تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 3453 از 4751 اولاول ... 2453295333533403344334493450345134523453345434553456345734633503355339534453 ... آخرآخر
نمايش نتايج 34,521 به 34,530 از 47505

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

پروفشنال moderntalk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    مشهد مقدس

پيش فرض

امروز یکی از بچه ها رفته بود نمایندگی شارژ کنه . هر چی بهش گفتم نرو . گفت حالا این دوره رو می گیرم تا ببینم چی میشه.
    خلاصه رفتیم داخل . این بنده ی خدا مودبانه گفت : من یه انتقاد از شاتل دارم .
    گفتند بفرمایید .
    گفت : چرا سرعت ها این قدر پایین اومده ؟
    پرسید : شبانه یا روزانه ؟ گفت : شبانه . این رو که می گی دیگه یارو شروع کرد به آسمون و ریسمون بافتن که آره ما تحریم هستیم و در اصل اصلا نباید اینترنت داشته باشیم ( چون تو تحریم هستیم) و شاتل الان تو مشهد 60000 تا مشتری داره که تعداد کمیشون پر مصرفند و این سیاست باعث شده که 1 پرمصرف از شاتل بره در عوض 100 نفر کم مصرف بیان اشتراک بگیرند و این به نفع شرکت هست . مشترکینی که همه شبانه میزارن دانلود یه هارد می گیرن هر چی دانلود کردن می ریزن توی اون هارد و حتی یه فیلم رو هم که گرفتن نگاه نمی کنند(نمی دونم چه ربطی به اونا داره) و ......

2. 3 کاربر از moderntalk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ELDORAMO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Birjand

پيش فرض

اصلا اگر قبول کنیم که سرویس اکوی ما شامل Fair Use Policy میشه (که نمیشه!)طبق گفته شرکت الان باید برای سرویس 2 مگا بیت من که مقدار اسمیش 256 کیلو بایت بر ثانیه است حداقل سرعتی که باید داشته باشم یک دهم این عدد یعنی 25.6 کیلوبایت برثانیه هست.بار حقوقی که که در اینجا روی جمله ی "سرعت مشترک تا یک دهم سرعت اسمی وی کاهش یابد" هست قطعا معنی حداکثر محدودیت رو میده
    بله کاملا درسته
    اگه میشد سازمان تنظیم مقررات به شکلی این شرکت رو وادار کنه جزئیات نرم افزار بلک لیست رو اعلام کنه عالی میشد

4. این کاربر از ELDORAMO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Iceboy_LOVE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    شیــراز

پيش فرض

سرویس های ART هم محدود شدند؟ یا اوضاع بهتر از اکــو ها ست؟

ART ها جواب بدن

مثلا ART1 که 128 نامحدود بود

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

امروز یکی از بچه ها رفته بود نمایندگی شارژ کنه . هر چی بهش گفتم نرو . گفت حالا این دوره رو می گیرم تا ببینم چی میشه.
    خلاصه رفتیم داخل . این بنده ی خدا مودبانه گفت : من یه انتقاد از شاتل دارم .
    گفتند بفرمایید .
    گفت : چرا سرعت ها این قدر پایین اومده ؟
    پرسید : شبانه یا روزانه ؟ گفت : شبانه . این رو که می گی دیگه یارو شروع کرد به آسمون و ریسمون بافتن که آره ما تحریم هستیم و در اصل اصلا نباید اینترنت داشته باشیم ( چون تو تحریم هستیم) و شاتل الان تو مشهد 60000 تا مشتری داره که تعداد کمیشون پر مصرفند و این سیاست باعث شده که 1 پرمصرف از شاتل بره در عوض 100 نفر کم مصرف بیان اشتراک بگیرند و این به نفع شرکت هست . مشترکینی که همه شبانه میزارن دانلود یه هارد می گیرن هر چی دانلود کردن می ریزن توی اون هارد و حتی یه فیلم رو هم که گرفتن نگاه نمی کنند(نمی دونم چه ربطی به اونا داره) و ......
    این طرف که این پاسخ را به دوست شما داده است احتمالاً(البته100%) در مغزشان گچ بوده است،چرا که مثل این می ماندکه بگوییم چون تلویزیون برق بیشتری مصرف می کند رادیو بهتراست وتلویزیون رابفروشیم به جاش 3 تا رادیو بخریم!اصولاً هرکسی که به سمت اشتراک adsl روی می آورد الویت اولش دانلود فایل است حالا چه در ساعات رایگان چه غیر رایگان!و در درجه دوم وب گردی مهم است.کلاً اگر کسی بخواهد وب گردی کندهمان adsl با سرعت 64 هم برایش کفایت می کند،تناقض دیگری که در حرف این متصدی شرکت شاتل بوده است این است که مطمئناً تعداد افرادی که دانلود می کنند درصد بالایی بوده است که شاتل رو به این کار کثیف محدود سازی آورده است وجالب آنکه تا اعتراض می کنی می گویند اشتراک یک به 10 است و طبیعی است واز این مزخرفات!کلاً به نظرمن شاتل تو سراشیبی سقوط افتاده است و با این روند به جرات می تونم بگم که 70% مشترکین خودش را از دست خواهد داد!

7. 3 کاربر از mea2002 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام دوستانی که میگن شبا سرعتشون محدود هست اگه اون ساعت بیدارن ( فردا هم که تعطیله ) میشه تست کنن ببینن وقتی از بقیه سایتها با سرعت 5 دانلود میکنن برن تو سایت شاتل قسمت پشتیبانی و دانلود فایلهای راهنما و از این فایلها دانلود کنن ببینن سرعتشون با این فایلها چطوره؟؟ احتمال زیاد باید خوب باشه که نشون میده پهنای باند شما پر نیست و با کسی شر نشدین فقط سرعتتون رو کم کردن. لطفا امتحان کنید خیلی واجبه

9. این کاربر از nimakh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mhv_kntu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

آقایون شما هم این چند روزی دچار این مشکل شدین که خیلی از صفحات باید حتما یکی دوبار رفرش بشن تا باز شن ؟!

از اون موقع که دان استریم رو 2270 کردن این مشکل برای من شروع شده.

11. 2 کاربر از mhv_kntu بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال moderntalk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    مشهد مقدس

پيش فرض

ارت افتضاح هست. محدودیت شبانه هم داره.به هیچ وجه از شاتل نگیرین . به دوستاتون هم خبر بدین .

13. 2 کاربر از moderntalk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

هیچکدوم ! شاتل که بهترشونه ... اینجوریه ... نماینده پارس دوست بابامه میگه نگیر ! نماینده آسیاتک آشناست میگه شب سرعت حقیقی میشه ! شاتل که محدود میکنه . میمونه دیال آپ که هیچ منتی هم بر سر ما ندارد .
    میتونی از نماینده پارس بپرسی وضعیت سرویسهای CRA اونها چطوره ؟

15. این کاربر از nimakh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Iceboy_LOVE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    شیــراز

پيش فرض

ارت افتضاح هست. محدودیت شبانه هم داره.به هیچ وجه از شاتل نگیرین . به دوستاتون هم خبر بدین .

مگه ART هم شبانه روزانه حالیش میشه ؟
    این سرویس نامحدوده که .... هر موقع خواستید میتونید دانلود کنید

سرعتا رو چند هست روزها ؟ میانگین

17. این کاربر از Iceboy_LOVE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه 7xxhosseinxx7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض نتیجه

سلام دوستانی که میگن شبا سرعتشون محدود هست اگه اون ساعت بیدارن ( فردا هم که تعطیله ) میشه تست کنن ببینن وقتی از بقیه سایتها با سرعت 5 دانلود میکنن برن تو سایت شاتل قسمت پشتیبانی و دانلود فایلهای راهنما و از این فایلها دانلود کنن ببینن سرعتشون با این فایلها چطوره؟؟ احتمال زیاد باید خوب باشه که نشون میده پهنای باند شما پر نیست و با کسی شر نشدین فقط سرعتتون رو کم کردن. لطفا امتحان کنید خیلی واجبه
    من 12 روزه محدود شدم 128 اکو دارم
    اینی که میگی را امتحان کردم بله در ساعات رایگان از تمامی سایتها با تمام دانلودها کار می کنی سرعت بیشتر از 5 کیلو نمیشه ولی بخوای صفحات سایت شاتل یا اینکه یک فایل از خود سایت دانلود کنی سرعت هیچ محدودیتی نداره و با سرعت روزانه که تقریبا 200 هست دانلود میشه .با نرم افزار bwmeter کار می کنم و عینا تجربه شده.با خود پشتیبان هم که صجبت می کنی یا جوابی نداره یا شعر میگه
    از دوست عزیزی که پیگیر شکایت نامه است خواهش می کنم زودتر ارسال کنه.اینا وقاحت رو به حد کمال رسوندن
    اصلا پاسخگوی کاراشون نیستن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •