پیگیری کنم و یگانم شهر خودم بشه...
    بله ، تو امریه مینویسه که یگانتون کجاست . سپاه رو نمیدونم ولی تو ارتش ممکنه که دوره کد هم بخورید که تو همون امریه مینویسه دوره ی عملیات.
    چرا امکانش هست همینجوری هم بیفته ! شاید سپاس به دلایلی درخواست نیروی زیاد کرده و برا همین بیشتر نیرو جزب کردن ! فکر نکنم راهی باشه ! چون امریه هنوز صادر نشده ! شما از طریق دوستتون هم پیگیر باشید بهرحال اگه تو تهران اشنا داشته باشه میتونه کارتون رو راه بندازه
    Last edited by alex_love; 10-02-2016 at 13:51.

14. 2 کاربر از alex_love بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 20 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 20 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •