تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 340 از 1137 اولاول ... 240290330336337338339340341342343344350390440840 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,391 به 3,400 از 11361

نام تاپيک: ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

داره خودمونی میشه ehsan_manu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

فوری

بچه ها نمونه سوال شیمی پیش1 می خوام

کجا برم ؟
    ساعت 2 امتحان دارم

2. این کاربر از ehsan_manu بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن دانلود و آپلود nits's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    NeverLand

پيش فرض

فوری

بچه ها نمونه سوال شیمی پیش1 می خوام

کجا برم ؟
    ساعت 2 امتحان دارم

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    کد:
    موفق باشی . هنوز وقت داری

4. این کاربر از nits بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن دانلود و آپلود nits's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    NeverLand

پيش فرض

سلام

من دارم برای پیش 2 فکر میکنم درسا رو چجوری و از چی بخونم (پیشت کنکوری و بی معلمم!)

لیست کتابایی که راحت وبی هزینه گیرم میاد برای هر درسی میزارم اگه کتابی غیر از ایناس که سرش به تنش بیرزه هم معرفی کنین وگر نه از بین اینا بهترینشونو بگید

فیزیک پیش 2
    نمیدونم چی بخونم اگه فار اومده بود میرفتم میگرفتم. شما ازش خبری ندارید؟
    درکل کتابای فیزیک پیش 2 که در دسترسمه:
    اندیشه سازان - مبتکران
    انرژی اتمی
    گاج سفید امسال
    گاج سبز
    کتاب درسی!!!!
    خودم که نمیدونم کدومشو بخونم و لی هرکدومو به نتیجه برسم در دسترسمه شمام یه نظری بدید ک مهمه برام.

گسسته:
    خوشخوان= پاسخاش خوب نسیت فعلا بیخیالشم و الان نمیزنم تا توی فروردین یا اردیبهشت!
    رمزینه
    گاج سفید
    مبتکران - اندیشه سازان
    اوینم نمیدونم چی بخونم ولی نظرم روی گاج سفیده + رمزینه (اولویت با گاج). شما چه نظری دارید همه اینایی که لیست میکنم میتونم گیر بیارم ولی اگه یه کتاب که واقعا ارزش خرید داشته باشه ببینم شاید بخرم!

دیفرانسیل 2 : اینایی که دارم
    خوشخوان ممتازان! = مفهومی نیست مثل رمزینه!
    کوله پشتی عباس مرادی = خوبه ولی درهمه زیاد برای شروع خوشم نمیاد
    تست 10 استاد
    مبتکران - اندیشه سازان = از این بیشتر از همش خوشم میاد!! ولی تست جدید نداره
    شاید انتشارات مدرسه قندهاری هم گیرم بیاد
    تا یکی 2 هفته دیگه هم برای کلاس رمزینه صبر میکنم

کلا دیف 2 هیچی بلد نیستم (عکس دیف 1) و چون خودمم باید بخونم و مسلط شوم میخوام منبعم کامل و مفهومی باشه و در سطح کلاس رمزینه . هرچی هم حجمش زیاد باشه مهم نیست فقط میخوام نتیجه بده. بهترین کتابی که میشناسید بگید چه از بین اینا و چه از خارج. (((کاملا مفهومی باشه که از نکته و فورمول حفظ کردن الکی خیلی بدم میاد)))

شیمی هم که مبتکران 100 درصد

دیگه هم که چیزی نموند

تا الان باری پیش 1 از
    گاج سبز تحلیلی + کانون سبز پایا فر که عالیه
    کلاس دیف رمزینه
    فار فیزیک
    دیف عباسمرادی تست
    دینی همگامان
    ادبیات اندیشه سازان و کتاب درسی یکی از سمپادیا (خیلی خوبه)
    زبان کتاب سبز که عالیه

بهترین استفاده رو بردم و خیلی راضیم ازشون البته کتابای دیگه هم خوندم ولی اینا بهتر از همش بوده و توووپ

اینا رو گفتم تا بفهمید از چجور کتابایی خوشم میاد

ممنون میشم سریع نظرتون رو بگید بسیار منتظرم و نمیخوام وقت از دست بدم و تا یه مه دیگه مثلا دنبال کتاب باشم برای شروع

منتظرم __________________

هنوزم منتظرما!!!!!
    بخصوص آقای نیتس که اینهمه کتابو خوندید

واسه فیزیک پیش من یک کتاب بیشتر نمیخونم که همون گاجه . اما با اینکه درسنامه هاش کمه ولی سوالات تالیفیش خودش اموزشه کامله . یعنی هدفهایی رو دنبال میکنه . من که اینو عالی میدونم . گاج خیلی خوبه .
    کتابهای دیگه رو به جز مبتکران که غلامعلی محمودزاده نویسندشه ندیدم . ممبتکران هم مفهمومیه . گاج و مبتکران جزو بهترینهای فیزیک پیش هستند .

واسه گسسته و هندسه تحلیلی من همیشه به بچه ها دو کتاب بیشتر معرفی نکردم . که همون کتاب انتشارات مدرسه هست . نه حجمش زیاده و نه خیلی پیچیده هستش . خیلی خوبه . میتونی نگاه بندازی
    خوشخوان رو که اصلا پیشنهاد نمیکنم
    شما فکر نکن که هر کتابی حجیم باشه حتما خوب توضیح داده و زیاد کار کرده . چه بسا ممکنه مضر هم باشه

واسه دیفرانسیل 2 اگه رمزینه نیومد این دوتا خیلی خوبه . یکی انتشارات مدرسه که نویسندش فقط اقای قندهاری نیست .این کتاب در بخش انتگرال خیلی خوب کار کرده . همچنین پیش 2 رو بهتر از پیش یک کار کار کرده . بیش از 30 نوع از فرمهای انتگرال رو برسی کرده . یکی هم خوشخوان . جلد 2 . که ریاضیات پایه رو هم بعد از اتمام پیش 2 بطور کامل گفته + امار ومدلسازی . یه تستهایی هم در مورد معادله خط هم داره . این دوتا خوبه

مبتکران اندیشه سازان با اینکه تستهاش قدیمیه ولی خیلی خوبه . من واسه دیفرانسیل همین رو پیشنهاد میکنم بگیر واسه تست . البته تستهای خوشخوان تالیفیه و زیاد هم تست داره . اگه میتونی حلش کنی مثل من کتاب تست نمیخواد بگیری . البته من با خوندن خوشخوان نرفتم فوری سراغ تستهاش.

اگه کتاب مفهومی میخوای خیلی هست . من از اینا که بالا گفتم استفاده نمیکنم . از همین مفهومی هایی که منظورتون هست رو میگم . البته میترسم اگه بگم وحشت کنی . ولش کن . زیاد خودت رو درگیر کتاب نکن .
    هدف همه ی نویسند ه ها یکیه . این رو چند بار بگم اخه ؟ فکر نکنید فلان کتابو ندارم و دارم یه چیز دیگه میخونم .بعضی چیزهارو یاد نمیگیرم و ازاین حرفها . هیچ کدومشون کامل نیست . اما شما وقتی ازش نتیجه بگیری میگی کامل . این ویژگی کامل بودن کتابها رو ما به کتابا میدیم . همین طوری که کامل نیستن که . یکم دقت کنید. با یه کتاب کار کنید بهتره

یکی حالا میگه : اقای nits شما که لالایی بلدی چرا واسه خودت نمیخونی تا خوابت بگیره ؟

نترس دیفرانسیل دو رو میتونی راحت یادبگیری. فرمول حفظ کردن هم تو کار این کتابها نیست . هیچکی پیشنهاد نمیکنه این کار رو .

شیمی 101 درصد بهمن بازرگانی

سوالی هست بگو . ما دوستان نرفتیم . اینجاییم.

6. این کاربر از nits بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

دوستان کسی شماره دیباذر رو نداشت؟ خواهش میکنم جوابم رو بدین

8. این کاربر از r@ha بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه qmars200's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

2

سلام

من می خوام برای یکی از اقوام که الآن کلاس سوم ریاضی فیزیک هست کتاب بخرم که در کنکور موفق بشه.

الآن خیلی کتابها و کلاسهای گوناگون وجود داره. نظر شخصی خودم اینه که با کتاب خوندن و بدون کلاس میشه موفق شد. من خودم حدود 12 سال پیش بدون شرکت در هیچ کلاسی بجز کلاسهای مدرسه دولتی، کنکور شرکت کردم و مهندسی مکانیک دانشگاه دولتی قبول شدم. نمی دونم الآن شرایط فرق کرده یا نه.

دوستانی که سالهای آخر دبیرستان هستند، و خصوصا دوستانی که در 2-3 سال گذشته کنکور دادند و موفق بودند،لطفا به این سوالات پاسخ بدهند:

1- آیا بدون شرکت در کلاس تقویتی و متفرقه میشه در کنکور موفق شد؟ (برای یک نفر با هوش و بنیه علمی متوسط) من موقع كنكور (دو سال پيش) بدون هيچ كلاسي دو رقمي زدم (كامپيوتر) فقط با 3-4 ساعت مطالعه
    2- چه کتابهای تست و تقویتی، عمومی و اختصاصی رو برای خرید پیشنهاد می کنید؟ قلم چي اونم يه بار كنكور ازمايشي قلم چي شركت كن درسايي رو كه زير 70 درصد زدي كتابشو بخر
    3- اگر توصیه خاصی برای موفقیت در کنکور دارید، دارید مطرح کنید. موفق باشي

با تشکر از شما
    شركت تو اين كلاساي تقويتي پول هدر كردنه چون همون چيزي رو كه تو مدرسه ياد گرفتي دوباره بهت ميگن

10. این کاربر از qmars200 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز reza-atom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

11

واسه فیزیک پیش من یک کتاب بیشتر نمیخونم که همون گاجه . اما با اینکه درسنامه هاش کمه ولی سوالات تالیفیش خودش اموزشه کامله . یعنی هدفهایی رو دنبال میکنه . من که اینو عالی میدونم . گاج خیلی خوبه .
    کتابهای دیگه رو به جز مبتکران که غلامعلی محمودزاده نویسندشه ندیدم . ممبتکران هم مفهمومیه . گاج و مبتکران جزو بهترینهای فیزیک پیش هستند .

واسه گسسته و هندسه تحلیلی من همیشه به بچه ها دو کتاب بیشتر معرفی نکردم . که همون کتاب انتشارات مدرسه هست . نه حجمش زیاده و نه خیلی پیچیده هستش . خیلی خوبه . میتونی نگاه بندازی
    خوشخوان رو که اصلا پیشنهاد نمیکنم
    شما فکر نکن که هر کتابی حجیم باشه حتما خوب توضیح داده و زیاد کار کرده . چه بسا ممکنه مضر هم باشه

واسه دیفرانسیل 2 اگه رمزینه نیومد این دوتا خیلی خوبه . یکی انتشارات مدرسه که نویسندش فقط اقای قندهاری نیست .این کتاب در بخش انتگرال خیلی خوب کار کرده . همچنین پیش 2 رو بهتر از پیش یک کار کار کرده . بیش از 30 نوع از فرمهای انتگرال رو برسی کرده . یکی هم خوشخوان . جلد 2 . که ریاضیات پایه رو هم بعد از اتمام پیش 2 بطور کامل گفته + امار ومدلسازی . یه تستهایی هم در مورد معادله خط هم داره . این دوتا خوبه

مبتکران اندیشه سازان با اینکه تستهاش قدیمیه ولی خیلی خوبه . من واسه دیفرانسیل همین رو پیشنهاد میکنم بگیر واسه تست . البته تستهای خوشخوان تالیفیه و زیاد هم تست داره . اگه میتونی حلش کنی مثل من کتاب تست نمیخواد بگیری . البته من با خوندن خوشخوان نرفتم فوری سراغ تستهاش.

اگه کتاب مفهومی میخوای خیلی هست . من از اینا که بالا گفتم استفاده نمیکنم . از همین مفهومی هایی که منظورتون هست رو میگم . البته میترسم اگه بگم وحشت کنی . ولش کن . زیاد خودت رو درگیر کتاب نکن .
    هدف همه ی نویسند ه ها یکیه . این رو چند بار بگم اخه ؟ فکر نکنید فلان کتابو ندارم و دارم یه چیز دیگه میخونم .بعضی چیزهارو یاد نمیگیرم و ازاین حرفها . هیچ کدومشون کامل نیست . اما شما وقتی ازش نتیجه بگیری میگی کامل . این ویژگی کامل بودن کتابها رو ما به کتابا میدیم . همین طوری که کامل نیستن که . یکم دقت کنید. با یه کتاب کار کنید بهتره

یکی حالا میگه : اقای nits شما که لالایی بلدی چرا واسه خودت نمیخونی تا خوابت بگیره ؟

نترس دیفرانسیل دو رو میتونی راحت یادبگیری. فرمول حفظ کردن هم تو کار این کتابها نیست . هیچکی پیشنهاد نمیکنه این کار رو .

شیمی 101 درصد بهمن بازرگانی

سوالی هست بگو . ما دوستان نرفتیم . اینجاییم.
    منم واسه فيزيك پيش هم كتاب درسي و هم گاج رو ميخونم . البته درسنامه هاش زياد كامل نيستن و اونجور مفهومي نيست و فكر نكنم به پاي انديشه سازان برسه ! اما همينا باعث شد من خودم برم دنبال مطلب و هميشه منتظر لقمه ي آماده نباشم !!

هندسه تحليلي مبتكران(اندشه سازان چاپ88) رو دارم تستهاش خيلي خوبن كل هندسه تحيلي رو از رو اون و كتاب درسي خوندم . دوستان اگه كتاب تست ميخواين حتما يه نگاه به اين كتاب بندازين كتاب جمع و جوريه (تاليف دكتر رضا نونهال آذر ) و گاج رو نگيرين. اين كتاب به ترتيب ابتدا تستهاي تاليفي با آموزش مفيد و مختصر + تستهاي سراسري+آزاد+تستهاي آزمايش انديشه سازان رو آورده {سبك همه ي كتاباي انديشه سازان همينه}...

12. این کاربر از reza-atom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

دوستان من ادبیات کتاب
    تناسب مفهومی و قرابت معنایی دکتر سبطی
    رو نتونستم پیدا کنم
    ایا شما فروشگاه انلاینی رو میشناسید که بفروشه
    یا کتاب دیگری
    ممنون

14. این کاربر از mohsen_blid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام من حل مسائل شیمی مولتیمر رو از کجا باید دانلود کنم

16. این کاربر از arashkochaki بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه M . Sayid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

دوستان من ادبیات کتاب
    تناسب مفهومی و قرابت معنایی دکتر سبطی
    رو نتونستم پیدا کنم
    ایا شما فروشگاه انلاینی رو میشناسید که بفروشه
    یا کتاب دیگری
    ممنون
    وا..........
    توی آدینه بوک که تا اسم سبطی رو سرچ می کنی همون اول کتاب قرابت معناییشو میاره

18. این کاربر از M . Sayid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

آقا این کتاب خوشخوان (دیف) که واسه دانش آموزان ممتازه که !!! یعنی سطحش بالاست دیگه؟!؟!)
    برای دیف کتاب اندیشه فائق >>>>> ماشاالله رضوی بهتر نیست؟
    راستی آقای nits واسه دیف شما منتشران و معرفی کردی . واسه ریاضیات پایه هم خوب و مفهومی و جمع و جوره؟ یعنی واسه حسابان و ریاضی ۲ بدرد می خوره؟
    کتاب های مبحثی چی معرفی می کنی ؟ مثلا مثلثات و مشتق و ...
    البته مثلثات قلم چی رو دیدم اولا مثل اینکه امثال چاپ نشده ثانیا به نظرتون زیادی نگفته؟ شما این قلمچی رو خوندید خوب بود ؟ راحت مفهوم و می رسونه چون من مثلثات و از اون سال دوم خوب نخوندم سر سری ردش کردم !

20. این کاربر از sina_r2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •