تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 346 از 457 اولاول ... 246296336342343344345346347348349350356396446 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,451 به 3,460 از 4564

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات COMODO ← راهنمای تاپیک در پست اول و دوم

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

ممنون به صورت دستی حل شد
    ولی رو ورژن 7 هم همین مشکل هست و رفع نشده چه برسه بتا
    فعلا نسخه 7 را فراموش کنید. با نسخه 8 کار کنید بهتره...... اینجوری اگر مشکلی پیدا کردیم امید هست که قبل از انتشار نسخه نهایی حل بشه( اصلا فلسفه نسخه های بتا همینه). در غیر این صورت ما کمکی نتونستیم به کومودو بکنیم.

نسخه بتاست ولی اذیتتون نمیکنه. انتظار هم نیست که کسی تستهای حرفه ای انجام بده. همین که نصب کردید و بعد شروع به انجام کارهای عادی و روتین خودتون کردید خوبه. بنابراین تشکر میکنم.

2. 5 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن آنتی‌ویروس و نرم‌افزارهای امنیتی Captain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام علی جان
    خوبی؟
    خسته نباشی
    در نسخه ی 8 کومودو یک چیز بیشتر خوشم اومد. این بود که تمام فایل های سیستم و برنامه هایی که نصب کردیم رو بصورت پیشفرض بعد از نصب کومودو امن میشناسه و اذیت نمیکنه.
    در حال حاظر مشکل خاصی ندیدم.
    در صورت مشاهده حتما یازخورد میکنم.

4. 4 کاربر از Captain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

سلام علی جان
    خوبی؟
    خسته نباشی
    در نسخه ی 8 کومودو یک چیز بیشتر خوشم اومد. این بود که تمام فایل های سیستم و برنامه هایی که نصب کردیم رو بصورت پیشفرض بعد از نصب کومودو امن میشناسه و اذیت نمیکنه.
    در حال حاظر مشکل خاصی ندیدم.
    در صورت مشاهده حتما یازخورد میکنم.
    در این مورد سخن بسیاره، من در این مورد خیلی بحث کردم و سرو کله زدم، کومودو میخواد خودشو واسه کاربران مبتدی تر سهل تر بکنه ، این حتی میتونه مشکلات بعد از نصب و گیر دادن به فایلها و برنامه های موجود روی سیستم را کم بکنه، برای کاربران متوسط به پایین خوبه، واسه این میگم کاربران متوسط به پایین که همواره دست کاربران حرفه ای تر توی کومودو باز هست که تنظیمات دلخواه را اعمال بکنند.

در هر صورت الان وقتی کومودو را نصب میکند بلا فاصله درگیر گیر دادن به برنامه ها نمیشید، چیزی که قبلا کاربران را اذیت مکیرد.

فقط مشکلی که هست الان نصب کومودو روی سیستم الوده هست! اونجا چه اتفاقی میافته؟...... (شما اتوسندباکس را برای اونها از دست میدید، اگر با اتوسندباکس کار میکنید،....البته اتوسندباکس من که معمولا غیرفعاله و با HIPS کار میکنم)

اما:

نکته مثبت این هست که الان اگر فایل/برنامه ناشناخته ای روی سیستم شما باشه قبل از نصب کومودو (فرضکنیم سیستم آلوده باشه- یا هر پروسه ناشناخته دیگری)، درسته که بعد از نصب سندباکس نمیشه، ولی-> کومودو اونو وارد لیست ناشناخته میکنه و شما میتونید ببینید و در مورش تصمیم بگیرید.

یکی از نکات دیگه اینکه قبلا اگر اتوسندباکس غیرفعال بود فایلهای ناشناخته در قسمت "فایلهای ناشناخته" لیست نمیشدند که الان با نسخه 8 این اتفاق میافته.

در هر صورت خیلی ممنون.

6. 6 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

در این مورد سخن بسیاره، من در این مورد خیلی بحث کردم و سرو کله زدم، کومودو میخواد خودشو واسه کاربران مبتدی تر سهل تر بکنه ، این حتی میتونه مشکلات بعد از نصب و گیر دادن به فایلها و برنامه های موجود روی سیستم را کم بکنه، برای کاربران متوسط به پایین خوبه، واسه این میگم کاربران متوسط به پایین که همواره دست کاربران حرفه ای تر توی کومودو باز هست که تنظیمات دلخواه را اعمال بکنند.

در هر صورت الان وقتی کومودو را نصب میکند بلا فاصله درگیر گیر دادن به برنامه ها نمیشید، چیزی که قبلا کاربران را اذیت مکیرد.

فقط مشکلی که هست الان نصب کومودو روی سیستم الوده هست! اونجا چه اتفاقی میافته؟...... (شما اتوسندباکس را برای اونها از دست میدید، اگر با اتوسندباکس کار میکنید،....البته اتوسندباکس من که معمولا غیرفعاله و با HIPS کار میکنم)

اما:

نکته مثبت این هست که الان اگر فایل/برنامه ناشناخته ای روی سیستم شما باشه قبل از نصب کومودو (فرضکنیم سیستم آلوده باشه- یا هر پروسه ناشناخته دیگری)، درسته که بعد از نصب سندباکس نمیشه، ولی-> کومودو اونو وارد لیست ناشناخته میکنه و شما میتونید ببینید و در مورش تصمیم بگیرید.

یکی از نکات دیگه اینکه قبلا اگر اتوسندباکس غیرفعال بود فایلهای ناشناخته در قسمت "فایلهای ناشناخته" لیست نمیشدند که الان با نسخه 8 این اتفاق میافته.

در هر صورت خیلی ممنون.
    اتفاقا نسخه ی 8 یک جهش یزرگی به حساب میاد.
    من واقعا با کار کردن باهاش لذت میبرم.
    فقط یک مورد کوچک هست که اصلاح بشه خوبه. در تنظیمات فایروال وقتی برای برنامه ای قوانینی اعمال میکنیم، بعد از تائید قوانین، لیست قوانین بروز میشن ولی مشکلی که دارم اینه که بعد از تائید، به لیست اول هدایت میشیم!
    دقیقا شبیه کاسپر 2014 که وقتی در فایروال تنظیماتی اعمال میکردیم و تائید میزدیم، لیست به اول بازمیگشت!
    این بنظرم خوب نیست.

8. 4 کاربر از Captain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

یه سوال
    در قسمت HIPS و ویژگیهای Blocked Files و Protected Data Folders ، چه ویژگیها و تفاوت هایی با هم دارند؟
    برای محافظت یک پوشه در برابر آلودگی یا دستکاری توسط فرد دیگر کدام پیشنهاد میشه؟

10. 3 کاربر از Captain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

و همچنین باز مشکلی دیگر!
    در قسمت Website Filtering و گزینه ی Categories وقتی پوشه ای ایجاد و در آن وب سایتی تعریف میکنیم و بعد در قوانین اصلی اضافه میکنیم. در صورتی که بخواهیم قوانین جدید را از لیست پاک کنیم، برنامه در پیغام Please Wait گیر میکند.

12. 4 کاربر از Captain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز K1lou's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Sabzevar

پيش فرض

با سلام
    دوستان من روی comodo dragon برای نصب افزونه مشکل دارم و نمی دونم app stor افزونه ای نصب کنم . الان یک سری افزونه دارم که قبلا با چیز پی ان نصب کردم اما الان نمیشه حتی با اکانت گوگلم لاگین هم کردم نمیشه . شما این مشکل رو ندارین ؟

14. 2 کاربر از K1lou بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Malware's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    لاهیجان

پيش فرض

درود بر دوستان و دوستداران کمودو

من یه چند مدتی به دلایلی از این تاپیک دور بودم و به خاطر این از اتفاقاتی که افتاده خبر ندارم .

الان آخرین نسخه ی نهایی چی هست ؟ نسخه من اینه : 7.0.317799.4142 نسخه جدیدی اومده ؟

با سپاس

16. این کاربر از Malware بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

اتفاقا نسخه ی 8 یک جهش یزرگی به حساب میاد.
    من واقعا با کار کردن باهاش لذت میبرم.
    فقط یک مورد کوچک هست که اصلاح بشه خوبه. در تنظیمات فایروال وقتی برای برنامه ای قوانینی اعمال میکنیم، بعد از تائید قوانین، لیست قوانین بروز میشن ولی مشکلی که دارم اینه که بعد از تائید، به لیست اول هدایت میشیم!
    دقیقا شبیه کاسپر 2014 که وقتی در فایروال تنظیماتی اعمال میکردیم و تائید میزدیم، لیست به اول بازمیگشت!
    این بنظرم خوب نیست.
    سلام

اینو اصلا متوجه نشدم منظورت چیه. در واقع منظورتون از "به لیست اول هدایت میشیم" و "لیست به اول باز میگرده" یعنی چی؟ من الان برای چند برنامه توی فایروال قوانین اضافه و کم کردم، اما مورد/مشکل خاصی ندیدم.

یه سوال
    در قسمت HIPS و ویژگیهای Blocked Files و Protected Data Folders ، چه ویژگیها و تفاوت هایی با هم دارند؟
    برای محافظت یک پوشه در برابر آلودگی یا دستکاری توسط فرد دیگر کدام پیشنهاد میشه؟
    1-Blocked Files میاد کلا فایلهایی که موجود در این لیست را مسدود میکنه؛ و قابل اجرا نیستند. مثلا برای مسدود کردن ویروسها یا هر چیز دیگری که شما دوست ندارید اجرا بشوند خوب است.

====

2-ولی Protected Data Folders میاد هرگونه دسترسی پروسه ناشناخته به فایلهای اضافه شده در این لیست را مسدود میکنه. که اگر یک وقت مخرب از چنگ سندباکس فرار کرد نتونه به این فایل/پوشه ها اسیب بزنه. در واقع یک لایه حفاظتی دیگری است.

بنابراین پاسخ 2 هست، البته برای پروسه های ناشناخته عمل میکنه. ( ساده اینه: ویروسها نمیتونن به این فایلها دسترسی داشته باشند و آسیب بزنند)

و همچنین باز مشکلی دیگر!
    در قسمت Website Filtering و گزینه ی Categories وقتی پوشه ای ایجاد و در آن وب سایتی تعریف میکنیم و بعد در قوانین اصلی اضافه میکنیم. در صورتی که بخواهیم قوانین جدید را از لیست پاک کنیم، برنامه در پیغام Please Wait گیر میکند.
    این مشکلو من ندارم ، میتونی یک فیلم تهیه کنی؟
    Last edited by Jadda; 30-09-2014 at 19:32.

18. 4 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

درود بر دوستان و دوستداران کمودو

من یه چند مدتی به دلایلی از این تاپیک دور بودم و به خاطر این از اتفاقاتی که افتاده خبر ندارم .

الان آخرین نسخه ی نهایی چی هست ؟ نسخه من اینه : 7.0.317799.4142 نسخه جدیدی اومده ؟

با سپاس
    فکر کنم آخرین نسخه فاینال هم همینه که ذکر کردید.

این چند پست آخری در مورد نسخه بتای 8 است. که البته لینک دانلودش در صفحات قبل هست.

20. 4 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •