تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3455 از 4105 اولاول ... 245529553355340534453451345234533454345534563457345834593465350535553955 ... آخرآخر
نمايش نتايج 34,541 به 34,550 از 41044

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

اگه نباشه جاش خالی می مونه poyyesh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام

اموزشگاه شعبان برخورداری نزاجا 03 عجب شیر میشه یا ارومیه چون تو سایتا اینطور گفتن

کد ۳ : ارومیه

کد ۳۷ : ارتش نیروی زمینی عجب شیر

کسی افتاده اینجا ؟

چطوریه کلا خاطره ای نصیحتی دارین چیا ببریم نبریم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

سلاماموزشگاه شعبان برخورداری نزاجا 03 عجب شیر میشه یا ارومیه چون تو سایتا اینطور گفتن کد ۳ : ارومیهکد ۳۷ : ارتش نیروی زمینی عجب شیرکسی افتاده اینجا ؟چطوریه کلا خاطره ای نصیحتی دارین چیا ببریم نبریم
    داداش شما تاریخ اعزامت کی هست؟

داره خودمونی میشه mohssen_kh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    لب کارون!

پيش فرض

دوستان یه سوال.
    ماکزیمم زمانی که طول میکشه بعد خدمت کارت برسه دست آدم چند روزه ؟!
    من اول مهر خدمتم تموم شد ده مهر با پست دستم بود....اگه خیلی عجله داری میتونی به پلیس به علاوه ده مراجعه کنی کد رهگیریش رو هم بهت میده

4. این کاربر از mohssen_kh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

سلام

من امروز رفتم دفترچه فرستادم. تاریخ اعزام خورده اردیبهشت 95. گفتن میتونی دو ماه عقب بندازی. دوستان کسی میدونه اعزام اردیبهشت بهتره یا تیر ماه. اگه تیر ماه باشه می افته ماه رمضان. کسی میدونه آموزشی توی ماه رمضان چجوریه؟ سخت می گیرن یا نه؟

آخر فروم باز mf.designing's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz city

پيش فرض

من اول مهر خدمتم تموم شد ده مهر با پست دستم بود....اگه خیلی عجله داری میتونی به پلیس به علاوه ده مراجعه کنی کد رهگیریش رو هم بهت میده
    نه والا خیلی هم عجله نداشتم اما خوب داره 3 ماه میشه که کارتم نیومده ! گفتم شاید یه جای کار مشکل داره !

داره خودمونی میشه eng2010a&p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

سلام

من امروز رفتم دفترچه فرستادم. تاریخ اعزام خورده اردیبهشت 95. گفتن میتونی دو ماه عقب بندازی. دوستان کسی میدونه اعزام اردیبهشت بهتره یا تیر ماه. اگه تیر ماه باشه می افته ماه رمضان. کسی میدونه آموزشی توی ماه رمضان چجوریه؟ سخت می گیرن یا نه؟
    سلام خوشبحالت. من دو ماه پیش فرستادم. برام زدم شهریور 95. پارتی داشتی ناقلا

همون اردیبهشت برو بابا. اذیت میشی. البته شاید تو ماه رمضون راحت تر بگیرن اموزشی رو. بازم بستگی ب فرمانده پادگان داره. یا ارگانی ک میوفتی.

پروفشنال alex_love's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    URMIA

پيش فرض

نه والا خیلی هم عجله نداشتم اما خوب داره 3 ماه میشه که کارتم نیومده ! گفتم شاید یه جای کار مشکل داره !
    سلام
    کارت منم نیومده ! اول آذر تموم شدم، تقریبا 75 روز ! البته طی پیگیری که کردم مدارک ما تازه هفته پیش از پادگان ارسال شده به نیروی انسانی تهران ! با توجه به تجربه دوستان 40 روز هم اون طول میکشه میشه عید ! شایدم بعد عید ! شما هم اول از پادگان پیگیر باش بعد +10 ! سایت وظیفه هم اگه صادر شده باشه تو قسمت کارت پایان خدمت مشخصاتش رو مینویسه !

بعضی از دوستان که میبینید کارتشون زودتر از یک ماه میاد اصولا یک ماه یا 15 روز قبل از پایان خدمت درخواست کارتشون از طرف یگان صادر میشه . یگان ما که بی عرضه و بی مصرفن ! فقط به فکر صبحانه بودن کادریای نیروی انسانیش !
    Last edited by alex_love; 03-02-2016 at 20:06.

9. 2 کاربر از alex_love بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

سلام خوشبحالت. من دو ماه پیش فرستادم. برام زدم شهریور 95. پارتی داشتی ناقلا

همون اردیبهشت برو بابا. اذیت میشی. البته شاید تو ماه رمضون راحت تر بگیرن اموزشی رو. بازم بستگی ب فرمانده پادگان داره. یا ارگانی ک میوفتی.
    شما برو درخواست تعجیل بزن
    میخوری اردیبهشت یا تیر ماه
    من شهریور بودم تعجیل زدم خورد اسفند
    شما هم تعجیل بزن احتمالا اردیبهشت میتونی بیای

Sent from my D6502 using Tapatalk

11. 2 کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال alex_love's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    URMIA

پيش فرض

سلام

اموزشی دو ماهه ! مهم نیست کی باشه کی نباشه ! مهم ماههای بعد از آموزشی که باید تحمل کنی ! اگه دو ماه زودتر بری قاعدتا دو ماه هم زودتر تموم میکنی ! پس به نفعته !

13. این کاربر از alex_love بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mf.designing's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz city

پيش فرض

سلام
    کارت منم نیومده ! اول آذر تموم شدم، تقریبا 75 روز ! البته طی پیگیری که کردم مدارک ما تازه هفته پیش از پادگان ارسال شده به نیروی انسانی تهران ! با توجه به تجربه دوستان 40 روز هم اون طول میکشه میشه عید ! شایدم بعد عید ! شما هم اول از پادگان پیگیر باش بعد +10 ! سایت وظیفه هم اگه صادر شده باشه تو قسمت کارت پایان خدمت مشخصاتش رو مینویسه !

بعضی از دوستان که میبینید کارتشون زودتر از یک ماه میاد اصولا یک ماه یا 15 روز قبل از پایان خدمت درخواست کارتشون از طرف یگان صادر میشه . یگان ما که بی عرضه و بی مصرفن ! فقط به فکر صبحانه بودن کادریای نیروی انسانیش !
    آخه این چه مدلیشه ؟! انصافم نیست ! از دوستام کسانی که هم زمان با من رفتن خدمت اما تو نیروی انتظامی نهایت 10 روز گرفتن کارتشون رو !
    من برا یه سری آزمون استخدامی و اینا نیاز دارم به کارتم ! 3 4 ماه قبل خدمت علافمون کردن الانم میخوان 5 6 ماه بعدش علاف کنن که خدمت بشه 3 سال !
    اگه میشه لینک سایتی که فرمودید رو بدید. ممنون
    Last edited by mf.designing; 03-02-2016 at 20:15.

15. این کاربر از mf.designing بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 20 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 20 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •