تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 346 از 364 اولاول ... 246296336342343344345346347348349350356 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,451 به 3,460 از 3637

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون های سه بعدی Cinema 3D ال جی

اگه نباشه جاش خالی می مونه FCSS1982KIAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سه سال پیش lw57000 خریدم واسه منزل پدری حالا واسه خودم قصد دارمla66100 خریداری کنم
    به نظر دوستان کیفیت تصویرش خصوصا sd بهتر شده نسبت به lw57000 یا نه؟
    در کل بخرم یا نه این مدل رو?

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سه سال پیش lw57000 خریدم واسه منزل پدری حالا واسه خودم قصد دارمla66100 خریداری کنم
    به نظر دوستان کیفیت تصویرش خصوصا sd بهتر شده نسبت به lw57000 یا نه؟
    در کل بخرم یا نه این مدل رو?
    در مورد کیفیت تصویر توی پست زیر توضیح دادم.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. این کاربر از temp759 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

ممنون از راهنماییتون دوست عزیز از یه طرفی زیاد دلم راضی نیست سامسونگ بگیرم واقعا موندم چکارکنم
    چند هرتز بالاترهla66100 نسبت به lw57000?

تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

دوستان کسی نیست جواب بده؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

ممنون از راهنماییتون دوست عزیز از یه طرفی زیاد دلم راضی نیست سامسونگ بگیرم واقعا موندم چکارکنم
    چند هرتز بالاترهla66100 نسبت به lw57000?
    سلام دوست عزیز
    هرتز و کنتراست و هزار پارامتر دیگه دروغی بیش نیست.
    حداقل انتظاری که از یه تلویزیون اون هم با 4-5 میلیون قیمت میره اینه که تصویری با کیفیت قابل قبول ارائه بده ولی دریغ ... .
    وقتی توی تصویر لکه های کثیفی دیده میشه به نظر من پارامترهای دیگه اهمیت چندانی نخواهد داشت.
    سعی کنید تصویر تلویزیون های مختلف رو به دقت ببینید و این یکی از پارامترهای مهمتون برای انتخاب باشه.
    البته امکانات و قابلیت ها نیز مهم هستند. مثلا ویژگی 2nd Display تلویزیون ال جی قابلیت خوبی هست.

تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

دوست عزیز با دو و شیشصد چه مدلایی از چه برندایی میشه خرید؟

در آغاز فعالیت rahgozar1991's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام دوستان

برای فیلم هایی که زیر نویس دارن مشکل دارم. یعنی زیر نویس رو به فارسی صحیح نشون نمیده و به صورت حروف به هم ریخته لاتین نمایش میده . باید چکار کنم ؟ ممنون . تلویزیون LG مدل LA66100

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوست عزیز با دو و شیشصد چه مدلایی از چه برندایی میشه خرید؟
    توی نت مدل LA66100 LG سایز 42 اینچ رو بررسی کنید قابلیت و کیفیت خوبی داره. فرکانس تصویرش 400 هستش. البته فکر کنم کمی کمتر از این قیمت باشه و یه دی وی دی بلوری هدیه هم روش هست. تلویزیون های ال جی فکر میکنم به نسبت قیمت و قابلیتش ارزش خریدن داشته باشن.

10. این کاربر از rahgozar1991 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام دوستان

برای فیلم هایی که زیر نویس دارن مشکل دارم. یعنی زیر نویس رو به فارسی صحیح نشون نمیده و به صورت حروف به هم ریخته لاتین نمایش میده . باید چکار کنم ؟ ممنون . تلویزیون LG مدل LA66100
    دوست عزیز
    برای استفاده از رو کامپیوتر فایل srt که داری رو open with بکنی بعد با notepad باز کنی بعد این مسیر رو به ترتیب دنبال کن
    file>save as>encoding<unicode<save>yesحالا فایل زیرنویس رو با فیلم هم نام کن و بعد آن را روی usb کپی کنید و به تلویزیون وصل کنید و در موقع نمایش کلید tools از روی کنترول رابزنید آن موقع خواهید دید که در قصمت منو tools شما uncode نمایش در میآید واز آن عربی را انتخاب وسپس از فیلمتان لذت ببرید .
    اگر زیر نویس شما مشگلش حل نشد می توانید از نرم افزاری که در سایت زیر است استفاده کنید.
    تصور کنید
    ی را
    کرده‌اید و به دنبال آن، زیرنویس فارسی مربوط به فیلم را نیز تهیه و دریافت می‌کنید اما هنگام مشاهده، همه چیز آن‌طور که انتظار دارید نیست! قطعا این اتفاق برای خیلی از شما پیش آمده که نمایش زیرنویس فایل‌های با فرمت SRT در سیستم‌تان همراه با مشکل بوده است.
    دلیل این اتفاق به تنظیمات یونیکد و زبان موجود در سیستم عامل شما مربوط می‌شود و اصولا یکی از راه‌حل‌ها، فارسی کردن زبان کلی سیستم عامل نصب شده روی کامپیوتر کاربر است اما بنا به دلایلی م
    ن است نتوانید (و یا نخواهید) زبان سیستم خود را به فارسی تبدیل کنید.

بسیاری از راه حل هایی که برای این منظور استفاده می شوند، اصولا همگی دارای بیش از دو یا سه مرحله جهت دریافت خروجی نهایی هستند و در صورتی که بخواهید بیش از یک فایل زیرنویس را اصلاح کنید، باید زمان زیادی را صرف این کار نمایید. شاهین کاتبی، برنامه‌نویسی است که برای هر دو سیستم
    و
    ، برنامه کم‌حجم و کاربردی‌
    Sh Persian Subtitle Fixer را تهیه کرده‌است تا تنها به وسیله کشیدن و رها کردن فایل در محیط برنامه، زیرنویس اصلاح شده خود را دریافت نمایید.
    http://shaahin.us/
    این برنامه را با جستجو در گوگل خواهید یافت
    در موقع اجرا یک پنجره کوچک باز می شود که در آن چیزهای به انگلیسی نوشته شده است شما فایلتان را در همان صفحه بکشید و رها کنید خواهید دید که فایل زیر نویس شما اصلاح شده است
    Last edited by matinpour; 11-08-2014 at 09:14.

12. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوست عزیز
    برای استفاده از رو کامپیوتر فایل srt که داری رو open with بکنی بعد با notepad باز کنی بعد این مسیر رو به ترتیب دنبال کن
    file>save as>encoding<unicode<save>yesحالا فایل زیرنویس رو با فیلم هم نام کن و بعد آن را روی usb کپی کنید و به تلویزیون وصل کنید و در موقع نمایش کلید tools از روی کنترول رابزنید آن موقع خواهید دید که در قصمت منو tools شما uncode نمایش در میآید واز آن عربی را انتخاب وسپس از فیلمتان لذت ببرید .
    اگر زیر نویس شما مشگلش حل نشد می توانید از نرم افزاری که در سایت زیر است استفاده کنید.
    تصور کنید
    ی را
    کرده‌اید و به دنبال آن، زیرنویس فارسی مربوط به فیلم را نیز تهیه و دریافت می‌کنید اما هنگام مشاهده، همه چیز آن‌طور که انتظار دارید نیست! قطعا این اتفاق برای خیلی از شما پیش آمده که نمایش زیرنویس فایل‌های با فرمت SRT در سیستم‌تان همراه با مشکل بوده است.
    دلیل این اتفاق به تنظیمات یونیکد و زبان موجود در سیستم عامل شما مربوط می‌شود و اصولا یکی از راه‌حل‌ها، فارسی کردن زبان کلی سیستم عامل نصب شده روی کامپیوتر کاربر است اما بنا به دلایلی م
    ن است نتوانید (و یا نخواهید) زبان سیستم خود را به فارسی تبدیل کنید.

بسیاری از راه حل هایی که برای این منظور استفاده می شوند، اصولا همگی دارای بیش از دو یا سه مرحله جهت دریافت خروجی نهایی هستند و در صورتی که بخواهید بیش از یک فایل زیرنویس را اصلاح کنید، باید زمان زیادی را صرف این کار نمایید. شاهین کاتبی، برنامه‌نویسی است که برای هر دو سیستم
    و
    ، برنامه کم‌حجم و کاربردی‌
    Sh Persian Subtitle Fixer را تهیه کرده‌است تا تنها به وسیله کشیدن و رها کردن فایل در محیط برنامه، زیرنویس اصلاح شده خود را دریافت نمایید.
    http://shaahin.us/
    این برنامه را با جستجو در گوگل خواهید یافت
    در موقع اجرا یک پنجره کوچک باز می شود که در آن چیزهای به انگلیسی نوشته شده است شما فایلتان را در همان صفحه بکشید و رها کنید خواهید دید که فایل زیر نویس شما اصلاح شده است
    ممنون دوست عزیز از اینکه وقت گذاشتید و راهنمای کاملی رو ارائه دادین
    این راهنماییها رو که پیشنهاد دادید رو یکی یکی تست میکنم تا یکی نتیجه بده. با سپاس و درود

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •