تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3405 از 4105 اولاول ... 240529053305335533953401340234033404340534063407340834093415345535053905 ... آخرآخر
نمايش نتايج 34,041 به 34,050 از 41044

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

پروفشنال aftab_azad20's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

سلام این درخواست تعجیل اینترنتی مثل این که هر تاریخی رو قبول میکنه.منظورم ماههای زوجه.تاریخ اعزام من برج ۴سال اینده است.اگه الان تاریخ درخواستی رو بزنم برج ۱۲ امسال و موافقت نشه میتونم دفعه بعد برج ۲ سال اینده رو انتخاب کنم؟ یا همین الان بزنم برج ۲؟

مشاور خدمت سربازی mani6606's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

کسی از 05 کرمان اطلاع خاصی نداره شرایط پادگانش چطوره؟
    واسه فوق لیسانسا چطوره؟
    بعد آموزشی بیشتر کجا تقسیم میکنن؟
    درجه فوف لیسانس الان ستوان چندمیه؟؟؟؟
    تقسيمات در ستاد نيروى نزاجا در تهران انجام مى شود و تنها پادگان هاى اموزشى اطلاعات افراد را به ستاد مى فرستند
    درجه فوق ليسانس ها ستوان دوم است
    سلام این درخواست تعجیل اینترنتی مثل این که هر تاریخی رو قبول میکنه.منظورم ماههای زوجه.تاریخ اعزام من برج ۴سال اینده است.اگه الان تاریخ درخواستی رو بزنم برج ۱۲ امسال و موافقت نشه میتونم دفعه بعد برج ۲ سال اینده رو انتخاب کنم؟ یا همین الان بزنم برج ۲؟
    محدوديتى در درخواست تعجيل نداريد اما موافت كردن ان با نظام وظيفه است

Sent from my iPad mini 2 using Tapatalk

3. این کاربر از mani6606 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Hans Christian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

دوره اموزشى دو ماه است كه با مرخصى اول و وسط دوره حدود ٤٥ تا ٥٠ روز اموزشى خواهيد داشت اگر ساكن تهران باشيد هر شب به غير از شب هاي نگهبانى مى توانيد به خانه برويد

توی01 دردوران آموزشی شب هااگه نگهبان نباشی میتونی بری خونه؟!!

آقا بالاخره جواب این کمسیون ما اومد مثل اینکه خیلی وقته اومده بودولی توی آجودانی گیر کرده بود
    فکر کنم نامه اصلی توی توی آجودانی مونده و به یگانم و خودم یک نامه از امیر پادگان نوشتند کهنوشته نتیجه شورا اومده و باید بر حسب اون عمل کنیم
    نوشته به خاطر اختلال اظطراب خفبف ماده و بند فلان خارج از رزم خدمت نماید و از حمل اسلحه و از هر گونه نگهبانی معاف گردد
    من افسردگی داشتم ولی نوشته اظطراب!
    میگن کارت های پایان خدمت هوشمند شده و همهچیز رو میشه دید حالا این مورد که برای من مشکلی به وجود نمیاره تو آینده از نظر شغلی و تمدید گواهینامه و ...؟؟

تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

توی01 دردوران آموزشی شب هااگه نگهبان نباشی میتونی بری خونه؟!!

آقا بالاخره جواب این کمسیون ما اومد مثل اینکه خیلی وقته اومده بودولی توی آجودانی گیر کرده بود
    فکر کنم نامه اصلی توی توی آجودانی مونده و به یگانم و خودم یک نامه از امیر پادگان نوشتند کهنوشته نتیجه شورا اومده و باید بر حسب اون عمل کنیم
    نوشته به خاطر اختلال اظطراب خفبف ماده و بند فلان خارج از رزم خدمت نماید و از حمل اسلحه و از هر گونه نگهبانی معاف گردد
    من افسردگی داشتم ولی نوشته اظطراب!
    میگن کارت های پایان خدمت هوشمند شده و همهچیز رو میشه دید حالا این مورد که برای من مشکلی به وجود نمیاره تو آینده از نظر شغلی و تمدید گواهینامه و ...؟؟
    در مورد ٠١ بله مى توانند
    از لحاظ كارت پايان خدمت و ابنده نگران نباشيد، معافيتهاى دائم كارت قرمز اين محدوديت ها را دارند نه شما.

6. این کاربر از mani6606 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

1. همون برگه از پلیس +10کافیه اون یکی برگه معمولا یکی دو روز قبل اعزام به دستت میرسه
    مستقیم بیای فرقی نداره فقط باید ببینی ساعت چند باید پادگان باشی اگه با اتوبوس بیای بهتره .

من خودم 01 هستم و یکشنبه تحلیفمونه جای خیلی خوبی افتادی هتل هتله
    مدرکت چیه؟
    تحلیف همون آخر آموزشیه یعنی ؟؟
    دکتری ...

پروفشنال Y@var's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

سلام دوستان
    درجه بندی بعد از آموزشی مگه انجام نمیشه؟ یعنی در دوران آموزشی با دیپلم و لیسانس و ارشاد و دکتری یجور رفتار میشه و فرقی ندارن؟
    راستی یه چیز دیگه هم اینکه شنیدم توی 05 کرمان مرخصی اول واسه لباس رو نمیدن و هر چی گیرت اومد همونه! واقعیت داره؟
    ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

9

با سلام به همه آقا من افتادم ارتش عجب شیر ولی میخوام برم نیروی انتظامی کسی راهی بلده ما کد آموزشیمونو عوض کنیم نریم ارتش 94/10/1 اعزامم تو رو خدا کمک کنید....
    Last edited by shire mehrabon; 18-12-2015 at 00:03.

پروفشنال elyartab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

با سلام به همه آقا من افتادم ارتش عجب شیر ولی میخوام برم نیروی انتظامی کسی راهی بلده ما کد آموزشیمونو عوض کنیم نریم ارتش 94/10/1 اعزامم تو رو خدا کمک کنید....
    چارش یه پارتی گردن کلفته!

پروفشنال Y@var's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

سلام
    شما میتونین درخواست تمدید بدین و احتمالا چهار ماه عقب میوفته و بعد از چهار ماه دوباره شانستون رو امتحان کنین و البته ممکنه بازم ارتش یا سپاه بیوفتین، من خودم سپاه کرمانشاه افتادم و چهار ماه تمدید کردم و حالا 05 کرمان نیروی زمینی ارتش افتادم.
    در کل به نظرم ارزش چهار ماه عقب انداختن و ریسک کردن رو نداره، بهتره برین هر جوریه خلاصش کنین و به زندگیتون برسین
    موفق باشید

تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

سلام دوستان
    درجه بندی بعد از آموزشی مگه انجام نمیشه؟ یعنی در دوران آموزشی با دیپلم و لیسانس و ارشاد و دکتری یجور رفتار میشه و فرقی ندارن؟
    راستی یه چیز دیگه هم اینکه شنیدم توی 05 کرمان مرخصی اول واسه لباس رو نمیدن و هر چی گیرت اومد همونه! واقعیت داره؟
    ممنون
    در اموزشى همه مثل هم هستيد فوق ديپلم ليسانس فوق ... ، بعد از اموزشى بر اساس مدرك تحصيلى درجه خواهيد گرفت. مرخصى اول دوره شرط و فانونى نيست كه هميشه وجود داشته باشد جز اختيارات فرمانده پادگان است و ممكن است در يك دوره مرخصى ابتدا دوره را ندهند

13. این کاربر از mani6606 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •