تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 342 از 1137 اولاول ... 242292332338339340341342343344345346352392442842 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,411 به 3,420 از 11361

نام تاپيک: ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

اگه نباشه جاش خالی می مونه GENERAL_RAAAM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

برای جبر و احتمال ده استاد بهتره یا اون که عکس هندونه داره؟
    ممنون

ناظر انجمن دانلود و آپلود nits's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    NeverLand

پيش فرض

پس منشی اونجا چه غلطی میکنه؟ اگه قرار باشه روزی 1000 نفر زنگ بزنن بگن میخوایم با آقای مهربان حرف بزنیم که نمیشه ؟! منشی که از خودش حرف نمیزنه ! محمد امین مطمئن باش از خود آقای مهربان سوال کنی میگه دارم روش کار میکنم میخوام هیچگونه ایرادی نداشته باشه کامل و جامع باشه خلاصه یه سری چرت و پرت میگه و بیشتر آدم مشتاق تر میکنه منتظر کتاب بمونیم ولی اگه یکی از خود اقای مهربان هم بپرس بهتره من که میدونم جوابش چیه پس خودم نمیپرسم
    راستی محمد امین نظرت در مورد دیف 2 اندیشه سازان چیه؟ برای کسی که پایه اش تعریفی نداره آموزش مختصرش جواب میده یا نه(اندیشه سازان مولف رضا نونهال آذر!)؟ من به احتمال زیاد همین اندیشه سازان میخونم هر وقت رمزینه اومد میگیرم

برای کسی که پایه اش ضعیفه خب معلومه که کتابی مثل اندیشه سازان جواب نمیده . نه . کاری نکن که بعدا پشیمون بشی و اواسط پیش 2 بخوای کتاب دیف عوض کنی . اینجوری هم چی میریزه به هم . راستی شما پیشی یا فارغ التحصیل؟

اگه دیفرانسیل2 رمزینه نیومد این ها بهترین گزینه هستند

خوشخوان (اگه خوشخوان بگیرین ریاضیات پایه رو هم گرفتین . در اصل این کتاب هم دیفرانسیل 2 وهم ریاضیات پایه . )
    انتشارات مدرسه
    تست هم فقط اندیشه سازان رو بگیرین

کتاب اندیشه سازان در اصل یه کتاب تستی هستش . فقط ابتدای تستها یک اموزش مختصر به منظور مرور دوباره درس و برخورد به نکاتی که شاید برای دانش اموز بازم تازه باشه رو نویسنده ی محترم قرار داده

موفق و پیروز باشی

3. 3 کاربر از nits بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    NeverLand

پيش فرض

.
    ببینم محمد امین مهندس مهربان که بدقولی کرد کتاب دیف2 تو کی منتشر میشه؟؟؟
    جان ؟ مهندس مهربان بد قولی کرد. از کجا معلوم من هم بد قولی نکنم . من یک چیز تو پستم و دو سه پست قبل گفتم . شما زیاد بهش توجه نکن . اگه اماده شد حتما میدم بهت . مگه نوشتن الکیه مگه . هزار تا بررسی و ریزه کاری داره حالا حالاها مونده

یک دوره کتاب جامع از ریاضیات و هندسه دبیرستان و پیش دانشگاهی .
    Last edited by nits; 14-01-2010 at 20:31.

5. این کاربر از nits بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    NeverLand

پيش فرض

اونی که عکس هندونه داره منظورت کدومه . مبتکران .
    مبتکران یکدونه سبز رنگ داره که خوبه به شرطی که انباشته نکنی و خط به خطش رو با دقت بخونی .
    اصلا چرا جبر و احتمال کتاب میگیری ؟ احتیاج نیست .

جزوه ی معلمت رو بخون + کتاب درسی + نمونه سوالات فرزانگان

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

منظورم مبتکران اندیشه سازانه
    نویسنده ابوالقاسمی

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    NeverLand

پيش فرض

منظورم مبتکران اندیشه سازانه
    نویسنده ابوالقاسمی

کتابهای اقای ابولقاسمی خوب هستند و حتما این هم خوبه . اما بیشترش باید تست باشه . اینو ندیدم . ولی حتما خوبه . بازهم اگه تو شک تردید هستی میتونی صبرکنی تا من از این کتابفروشیمون نگاهی کنم تا بهت بگم

10. این کاربر از nits بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    متاسفانه روی خاک!

پيش فرض

راستی شما پیشی یا فارغ التحصیل؟
    فارغ التحصیلم مگه خوشخوان برای دانش آموزان سطح بالا نیست ؟!

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    NeverLand

پيش فرض

فارغ التحصیلم مگه خوشخوان برای دانش آموزان سطح بالا نیست ؟!

خوشخوان یه چیزی اونجا نوشته . شما فوری باور نکن . یعنی چون نوشته واسه دانش اموزهای ممتاز دیگه کسی نمیتونه استفاده کنه .
    تستهاش یکم دشواره واسه کسی که کاملا بر مطالب مسلط نیست . من فقط اموزشش رو پیشنهاد میکنم بخونید . هرچند اموزشش هم فقط نکته و چندتا نتیجه از قضیه هاست . ولی خوبه . در این شرایط خوشخوان خوبه . در ضمن یه نگاه به انتشارات مدرسه هم بنداز . پشیمون نمیشی .

خود این مولف خوشخوان واسه سبک نوشتاری مولفان دیگر کتابها اومده ایراد گرفته و لی واسه کتاب خودش نه .
    یکی نیست بگه اخه مرد حسابی اگه دانش اموز ممتاز هم این اموزش ها رو بخونه میتونه اون تستهای تالیفیه شما رو بزنه ؟ اونم 10 تا نیست 1000 تا تسته .
    اموزشهایی که فقط چند صفحه هست و همراه چند مثال

شما برو خوشخوان رو نگاه کن و انتشارات مدرسه رو هم ببین . یه مقایسه کوچولو انجام بده . ببین کدوم به کارت میاد
    من خوشخوان از اینجهت معرفی کردم که ریاضیات پایه هم داره . در اصل لپ کلام رو گفته . شما که فارغ التحصیلی احتیاجی به اثبات قضیه ها و بعضی چیزها نداری . ولی خوشخوان بهتر بود که تستهای کنکور بیاره

میشه گفت تقریبا اگه خوشخوان رو با اندیشه سازان بخونی کارت راه میفته
    یا اندیشه سازان رو با خوشخوان (تستهایش نزن به جز اونایی که میتونی حل کنی )بخون یا اندیشه سازان رو با انتشارات مدرسه

میدونم الان تو شک تردید هستی . ولی من رو ببخش . تا جایی که میتونم راهنماییت میکنم . هم شما رو و هم بقیه دوستان

راستی یه سوال :
    دوستان من اگه عربی رو فقط از روی گاج بخونم واسه قواعد به چیزی احتیاج پیدا میکنم . من میخوام برم فوت و فن عرب انتشارات خیلی سبز رو بگیرم . چی میگید ؟
    تو عممی شما منو راهنمایی کنید .

13. 2 کاربر از nits بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای mehdi_7070's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

راستی یه سوال :
    دوستان من اگه عربی رو فقط از روی گاج بخونم واسه قواعد به چیزی احتیاج پیدا میکنم . من میخوام برم فوت و فن عرب انتشارات خیلی سبز رو بگیرم . چی میگید ؟
    تو عممی شما منو راهنمایی کنید .
    من هنوز نظرم اینه که:
    شما اگر به ترجمه و تعریب و درک مطلب و منصوبات مسلط باشید، درصد خیلی خوبی را توی عربی می‌تونید کسب کنید. (فکر کنم حدود 70 بشه دیگه!)
    برای ترجمه و تعریب و درک مطلب کتاب انرژی اتمی را تهیه کنید. خیلی روان و خوب با کلی مثال توضیح داده. برای منصوبات هم دیگه هر چی دم دستتون بود
    البته یک کتاب هم هست که مشترک کانون و مشاوران آموزش (هدف‌دار) هست که در زمینه‌ی ترجمه و درک مطلب هست. می‌تونید اون را هم تهیه کنید. اگر با متن‌‌ درک مطلب عربی مشکل دارید، آخر این کتاب کلی متن براتون داره. البته خصوصیت خوبش این هست که ترجمه را به شما نداده و بگه این هم جواب‌ها. تقریبا می‌شه گفت آموزش داده!
    من این کتاب انتشارات خیلی سبز را ندیدم. ولی ظاهرا بقیه چندان ازش راضی نبودند

15. 3 کاربر از mehdi_7070 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •